Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 124 z 228 1 2 122 123 124 125 126 227 228
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480
Likes: 11
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by rafal08
Ja sobie trzasne tylko over 4,5 tongue
będzie 3-2 smile

Tez tak pomyslalem tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by rafal08
Ja sobie trzasne tylko over 4,5 tongue
będzie 3-2 smile
Czyly...
Real MAdryt i powyżej @2,20 Peffffka ? grin
ja tam biorę kornery
nie no , co do cornerów to bezdyskusyjnie... over 12
Staram się stworzyć pewnego rodzaju kontre, bo wziałem sobie CIty awans w triplu z cornerami i kartkami i chce żeby wilk był syty i ta owca zarazem smile

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
1:54 - reakcja pindooola


Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480
Likes: 11
Originally Posted by fechu
1:54 - reakcja pindooola


grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Chciałbym za swojego życia przeżyć coś takiego jako kibic. Aż ciary przechodzą jak widzę te reakcje.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Najwięksi sympatycy Milanu mają dość tego, w jaki sposób prowadzony jest ich ukochany klub. Wszystko wskazuje na to, że Rossoneri po raz kolejny nie zakwalifikują się do rozgrywek europejskich i będą skazani w przyszłym sezonie tylko i wyłącznie na rozgrywki ligowe. Ich jedyną szansą na powrót do Europy pozostaje wygranie finału Pucharu Włoch, będzie to jednak bardzo ciężkie zadanie, gdyż w finale tego turnieju Mediolańczycy zmierzą się z aktualnym mistrzem kraju, Juventusem.

Rozgroryczeni tym faktem kibice postanowili więc wziąć sprawy w swoje ręce. W dzisiejszym liście do zarządu klubu kibice wyraźnie podkreślili, że polityka prowadzenia zespołu w trakcie kilku ostatnich lat była katastrofalna i wymaga natychmiastowej zmiany. Ultrasi podkreślili, że ich serca przepełnia smutek, gdyż klub z tak wielką historią musi liczyć na wiele szczęścia, aby zakwalifikować się chociażby do rozgrywek Ligi Europejskiej.

Mając nadzieję na lepsze jutro fani wystosowali prośbę do działaczy klubowych, którzy ich zdaniem chowają się za plecami innych i nie ponoszą odpowiedzialności za swoje czyny, aby dokonać drastycznych zmian w zarządzie. Ich zdaniem z klubem powinien pożegnać się Adriano Galliani, którego ultrasi obarczyli największą winą za wszystkie niepowodzenia Milanu w ostatnich latach. Jeżeli to miałoby okazać się niewystarczające kibice domagają się nawet sprzedaży klubu osobie, która będzie mieć odpowiednią wizję i chęć do tego, by pomóc Milanowi w powrocie na szczyt. Wszystko dla dobra Milanu - podkreślają Ultrasi.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
a jeszcze takie pytanie jeśli Pool wygra LE to wchodzi do LM za 4 drużynę a jeśli MC wygra LM a zajmie 5 miejsce w lidze to dostaną LM czy tylko LE ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
To we Włoszech nie jest tak jak u nas, że finalista gra w LE(jeśli przegra w finale z mistrzem kraju)?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
najwyraźniej nie ale czeba pytać szpeca od italiano czyli Akhu

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
jaka dzisiaj akcja była w klanie widzieliście?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Biczu
najwyraźniej nie ale czeba pytać szpeca od italiano czyli Akhu
Nie wierzę, że nie znajdziesz odpowiedzi bez jego pomocy... smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Originally Posted by 11kera11
jaka dzisiaj akcja była w klanie widzieliście?
możesz streścić?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
nie znajdę smile
FA CUP winner qualifies for the UEFA Europa League.
In the event of a points tie the following will apply:
1. Points from matches between teams.
2. Goal difference from matches between teams.
3. Most goals for from matches between teams.
4. Goal difference from all matches.
5. Most goals for from all matches.
In the event of a tie between 3 or more teams, a special league table for the matches amongst those teams will apply.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
Originally Posted by fechu
To we Włoszech nie jest tak jak u nas, że finalista gra w LE(jeśli przegra w finale z mistrzem kraju)?

Ale u nas też finalista nie ma LE. Puchary ma pierwsza trójka i zdobywca pucharu. Jeżeli zdobywca jest na pudle to czwarta drużyna.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Puchar Włoch (włoska nazwa Coppa Italia) – turniej piłkarski (także w innych grach zespołowych) dla włoskich zespołów klubowych, drugi pod względem ważności po ligowych rozgrywkach (Serie A). Rozgrywany jest systemem pucharowym (przegrywający odpada). Jego zwycięzca uzyskuje prawo do reprezentowania Italii w rozgrywkach o Puchar UEFA.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by bonanno
Originally Posted by fechu
To we Włoszech nie jest tak jak u nas, że finalista gra w LE(jeśli przegra w finale z mistrzem kraju)?

Ale u nas też finalista nie ma LE. Puchary ma pierwsza trójka i zdobywca pucharu. Jeżeli zdobywca jest na pudle to czwarta drużyna.
Ale Biczyk dałeś się podpuścić jak młody laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
River czerwo i za chwilę w cipę frown

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechu
River czerwo i za chwilę w cipę frown
to za te podśmiechujki z najdostojniejszego Pana smile

Strona 124 z 228 1 2 122 123 124 125 126 227 228

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, 11kera11, burbon), 2,676 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1