Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Wiem że ciężko o to może być ale spytam sie może ktoś pomoże
Chodzi mi o tą muzyke co leci czasami na polsacie sport i PSE z mistrzostw świata nawet nie wiem jak to sie nazywa, ale dość często to słysze i mi sie spodobało<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a nie mam pojęcia gdzie to znaleźć:(
Celebrate the Day ?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Quote
Quote
Wiem że ciężko o to może być ale spytam sie może ktoś pomoże
Chodzi mi o tą muzyke co leci czasami na polsacie sport i PSE z mistrzostw świata nawet nie wiem jak to sie nazywa, ale dość często to słysze i mi sie spodobało<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a nie mam pojęcia gdzie to znaleźć:(
Celebrate the Day ?

zobacze może to jest to<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Kylo zobacz czy masz na jakichś hubach Baltazara Gąbkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Proszę :]

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Kylo zobacz czy masz na jakichś hubach Baltazara Gąbkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Proszę :]

Nie ma :]

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Quote
Quote
Szukam piosenki z Przygód Baltazara Gąbki.

Ważne.

o jaka piosenke ci chodzi?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Taka skoczna.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
no to mi przyblizyles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jesli chodzi ci o melodie z czolowki, to akurat mam. rzuc maila na prv, to ci wysle

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Pełna skrzynka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

karol86@gmail.com

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
To ta melodyjka, dzięki bardzo, ale mi potrzebna jest czysta melodyjka :] Nigdzie tego nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Poprosze o tytul piosenki , takiej przerobki ,, Rockiego''..ponoc gra ona kiedy D. Michalczewski wchodzi na ring <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Taka babka spiewa i fajnie sie zaczyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki .

Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Nie mam pojęcia jak mam opisać ten kawalek...

Kumpel mowil ze to house, w przec cały kawalek leci takie pianinko w rytmie din-didi didin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i co jakis czas jakas panienka mowi (chyba) noł noł noł noł

Jak ktoś wie o co chodzi prosze o tytuł i wykonawce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
Poprosze o tytul piosenki , takiej przerobki ,, Rockiego''..ponoc gra ona kiedy D. Michalczewski wchodzi na ring <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Taka babka spiewa i fajnie sie zaczyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki .

tylko to mi przychodzi do glowy

Amel Bent - Eye of the tiger

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Kto zna tytuł i wykonwace utworu który leciał dzisiaj w Tańcu z gwiazdami, kiedy tańczyła taka diablica blondynka, tańczyli sambe. Wiem, że po nich wyszła Wałęsówna. Zna ktoś ten utworek?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
AMEL BENT - EYE OF THE TIGER

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Nie mam pojęcia jak mam opisać ten kawalek...

Kumpel mowil ze to house, w przec cały kawalek leci takie pianinko w rytmie din-didi didin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i co jakis czas jakas panienka mowi (chyba) noł noł noł noł

Jak ktoś wie o co chodzi prosze o tytuł i wykonawce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Noł Noł Noł to mi sie dr alban kojarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
poszukuje piosenki Stars are blind Paris Hilton ale w fajnym dyskotekowym mixie

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
sory za post pod postem ale zapomnialem...

chodzi mi o nowa (wydaje mi sie ze nowa bo slyszalem pierwszy raz) piosenke Seana Paula, ze spiewem jakiegos chorku albo jakis delikatny glos kobiecy jest w refrenie

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Panowie, pilna sprawa!
Poszukuję piosnki Basshunter - Boten Anna.

Ja w tej chwili nie mam dostępu do p2p a oczekuje na nią bardzo miła koleżanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Panowie, pilna sprawa!
Poszukuję piosnki Basshunter - Boten Anna.

Ja w tej chwili nie mam dostępu do p2p a oczekuje na nią bardzo miła koleżanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://www.speedyshare.com/848969205.html

Pozdrowienia dla milej kolezanki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dzięki Kylo!
Szybkość imponująca, koleżanka również pozdrawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,808 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1