|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Kwale kobiet chyba zaczynają sie w piątek więc dla paru zawodniczek ostatni dzwonek żeby poodpadać jeśli wybierają się na kwale kto konkretnie  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745 |
lista kwali kiedy dostępna ? jutro ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Cervantes w kwalach ( sobota ) Kyrgios dziś urodziny i bądź tu mądry który upierdoli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Kwale kobiet chyba zaczynają sie w piątek więc dla paru zawodniczek ostatni dzwonek żeby poodpadać jeśli wybierają się na kwale kto konkretnie  ? Chociażby Larsson, Babos, Perreira, Putintseva, Puig, Konjuh, Hsieh
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Głowny typ to Kachanov, Ramos żeby wejść musi liczyć na dwa wycofania, a Ci co się mieli wycofać to już się wycofali, jeden może jeszcze dojdzie, ale na pewno nie 2, tam są grosze do wygrania w tym Istambule no i kolejny turniej w Hiszpanii w przyszłym tygodniu, po co Ramos ma tam siedzieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Verdasco pierwszy raz w karierze zdecydował się na występ w jakimkolwiek turnieju przed turniejem w Madrycie. A wiadomo że tam się urodził i tam mieszka, jest po finale bukaresztu który przeciągnął się na poniedziałek, nie będzie tu się szarpał raczej odpocznie przed turniejem w Madrycie. A komu innemu nie puścić jak rodakowi który broni tu punktów za SF rok temu, proste jak pierd.....e. Busta 1.9
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
edmund z hc khachanov stebe sorribes tormo z hc kuzi michalicka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Kwale kobiet chyba zaczynają sie w piątek więc dla paru zawodniczek ostatni dzwonek żeby poodpadać jeśli wybierają się na kwale kto konkretnie  ? Chociażby Larsson, Babos, Perreira, Putintseva, Puig, Konjuh, Hsieh Witam, akurat Konjuh i Hsieh grajo o 11.05 dzisiaj w Pradze - może być ciekawy mecz ale obie nie odpadną Puig gra z Krejcikovą - Puig może śmiało oddać i nikt nic nie powie(cebula wczoraj oddała mecz) Larson z Pereirą jw. tylko w Rabacie o 12.05, tam też o tej samej porze grają Putintseva z Marią Tatjaną(ta druga dawno nic nie wygrała i się obsuwa w rankingu)i o 15,35 Babos gra z L. Robson ale coś nie chce mi się wierzyć żeby Babos oddała tak łatwy mecz i punkty  Reasumując: - Konjuh wygra (jest zdecydowanie lepsza)- - Pereira wg. mnie nie odpuści i jak Larson będzie się chciała wypompować ale że jest inteligentna to powinna odpuścić  - Maria Tatjana będzie walczyć(korty ziemne to jej żywioł)Putintseva ma móżdzek konika polnego...każdy wynik możliwy - Babos będzie chciała szybko skończyć jak się nie będzie udawało i przeciągało w nieskończoność może oddać - a po za tym Safarova, Giorgi, Pliskova, Barbora, Sveta Tyle n/t WTA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Verdasco pierwszy raz w karierze zdecydował się na występ w jakimkolwiek turnieju przed turniejem w Madrycie. A wiadomo że tam się urodził i tam mieszka, jest po finale bukaresztu który przeciągnął się na poniedziałek, nie będzie tu się szarpał raczej odpocznie przed turniejem w Madrycie. A komu innemu nie puścić jak rodakowi który broni tu punktów za SF rok temu, proste jak pierd.....e. Busta 1.9 Verdasco nie gra w Madrycie, ma przerwę aż do RG
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
ale zaraz zaraz.. Marcel pisał, że dostał WC do Madrytu.. zatem "jeszcze się Nam żagiel bieli" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
opieram się na tym http://live-tennis.eu/playersScheduleno chyba, ze tu cos powalone mają.. w kazdym razie wyglada na to, ze jutro Mayer ogrywa Lorenziego, a dzis Coric powinien jakis numer odwalic
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Coric już wszedł do głównego chyba, więc nie musi odpadać dziś raczej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
no jak juz jest w głownym to nie ma o czym gadac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
no dostał i nie sądzę aby z tej dzikiej zrezygnował. Także w Estoril jak dla mnie 1 albo 2 runda leci ale chyba szybciej dzisiaj z Carreno niż z Danielem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
przepraszam za zamieszanie, ta stronka ch** warta w takim razie, bo pewnie i inne niescislosci wystepuja. w takim razie wydaje sie logiczny typ na Buste, jak i na Jaziriego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
..bo Busta powinien raczej wybrać szanse na dobry wynik w Estoril niż niepewne przejście kwali do Madrytu, c'nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
dokładnie http://www.madrid-open.com/jugadores-mmo16/z oficjalnej strony - Verdasco jest na liście zawodników.. a dodatkowo jest też Delpotro, tyle że on chyba nie z WC, tylko z "zamrożonego" rankingu jakoś.. czy cuś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
..bo Busta powinien raczej wybrać szanse na dobry wynik w Estoril niż niepewne przejście kwali do Madrytu, c'nie? ja wyzej cenie mlodego buste od tej lali i pusiaka pierdasco takze i sportowo uwazam ze go ogra dzisiaj pablo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|