|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Tutaj mozemy skladac zyczenia, nabijacze niech nabijaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> STO LAT BISZOP! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582 |
no to nabijamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 100lat Biszop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=3&fpart=3 [ mecz.org] ===> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Niech bedzie tutaj, sto lat!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
pamietalem o tamtym, ale on tak naprawde dotyczyl czego innego, dlatego zalozylem ten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Wszystkiego Najlepszego, ile to juz lat Biszop?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563 |
wszystkie najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Wszystkiego zielonego..znaczy najlepszego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Nabijacze Górą !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Sto Lat wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Spełnienia marzeń. I żeby Junior był zawsze zdrowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Wszystkiego Najlepszego, ile to juz lat Biszop? Czyzby 32 lata? :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
100 LAT BYKU I WSZYSTKIEGO TRAFIONEGO !
[color:"red"] B [/color] [color:"green"] I [/color] [color:"blue"] S [/color] [color:"orange"] Z [/color] [color:"purple"] O [/color] [color:"#666666"] P [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
Wszystkiego naj naj lepszego i wysokich wygranych u buków
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
Biszopowi życzymy : jak najmniejszej ilosci spotkan 3 stopnia z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> duzo wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> niekonczacego sie strumienia zlocistego trunku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dobrych kart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> zdrowia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> szczescia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> i wszelkiej pomyslnosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />.
Pozdro Biszop
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
nie moge być gorszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..wsyztskiego naj naj Biszop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam! Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam! Niech żyje nam! Niech mu gwiazdka pomyślności, nigdy nie zagaśnie, A kto z nami nie wypije, niech go piorun trzaśnie. Niech mu życie lepszym będzie, niż śledziowa zupa, Niech mu nigdy nie odmówi, żadna zdrowa dupa. Niech mu życie słodko płynie, jak Wisła do Gdańska, Niech mu pała zawsze stoi, jak szabla ułańska. Niech mu latek jego życia, nigdy nikt nie zlicza, Niech mu pała zawsze stoi, jak szpada górnicza. Niech mu w kartach tyle szczęścia ile ma w miłości, A kto zdrowia nie wypije, niech przeprosi gości. Niech latarka policjanta w oczy mu nie świeci, A kto kufla nie obali, niech ma głupie dzieci. Niech mu rośnie ozimina, jare i warzywo, A kto zdrowia nie wypije, niech mu stoi krzywo. Niech mu oko komornika po kątach nie szpera, A kto zdrowia nie wypije, niechaj go cholera. Niech mu wszystkie piękne panie dają jak należy, Kto ma w kuflu jeszcze pełno, niech w bociana wierzy. Niechaj rodzą nam się dzieci także i po ślubie, Kto ich zdrowa nie wypije, nie będzie miał w czubie. Niech mu członka wciąż Japonka wachlarzem wachluje, A kto zdrowia nie wypije, tego psem poszczuję. A kto z nami się nie stuknie postąpi nieładnie, Temu jajco w nocy spuchnie i kuśka opadnie. Kto nam nie dotrzyma kroku, taki jest niewdzięczny, Będzie wzwód miał raz do roku w dodatku wewnętrzny. Niech nam Rektor jeden z drugim nigdy nie podskoczy, Kto ich zdrowia nie wypije, niech się pod stół stoczy. Niech im służą jak najdłużej serce i wątroba, Kto się z nami nie napije, ten jest kawał żłoba. Niechaj gwiazdka pomyślności chroni nas od kaca, A kto z nami dziś nie pije, niech się sam przewraca. Niech mu humor dopisuje wśród wesołej paczki, Niech mu język nie opada poniżej łechtaczki. Niech mu życie nie poskąpi penisa jurnego, Niech mu żona nie odmawia stosunku rannego. Niech go życie zawsze darzy uczuciem błogości, Niech mu dziwy dupy dają do późnej starości... [ Linked Image] Biszop
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
[ Linked Image] WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|