Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 19 1 2 3 4 5 6 7 18 19
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by _zenekk
Kwale kobiet chyba zaczynają sie w piątek więc dla paru zawodniczek ostatni dzwonek żeby poodpadać jeśli wybierają się na kwale

kto konkretnie tongue ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
lista kwali kiedy dostępna ? jutro ?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Cervantes w kwalach ( sobota ) Kyrgios dziś urodziny i bądź tu mądry który upierdoli laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by _zenekk
Kwale kobiet chyba zaczynają sie w piątek więc dla paru zawodniczek ostatni dzwonek żeby poodpadać jeśli wybierają się na kwale

kto konkretnie tongue ?

Chociażby Larsson, Babos, Perreira, Putintseva, Puig, Konjuh, Hsieh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
Głowny typ to Kachanov, Ramos żeby wejść musi liczyć na dwa wycofania, a Ci co się mieli wycofać to już się wycofali, jeden może jeszcze dojdzie, ale na pewno nie 2, tam są grosze do wygrania w tym Istambule no i kolejny turniej w Hiszpanii w przyszłym tygodniu, po co Ramos ma tam siedzieć

Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
Verdasco pierwszy raz w karierze zdecydował się na występ w jakimkolwiek turnieju przed turniejem w Madrycie. A wiadomo że tam się urodził i tam mieszka, jest po finale bukaresztu który przeciągnął się na poniedziałek, nie będzie tu się szarpał raczej odpocznie przed turniejem w Madrycie. A komu innemu nie puścić jak rodakowi który broni tu punktów za SF rok temu, proste jak pierd.....e. Busta 1.9

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
edmund z hc
khachanov
stebe
sorribes tormo z hc
kuzi
michalicka

Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Originally Posted by _zenekk
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by _zenekk
Kwale kobiet chyba zaczynają sie w piątek więc dla paru zawodniczek ostatni dzwonek żeby poodpadać jeśli wybierają się na kwale

kto konkretnie tongue ?

Chociażby Larsson, Babos, Perreira, Putintseva, Puig, Konjuh, Hsieh
Witam,
akurat Konjuh i Hsieh grajo o 11.05 dzisiaj w Pradze - może być ciekawy mecz ale obie nie odpadną
Puig gra z Krejcikovą - Puig może śmiało oddać i nikt nic nie powie(cebula wczoraj oddała mecz)
Larson z Pereirą jw. tylko w Rabacie o 12.05, tam też o tej samej porze grają Putintseva z Marią Tatjaną(ta druga dawno nic nie wygrała i się obsuwa w rankingu)i o 15,35 Babos gra z L. Robson ale coś nie chce mi się wierzyć żeby Babos oddała tak łatwy mecz i punkty wink
Reasumując:
- Konjuh wygra (jest zdecydowanie lepsza)-
- Pereira wg. mnie nie odpuści i jak Larson będzie się chciała wypompować ale że jest inteligentna to powinna odpuścić smile
- Maria Tatjana będzie walczyć(korty ziemne to jej żywioł)Putintseva ma móżdzek konika polnego...każdy wynik możliwy
- Babos będzie chciała szybko skończyć jak się nie będzie udawało i przeciągało w nieskończoność może oddać
- a po za tym Safarova, Giorgi, Pliskova, Barbora, Sveta
Tyle n/t WTA wink

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by _zenekk
Verdasco pierwszy raz w karierze zdecydował się na występ w jakimkolwiek turnieju przed turniejem w Madrycie. A wiadomo że tam się urodził i tam mieszka, jest po finale bukaresztu który przeciągnął się na poniedziałek, nie będzie tu się szarpał raczej odpocznie przed turniejem w Madrycie. A komu innemu nie puścić jak rodakowi który broni tu punktów za SF rok temu, proste jak pierd.....e. Busta 1.9
Verdasco nie gra w Madrycie, ma przerwę aż do RG

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by hallik
Verdasco nie gra w Madrycie, ma przerwę aż do RG


Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
ale zaraz zaraz.. Marcel pisał, że dostał WC do Madrytu.. zatem "jeszcze się Nam żagiel bieli" dobrze2

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
opieram się na tym
http://live-tennis.eu/playersSchedule

no chyba, ze tu cos powalone mają.. w kazdym razie wyglada na to, ze jutro Mayer ogrywa Lorenziego, a dzis Coric powinien jakis numer odwalic

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Coric już wszedł do głównego chyba, więc nie musi odpadać dziś raczej hmm

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
no jak juz jest w głownym to nie ma o czym gadac

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
no dostał i nie sądzę aby z tej dzikiej zrezygnował. Także w Estoril jak dla mnie 1 albo 2 runda leci ale chyba szybciej dzisiaj z Carreno niż z Danielem.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
przepraszam za zamieszanie, ta stronka ch** warta w takim razie, bo pewnie i inne niescislosci wystepuja. w takim razie wydaje sie logiczny typ na Buste, jak i na Jaziriego

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
..bo Busta powinien raczej wybrać szanse na dobry wynik w Estoril niż niepewne przejście kwali do Madrytu, c'nie?

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
dokładnie grin

http://www.madrid-open.com/jugadores-mmo16/

z oficjalnej strony - Verdasco jest na liście zawodników.. a dodatkowo jest też Delpotro, tyle że on chyba nie z WC, tylko z "zamrożonego" rankingu jakoś.. czy cuś hmm

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by kemp
..bo Busta powinien raczej wybrać szanse na dobry wynik w Estoril niż niepewne przejście kwali do Madrytu, c'nie?

ja wyzej cenie mlodego buste od tej lali i pusiaka pierdasco

takze i sportowo uwazam ze go ogra dzisiaj pablo

Strona 5 z 19 1 2 3 4 5 6 7 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,031 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,826
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1