|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Barca ov2.5 ht  Dobra, załatwię, tak za około 10 min.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
na dzisiaj to obowiazkowo wchodzimy w Deportivo!!  @ witam 5 mecz z rzędu mieliby przegrać? Mi się widzi taki tripel: MU Barca Arsenal ako @ 2.0 piąty z rzędu ?? to przegrali cztery pod rząd ?? nie wydaje mnie się.. niespodzianki nie będzie..Biczu specjalnie tak pisze, żeby trend zmienić - nie chce Jacusia przegrać  dzisiaj Barca over 2,5 bramki minimum wsadzi.. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Tazen zapomniales o Białymstoku napisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
 tak jak pisałem Depor to nie Valenkia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
gornik strzelac do przerwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
 tak jak pisałem Depor to nie Valenkia Dokładnie, do tego w Deportivo grają inni piłkarze niż w Valencii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
mecze w srodku tygodnia nie wplywaja dobrze na frekwencje frekwencja we Wrocławiu, Zabrzu, Białymstoku to raczej stała niezależnie od dnia rozgrywania meczu, kto ma być ten jest a reszta przyjdzie jak będą wyniki w całej Polsce to max takie stadiony jak ma Cracovia + ze dwa większe Legii i Lecha, budowane z możliwością ewentualnej rozbudowy a nie budują w Białym na 22tys, Zabrze over 30tys, a na śląsku jeszcze śląski dopierdalają, no bez jaj, takie stadiony to tylko jakby zrezygnować z transmisji w C+ inaczej nigdy się ich nie zapełni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Kujty w pipę warto ich pograć 3.75 płaco Tom jak myślisz ? po piwo pojechałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mecze w srodku tygodnia nie wplywaja dobrze na frekwencje frekwencja we Wrocławiu, Zabrzu, Białymstoku to raczej stała niezależnie od dnia rozgrywania meczu, kto ma być ten jest a reszta przyjdzie jak będą wyniki w całej Polsce to max takie stadiony jak ma Cracovia + ze dwa większe Legii i Lecha, budowane z możliwością ewentualnej rozbudowy a nie budują w Białym na 22tys, Zabrze over 30tys, a na śląsku jeszcze śląski dopierdalają, no bez jaj, takie stadiony to tylko jakby zrezygnować z transmisji w C+ inaczej nigdy się ich nie zapełni tu sie zgodze, produkt za slaby zeby przyciagnac tlumy a do tego C+ robi "zla" robote
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
mecze w srodku tygodnia nie wplywaja dobrze na frekwencje frekwencja we Wrocławiu, Zabrzu, Białymstoku to raczej stała niezależnie od dnia rozgrywania meczu, kto ma być ten jest a reszta przyjdzie jak będą wyniki w całej Polsce to max takie stadiony jak ma Cracovia + ze dwa większe Legii i Lecha, budowane z możliwością ewentualnej rozbudowy a nie budują w Białym na 22tys, Zabrze over 30tys, a na śląsku jeszcze śląski dopierdalają, no bez jaj, takie stadiony to tylko jakby zrezygnować z transmisji w C+ inaczej nigdy się ich nie zapełni W Czestochowie przymierzaja sie do budowania nowego stadionu dla Rakowa na 20-25k ludu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Kujty w pipę warto ich pograć 3.75 płaco Tom jak myślisz ? po piwo pojechałem  po piwie nie mozna jezdzic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Tazen zapomniales o Białymstoku napisać. No pewnie, o Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i całej reszcie też Budowa wyszłaby taniej, wynajem byłby tańszy, a tak to stadiony trzymane dla 2 meczów na 2 lata. Chociaż w Białym jakby zbudowali na 10tys to pewnie 5tys zostałoby dla gospodarzy, bo policja pierdolnięta bufory robi na 50 sektorów. Dzisiaj mamy 22tys, a miejsc gospodarzy dostępnych tylko 16tys (i tak zbyt dużo).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Barca ov2.5 ht  Dobra, załatwię, tak za około 10 min. Masz już zaklęcie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Kujty w pipę warto ich pograć 3.75 płaco Tom jak myślisz ? po piwo pojechałem  po piwie nie mozna jezdzic. więcej się to nie powtórzy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Ajax MU BVB WHU 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
pacyfek chujową zmianę trafił akurat w piłkarską środę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Sparta już pogodzona z drugim miejscem po ostatnim remisie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745 |
Dzisiaj WHU X oraz Frosinone WIN
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|