|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Oryginalnie wysłał M_a_r_i_o: [qb]Wlasnie zlecilem przelew z mBanku do Moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zobaczymy ile bedzie szlo. Teoretycznie powinno byc szybko bo oba konta naleza do tego samego banku.[/qb] Wiesz..tez myslalem ze bedzie szybko - no ale czekam juz prawie 3 tygodnie i kasy dalej nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> M_a_r_i_o jak dostaniesz kase to napisz..az jestem ciekaw czy tylko ja mam takie problemy.. pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
ja wplacalem z mbanku do MB jakies 1,5 tyg temu i szlo 3 dni bankowe, a potem z MB do B&W i tez 3 dni bankowe (zlecilem przelew w czwartek wieczorem, a kasa byla dopisana do konta w pon po poludniu), takze ja nie narzekam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Dobra..po dlugich oczekiwaniach dzis kasa dotarla:) No ale 18 dni to troszke dlugo. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki: [qb]@Żeby sprawdzić jak szybko działa Moneybookers poszedłem za radą kolegi @LuNo i wpłaciłem 10,50 zł. na konto Moneybookers. Zobaczę jak długo pieniadze bedą wędrowały.[/qb] No i wczoraj o 17:20 dostałem e-mail i pieniążki znalazły się na moim koncie w moneybookers. Pieniążki szły z Citibanku prawie 48 godzin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7 |
Minął już ponad tydzień a kasy jak nie ma tak nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Do p...y ten MB. Gdyby nie to ze przelewy zagraniczne sa dosc drogie to bym tam wogole nie trafil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19 |
Witam, Czy ktos w niedawnym czasie wyplacal kase z MB? Chodzi o poprzedni tydzien. Bo ciekaw jestem czy cos z wyplatami ruszylo czy znow bede musial czekac ponad 3 tygodnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329 |
Czy jeżeli bedę miał konto w MB w złotówkach a bedę chciał wplacić dolary na nie to oni sami zamienia je na złotówki ? Czy pobiora przy tym jakaś prowizją? Dzieki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Oryginalnie wysłał vulcanor: [qb]Czy jeżeli bedę miał konto w MB w złotówkach a bedę chciał wplacić dolary na nie to oni sami zamienia je na złotówki ? Czy pobiora przy tym jakaś prowizją? Dzieki za odpowiedź.[/qb] Sami Ci zamienia po kursie z danego dnia - co do prowizji to ...nie ma takowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329 |
Dzieki za odpowiedź Syko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Wypłacał ktoś ostatnio pieniądze z MB ? Czy dalej są problemy że pieniądze idą tyle czasu na konto ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7 |
Po jakim czasie wam odpisuja na maila bo ja pisalem do supportu ponad tydzien temu i zero odzewu :eek: Juz powoli mam dosyc tej firmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał miler1982: [qb]Po jakim czasie wam odpisuja na maila bo ja pisalem do supportu ponad tydzien temu i zero odzewu :eek: Juz powoli mam dosyc tej firmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Słyną z tego niestety, że na maile odpowiadają najwcześniej po kilku dniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146 |
Mam juz powoli dosc tego mb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Wplacalem kase w srode 25.08 (z mbanku) i do tej pory nie ma jej na koncie :rolleyes: Ta firma schodzi na psy bo z tego co pamietam to dawniej taki przelew byl ksiegowany naj do 48 godzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Pisac do nich tez sensu nie ma zwlaszca ze odpowiedza dopiero za jakis tydzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
fatalnie wyglada sprawa z tym mb! mi zawsze szly wyplaty okolo tygodnia... najgorzej ze potrzebuje szybko wyplacic kase z gb i jestem zdany na mb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
jezeli ktos dowiedzialby sie co sie z nimi dzieje lub mial jakis plan jak szybko wyplacic kase z gb to od razu pisac prosze!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
U mnie bardzo podobna sytuacja jak u Smeagala tez zlecilem przelew z mBanku 25.08.2004r. i do dzisiaj na MB nie wplynela ani 1 zł. Ostatnio niezle w kulki leca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Tutaj moje pytanie?
Jest jakas mozliwosc aby wplacic kase ktora mam w mBanku do Betfair? (jeszcze nie mam karty wiec odpada) ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866 |
Oryginalnie wysłał M_a_r_i_o: Jest jakas mozliwosc aby wplacic kase ktora mam w mBanku do Betfair? (jeszcze nie mam karty wiec odpada) ??[/QB] Ja tez wlasnie nie wiem jak najlepiej zrobic, zeby przelac kase z mbanku do buka ktory ma bank zagranica (B&W). Zarejestrowalem sie w MB, ale czytajac wasze wpisy raczej obawiam sie korzystania z Mb.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10 |
Od 16.VIII czekam na przelew sporej sumy $$$ z MB do mBanku ... troche w kulki leca .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
Wreszcie pieniadze dotarly na konto (wplacalem do MB 26 sierpnia). Wczesniej wyrabiali sie za kazdym raze w 48 godzin. Teraz (nie liczac weekendu) jest sporo dluzej. Strach pomyslec co bedzie jak bede chcial zrobic wyplate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146 |
Oryginalnie wysłał M_a_r_i_o: [qb]Wreszcie pieniadze dotarly na konto (wplacalem do MB 26 sierpnia). Wczesniej wyrabiali sie za kazdym raze w 48 godzin. Teraz (nie liczac weekendu) jest sporo dluzej. Strach pomyslec co bedzie jak bede chcial zrobic wyplate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] No to masz szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja natomiast czekam dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka