|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni TEMAT [ mecz.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
witam. wczoraj na planecie uslyszalem kawalek Coldplay - Talk w bardzo fajnym remixie. problem w tym ze nie wiem czyj to remix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> wiem tylko ze na pewno byl to remix wlasnie Coldplay'ów- Talk. moze ktoś z forum "siedzi" w tych disco klimatach i zna odpowiedz na moje pytanko? a juz super extra byloby gdyby ktos zapodal te nutke... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam... Taka jakaś rosyjska...szybka, taki pod dance bardziej podchodzi... Kolega byłby bardzo wdzięczny... A przy okazji zapytam.. http://www.speedyshare.com/274313140.htmlCoś takiego ktoś posiada? Kolega dał taką 'wersję' ... również poszukuję tytułu... Byłbym bardzo wdzięczny... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Witam... Taka jakaś rosyjska...szybka, taki pod dance bardziej podchodzi... Kolega byłby bardzo wdzięczny... A przy okazji zapytam.. http://www.speedyshare.com/274313140.htmlCoś takiego ktoś posiada? Kolega dał taką 'wersję' ... również poszukuję tytułu... Byłbym bardzo wdzięczny... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przy takim pierdzeniu watpie czy ktos, Ci pomoze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Nie bój się...
Jeżeli ktoś się tutaj naprawdę dobrze zna na mocniejszych uderzeniach, [mocniejsze techno] znajdzie się ktoś...kto podrzuci tytuł.
Pomagamy sobie tutaj, a nie jakieś głupie cytowanie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Basslovers United - I Can`t Dance (Shaun Bate Remix) http://s001.wyslijto.pl/?file_id=01237557012538841615wrzucam to tu bo ktos mnie prosil na privie rano o podanie linka do tej nuty!! pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Nie bój się...
Jeżeli ktoś się tutaj naprawdę dobrze zna na mocniejszych uderzeniach, [mocniejsze techno] znajdzie się ktoś...kto podrzuci tytuł.
Pomagamy sobie tutaj, a nie jakieś głupie cytowanie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Panowie o mocniejszych uderzeniach pomozcie koledze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
a ja szukam utworu She Raya Wilsona & Stiltskin bezskutecznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Panowie o mocniejszych uderzeniach pomozcie koledze... To miało być śmieszne? Super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Nie mam zamiaru z Tobą wchodzić w konflikt, ale sam szukasz zaczepki... Jak jakiś problem, to zapraszam na priv, bo widzę że coś Ci nie weszło dziś i nie wiesz jak to wyrazić? Poszukuję piosenki, wpisałem do odpowiedniego tematu i czekam, a nie jakieś Twoje bez sensowne komentarze... które i tak do niczego nie doprowadzą... :| <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Panowie o mocniejszych uderzeniach pomozcie koledze... To miało być śmieszne? Super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Nie mam zamiaru z Tobą wchodzić w konflikt, ale sam szukasz zaczepki... Jak jakiś problem, to zapraszam na priv, bo widzę że coś Ci nie weszło dziś i nie wiesz jak to wyrazić? Poszukuję piosenki, wpisałem do odpowiedniego tematu i czekam, a nie jakieś Twoje bez sensowne komentarze... które i tak do niczego nie doprowadzą... :| <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Jak ja lubie takie osoby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wszystko weszlo izi, po czym wysuwasz swoje teorie to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Za ironie mojej wypowiedzi nie uwazam, teraz ty szukasz zaczepki do dalszego polemizowania, wiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Ja rowniez lubie osoby, ktore nic nie wnosza na forum ;]
Tylko lubia sobie cytowac i jakies glupie 'docinki' ....
Szukam tytulu, to chyba sie tutaj nie robi burdelu cytujac i dodajac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ....
Weszlo izi? ;> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ja rowniez lubie osoby, ktore nic nie wnosza na forum ;]
Tylko lubia sobie cytowac i jakies glupie 'docinki' ....
Szukam tytulu, to chyba sie tutaj nie robi burdelu cytujac i dodajac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ....
Weszlo izi? ;> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> Ja nie cytuje, sam pisze co mam na mysli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Panie policjancie, po tym bum bum nikt, Ci nie odpowie nawet sie nie ludz... mozesz sobie darowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691 |
Panowie ostatnio w barze wpadła mi fajna nuta w ucho... jest to jakis remix soundtracku ze Słonecznego Patrolu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakby ktoś wiedział o co chodzi to byłbym wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Psalm dla Ciebie - P.Rubik
nie mogę działać na p2p <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jeśli ktoś ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Szukam piosenki...
Śpiewa laska, w jakimś języku a'la rumuński. Myślałem, że to Akcent był, ale jednak chyba nie. Teledysk generalnie wygląda tak, że cały czas prawie pokazują tą laskę... nic więcej nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
active - visez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Psalm dla Ciebie - P.Rubik
nie mogę działać na p2p <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jeśli ktoś ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z góry dzięki http://www.speedyshare.com/165291357.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
llama - tak o to chodziło, gracias <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Panowie ostatnio w barze wpadła mi fajna nuta w ucho... jest to jakis remix soundtracku ze Słonecznego Patrolu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakby ktoś wiedział o co chodzi to byłbym wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sunblock - I'll be Ready (Baywatch Club Version)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|