Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#66645 20/08/2004 13:55
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
Quote
Oryginalnie wysłał SyKo:
[qb]Wszyscy maja problemy z wyplatami, ja natomiast nie moge sie doczekac moich pieniazkow na koncie w moneybookers, choc zlecilem wplate 9 sierpnia, a wiec dzis mija 10 dzien roboczy. Czy to aby nie za dlugo?? Nekam ich mailami, ale nic sobie chyba z tego nie robia.[/qb]
Oczywiście, że za długo. Nękaj dalej mailami, ewentualnie zadzwoń do ich supportu.
Wysłałem przelew z lukasa w poniedziałek przed godz. 11 i następnego dnia po południu ok. 16 kasa była już w moneybookers.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Bonus: Unibet
#66646 22/08/2004 22:25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Male pytanko...Odpisuje Wam na maile support moneybookers?? Bo ja mam z tym klopot w ostatnim tygodniu..Pozdr.

#66647 22/08/2004 22:34
Dołączył: Aug 2004
Posty: 687
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 687
Z tego co tu czytalem i dobrze zrozumialem.Czy przelew na moneybookers musi byc z mojego konta czy z konta np mojego brata moze tez byc? przeciez karta kredytowa nie musi byc na mnie zeby przeszla kwota, czy z przelewem jest inaczej?

#66648 22/08/2004 23:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 687
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 687
Quote
Oryginalnie wysłał Top Dog:
[qb]Z tego co tu czytalem i dobrze zrozumialem.Czy przelew na moneybookers musi byc z mojego konta czy z konta np mojego brata moze tez byc? przeciez karta kredytowa nie musi byc na mnie zeby przeszla kwota, czy z przelewem jest inaczej? Czy komus moze udalo sie wplacic z cudzego konta?[/qb]

#66649 22/08/2004 23:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 687
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 687
Quote
Oryginalnie wysłał Top Dog:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Top Dog:
[qb]Z tego co tu czytalem i dobrze zrozumialem.Czy przelew na moneybookers musi byc z mojego konta czy z konta np mojego brata moze tez byc? przeciez karta kredytowa nie musi byc na mnie zeby przeszla kwota, czy z przelewem jest inaczej? Czy komus moze udalo sie wplacic z cudzego konta?[/qb]
[/qb]
help :rolleyes:

#66650 23/08/2004 03:25
Dołączył: Aug 2004
Posty: 687
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 687
a ja czekam i czekam....
czy ktos wplacal kase do moneybookers z cudzego konta?

#66651 23/08/2004 03:42
Dołączył: May 2004
Posty: 86
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 86
Quote
Oryginalnie wysłał Top Dog:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Top Dog:
[qb]Z tego co tu czytalem i dobrze zrozumialem.Czy przelew na moneybookers musi byc z mojego konta czy z konta np mojego brata moze tez byc? przeciez karta kredytowa nie musi byc na mnie zeby przeszla kwota, czy z przelewem jest inaczej? Czy komus moze udalo sie wplacic z cudzego konta?[/qb]
[/qb]
przelew musi byc z twojego konta, ja wplacilem z nie swojego(bo moj angielski jest mizerny i nie od razu rozszyfrowalem to ze tak nie mozna :rolleyes: ) od feralnego przelewu minely juz prawie trzy tygodnie i kasa jeszcze nie zostala zwrocona, zaczynam sie troche niepokoic
chcialbym was prosic o pomoc w napisaniu do nich maila (bo trzeba po angielsku :rolleyes: ), jesli ktos moglby mi pomoc prosze o kontakt na gg 4958250 z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#66652 23/08/2004 03:45
Dołączył: Aug 2004
Posty: 687
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 687
co Ty gadasz?
skoro przelew nie doszedl do kasa wraca automatycznie na konto z ktorego wplacales i masz wiadomosc ze przelew nie doszedl a kasa w powietrzu sie nie rozpływa

#66653 23/08/2004 03:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
Quote
Oryginalnie wysłał Top Dog:
[qb]a ja czekam i czekam....
czy ktos wplacal kase do moneybookers z cudzego konta?[/qb]
Przecież na ich stronie pisze:
NO cash / 3rd party deposits! Due to anti-money laundering regulations we cannot accept cash deposits or bank transfers made by parties other than the account holder. We will make no exception from this rule. All banking and administrative costs to return the payment will be charged to the originator of such payments.

Żadnych wpłat z rąk trzecich ! Zgodnie z uregulowaniami przeciwko praniu brudnych pieniędzy nie akceptujemy żadnych wpłat od innej osoby niż właściciel konta. Nie robimy żadnych wyjątków od tej reguły. Wszelkie opłaty bankowe i administracyjne związane ze zwrotem takiej wpłaty zostaną nałożone na nadawcę takiego przelewu.

#66654 23/08/2004 03:49
Dołączył: May 2004
Posty: 86
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 86
Quote
Oryginalnie wysłał Top Dog:
[qb]co Ty gadasz?
skoro przelew nie doszedl do kasa wraca automatycznie na konto z ktorego wplacales i masz wiadomosc ze przelew nie doszedl a kasa w powietrzu sie nie rozpływa[/qb]
fakty sa takie ze pieniedzy nie ma ani w mb ani na koncie z ktorego zostaly wyslane...

#66655 23/08/2004 04:49
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
chłopok - nie ma ale będą już niedługo spowrotem w banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#66656 23/08/2004 05:25
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał chokopok:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Top Dog:
[qb]co Ty gadasz?
skoro przelew nie doszedl do kasa wraca automatycznie na konto z ktorego wplacales i masz wiadomosc ze przelew nie doszedl a kasa w powietrzu sie nie rozpływa[/qb]
fakty sa takie ze pieniedzy nie ma ani w mb ani na koncie z ktorego zostaly wyslane...[/qb]
poczekaj pare tygodni, w koncu dojda...jednak nie spdziewaj sie szybkiej realizacji..vide elixir...

#66657 23/08/2004 17:27
Dołączył: Nov 2003
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 88
Doszly juz do Was wyplacane pieniadze z MB? Ja dokonalem wyplaty 3 sierpnia ok.14:00 i do dnia dzisiejszego nie otrzymalem pieniedzy (wyplata na Inteligo).

pozdr.

#66658 24/08/2004 12:34
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
Witam mam takie pytanie. Wpłacałem kase przelewem z PKO BP na konto moneybookers w BRE Banku. Kase przelewałem w czwartek, już minęły 3 dni bankowe. Mam pytanie jak długo to może potrwać bo z tego co się orientowałem w PKO kasa powinna dojść następnego dnia (piątek) najpóżniej w poniedziałek. Czyli moneybookers kase na koncie powinni mieć. Czy ktoś wie czy moneybookers odrazu dolicza kase do konta jak tylko maja na koncie?
Pewną kwote przelałem również z mbanku w piątek ale również nie mam kasy w MB. Jak długo to może jeszcze potrwać. Będę wdzięczny za jakąś podpowiedź

#66659 24/08/2004 14:34
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał miler1982:
[qb]Witam mam takie pytanie. Wpłacałem kase przelewem z PKO BP na konto moneybookers w BRE Banku. Kase przelewałem w czwartek, już minęły 3 dni bankowe. Mam pytanie jak długo to może potrwać bo z tego co się orientowałem w PKO kasa powinna dojść następnego dnia (piątek) najpóżniej w poniedziałek. Czyli moneybookers kase na koncie powinni mieć. Czy ktoś wie czy moneybookers odrazu dolicza kase do konta jak tylko maja na koncie?
Pewną kwote przelałem również z mbanku w piątek ale również nie mam kasy w MB. Jak długo to może jeszcze potrwać. Będę wdzięczny za jakąś podpowiedź[/qb]
z teguly dosc dlugo idzie kaska na mb, cierpliwie czekaj..

#66660 24/08/2004 14:39
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał voucher:
[qb]Doszly juz do Was wyplacane pieniadze z MB? Ja dokonalem wyplaty 3 sierpnia ok.14:00 i do dnia dzisiejszego nie otrzymalem pieniedzy (wyplata na Inteligo).

pozdr.[/qb]
voucher, nie ma się co denerwować, ja czekałem ostatnio prawie 5 tygodni :eek: . Może po wakacjach coś wreszcie z tym zrobią i system przelewów będzie płynniejszy.

SLAV

#66661 24/08/2004 21:20
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
@LuNo czytaj uważniej :zobacz: :zobacz: :zobacz: :zobacz: :zobacz: :zobacz:

5 tygodni = 35 dni, a to jest więcej niż miesiąc.

Edycja:

Żeby sprawdzić jak szybko działa Moneybookers poszedłem za radą kolegi @LuNo i wpłaciłem 10,50 zł. na konto Moneybookers. Zobaczę jak długo pieniadze bedą wędrowały.

#66662 24/08/2004 23:50
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Mozliwe ze ksiegowanie w moneybookers przebiega w taki sposob ze najpierw ksieguja to co dostaja na biezaco, a to co im zostaje przesuwaja na koniec, wiec moze dlatego niektorzy czekaja dzien a niektorzy ponad miesiac - ja osobiscie czekam 16 dni i na zaksiegowanie moich pieniedzy na razie sie nie doczekalem. Pozdr.

#66663 25/08/2004 22:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Wow..dzis mi odpisali na maila..Az niemozliwe...Moze w koncu cos ruszylo - przynajmniej trzeba miec taka nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66664 26/08/2004 18:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Wlasnie zlecilem przelew z mBanku do Moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zobaczymy ile bedzie szlo. Teoretycznie powinno byc szybko bo oba konta naleza do tego samego banku.

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, latajaca_holenderka, rafal08, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,452 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1