|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
moge poprosić o CASCADA every time we touch bo coś mi net szwankuje:/ i nie moge żadnym p2p ściągać:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Kylo pomoz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
choc zdaje sobie sprawe ze bedzie ciezko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
na zdanym p2p tego nie moge znalesc
chodzi mi o dosc nowy kawalek jak sie nie myle kielcekiej grupy, chyba jeszcze nie wydali plyty i daltego mam problem ze znalezieniem tego, w radiu nadajacych z Kielc dosc czesto leci ten utwor
Ambulans - Flash
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Szukam mp3 Dj Tonka "Don't be afraid". Takze nie moge zczaic kawalka, ktory leci na Eurosporcie gdy reklamuja jakies nadchodzace imprezy. Nie wiem czy to czasem nie Mylo. Jakiby ktos wiedzial niech da znac ... To z Eurosportu to chyba znalazlem: Paris Four Hundred. A tak przy okazji: moze ktos wie gdzie mozna znalezc cala plytke Mylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
rivex tu masz linka do torrenta z płytką Mylo: http://www.mininova.org/tor/264985
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589 |
poszukuje piosenki z reklamy opla corsy ---> link [ youtube.com] Z góry dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Bardzo prosze o linka do najnowszej plytki LUDACRIS - Release Therapy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
poszukuje piosenki z fify 2000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jakos mi sie tak przypomniala, ale nie znam jej tytulu. moze ktos kojarzy o jaka mi chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ja poszukuje nadal Ambulans - Flash, gdyby ktos mial bardzo bym prosil zeby gdzies wrzucil na serwer
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
poszukuje takich dwoch utworow Hi Fi Superstar i rockin normlanie bym sciagnal z p2p tyle ze nic mi nie dziala przez wirusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
BTW wie ktos czy mozna sluchac radia ESKI przez neta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149 |
poszukuje plyty Neila Younga " Mirrorball" - gdyby ktos mial to byloby milo:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
ma ktoś kawałek benassi feat Sandy - Illusion,ale z dwiema zwrotkami spiewanymi przez laske?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
ma ktoś kawałek benassi feat Sandy - Illusion,ale z dwiema zwrotkami spiewanymi przez laske? http://www.speedyshare.com/479552620.htmlEhh przypomniales mi party w Bulgarii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
BTW wie ktos czy mozna sluchac radia ESKI przez neta ? tak mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> do tego otwiera się tak spoko okienko (pop-up) w którym wyświetla tytuł i wykonawce aktualnego utworu granego w radio. Przydatne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> www.wroclaw.eska.pl [ wroclaw.eska.pl] <- dla ludzi z dolnego ślązka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dla innych polecam wybrać z menu po prawej stronie dane miasto z Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 102 |
szukam piosenki ktora kiedys uslyszalem na imprezie nie wiem kto wykonuje i jaki nosi tytul jedyna informacja to w tekscie jest taki fragment: "it is the power of our love". bede wdzieczny za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Potrzebuje nutki: 2pac - Runnin' (Dying To Live) tę jakby na czesc jego smierci ze specyficznym glosem w refrenie. Jakby ktos mogl to prosze jak najszybciej podrzucic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Dobra mam juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Poszukuję utworu Amanda Lear - Enigma w remixie z reklamy Kinder Bueno ? Istnieje taki remix czy jest to wersja na potrzeby reklamy ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka