z filmu Ojciec Chrzestny. Mialem ją długi czas na dysku, wra..."> z filmu Ojciec Chrzestny. Mialem ją długi czas na dysku, wra...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Poszukuję piosenki klasyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> z filmu Ojciec Chrzestny. Mialem ją długi czas na dysku, wracam z wakacji do domciu i ktoś niestety mi ją usunąl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote
Poszukuję ścieżki dźwiękowej z gry Neverhood (ang: The Neverhood and Skullmonkeys & Boombots) - Imaginarium. Może ktoś ma? Bo na emule są fake'i...

Ponawiam...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Poszukuję piosenki klasyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> z filmu Ojciec Chrzestny. Mialem ją długi czas na dysku, wracam z wakacji do domciu i ktoś niestety mi ją usunąl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wprawdzie jest sporo soundtrackow z Godfather, ale chyba Ci o te chodzi... ?

http://www.speedyshare.com/359200548.html

Chyba, ze ktoras z tych masz na mysli:

http://www.film.org.pl/soundtrack/tekst/recenzje/godfather.html

to sie poszuka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Kylo jeśli mógłbyś sprawdzić czy jest wogóle możliwość ściągnięcia tego kawałka...

Cool Slusnik Luna vs Lowland - "Baas"

to będę bardzo wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
Quote
Ja poszukuje piosenki takiej żywej w której wymieniani byli zawdonicy piłkarscy.wiem tyle ze na koncu jednej z tych wymian był Del Pieoro i jego nazwisko było tak wydłuzone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Moze ktos wie co to za nutka??

Ja wiem o co ci chodzi ale niemam tej piosenki i nawet niekojarze kto to spiewa. Ale tak jak mowisz..byli wyliczane gwiazdy pilki noznej (dosc stare juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Byly w tej piosence dwa glosy; meski i zenski..jakby ktos ja mial to takze sie przylaczam do prosby kolegi.
no lux nutka.moze ktoś się nzajdzie kto zna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Kylo jeśli mógłbyś sprawdzić czy jest wogóle możliwość ściągnięcia tego kawałka...

Cool Slusnik Luna vs Lowland - "Baas"

to będę bardzo wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nawet na 200 terabajtowym hubie nie znalazlo hmmm.

Ewenement na skale swiatowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Poprosze link do piosenki:

Mark Morrison - I really love you <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Quote
Kylo jeśli mógłbyś sprawdzić czy jest wogóle możliwość ściągnięcia tego kawałka...

Cool Slusnik Luna vs Lowland - "Baas"

to będę bardzo wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nawet na 200 terabajtowym hubie nie znalazlo hmmm.

Ewenement na skale swiatowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pewnie jakiś błąd się wkradł z tym tytułem i wykonawcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> szkoda

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
ma ktoś może piosenke DIABEŁ W PRZEBRANIU bodajże KRAWCZYKA plisss:]

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Quote
Poszukuję kawałka "Młode wilki" zespołu Verba,ale w wersji do której zrobiono teledysk.Z tego co wiem to są 3 różne wersje tej piosenki,niestety wciąż nie mam tej właściwej.

Z góry dzięki.

Ponawiam prośbę.

@Kylo
Może ty poradzisz?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Quote
Poszukuję kawałka "Młode wilki" zespołu Verba,ale w wersji do której zrobiono teledysk.Z tego co wiem to są 3 różne wersje tej piosenki,niestety wciąż nie mam tej właściwej.

Z góry dzięki.

Ponawiam prośbę.

@Kylo
Może ty poradzisz?

Hmmm... Moze cos z tego:

http://www.speedyshare.com/787166934.html

http://www.speedyshare.com/743473726.html

http://www.speedyshare.com/278940776.html

http://www.speedyshare.com/455892835.html

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
ma ktoś może piosenke DIABEŁ W PRZEBRANIU bodajże KRAWCZYKA plisss:]

http://www.speedyshare.com/571784192.html

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
@Kylo

Pozycja nr 2 to przysłowiowy strzał w dziesiątkę.Dzięki wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Dzięki Kylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ponawiam prosbe:

Mark Morrison - I really love you

Z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Ponawiam prosbe:

Mark Morrison - I really love you

Z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

http://www.speedyshare.com/407952697.html

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Quote
Quote
Ponawiam prosbe:

Mark Morrison - I really love you

Z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

http://www.speedyshare.com/407952697.html

Dzieki man <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Poszukuję całego albumu Tiziano Ferro - "Nessuno E Solo".Może ktoś ma i mógłby wrzucić na jakiś serwer?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Tiziano Ferro - Rosso Relativo (2002) mam tylko ten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Wielkie dzięki Kylo_Masters za pomoc w muzyce z Dona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale probowałem sciągnac piosenke i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Trwa ona tylko 1 !! sekundę !!
Poratuj może jakąś inna strona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,808 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1