Ale probowałem sciągnac piosen..."> Ale probowałem sciągnac piosen...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Wielkie dzięki Kylo_Masters za pomoc w muzyce z Dona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale probowałem sciągnac piosenke i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Trwa ona tylko 1 !! sekundę !!
Poratuj może jakąś inna strona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Wszystko jest dobrze hmmm:

File size 3.55 MB, uploaded 1 day 5 hours 55 minutes ago

------------------

Sprobojmy na tej, jesli tu Ci nie pojdzie masz cos skopane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://www.sendspace.com/file/nm8ska

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Niby dobrze ale u mnie trwa 1 sekunde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale teraz skorzystalem z linku ktory podales wyżej i wszystko jest oka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wielkie dzięki i duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Ciebie za pomoc. Masz może jeszcze inne wersje tej pioseneczki ??

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Niby dobrze ale u mnie trwa 1 sekunde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale teraz skorzystalem z linku ktory podales wyżej i wszystko jest oka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wielkie dzięki i duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Ciebie za pomoc. Masz może jeszcze inne wersje tej pioseneczki ??

Mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ta wersja powinna bardziej przypasc Ci do gustu:

http://www.sendspace.com/file/2efxdy

Ta tez na "wypasie":

http://www.sendspace.com/file/0gv9r6

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Jedna i druga wersja przypadła mi do gustu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Są "wypasione" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dzięks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Dysponuje może ktoś utworem "Czerwone maki na Monte Cassino" (mp3)? Szukałem w sieci i na P2P ale niestety bezskutecznie. Będę wdzięczny za pomoc, potrzebuję to na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Z góry dzieki za ewentualną pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Dysponuje może ktoś utworem "Czerwone maki na Monte Cassino" (mp3)? Szukałem w sieci i na P2P ale niestety bezskutecznie. Będę wdzięczny za pomoc, potrzebuję to na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Z góry dzieki za ewentualną pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

http://www.speedyshare.com/668249298.html

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Kylo_Masters -> dzięki, dokładnie o to mi chodziło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
POsiadacie jeszcze jakies inne utwory patriotyczne poniewaz chce zaskoczyc ojca.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Szukam piosenki z Przygód Baltazara Gąbki.

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
POsiadacie jeszcze jakies inne utwory patriotyczne poniewaz chce zaskoczyc ojca.

Hymn Samoobrony może byc ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Rafael - Trzymajmy sie za ręce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

beata z albartosa (nie znam wykonawcy)

gdzie sie podziały tamte prywatki, czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to wg. mnie taki hity które poruszą ludzi w podeszłym wieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Rafael - Trzymajmy sie za ręce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

beata z albartosa (nie znam wykonawcy)

gdzie sie podziały tamte prywatki, czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to wg. mnie taki hity które poruszą ludzi w podeszłym wieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wojciech Gasowski - Gdzie sie podzialy tamte prywatki

poszukam po poludniu ok 15. tymczasem Dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Panowie desperacko szukam pomocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Wpadł mi wczoraj w ucho kawałek - bardzo czesto teraz leci w programie 1 polskiego radia. Kawałek śpiewa laska, ale w refrenie śpiewa naprzemian z takim kolesiem, który ma taki bardzo gruby głos (refren jest przez laskę śpiewany, a ten koleś jakby coś dopowiadał) - bardzo chwytliwy kawałek, prosty do zanucenia. Dzisiaj rano znowu leciał w radio przed południem gdy gościem audycji była Katarzyna Grochola. Kurde nic więcej nie moge powiedziec - dopiero muszę się wsłuchać w text - no ale kto pyta nie błądzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
Quote
Panowie desperacko szukam pomocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Wpadł mi wczoraj w ucho kawałek - bardzo czesto teraz leci w programie 1 polskiego radia. Kawałek śpiewa laska, ale w refrenie śpiewa naprzemian z takim kolesiem, który ma taki bardzo gruby głos (refren jest przez laskę śpiewany, a ten koleś jakby coś dopowiadał) - bardzo chwytliwy kawałek, prosty do zanucenia. Dzisiaj rano znowu leciał w radio przed południem gdy gościem audycji była Katarzyna Grochola. Kurde nic więcej nie moge powiedziec - dopiero muszę się wsłuchać w text - no ale kto pyta nie błądzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

to to?----> The Buddhist Monks - My spirit flies to you <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
dzieki ziomek - bardzo mi pomogłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - tak to to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
Quote
dzieki ziomek - bardzo mi pomogłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - tak to to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

spoko moko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Quote
Szukam piosenki z Przygód Baltazara Gąbki.

Ważne.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
poszukuje piosenki z filmu "Wygrane marzenia" znaczy wydaje mi sie ze to z tego filmu, pamietam ze w teledysku bylo motyw gdzie dziewczyny ubrane na styl kowbojski tanczyly na barze!! kojarzy ktos??

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
poszukuje piosenki z filmu "Wygrane marzenia" znaczy wydaje mi sie ze to z tego filmu, pamietam ze w teledysku bylo motyw gdzie dziewczyny ubrane na styl kowbojski tanczyly na barze!! kojarzy ktos??

juz nieaktualne

Leanne Rimes - Can't fight the moonlight <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Wiem że ciężko o to może być ale spytam sie może ktoś pomoże
Chodzi mi o tą muzyke co leci czasami na polsacie sport i PSE z mistrzostw świata nawet nie wiem jak to sie nazywa, ale dość często to słysze i mi sie spodobało<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a nie mam pojęcia gdzie to znaleźć<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker), 2,746 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,853
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1