aro takei fakty dywizjon despekt wiec fenomen decyzje ganja bus WYP3 awantura wlodi kazdy to powie WYP3 dobrze ,ze tak sie stalo Buszmen II ja pale siedem lez fakty tede TDF WSP zapytajnik AVE - R''a galeria chodz do mnie don gural sko co to za miejsce WSP wsp
Cokolwiek z tych piosenek jak ktoś ma !!! pilne !!!
jeżeli ktoś ma starszego sonyericssona to ma na pewno melodyjke Copacabana, bardzo fajna, ale chodzi mi koniecznie o ta wersje z komorki, wpisaywałem w programach p2p "copacabana" i w ogóle jakies inne mi się piosenki sciagały, wiecie moze dokładnie co trzeba sciagnac aby miec ta piosenke?
Orzeszlol cos tam znalazlem, ale na maila sam juz sobie przeslij...
oooo dzieki Wielki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Lista obcieta o sporo kawałkow ktorych juz jestem w posiadaniu ( mecz.pl , Emule , Dc ++ ) a więc zostało :
Aro takie fakty WYP3 awantura WYP3 dobrze ,ze tak sie stalo Buszmen II ja pale Siedem lez - fakty WSP zapytajnik AVE - R''a Galeria chodz do mnie WSP - Wsp
Moge sie odwdzięczyć komuś , mam tysiace mp3 , zawsze pomagam , ale z powyzszymi mam problem - nie moge ich znaleźć czekam pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jeżeli ktoś ma starszego sonyericssona to ma na pewno melodyjke Copacabana, bardzo fajna, ale chodzi mi koniecznie o ta wersje z komorki, wpisaywałem w programach p2p "copacabana" i w ogóle jakies inne mi się piosenki sciagały, wiecie moze dokładnie co trzeba sciagnac aby miec ta piosenke?
jeżeli ktoś ma starszego sonyericssona to ma na pewno melodyjke Copacabana, bardzo fajna, ale chodzi mi koniecznie o ta wersje z komorki, wpisaywałem w programach p2p "copacabana" i w ogóle jakies inne mi się piosenki sciagały, wiecie moze dokładnie co trzeba sciagnac aby miec ta piosenke?
ponawiam prośbe oraz zapytanie o piosenkę z reklamy nutelli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oraz z kinder bueno, Amanda lear - enigma, ale w nowej wersji reklamy leci taki fajny rmx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ma go ktos, ja zdobyc nie moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Peugeot - który Peugeot ? Peugeot 206 : Bhangra Knights vs Husan - "The Sculptor" Peugeot 407 : The Film - "Can You Trust Me" Peugeot 307 : Iglesias Alberto - "Otra Vez Huyendo Y Sin Despedirme" Peugeot : The Zutons - "Confusion"