|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
to po szlugu przed snem.. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
mówiłem że nie będzie szóstki ?  25 melonów kumulacja i w sobotę będą dwie albo trzy trójki i od huja piątek  ja teraz trafilem 3 ja za 1 razem, wtedy kupon złotówkę kosztował
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541 |
[ Linked Image] [ Linked Image] Chociaż ten karny niepotrzebny... potem nerwówka przez kwadrans
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
-error]Puszki nie, ale etykiety po czekoladach jakieś ze Szwajcarii, plalaty z sobotniego Dziennika Ludowego, kulturyści ze Sportowca ...i w chuj jeszcze tego stuffu Skurwiale czasy ... ciary mam na plecach jak to czytałem ,kolejki w sobotę po dziennik ludowy no i zapach Sportowca w pokoju Teczka w kiosku Ruchu? W sobote przywozili dwa Dzienniki Ludowe, od piatej stalismy z kolegą pod kioskiem hehe  Jak jakims cudem dorwalismy Bravo niemieckie (nie pamiętam kto to szmuglowal) to bylismy królami dzielnicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126 |
gratki ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
-error] -error]Puszki nie, ale etykiety po czekoladach jakieś ze Szwajcarii, plalaty z sobotniego Dziennika Ludowego, kulturyści ze Sportowca ...i w chuj jeszcze tego stuffu Skurwiale czasy ... ciary mam na plecach jak to czytałem ,kolejki w sobotę po dziennik ludowy no i zapach Sportowca w pokoju Teczka w kiosku Ruchu? W sobote przywozili dwa Dzienniki Ludowe, od piatej stalismy z kolegą pod kioskiem hehe  Jak jakims cudem dorwalismy Bravo niemieckie (nie pamiętam kto to szmuglowal) to bylismy królami dzielnicy  Poważam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
T-error
teczka to był obciach swoje jak wystałeś to miało smak czekolady
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
T-error
teczka to był obciach swoje jak wystałeś to miało smak czekolady Stałem, co moje to moje) Smak czekolady - zapach Pewexu:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
https://ad.doubleclick.net/ddm/adi/N244601.2158907TRUECLICK/B9316677.127788607;sz=1366x768;ord=[timestamp];dc_lat=;dc_rdid=;tag_for_child_directed_treatment=?=&sxid=2as677o8m5uu Jacek w betssonie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
jak by ktoś nie wiedział a miał ten kanał w tv to Copa Libertadores dziś w nocy na sportklubie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
Na jutro Zwickau Linz Manheim
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 22 |
U beksa w korpo już szukają peffek na weekend: ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/T8Dhl1KPyzRqU/giphy.gif) Powodzenia:) należy ci się  forma jest od niedzieli codziennie przytulam hajs , juz ponad 4 tysie na czysto. przestałem liczyć, pasuje podtrzymać forme w weekend  coś wykminie a moze znow trombille coś naprowadzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Poprosze o peffki weekendowe  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
Master...nie żebym tam się domagał czy cóś...ale nie baw się obrazkami, tylko zerknij na Havant & Waterlooville niech pierdolno i wygrajo..  70-80 Minuta - strzelą. byłbym zapomniał...może byś się z tego wytłumaczył...dwa złote oddawaj  witam serdecznie w pachnący łykiendem poranek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Witam Jak to mawiają prawilni inwestorzy FC Tokio CZARNA LISTA i zbierać bawełnę!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354 |
to japonskie g..no , teraz liczy sie Chinese Super League
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3 |
Poprosze o peffki weekendowe  ? Legia Palermo Maribor Brugia Pograne grubiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Macie, rozpłaczcie się teraz... Na górze: pacyfek, burbon i T-error Na dole: ssaczu, bazyl i quincy [ Linked Image] identyko trzepak u mnie na podwórku byl...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3 |
Macie, rozpłaczcie się teraz... Na górze: pacyfek, burbon i T-error Na dole: ssaczu, bazyl i quincy [ Linked Image] identyko trzepak u mnie na podwórku byl... ech to były czasy, nie było kompów, konsol i neta a zabawa była przednia i najczęściej na podwórku
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|