|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11 |
Ja sobie trzasne tylko over 4,5  będzie 3-2  Tez tak pomyslalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Ja sobie trzasne tylko over 4,5  będzie 3-2  Czyly... Real MAdryt i powyżej @2,20 Peffffka ?  ja tam biorę kornery nie no , co do cornerów to bezdyskusyjnie... over 12 Staram się stworzyć pewnego rodzaju kontre, bo wziałem sobie CIty awans w triplu z cornerami i kartkami i chce żeby wilk był syty i ta owca zarazem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Chciałbym za swojego życia przeżyć coś takiego jako kibic. Aż ciary przechodzą jak widzę te reakcje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Najwięksi sympatycy Milanu mają dość tego, w jaki sposób prowadzony jest ich ukochany klub. Wszystko wskazuje na to, że Rossoneri po raz kolejny nie zakwalifikują się do rozgrywek europejskich i będą skazani w przyszłym sezonie tylko i wyłącznie na rozgrywki ligowe. Ich jedyną szansą na powrót do Europy pozostaje wygranie finału Pucharu Włoch, będzie to jednak bardzo ciężkie zadanie, gdyż w finale tego turnieju Mediolańczycy zmierzą się z aktualnym mistrzem kraju, Juventusem.
Rozgroryczeni tym faktem kibice postanowili więc wziąć sprawy w swoje ręce. W dzisiejszym liście do zarządu klubu kibice wyraźnie podkreślili, że polityka prowadzenia zespołu w trakcie kilku ostatnich lat była katastrofalna i wymaga natychmiastowej zmiany. Ultrasi podkreślili, że ich serca przepełnia smutek, gdyż klub z tak wielką historią musi liczyć na wiele szczęścia, aby zakwalifikować się chociażby do rozgrywek Ligi Europejskiej.
Mając nadzieję na lepsze jutro fani wystosowali prośbę do działaczy klubowych, którzy ich zdaniem chowają się za plecami innych i nie ponoszą odpowiedzialności za swoje czyny, aby dokonać drastycznych zmian w zarządzie. Ich zdaniem z klubem powinien pożegnać się Adriano Galliani, którego ultrasi obarczyli największą winą za wszystkie niepowodzenia Milanu w ostatnich latach. Jeżeli to miałoby okazać się niewystarczające kibice domagają się nawet sprzedaży klubu osobie, która będzie mieć odpowiednią wizję i chęć do tego, by pomóc Milanowi w powrocie na szczyt. Wszystko dla dobra Milanu - podkreślają Ultrasi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
a jeszcze takie pytanie jeśli Pool wygra LE to wchodzi do LM za 4 drużynę a jeśli MC wygra LM a zajmie 5 miejsce w lidze to dostaną LM czy tylko LE ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
To we Włoszech nie jest tak jak u nas, że finalista gra w LE(jeśli przegra w finale z mistrzem kraju)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
najwyraźniej nie ale czeba pytać szpeca od italiano czyli Akhu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
jaka dzisiaj akcja była w klanie widzieliście?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
najwyraźniej nie ale czeba pytać szpeca od italiano czyli Akhu Nie wierzę, że nie znajdziesz odpowiedzi bez jego pomocy... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
jaka dzisiaj akcja była w klanie widzieliście? możesz streścić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nie znajdę FA CUP winner qualifies for the UEFA Europa League.In the event of a points tie the following will apply: 1. Points from matches between teams. 2. Goal difference from matches between teams. 3. Most goals for from matches between teams. 4. Goal difference from all matches. 5. Most goals for from all matches. In the event of a tie between 3 or more teams, a special league table for the matches amongst those teams will apply.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420 |
To we Włoszech nie jest tak jak u nas, że finalista gra w LE(jeśli przegra w finale z mistrzem kraju)? Ale u nas też finalista nie ma LE. Puchary ma pierwsza trójka i zdobywca pucharu. Jeżeli zdobywca jest na pudle to czwarta drużyna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Puchar Włoch (włoska nazwa Coppa Italia) – turniej piłkarski (także w innych grach zespołowych) dla włoskich zespołów klubowych, drugi pod względem ważności po ligowych rozgrywkach (Serie A). Rozgrywany jest systemem pucharowym (przegrywający odpada). Jego zwycięzca uzyskuje prawo do reprezentowania Italii w rozgrywkach o Puchar UEFA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
To we Włoszech nie jest tak jak u nas, że finalista gra w LE(jeśli przegra w finale z mistrzem kraju)? Ale u nas też finalista nie ma LE. Puchary ma pierwsza trójka i zdobywca pucharu. Jeżeli zdobywca jest na pudle to czwarta drużyna. Ale Biczyk dałeś się podpuścić jak młody 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
River czerwo i za chwilę w cipę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
River czerwo i za chwilę w cipę  to za te podśmiechujki z najdostojniejszego Pana 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|