|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46 |
Nie wiem czy do tego b&w normalnie przesłać $ przelewem a nie je.ać się z tym MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46 |
******/indexm02.php <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Ja *******e no ****a ****na mac to moneybookers to sa jednak s****ysyny ****ni amatorzy !!!
Ponad 2 tygodnie temu zleciłem wypłate - dokładnie 136,47 euro. Tak się złożyło że akurat teraz potrzebowałem bardzo szybko tych pieniędzy. Zwykle trwało to 1-3 dni więc byłem spokojny. Ale po tygodniu zaniepokojony że tak długo kasa nie przychodzi napisałem maila. Po 3 dniach (w środe) odpisali że przepraszaja ale mieli problemy z bankami w Polsce i już moje pieniądze są wysłane na konto... Cierpliwie czekałem, mówie sobie - spokojnie, po weekendzie kasa będzie. Dzisiaj się loguje i co widzę ? Przyszedł przelew od MB !!! LOL Ale ****a za****na mać zamiast 136,47 euro przyszło mi 136,47 zł !!!!! ****a to jest skandal, ****na amatorszczyzna. Qrwa prawie 3 tyg czekania i gówno z tego. Niech w******alaja ze swoimi usługami ****ni amatorzy. Zaraz im maila wyśle i o*******e totalnie, niech mi sqrwiele raz dwa przesyłaja brakujaca kase. I chociaż wcześniej nie miałem żadnych problemów z nimi to teraz chyba była jednak moja ostatnia wypłata z tej *******onej, śmierdzącej amatorszczyzną firmy. ****a ****a ****a ****a ****na mac c*** wam w dupe wy po*******eni amatorzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
PS Sorry za bluzgi ale w życiu nie byłem bardziej wściekły niż teraz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Ludzie ****a wpłacajcie do buków skąd idą szybkie przelewy na konto, a nie jebiecie się z moneybookers... najlepiej kase przerzucac z mb do innych bukow - stamtad via bank
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365 |
LuNo, a nie zauwazyles, ze chodzi o wyplaty? Niestety niektore buki oferuja tylko wyplate poprzez MB lub zwrot na karte do wysokosci wplaconego depozytu... Wiec "najlepsza" forma wyplaty jest MB, ktore ostatnio przewala i to ostro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał groobel: [qb]LuNo, a nie zauwazyles, ze chodzi o wyplaty? Niestety niektore buki oferuja tylko wyplate poprzez MB lub zwrot na karte do wysokosci wplaconego depozytu... Wiec "najlepsza" forma wyplaty jest MB, ktore ostatnio przewala i to ostro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] tak, np. taki sportingbet ci zrobi wplate w ciagu 2-3 dni, wplacisz kaske z mb do nich, cos postawisz i pozniej wyplacasz - idzie 5x szybciej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]tak, np. taki sportingbet ci zrobi wplate w ciagu 2-3 dni, wplacisz kaske z mb do nich, cos postawisz i pozniej wyplacasz - idzie 5x szybciej[/qb] Ja akurat grałem w GB, a oni tylko realizuja wyplaty przez MB albo zwrot depozytu.... Gdybym wiedzial, ze beda takie szopki to zdecydowalbym sie przetransferowac to przez jakiegos buka... ew wymienic z kims.... ale tak to dupa.8... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365 |
Ufff.... po 13 dniach od zlecenia wyplaty kasa pojawila sie na koncie :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19 |
Witam, Nie wytrzymalem i tez napisze co mnie spotkalo. Otoz 26 lipca wyplacilem do mBanku 559,46PLN. 31 wyjechalem na wakacje kasy jeszcze nie bylo, pomyslalem dobra moze do 7 dni bankowych. Wrocilem w niedziele a kasy na koncie nie ma!! Napisalem do nich maila wczoraj rano i brak odzewu. Moze macie jakis mail na reklamacje? Takze czekam juz 3 tygodnie a kasy nie ma. Moze cos poradzicie, bo po Was widze ze czekaliscie dluuugo ale nie az tyle... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dzieki za wszelkie sugestie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Oryginalnie wysłał groobel: [qb]Ufff.... po 13 dniach od zlecenia wyplaty kasa pojawila sie na koncie :rolleyes: [/qb] heh szczęściarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 174 |
Dzis mija dokladnie 2 tygodnie kiedy na moim koncie w MB obok zlecenia wyplaty pojawil sie napis processed,do dzisiaj kasy nie mam w banku. Korzystam z ich uslug od ok.roku i nigdy wczesniej nie spotkala mnie podobna sytuacja,najdluzej czekalem 2-3 dni. Jako ze wyplata byla niemala i kaska byla mi potrzebna ``na wczoraj`` po 4 dniach napisalem maila na servis. Czekalem dwa dni na odpowiedz-bezskutecznie.W zeszla srode postanowilem zadzwonic na ich Hotline.Okazalo sie ze maja,jak to okreslil konsultant problemy techniczne z polskim bankiem.Powiedzialem ok,rozumiem,podalem kod SWIFT i IBAN i otrzymalem zapewnienie ze zostane poinformowany mailem do godziny kiedy przelew zostanie wyslany. Niestety 2 dni minely i nic. Pomyslalem wiec,ch.j moze kolo poszedl na urlop i zapomnial,zadzwonilem drugi raz w zeszla srode.Rozmawialem z Anna Kay,ktorej znowu podalem swift i iban mojego banku,przy okazji wyrazilem swoje glebokie ubolewanie w zwiazku z zaistniala sytuacja.Anna bardzo przepraszala i obiecala ze osobiscie zajmie sie ta sprawa. Po okolo 2 godzinach dostalem od niej maila w ktorym napisala o problemach technicznych z polskim bankiem i moj przelew ma zostac wyslany z banku w angli,zaznaczyla przy tym ze ow przelew powinien dojsc od 2 do 4 dni bankowych. Wlasnie w srode czyli juz dzisiaj mija 4 dzien bankowy i juz sie zastanawiam jak ja o.p.i.e.r.d.o.l.i.c jezeli dzisiaj nie bede mial tego przelewu.....
CDN...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194 |
Ja wszystkie sprawy załatwiałem z Aurelią Grebil. rozmawiałem z nią dwa razy. W końcu poprosiłem aby następnym razem ona zadzweoniła. Wczoraj dzwoniła i poinformowała iż przelew poszedł. Zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
wlasnie teraz(pierwsza sesja przychodzaca na mbank) dostalem przelew zlecony 21 lipca 2004. kasa doszla z banku BRE (czyli nowy bank moneyboookers). moze juz beda sie wyrabiac w 3 dni? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19 |
No wkoncu... czekam od 26 lipca i wkoncu przyszla dzis kasa z MB do mBanku. Chyba rzeyczywiscie ruszyli... przelew z rachunku innego niz mBankowski
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365 |
Widze wszystko wszystkim ruszylo.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wczoraj przyszla wplata mi, a dzis mail z przeprosinami i informacja, ze wszelkie problemy z wyplatami do Polski zostaly juz rozwiazane... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
To ja juz rozumiem te zawirowania na rynku walutowym. Tyle kasy jednego dnia ........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
a mi gnoje dalej nawet nie raczyli odpisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 73 |
Panowie mam problem z wrowadzeniem do MB mojego banku . Kaza mi wpisac NRB no to ja im swifa wpisuje a nagle wyskakuje " invalid bank code" W tym momencie nie wiem co mam zrobic ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Wszyscy maja problemy z wyplatami, ja natomiast nie moge sie doczekac moich pieniazkow na koncie w moneybookers, choc zlecilem wplate 9 sierpnia, a wiec dzis mija 10 dzien roboczy. Czy to aby nie za dlugo?? Nekam ich mailami, ale nic sobie chyba z tego nie robia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał SyKo: [qb]Wszyscy maja problemy z wyplatami, ja natomiast nie moge sie doczekac moich pieniazkow na koncie w moneybookers, choc zlecilem wplate 9 sierpnia, a wiec dzis mija 10 dzien roboczy. Czy to aby nie za dlugo?? Nekam ich mailami, ale nic sobie chyba z tego nie robia.[/qb] jest wszystko ok, w koncu pieniadze dotra
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|