Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 23 1 2 3 22 23
#666261 16/09/2006 10:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Tutaj mozemy skladac zyczenia, nabijacze niech nabijaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> STO LAT BISZOP! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#666262 16/09/2006 10:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
no to nabijamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 100lat Biszop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#666263 16/09/2006 10:16
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=3&fpart=3 [mecz.org]

===> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Niech bedzie tutaj, sto lat!

#666264 16/09/2006 10:17
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pamietalem o tamtym, ale on tak naprawde dotyczyl czego innego, dlatego zalozylem ten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#666265 16/09/2006 10:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Wszystkiego Najlepszego, ile to juz lat Biszop?

#666266 16/09/2006 10:29
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
wszystkie najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666267 16/09/2006 10:31
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Wszystkiego zielonego..znaczy najlepszego

#666268 16/09/2006 10:31
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Nabijacze Górą !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Sto Lat wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666269 16/09/2006 10:32
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523

#666270 16/09/2006 10:33
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666271 16/09/2006 10:34
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Spełnienia marzeń. I żeby Junior był zawsze zdrowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#666272 16/09/2006 10:39
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Wszystkiego Najlepszego, ile to juz lat Biszop?

Czyzby 32 lata? :>

#666273 16/09/2006 12:41
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666274 16/09/2006 12:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666275 16/09/2006 14:33
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
100 LAT BYKU I WSZYSTKIEGO TRAFIONEGO !

[color:"red"] B [/color] [color:"green"] I [/color] [color:"blue"] S [/color] [color:"orange"] Z [/color] [color:"purple"] O [/color] [color:"#666666"] P [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666276 16/09/2006 15:13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Wszystkiego naj naj lepszego i wysokich wygranych u buków

#666277 16/09/2006 15:19
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Biszopowi życzymy :
jak najmniejszej ilosci spotkan 3 stopnia z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
duzo wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
niekonczacego sie strumienia zlocistego trunku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
dobrych kart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />
zdrowia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> szczescia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> i wszelkiej pomyslnosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />.



Pozdro Biszop

#666278 16/09/2006 15:22
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
nie moge być gorszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..wsyztskiego naj naj Biszop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehehe

#666279 16/09/2006 16:05
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam!
Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam!
Niech żyje nam!
Niech mu gwiazdka pomyślności, nigdy nie zagaśnie,
A kto z nami nie wypije, niech go piorun trzaśnie.
Niech mu życie lepszym będzie, niż śledziowa zupa,
Niech mu nigdy nie odmówi, żadna zdrowa dupa.
Niech mu życie słodko płynie, jak Wisła do Gdańska,
Niech mu pała zawsze stoi, jak szabla ułańska.
Niech mu latek jego życia, nigdy nikt nie zlicza,
Niech mu pała zawsze stoi, jak szpada górnicza.
Niech mu w kartach tyle szczęścia ile ma w miłości,
A kto zdrowia nie wypije, niech przeprosi gości.
Niech latarka policjanta w oczy mu nie świeci,
A kto kufla nie obali, niech ma głupie dzieci.
Niech mu rośnie ozimina, jare i warzywo,
A kto zdrowia nie wypije, niech mu stoi krzywo.
Niech mu oko komornika po kątach nie szpera,
A kto zdrowia nie wypije, niechaj go cholera.
Niech mu wszystkie piękne panie dają jak należy,
Kto ma w kuflu jeszcze pełno, niech w bociana wierzy.
Niechaj rodzą nam się dzieci także i po ślubie,
Kto ich zdrowa nie wypije, nie będzie miał w czubie.
Niech mu członka wciąż Japonka wachlarzem wachluje,
A kto zdrowia nie wypije, tego psem poszczuję.
A kto z nami się nie stuknie postąpi nieładnie,
Temu jajco w nocy spuchnie i kuśka opadnie.
Kto nam nie dotrzyma kroku, taki jest niewdzięczny,
Będzie wzwód miał raz do roku w dodatku wewnętrzny.
Niech nam Rektor jeden z drugim nigdy nie podskoczy,
Kto ich zdrowia nie wypije, niech się pod stół stoczy.
Niech im służą jak najdłużej serce i wątroba,
Kto się z nami nie napije, ten jest kawał żłoba.
Niechaj gwiazdka pomyślności chroni nas od kaca,
A kto z nami dziś nie pije, niech się sam przewraca.
Niech mu humor dopisuje wśród wesołej paczki,
Niech mu język nie opada poniżej łechtaczki.
Niech mu życie nie poskąpi penisa jurnego,
Niech mu żona nie odmawia stosunku rannego.
Niech go życie zawsze darzy uczuciem błogości,
Niech mu dziwy dupy dają do późnej starości...

[Linked Image] Biszop

#666280 16/09/2006 16:26
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
[Linked Image]

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Strona 1 z 23 1 2 3 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, betowiec, Szuman, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,072 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1