|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
ja krotko pes mistrz i tylko pes :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
ja krotko pes mistrz i tylko pes :] Opinia Manka byla wiadoma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> scena Pesa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no i przybijam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
[ Linked Image] okladka polskiego pesa ktory wyjdzie dokladnie 26tego pazdziernika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak by ktos nie wiedzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Adriano? Japańcom chyba ktoś puszcza mecze sprzed pięciu lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Tylko dlaczego nota 3+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
to pewnie realna ocena jakości gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
To pewnie taki gniot, że nie mieli sumienia wystawić sobie wyższej oceny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
lipa tylko ze nie ma dema, bysmy zobaczyli co i jak ale z trilera wynika ze gra bedzie troche lepsza niz 5. szybsza i mniej przewidywalna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a nota 3+ mysle ze zmieni sie po 1 meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
lipa tylko, ze bedzie trzeba chwile poczekac na 1 dodatki... oby konami nie zrobilo jakis rewolucji w strojach, stadionach i mordkach. Najlepiej, zeby mozna bylo wrzucac dodatki z 05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
pozdro!
|
|
|
Link skopiowany do schowka