|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Poszukuję piosenki klasyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> z filmu Ojciec Chrzestny. Mialem ją długi czas na dysku, wracam z wakacji do domciu i ktoś niestety mi ją usunąl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Poszukuję ścieżki dźwiękowej z gry Neverhood (ang: The Neverhood and Skullmonkeys & Boombots) - Imaginarium. Może ktoś ma? Bo na emule są fake'i... Ponawiam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Poszukuję piosenki klasyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> z filmu Ojciec Chrzestny. Mialem ją długi czas na dysku, wracam z wakacji do domciu i ktoś niestety mi ją usunąl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wprawdzie jest sporo soundtrackow z Godfather, ale chyba Ci o te chodzi... ? http://www.speedyshare.com/359200548.htmlChyba, ze ktoras z tych masz na mysli: http://www.film.org.pl/soundtrack/tekst/recenzje/godfather.htmlto sie poszuka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Kylo jeśli mógłbyś sprawdzić czy jest wogóle możliwość ściągnięcia tego kawałka...
Cool Slusnik Luna vs Lowland - "Baas"
to będę bardzo wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
Ja poszukuje piosenki takiej żywej w której wymieniani byli zawdonicy piłkarscy.wiem tyle ze na koncu jednej z tych wymian był Del Pieoro i jego nazwisko było tak wydłuzone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Moze ktos wie co to za nutka?? Ja wiem o co ci chodzi ale niemam tej piosenki i nawet niekojarze kto to spiewa. Ale tak jak mowisz..byli wyliczane gwiazdy pilki noznej (dosc stare juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Byly w tej piosence dwa glosy; meski i zenski..jakby ktos ja mial to takze sie przylaczam do prosby kolegi. no lux nutka.moze ktoś się nzajdzie kto zna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Kylo jeśli mógłbyś sprawdzić czy jest wogóle możliwość ściągnięcia tego kawałka...
Cool Slusnik Luna vs Lowland - "Baas"
to będę bardzo wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nawet na 200 terabajtowym hubie nie znalazlo hmmm. Ewenement na skale swiatowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Poprosze link do piosenki:
Mark Morrison - I really love you <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Kylo jeśli mógłbyś sprawdzić czy jest wogóle możliwość ściągnięcia tego kawałka...
Cool Slusnik Luna vs Lowland - "Baas"
to będę bardzo wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nawet na 200 terabajtowym hubie nie znalazlo hmmm. Ewenement na skale swiatowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pewnie jakiś błąd się wkradł z tym tytułem i wykonawcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> szkoda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
ma ktoś może piosenke DIABEŁ W PRZEBRANIU bodajże KRAWCZYKA plisss:]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Poszukuję kawałka "Młode wilki" zespołu Verba,ale w wersji do której zrobiono teledysk.Z tego co wiem to są 3 różne wersje tej piosenki,niestety wciąż nie mam tej właściwej.
Z góry dzięki. Ponawiam prośbę. @Kylo Może ty poradzisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
@Kylo
Pozycja nr 2 to przysłowiowy strzał w dziesiątkę.Dzięki wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
Dzięki Kylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ponawiam prosbe:
Mark Morrison - I really love you
Z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ponawiam prosbe:
Mark Morrison - I really love you
Z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> http://www.speedyshare.com/407952697.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Dzieki man <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Poszukuję całego albumu Tiziano Ferro - "Nessuno E Solo".Może ktoś ma i mógłby wrzucić na jakiś serwer?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Tiziano Ferro - Rosso Relativo (2002) mam tylko ten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Wielkie dzięki Kylo_Masters za pomoc w muzyce z Dona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale probowałem sciągnac piosenke i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Trwa ona tylko 1 !! sekundę !! Poratuj może jakąś inna strona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|