Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 147 z 207 1 2 145 146 147 148 149 206 207
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by aker
Dobra idę się napić herbatkę z czystka którą polecam.
Ma właściwości wzmacniające system immunologiczny człowieka oraz właściwości bakteriobójcze coś ala czosnek z tym wyjątkiem że nie wali z ryja smile
A tak(przy sobocie) zajebać setkę wódki jak prawdziwy mężczyzna to nie łaska? wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by aker
Dobra idę się napić herbatkę z czystka którą polecam.
Ma właściwości wzmacniające system immunologiczny człowieka oraz właściwości bakteriobójcze coś ala czosnek z tym wyjątkiem że nie wali z ryja smile
ja tam wole czosnek piwo
utarty z oliwą z oliwek i solą morską i do tego ciemne pieczywko na zakwasie!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
i do tego setka wódki!

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
x3

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
zbliża się niedziela

więc z cyklu "Boże chroń nas"

[Linked Image]

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by fechu
Te wydygańce i cipy, które sprzedały mistrza Lisów myślały podobnie gdzieś tak 4-5 tygodni wstecz.

Fechu napij się herbatki z czystka to Ci dobrze zrobi na mózgownicę grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Teraz Piast jedzie do Poznania i będzie miał ciężko cokolwiek uzyskać.

Tabela - od 3 miejsca - jest wyrównana.

W Pucharze - poza Poznaniem - powinni być za Legią,
bo zdobycie również pucharu promuje rówież 4 miejsce z ligi w el. do LE.

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Aker jutrzejsze oceniasz podobnie jak dziś czyli grubo czy delikatniej jednak?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by fechu
Originally Posted by aker
Dobra idę się napić herbatkę z czystka którą polecam.
Ma właściwości wzmacniające system immunologiczny człowieka oraz właściwości bakteriobójcze coś ala czosnek z tym wyjątkiem że nie wali z ryja smile
A tak(przy sobocie) zajebać setkę wódki jak prawdziwy mężczyzna to nie łaska? wink

już wypite trzy browki Milosław z żabki

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by fechu
Originally Posted by pindoool
@Beto 2:0 jak najbardziej realne.

Młoty po meczu z Unt bedą odczuwać zmęczenie w nogach. Lisy wyskoczya z nory spuszczone znowu jak psy z łańcucha. easy win Lisy... Nie pękać tylko ładować... Na jutro bedzie selekcja.. I jakiś special tez wrzucę... grin teraz czas sie napić bo dzien był ciężki toast piwo
pidooolu, przecież wiadomo jakie to specjały szykujesz...Więc nie buduj już napięcia smile

Lisy
Lisy ht/ft
Lisy 2-0 i Vardy score anytime
Lisy -1,5

laugh kasa leży na chodniku, tylko wyciągać łapę grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by aker
Originally Posted by fechu
Te wydygańce i cipy, które sprzedały mistrza Lisów myślały podobnie gdzieś tak 4-5 tygodni wstecz.

Fechu napij się herbatki z czystka to Ci dobrze zrobi na mózgownicę grin
Aker lepiej ty się napij tego czystka bo chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem tekstu smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by beks
Aker jutrzejsze oceniasz podobnie jak dziś czyli grubo czy delikatniej jednak?

na moje oko znacznie mniej pewniejsze.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Pindoool nie wydygasz jak napiszę, że też to zagram? grin

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by fechu
Originally Posted by aker
Originally Posted by fechu
Te wydygańce i cipy, które sprzedały mistrza Lisów myślały podobnie gdzieś tak 4-5 tygodni wstecz.

Fechu napij się herbatki z czystka to Ci dobrze zrobi na mózgownicę grin
Aker lepiej ty się napij tego czystka bo chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem tekstu smile

po 3 bronxach jest, dziwisz sie laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
aker myśli już błażejem

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by moor6
Originally Posted by pindoool
@Beto 2:0 jak najbardziej realne.

Młoty po meczu z Unt bedą odczuwać zmęczenie w nogach. Lisy wyskoczya z nory spuszczone znowu jak psy z łańcucha. easy win Lisy... Nie pękać tylko ładować... Na jutro bedzie selekcja.. I jakiś special tez wrzucę... grin teraz czas sie napić bo dzien był ciężki toast piwo
kurs na win lisów 2.0 troche smierdzący kursik

@1.6 by śmierdziało..... 2.0 zalatuje jak niezłe Promo smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Pół dnia mnie nie było a widzę, że tu nadal jak na mównicy w sejmie.

Panowie luzować gumy.

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by pacyfista
aker myśli już błażejem

nazwa : błażej miażdzy cycki laugh

hehe

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by quincy
Pół dnia mnie nie było a widzę, że tu nadal jak na mównicy w sejmie.

Panowie luzować gumy.

przeciez jest show lub "szoł"

zdjęcia są, docinki,

hi hi , ha ha

kumciu kumciu itd

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by fechu
Originally Posted by aker
Originally Posted by fechu
Te wydygańce i cipy, które sprzedały mistrza Lisów myślały podobnie gdzieś tak 4-5 tygodni wstecz.

Fechu napij się herbatki z czystka to Ci dobrze zrobi na mózgownicę grin
Aker lepiej ty się napij tego czystka bo chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem tekstu smile

o kurwa sorry grin

dzisiaj spałem 4 h bo mały całą noc kaszlał i nie umiał spać i chyba stąd kłopoty z moją mózgownicą
może czystek zrobi cuda grin

Strona 147 z 207 1 2 145 146 147 148 149 206 207

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,767 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1