Ja też dziekuję-od razu sobie przypomniałem stare,dobre czasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.Domowe przedszkole rulezz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />.
Ja też dziekuję-od razu sobie przypomniałem stare,dobre czasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.Domowe przedszkole rulezz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />.
70% młodych ludzi z tego forum pewnie nigdy nie słyszało tej kultowej pioseneczki naszych czasów....ehhhh to były czasy;piekne czasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja też dziekuję-od razu sobie przypomniałem stare,dobre czasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.Domowe przedszkole rulezz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />.
70% młodych ludzi z tego forum pewnie nigdy nie słyszało tej kultowej pioseneczki naszych czasów....ehhhh to były czasy;piekne czasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja pamiętam.
Terz jest jakiś taki program jak kiedyś było domowe przedszkole ??
Szukam mp3 Dj Tonka "Don't be afraid". Takze nie moge zczaic kawalka, ktory leci na Eurosporcie gdy reklamuja jakies nadchodzace imprezy. Nie wiem czy to czasem nie Mylo. Jakiby ktos wiedzial niech da znac ...
Co do eurosportu, czy nie masz na mysli czasem kwartetu smyczkowego? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Takze on przybliza najblizsze mecze...