|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Dobra idę się napić herbatkę z czystka którą polecam. Ma właściwości wzmacniające system immunologiczny człowieka oraz właściwości bakteriobójcze coś ala czosnek z tym wyjątkiem że nie wali z ryja  A tak(przy sobocie) zajebać setkę wódki jak prawdziwy mężczyzna to nie łaska? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dobra idę się napić herbatkę z czystka którą polecam. Ma właściwości wzmacniające system immunologiczny człowieka oraz właściwości bakteriobójcze coś ala czosnek z tym wyjątkiem że nie wali z ryja  ja tam wole czosnek  utarty z oliwą z oliwek i solą morską i do tego ciemne pieczywko na zakwasie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
zbliża się niedziela więc z cyklu "Boże chroń nas" [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Te wydygańce i cipy, które sprzedały mistrza Lisów myślały podobnie gdzieś tak 4-5 tygodni wstecz. Fechu napij się herbatki z czystka to Ci dobrze zrobi na mózgownicę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Teraz Piast jedzie do Poznania i będzie miał ciężko cokolwiek uzyskać.
Tabela - od 3 miejsca - jest wyrównana.
W Pucharze - poza Poznaniem - powinni być za Legią, bo zdobycie również pucharu promuje rówież 4 miejsce z ligi w el. do LE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Aker jutrzejsze oceniasz podobnie jak dziś czyli grubo czy delikatniej jednak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Dobra idę się napić herbatkę z czystka którą polecam. Ma właściwości wzmacniające system immunologiczny człowieka oraz właściwości bakteriobójcze coś ala czosnek z tym wyjątkiem że nie wali z ryja  A tak(przy sobocie) zajebać setkę wódki jak prawdziwy mężczyzna to nie łaska?  już wypite trzy browki Milosław z żabki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
@Beto 2:0 jak najbardziej realne. Młoty po meczu z Unt bedą odczuwać zmęczenie w nogach. Lisy wyskoczya z nory spuszczone znowu jak psy z łańcucha. easy win Lisy... Nie pękać tylko ładować... Na jutro bedzie selekcja.. I jakiś special tez wrzucę...  teraz czas sie napić bo dzien był ciężki  pidooolu, przecież wiadomo jakie to specjały szykujesz...Więc nie buduj już napięcia  Lisy Lisy ht/ft Lisy 2-0 i Vardy score anytime Lisy -1,5  kasa leży na chodniku, tylko wyciągać łapę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Te wydygańce i cipy, które sprzedały mistrza Lisów myślały podobnie gdzieś tak 4-5 tygodni wstecz. Fechu napij się herbatki z czystka to Ci dobrze zrobi na mózgownicę  Aker lepiej ty się napij tego czystka bo chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem tekstu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Aker jutrzejsze oceniasz podobnie jak dziś czyli grubo czy delikatniej jednak? na moje oko znacznie mniej pewniejsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Pindoool nie wydygasz jak napiszę, że też to zagram? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Te wydygańce i cipy, które sprzedały mistrza Lisów myślały podobnie gdzieś tak 4-5 tygodni wstecz. Fechu napij się herbatki z czystka to Ci dobrze zrobi na mózgownicę  Aker lepiej ty się napij tego czystka bo chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem tekstu  po 3 bronxach jest, dziwisz sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
@Beto 2:0 jak najbardziej realne. Młoty po meczu z Unt bedą odczuwać zmęczenie w nogach. Lisy wyskoczya z nory spuszczone znowu jak psy z łańcucha. easy win Lisy... Nie pękać tylko ładować... Na jutro bedzie selekcja.. I jakiś special tez wrzucę...  teraz czas sie napić bo dzien był ciężki  kurs na win lisów 2.0 troche smierdzący kursik @1.6 by śmierdziało..... 2.0 zalatuje jak niezłe Promo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Pół dnia mnie nie było a widzę, że tu nadal jak na mównicy w sejmie.
Panowie luzować gumy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
nazwa : błażej miażdzy cycki  hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Pół dnia mnie nie było a widzę, że tu nadal jak na mównicy w sejmie.
Panowie luzować gumy. przeciez jest show lub "szoł" zdjęcia są, docinki, hi hi , ha ha kumciu kumciu itd
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Te wydygańce i cipy, które sprzedały mistrza Lisów myślały podobnie gdzieś tak 4-5 tygodni wstecz. Fechu napij się herbatki z czystka to Ci dobrze zrobi na mózgownicę  Aker lepiej ty się napij tego czystka bo chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem tekstu  o kurwa sorry  dzisiaj spałem 4 h bo mały całą noc kaszlał i nie umiał spać i chyba stąd kłopoty z moją mózgownicą może czystek zrobi cuda 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|