Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Dzięki :]

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Lasgo "Lying"?

Nie mam w pracy p2p, a chętnie bym przesłuchał. Z góry dziękuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
aro takei fakty
dywizjon despekt wiec
fenomen decyzje
ganja bus
WYP3 awantura
wlodi kazdy to powie
WYP3 dobrze ,ze tak sie stalo
Buszmen II ja pale
siedem lez fakty
tede TDF
WSP zapytajnik
AVE - R''a
galeria chodz do mnie
don gural sko co to za miejsce
WSP wsp


Cokolwiek z tych piosenek jak ktoś ma !!! pilne !!!

wyslijcie na maila kano777@o2.pl


czekam i dziekuje za wszelką pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
jeżeli ktoś ma starszego sonyericssona to ma na pewno melodyjke Copacabana, bardzo fajna, ale chodzi mi koniecznie o ta wersje z komorki, wpisaywałem w programach p2p "copacabana" i w ogóle jakies inne mi się piosenki sciagały, wiecie moze dokładnie co trzeba sciagnac aby miec ta piosenke?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
Orzeszlol cos tam znalazlem, ale na maila sam juz sobie przeslij...


oooo dzieki Wielki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Lista obcieta o sporo kawałkow ktorych juz jestem w posiadaniu ( mecz.pl , Emule , Dc ++ ) a więc zostało :


Aro takie fakty
WYP3 awantura
WYP3 dobrze ,ze tak sie stalo
Buszmen II ja pale
Siedem lez - fakty
WSP zapytajnik
AVE - R''a
Galeria chodz do mnie
WSP - Wsp


Moge sie odwdzięczyć komuś , mam tysiace mp3 , zawsze pomagam , ale z powyzszymi mam problem - nie moge ich znaleźć czekam pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
jak sie nazywa ten najnowszy kawalek danzela. co taki spokojny jest??

Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
chyba mogę umieścić to w tym temacie
link [free4web.pl]
może się komuś przyda

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
mógłby ktoś wrzucić piosenke patrycji markowskiej pożegnanie wielkie dzięki z góry

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Jestem, jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

http://www.speedyshare.com/382344982.html

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
jeżeli ktoś ma starszego sonyericssona to ma na pewno melodyjke Copacabana, bardzo fajna, ale chodzi mi koniecznie o ta wersje z komorki, wpisaywałem w programach p2p "copacabana" i w ogóle jakies inne mi się piosenki sciagały, wiecie moze dokładnie co trzeba sciagnac aby miec ta piosenke?

ponawiam prośbę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kylo, skad Ty tak wszytsko masz ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Cześć Kylo tego utworu chyba mi nie znajdziesz She - Ray Wilson?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Cześć Kylo tego utworu chyba mi nie znajdziesz She - Ray Wilson?

Fakt to ewenement widocznie

@Gnacik DC++

Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
Wiecie może co to za piosenka leci w tej reklamie peugota c`mon ????
Z góry dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
wie moze ktos co leci w reklamie "mon cheri"??

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
jeżeli ktoś ma starszego sonyericssona to ma na pewno melodyjke Copacabana, bardzo fajna, ale chodzi mi koniecznie o ta wersje z komorki, wpisaywałem w programach p2p "copacabana" i w ogóle jakies inne mi się piosenki sciagały, wiecie moze dokładnie co trzeba sciagnac aby miec ta piosenke?

ponawiam prośbe oraz zapytanie o piosenkę z reklamy nutelli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oraz z kinder bueno, Amanda lear - enigma, ale w nowej wersji reklamy leci taki fajny rmx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ma go ktos, ja zdobyc nie moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Peugeot - który Peugeot ?
Peugeot 206 : Bhangra Knights vs Husan - "The Sculptor"
Peugeot 407 : The Film - "Can You Trust Me"
Peugeot 307 : Iglesias Alberto - "Otra Vez Huyendo Y Sin Despedirme"
Peugeot : The Zutons - "Confusion"

Nutella - "Gloriuos" - Andreas Johnson

Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Znacie utwór podkładu do tego filmiku?

Przy okazji jest na czym oko zawiesić... słodnka sunia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)



Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Zaraz ci powiem, bo mam ten kawałek :]

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Myślałem, że dłużej będę szukał :] Sorry za 2 posty.

Andain - Summer Calling

Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, rafal08, $-man, forty, ANZELMO), 1,997 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1