|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Wielkie dzięki Kylo_Masters za pomoc w muzyce z Dona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale probowałem sciągnac piosenke i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Trwa ona tylko 1 !! sekundę !! Poratuj może jakąś inna strona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Wszystko jest dobrze hmmm: File size 3.55 MB, uploaded 1 day 5 hours 55 minutes ago ------------------ Sprobojmy na tej, jesli tu Ci nie pojdzie masz cos skopane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> http://www.sendspace.com/file/nm8ska
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Niby dobrze ale u mnie trwa 1 sekunde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale teraz skorzystalem z linku ktory podales wyżej i wszystko jest oka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wielkie dzięki i duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Ciebie za pomoc. Masz może jeszcze inne wersje tej pioseneczki ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Niby dobrze ale u mnie trwa 1 sekunde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale teraz skorzystalem z linku ktory podales wyżej i wszystko jest oka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wielkie dzięki i duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Ciebie za pomoc. Masz może jeszcze inne wersje tej pioseneczki ?? Mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ta wersja powinna bardziej przypasc Ci do gustu: http://www.sendspace.com/file/2efxdyTa tez na "wypasie": http://www.sendspace.com/file/0gv9r6
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Jedna i druga wersja przypadła mi do gustu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Są "wypasione" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dzięks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Dysponuje może ktoś utworem "Czerwone maki na Monte Cassino" (mp3)? Szukałem w sieci i na P2P ale niestety bezskutecznie. Będę wdzięczny za pomoc, potrzebuję to na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Z góry dzieki za ewentualną pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Dysponuje może ktoś utworem "Czerwone maki na Monte Cassino" (mp3)? Szukałem w sieci i na P2P ale niestety bezskutecznie. Będę wdzięczny za pomoc, potrzebuję to na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Z góry dzieki za ewentualną pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> http://www.speedyshare.com/668249298.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Kylo_Masters -> dzięki, dokładnie o to mi chodziło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
POsiadacie jeszcze jakies inne utwory patriotyczne poniewaz chce zaskoczyc ojca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Szukam piosenki z Przygód Baltazara Gąbki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
POsiadacie jeszcze jakies inne utwory patriotyczne poniewaz chce zaskoczyc ojca. Hymn Samoobrony może byc ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Rafael - Trzymajmy sie za ręce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
beata z albartosa (nie znam wykonawcy)
gdzie sie podziały tamte prywatki, czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to wg. mnie taki hity które poruszą ludzi w podeszłym wieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Rafael - Trzymajmy sie za ręce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
beata z albartosa (nie znam wykonawcy)
gdzie sie podziały tamte prywatki, czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to wg. mnie taki hity które poruszą ludzi w podeszłym wieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wojciech Gasowski - Gdzie sie podzialy tamte prywatki poszukam po poludniu ok 15. tymczasem Dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
Panowie desperacko szukam pomocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Wpadł mi wczoraj w ucho kawałek - bardzo czesto teraz leci w programie 1 polskiego radia. Kawałek śpiewa laska, ale w refrenie śpiewa naprzemian z takim kolesiem, który ma taki bardzo gruby głos (refren jest przez laskę śpiewany, a ten koleś jakby coś dopowiadał) - bardzo chwytliwy kawałek, prosty do zanucenia. Dzisiaj rano znowu leciał w radio przed południem gdy gościem audycji była Katarzyna Grochola. Kurde nic więcej nie moge powiedziec - dopiero muszę się wsłuchać w text - no ale kto pyta nie błądzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
Panowie desperacko szukam pomocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Wpadł mi wczoraj w ucho kawałek - bardzo czesto teraz leci w programie 1 polskiego radia. Kawałek śpiewa laska, ale w refrenie śpiewa naprzemian z takim kolesiem, który ma taki bardzo gruby głos (refren jest przez laskę śpiewany, a ten koleś jakby coś dopowiadał) - bardzo chwytliwy kawałek, prosty do zanucenia. Dzisiaj rano znowu leciał w radio przed południem gdy gościem audycji była Katarzyna Grochola. Kurde nic więcej nie moge powiedziec - dopiero muszę się wsłuchać w text - no ale kto pyta nie błądzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. to to?----> The Buddhist Monks - My spirit flies to you <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
dzieki ziomek - bardzo mi pomogłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - tak to to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
dzieki ziomek - bardzo mi pomogłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - tak to to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> spoko moko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Szukam piosenki z Przygód Baltazara Gąbki. Ważne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
poszukuje piosenki z filmu "Wygrane marzenia" znaczy wydaje mi sie ze to z tego filmu, pamietam ze w teledysku bylo motyw gdzie dziewczyny ubrane na styl kowbojski tanczyly na barze!! kojarzy ktos??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
poszukuje piosenki z filmu "Wygrane marzenia" znaczy wydaje mi sie ze to z tego filmu, pamietam ze w teledysku bylo motyw gdzie dziewczyny ubrane na styl kowbojski tanczyly na barze!! kojarzy ktos?? juz nieaktualne Leanne Rimes - Can't fight the moonlight <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Wiem że ciężko o to może być ale spytam sie może ktoś pomoże Chodzi mi o tą muzyke co leci czasami na polsacie sport i PSE z mistrzostw świata nawet nie wiem jak to sie nazywa, ale dość często to słysze i mi sie spodobało<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a nie mam pojęcia gdzie to znaleźć<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka