|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
city 1111 dobić!!!!  2-0 dziekuje  A proszę Cię bardzo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Norymberga... remontada jak się patrzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
Paderborn po 4,50  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745 |
Paderborn po 4,50   Hmm chyba jeden wałek starczy na dzisiaj w niemczech , a myślałem, że goście kupili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
a co wczoraj Czerczesow odjebał, że tak jadą po nim? Za mądrze powiedział. Serio to jest mądra odpowiedź? Dziennikarzol zadał właśnie bardzo dobre pytanie czy jego piłkarze znów nie okażą się pizdami, a ruski z kijem w dupsku od zawsze z mniemaniem o sobie jakby cokolwiek osiągnął jako trener zaczyna warczeć i zgrywać głupa. Nie chce odpowiadać na pytania to niech nie wychodzi na konferencje, proste, a nie obrasta w piórka - trener drużyny która nie mogła wyjść spod pressingu Ruchu Chorzów, no jak to brzmi w ogóle Zapomniałeś dodać jeszcze że przegrał z kretesem z Termalicą. A Ruch tak Legię zdominował, że aż padł na pysk z Lubinem. Tazen, Jaga ma chyba większe problemy niż Legia. Może lepiej mieć czyste własne podwórko nim się zacznie oceniać inne, chociaż to takie polskie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
norymberga zapewnila sobie conajmniej baraz z werderem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
jak widzicie dzis mecz lecha ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745 |
Paderborn po 4,50   Hmm chyba jeden wałek starczy na dzisiaj w niemczech , a myślałem, że goście kupili  Dobra jeszcze raz letko Paderborn@9  jadymy!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ale dzisiaj majo w angli szczelać! 1 Powyżej 2.5 Aston Villa v Southampton (Suma goli) 23/04/2016 Brak 2.00 Odbędzie się 2 Powyżej 2.5 Blackburn v Bristol City (Suma goli) 23/04/2016 Brak 2.10 Odbędzie się 3 Powyżej 2.5 QPR v Reading (Suma goli) 23/04/2016 Brak 2.05 Odbędzie się 4 Powyżej 2.5 Wolverhampton v Rotherham (Suma goli) 23/04/2016 Brak 2.07 Odbędzie się 5 Powyżej 2.5 Bradford v Walsall (Suma goli) 23/04/2016 Brak 2.20 Odbędzie się 6 Powyżej 2.5 Bury v Millwall (Suma goli) 23/04/2016 Brak 2.10 Odbędzie się 7 Powyżej 2.5 Doncaster v Coventry (Suma goli) 23/04/2016 Brak 2.00 Odbędzie się 8 Powyżej 2.5 Fleetwood Town v Blackpool (Suma goli) 23/04/2016 Brak 2.05 Odbędzie się 9 Powyżej 2.5 AFC Wimbledon v Leyton Orient (Suma goli) 23/04/2016 Brak 2.00 Odbędzie się 10 Powyżej 2.5 Crawley Town v Carlisle (Suma goli) 23/04/2016 Brak 2.00 Odbędzie się 11 Powyżej 2.5 Luton v Newport County (Suma goli) 23/04/2016 Brak 2.05 Odbędzie się 12 Powyżej 2.5 Portsmouth v Wycombe (Suma goli) 23/04/2016 Brak 2.05 Odbędzie się 13 Powyżej 2.5 Yeovil v Northampton (Suma goli) 23/04/2016 Brak 2.10 Odbędzie się 14 Powyżej 2.5 Gillingham v Shrewsbury (Suma goli) 23/04/2016 Brak 2.00 Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
szkoda, ze w bramce nie ma gościa który ma 50 lat żeś wykrakał  Givena wciągło
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Nurnberg ogoliło bez mydła  jak ustafka ale chyba nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745 |
Paderborn po 4,50   Hmm chyba jeden wałek starczy na dzisiaj w niemczech , a myślałem, że goście kupili  Dobra jeszcze raz letko Paderborn@9  jadymy!!!! Łekekee 6 zmian w 2 połowie 1minuta doliczona toż to było na remis ustawione 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
to teraz trza obmyśleć jakieś btsy w niższych angielskich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Zapomniałeś dodać jeszcze że przegrał z kretesem z Termalicą. A Ruch tak Legię zdominował, że aż padł na pysk z Lubinem. Tazen, Jaga ma chyba większe problemy niż Legia. Może lepiej mieć czyste własne podwórko nim się zacznie oceniać inne, chociaż to takie polskie.  Takie polskie jest jak Probierz swego czasu był jebany za swoje poczynania. Przyjechał jakiś anonim, którego kojarzymy bo trenował kilku Polaków i już szum. Gość przyszedł z innego świata, zgrywa specjalistę, a różnicy od Legii Berga nie widać. Niech się gość wyluzuje, bo jest w Polsce nikim póki co. Idąc tym tropem to Legia tak się spompowała w meczu z Lechem, że w Chorzowie brakło sił. Skomentowałem tylko, problemy Jagi nie były poruszone na forum, bo mecz jutro.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
akurat widać, że gość ma jakąś koncepcję na grę drużyny, na początku za Berga wyniki też były ale jakiegoś pomysłu na grę to nikt się nie mógł dopatrzeć
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Czerczesow skandalicznie już zachowywał się na konferencji prasowej w Poznaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|