Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#66625 16/08/2004 21:08
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
Nie wiem czy do tego b&w normalnie przesłać $ przelewem a nie je.ać się z tym MB

Bonus: Unibet
#66626 17/08/2004 00:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
******/indexm02.php
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#66627 17/08/2004 09:14
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Ja *******e no ****a ****na mac to moneybookers to sa jednak s****ysyny ****ni amatorzy !!!

Ponad 2 tygodnie temu zleciłem wypłate - dokładnie 136,47 euro. Tak się złożyło że akurat teraz potrzebowałem bardzo szybko tych pieniędzy. Zwykle trwało to 1-3 dni więc byłem spokojny. Ale po tygodniu zaniepokojony że tak długo kasa nie przychodzi napisałem maila. Po 3 dniach (w środe) odpisali że przepraszaja ale mieli problemy z bankami w Polsce i już moje pieniądze są wysłane na konto...
Cierpliwie czekałem, mówie sobie - spokojnie, po weekendzie kasa będzie. Dzisiaj się loguje i co widzę ? Przyszedł przelew od MB !!! LOL
Ale ****a za****na mać zamiast 136,47 euro przyszło mi 136,47 zł !!!!!
****a to jest skandal, ****na amatorszczyzna.
Qrwa prawie 3 tyg czekania i gówno z tego. Niech w******alaja ze swoimi usługami ****ni amatorzy.
Zaraz im maila wyśle i o*******e totalnie, niech mi sqrwiele raz dwa przesyłaja brakujaca kase. I chociaż wcześniej nie miałem żadnych problemów z nimi to teraz chyba była jednak moja ostatnia wypłata z tej *******onej, śmierdzącej amatorszczyzną firmy.
****a ****a ****a ****a ****na mac c*** wam w dupe wy po*******eni amatorzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

PS Sorry za bluzgi ale w życiu nie byłem bardziej wściekły niż teraz...

#66628 17/08/2004 15:40
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Ludzie ****a wpłacajcie do buków skąd idą szybkie przelewy na konto, a nie jebiecie się z moneybookers...
najlepiej kase przerzucac z mb do innych bukow - stamtad via bank

#66629 17/08/2004 15:48
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
LuNo, a nie zauwazyles, ze chodzi o wyplaty? Niestety niektore buki oferuja tylko wyplate poprzez MB lub zwrot na karte do wysokosci wplaconego depozytu...
Wiec "najlepsza" forma wyplaty jest MB, ktore ostatnio przewala i to ostro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#66630 17/08/2004 16:05
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał groobel:
[qb]LuNo, a nie zauwazyles, ze chodzi o wyplaty? Niestety niektore buki oferuja tylko wyplate poprzez MB lub zwrot na karte do wysokosci wplaconego depozytu...
Wiec "najlepsza" forma wyplaty jest MB, ktore ostatnio przewala i to ostro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
tak, np. taki sportingbet ci zrobi wplate w ciagu 2-3 dni, wplacisz kaske z mb do nich, cos postawisz i pozniej wyplacasz - idzie 5x szybciej

#66631 17/08/2004 16:17
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]tak, np. taki sportingbet ci zrobi wplate w ciagu 2-3 dni, wplacisz kaske z mb do nich, cos postawisz i pozniej wyplacasz - idzie 5x szybciej[/qb]
Ja akurat grałem w GB, a oni tylko realizuja wyplaty przez MB albo zwrot depozytu....
Gdybym wiedzial, ze beda takie szopki to zdecydowalbym sie przetransferowac to przez jakiegos buka... ew wymienic z kims.... ale tak to dupa.8... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#66632 17/08/2004 19:34
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
Ufff.... po 13 dniach od zlecenia wyplaty kasa pojawila sie na koncie :rolleyes:

#66633 18/08/2004 03:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19
Witam,
Nie wytrzymalem i tez napisze co mnie spotkalo.
Otoz 26 lipca wyplacilem do mBanku 559,46PLN. 31 wyjechalem na wakacje kasy jeszcze nie bylo, pomyslalem dobra moze do 7 dni bankowych.
Wrocilem w niedziele a kasy na koncie nie ma!!
Napisalem do nich maila wczoraj rano i brak odzewu. Moze macie jakis mail na reklamacje? Takze czekam juz 3 tygodnie a kasy nie ma. Moze cos poradzicie, bo po Was widze ze czekaliscie dluuugo ale nie az tyle... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Dzieki za wszelkie sugestie

#66634 18/08/2004 05:09
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Oryginalnie wysłał groobel:
[qb]Ufff.... po 13 dniach od zlecenia wyplaty kasa pojawila sie na koncie :rolleyes: [/qb]
heh szczęściarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#66635 18/08/2004 05:17
Dołączył: Feb 2003
Posty: 174
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 174
Dzis mija dokladnie 2 tygodnie kiedy na moim koncie w MB obok zlecenia wyplaty pojawil sie napis processed,do dzisiaj kasy nie mam w banku.
Korzystam z ich uslug od ok.roku i nigdy wczesniej nie spotkala mnie podobna sytuacja,najdluzej czekalem 2-3 dni.
Jako ze wyplata byla niemala i kaska byla mi potrzebna ``na wczoraj`` po 4 dniach napisalem maila na servis. Czekalem dwa dni na odpowiedz-bezskutecznie.W zeszla srode postanowilem zadzwonic na ich Hotline.Okazalo sie ze maja,jak to okreslil konsultant problemy techniczne z polskim bankiem.Powiedzialem ok,rozumiem,podalem kod SWIFT i IBAN i otrzymalem zapewnienie ze zostane poinformowany mailem do godziny kiedy przelew zostanie wyslany.
Niestety 2 dni minely i nic.
Pomyslalem wiec,ch.j moze kolo poszedl na urlop i zapomnial,zadzwonilem drugi raz w zeszla srode.Rozmawialem z Anna Kay,ktorej znowu podalem swift i iban mojego banku,przy okazji wyrazilem swoje glebokie ubolewanie w zwiazku z zaistniala sytuacja.Anna bardzo przepraszala i obiecala ze osobiscie zajmie sie ta sprawa.
Po okolo 2 godzinach dostalem od niej maila w ktorym napisala o problemach technicznych z polskim bankiem i moj przelew ma zostac wyslany z banku w angli,zaznaczyla przy tym ze ow przelew powinien dojsc od 2 do 4 dni bankowych.
Wlasnie w srode czyli juz dzisiaj mija 4 dzien bankowy i juz sie zastanawiam jak ja o.p.i.e.r.d.o.l.i.c jezeli dzisiaj nie bede mial tego przelewu.....

CDN...

#66636 18/08/2004 12:18
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
K
member
member
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
Ja wszystkie sprawy załatwiałem z Aurelią Grebil. rozmawiałem z nią dwa razy. W końcu poprosiłem aby następnym razem ona zadzweoniła. Wczoraj dzwoniła i poinformowała iż przelew poszedł. Zobaczymy.

#66637 18/08/2004 16:29
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
wlasnie teraz(pierwsza sesja przychodzaca na mbank) dostalem przelew zlecony 21 lipca 2004. kasa doszla z banku BRE (czyli nowy bank moneyboookers). moze juz beda sie wyrabiac w 3 dni? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66638 18/08/2004 18:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19
No wkoncu... czekam od 26 lipca i wkoncu przyszla dzis kasa z MB do mBanku. Chyba rzeyczywiscie ruszyli...
przelew z rachunku innego niz mBankowski

#66639 18/08/2004 19:30
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
Widze wszystko wszystkim ruszylo.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wczoraj przyszla wplata mi, a dzis mail z przeprosinami i informacja, ze wszelkie problemy z wyplatami do Polski zostaly juz rozwiazane... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#66640 18/08/2004 19:43
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
To ja juz rozumiem te zawirowania na rynku walutowym. Tyle kasy jednego dnia ........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66641 19/08/2004 01:00
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
a mi gnoje dalej nawet nie raczyli odpisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#66642 20/08/2004 03:57
Dołączył: Nov 2003
Posty: 73
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 73
Panowie mam problem z wrowadzeniem do MB mojego banku . Kaza mi wpisac NRB no to ja im swifa wpisuje a nagle wyskakuje " invalid bank code"
W tym momencie nie wiem co mam zrobic ???

#66643 20/08/2004 04:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Wszyscy maja problemy z wyplatami, ja natomiast nie moge sie doczekac moich pieniazkow na koncie w moneybookers, choc zlecilem wplate 9 sierpnia, a wiec dzis mija 10 dzien roboczy. Czy to aby nie za dlugo?? Nekam ich mailami, ale nic sobie chyba z tego nie robia.

#66644 20/08/2004 05:10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał SyKo:
[qb]Wszyscy maja problemy z wyplatami, ja natomiast nie moge sie doczekac moich pieniazkow na koncie w moneybookers, choc zlecilem wplate 9 sierpnia, a wiec dzis mija 10 dzien roboczy. Czy to aby nie za dlugo?? Nekam ich mailami, ale nic sobie chyba z tego nie robia.[/qb]
jest wszystko ok, w koncu pieniadze dotra

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,398 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,701
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1