Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 16 1 2 3 15 16
#665622 15/09/2006 14:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni TEMAT [mecz.org]

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
witam. wczoraj na planecie uslyszalem kawalek Coldplay - Talk w bardzo fajnym remixie. problem w tym ze nie wiem czyj to remix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> wiem tylko ze na pewno byl to remix wlasnie Coldplay'ów- Talk.
moze ktoś z forum "siedzi" w tych disco klimatach i zna odpowiedz na moje pytanko? a juz super extra byloby gdyby ktos zapodal te nutke... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam...

Taka jakaś rosyjska...szybka, taki pod dance bardziej podchodzi...

Kolega byłby bardzo wdzięczny...

A przy okazji zapytam..

http://www.speedyshare.com/274313140.html

Coś takiego ktoś posiada? Kolega dał taką 'wersję' ... również poszukuję tytułu... Byłbym bardzo wdzięczny...

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Witam...

Taka jakaś rosyjska...szybka, taki pod dance bardziej podchodzi...

Kolega byłby bardzo wdzięczny...

A przy okazji zapytam..

http://www.speedyshare.com/274313140.html

Coś takiego ktoś posiada? Kolega dał taką 'wersję' ... również poszukuję tytułu... Byłbym bardzo wdzięczny...

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Przy takim pierdzeniu watpie czy ktos, Ci pomoze...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Nie bój się...

Jeżeli ktoś się tutaj naprawdę dobrze zna na mocniejszych uderzeniach, [mocniejsze techno] znajdzie się ktoś...kto podrzuci tytuł.

Pomagamy sobie tutaj, a nie jakieś głupie cytowanie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Basslovers United - I Can`t Dance (Shaun Bate Remix)

http://s001.wyslijto.pl/?file_id=01237557012538841615

wrzucam to tu bo ktos mnie prosil na privie rano o podanie linka do tej nuty!! pozdrawiam

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Nie bój się...

Jeżeli ktoś się tutaj naprawdę dobrze zna na mocniejszych uderzeniach, [mocniejsze techno] znajdzie się ktoś...kto podrzuci tytuł.

Pomagamy sobie tutaj, a nie jakieś głupie cytowanie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Panowie o mocniejszych uderzeniach pomozcie koledze...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
a ja szukam utworu She Raya Wilsona & Stiltskin bezskutecznie

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Panowie o mocniejszych uderzeniach pomozcie koledze...

To miało być śmieszne? Super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nie mam zamiaru z Tobą wchodzić w konflikt, ale sam szukasz zaczepki... Jak jakiś problem, to zapraszam na priv, bo widzę że coś Ci nie weszło dziś i nie wiesz jak to wyrazić?

Poszukuję piosenki, wpisałem do odpowiedniego tematu i czekam, a nie jakieś Twoje bez sensowne komentarze... które i tak do niczego nie doprowadzą... :|

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Quote
Panowie o mocniejszych uderzeniach pomozcie koledze...

To miało być śmieszne? Super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nie mam zamiaru z Tobą wchodzić w konflikt, ale sam szukasz zaczepki... Jak jakiś problem, to zapraszam na priv, bo widzę że coś Ci nie weszło dziś i nie wiesz jak to wyrazić?

Poszukuję piosenki, wpisałem do odpowiedniego tematu i czekam, a nie jakieś Twoje bez sensowne komentarze... które i tak do niczego nie doprowadzą... :|

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Jak ja lubie takie osoby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wszystko weszlo izi, po czym wysuwasz swoje teorie to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Za ironie mojej wypowiedzi nie uwazam, teraz ty szukasz zaczepki do dalszego polemizowania, wiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Ja rowniez lubie osoby, ktore nic nie wnosza na forum ;]

Tylko lubia sobie cytowac i jakies glupie 'docinki' ....

Szukam tytulu, to chyba sie tutaj nie robi burdelu cytujac i dodajac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ....


Weszlo izi? ;> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Ja rowniez lubie osoby, ktore nic nie wnosza na forum ;]

Tylko lubia sobie cytowac i jakies glupie 'docinki' ....

Szukam tytulu, to chyba sie tutaj nie robi burdelu cytujac i dodajac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ....


Weszlo izi? ;> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Ja nie cytuje, sam pisze co mam na mysli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Panie policjancie, po tym bum bum nikt, Ci nie odpowie nawet sie nie ludz... mozesz sobie darowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
http://s000.wyslijto.pl/index.php?file_id=29478662959469788251

Wie ktoś może czyj to remix?

Prodigy - Breathe

Tylko czyj remix A może ktoś posiada pełną wersję?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
Panowie ostatnio w barze wpadła mi fajna nuta w ucho... jest to jakis remix soundtracku ze Słonecznego Patrolu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakby ktoś wiedział o co chodzi to byłbym wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Psalm dla Ciebie - P.Rubik


nie mogę działać na p2p <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
jeśli ktoś ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z góry dzięki

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Szukam piosenki...

Śpiewa laska, w jakimś języku a'la rumuński. Myślałem, że to Akcent był, ale jednak chyba nie. Teledysk generalnie wygląda tak, że cały czas prawie pokazują tą laskę... nic więcej nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
active - visez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Psalm dla Ciebie - P.Rubik


nie mogę działać na p2p <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
jeśli ktoś ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z góry dzięki

http://www.speedyshare.com/165291357.html

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
llama - tak o to chodziło, gracias <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
Panowie ostatnio w barze wpadła mi fajna nuta w ucho... jest to jakis remix soundtracku ze Słonecznego Patrolu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakby ktoś wiedział o co chodzi to byłbym wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Sunblock - I'll be Ready (Baywatch Club Version)

Strona 1 z 16 1 2 3 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (haczyk, aker, burbon, forty, rafal08, JelineK, kamel, Lukasz111, betowiec, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,761 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1