|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Wiem że ciężko o to może być ale spytam sie może ktoś pomoże Chodzi mi o tą muzyke co leci czasami na polsacie sport i PSE z mistrzostw świata nawet nie wiem jak to sie nazywa, ale dość często to słysze i mi sie spodobało<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a nie mam pojęcia gdzie to znaleźć:( Celebrate the Day ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Wiem że ciężko o to może być ale spytam sie może ktoś pomoże Chodzi mi o tą muzyke co leci czasami na polsacie sport i PSE z mistrzostw świata nawet nie wiem jak to sie nazywa, ale dość często to słysze i mi sie spodobało<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a nie mam pojęcia gdzie to znaleźć:( Celebrate the Day ? zobacze może to jest to<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Kylo zobacz czy masz na jakichś hubach Baltazara Gąbkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Proszę :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Kylo zobacz czy masz na jakichś hubach Baltazara Gąbkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Proszę :] Nie ma :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Szukam piosenki z Przygód Baltazara Gąbki. Ważne. o jaka piosenke ci chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
no to mi przyblizyles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jesli chodzi ci o melodie z czolowki, to akurat mam. rzuc maila na prv, to ci wysle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Pełna skrzynka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> karol86@gmail.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
To ta melodyjka, dzięki bardzo, ale mi potrzebna jest czysta melodyjka :] Nigdzie tego nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Poprosze o tytul piosenki , takiej przerobki ,, Rockiego''..ponoc gra ona kiedy D. Michalczewski wchodzi na ring <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Taka babka spiewa i fajnie sie zaczyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
Nie mam pojęcia jak mam opisać ten kawalek...
Kumpel mowil ze to house, w przec cały kawalek leci takie pianinko w rytmie din-didi didin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i co jakis czas jakas panienka mowi (chyba) noł noł noł noł
Jak ktoś wie o co chodzi prosze o tytuł i wykonawce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Poprosze o tytul piosenki , takiej przerobki ,, Rockiego''..ponoc gra ona kiedy D. Michalczewski wchodzi na ring <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Taka babka spiewa i fajnie sie zaczyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki . tylko to mi przychodzi do glowy Amel Bent - Eye of the tiger
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Kto zna tytuł i wykonwace utworu który leciał dzisiaj w Tańcu z gwiazdami, kiedy tańczyła taka diablica blondynka, tańczyli sambe. Wiem, że po nich wyszła Wałęsówna. Zna ktoś ten utworek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
AMEL BENT - EYE OF THE TIGER
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie mam pojęcia jak mam opisać ten kawalek...
Kumpel mowil ze to house, w przec cały kawalek leci takie pianinko w rytmie din-didi didin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i co jakis czas jakas panienka mowi (chyba) noł noł noł noł
Jak ktoś wie o co chodzi prosze o tytuł i wykonawce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Noł Noł Noł to mi sie dr alban kojarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
poszukuje piosenki Stars are blind Paris Hilton ale w fajnym dyskotekowym mixie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
sory za post pod postem ale zapomnialem...
chodzi mi o nowa (wydaje mi sie ze nowa bo slyszalem pierwszy raz) piosenke Seana Paula, ze spiewem jakiegos chorku albo jakis delikatny glos kobiecy jest w refrenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Panowie, pilna sprawa! Poszukuję piosnki Basshunter - Boten Anna.
Ja w tej chwili nie mam dostępu do p2p a oczekuje na nią bardzo miła koleżanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Panowie, pilna sprawa! Poszukuję piosnki Basshunter - Boten Anna.
Ja w tej chwili nie mam dostępu do p2p a oczekuje na nią bardzo miła koleżanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> http://www.speedyshare.com/848969205.htmlPozdrowienia dla milej kolezanki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Dzięki Kylo! Szybkość imponująca, koleżanka również pozdrawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|