..."> ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#66665 26/08/2004 21:11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Oryginalnie wysłał M_a_r_i_o:
[qb]Wlasnie zlecilem przelew z mBanku do Moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zobaczymy ile bedzie szlo. Teoretycznie powinno byc szybko bo oba konta naleza do tego samego banku.[/qb]
Wiesz..tez myslalem ze bedzie szybko - no ale czekam juz prawie 3 tygodnie i kasy dalej nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> M_a_r_i_o jak dostaniesz kase to napisz..az jestem ciekaw czy tylko ja mam takie problemy.. pozdr.

Bonus: Unibet
#66666 26/08/2004 21:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
ja wplacalem z mbanku do MB jakies 1,5 tyg temu i szlo 3 dni bankowe, a potem z MB do B&W i tez 3 dni bankowe (zlecilem przelew w czwartek wieczorem, a kasa byla dopisana do konta w pon po poludniu), takze ja nie narzekam

#66667 26/08/2004 23:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Dobra..po dlugich oczekiwaniach dzis kasa dotarla:) No ale 18 dni to troszke dlugo. Pozdr.

#66668 27/08/2004 16:53
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Quote
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]@Żeby sprawdzić jak szybko działa Moneybookers poszedłem za radą kolegi @LuNo i wpłaciłem 10,50 zł. na konto Moneybookers. Zobaczę jak długo pieniadze bedą wędrowały.[/qb]
No i wczoraj o 17:20 dostałem e-mail i pieniążki znalazły się na moim koncie w moneybookers. Pieniążki szły z Citibanku prawie 48 godzin.

#66669 27/08/2004 18:49
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
Minął już ponad tydzień a kasy jak nie ma tak nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Do p...y ten MB.
Gdyby nie to ze przelewy zagraniczne sa dosc drogie to bym tam wogole nie trafil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#66670 28/08/2004 18:09
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19
Witam,
Czy ktos w niedawnym czasie wyplacal kase z MB? Chodzi o poprzedni tydzien. Bo ciekaw jestem czy cos z wyplatami ruszylo czy znow bede musial czekac ponad 3 tygodnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#66671 29/08/2004 14:58
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
Czy jeżeli bedę miał konto w MB w złotówkach a bedę chciał wplacić dolary na nie to oni sami zamienia je na złotówki ? Czy pobiora przy tym jakaś prowizją? Dzieki za odpowiedź.

#66672 29/08/2004 17:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Oryginalnie wysłał vulcanor:
[qb]Czy jeżeli bedę miał konto w MB w złotówkach a bedę chciał wplacić dolary na nie to oni sami zamienia je na złotówki ? Czy pobiora przy tym jakaś prowizją? Dzieki za odpowiedź.[/qb]
Sami Ci zamienia po kursie z danego dnia - co do prowizji to ...nie ma takowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66673 29/08/2004 17:53
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
Dzieki za odpowiedź Syko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#66674 31/08/2004 09:57
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Wypłacał ktoś ostatnio pieniądze z MB ?
Czy dalej są problemy że pieniądze idą tyle czasu na konto ?

#66675 31/08/2004 17:34
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
Po jakim czasie wam odpisuja na maila bo ja pisalem do supportu ponad tydzien temu i zero odzewu :eek:
Juz powoli mam dosyc tej firmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#66676 31/08/2004 19:25
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał miler1982:
[qb]Po jakim czasie wam odpisuja na maila bo ja pisalem do supportu ponad tydzien temu i zero odzewu :eek:
Juz powoli mam dosyc tej firmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Słyną z tego niestety, że na maile odpowiadają najwcześniej po kilku dniach.

#66677 01/09/2004 15:00
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146
S
member
member
S Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146
Mam juz powoli dosc tego mb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Wplacalem kase w srode 25.08 (z mbanku) i do tej pory nie ma jej na koncie :rolleyes:
Ta firma schodzi na psy bo z tego co pamietam to dawniej taki przelew byl ksiegowany naj do 48 godzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Pisac do nich tez sensu nie ma zwlaszca ze odpowiedza dopiero za jakis tydzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#66678 01/09/2004 16:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
fatalnie wyglada sprawa z tym mb! mi zawsze szly wyplaty okolo tygodnia... najgorzej ze potrzebuje szybko wyplacic kase z gb i jestem zdany na mb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

jezeli ktos dowiedzialby sie co sie z nimi dzieje lub mial jakis plan jak szybko wyplacic kase z gb to od razu pisac prosze!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#66679 01/09/2004 16:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
U mnie bardzo podobna sytuacja jak u Smeagala tez zlecilem przelew z mBanku 25.08.2004r. i do dzisiaj na MB nie wplynela ani 1 zł. Ostatnio niezle w kulki leca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
Tutaj moje pytanie?

Jest jakas mozliwosc aby wplacic kase ktora mam w mBanku do Betfair? (jeszcze nie mam karty wiec odpada) ??

#66680 01/09/2004 18:58
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
Quote
Oryginalnie wysłał M_a_r_i_o:
Jest jakas mozliwosc aby wplacic kase ktora mam w mBanku do Betfair? (jeszcze nie mam karty wiec odpada) ??[/QB]
Ja tez wlasnie nie wiem jak najlepiej zrobic, zeby przelac kase z mbanku do buka ktory ma bank zagranica (B&W). Zarejestrowalem sie w MB, ale czytajac wasze wpisy raczej obawiam sie korzystania z Mb.

#66681 01/09/2004 19:28
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
Od 16.VIII czekam na przelew sporej sumy $$$ z MB do mBanku ... troche w kulki leca .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#66682 01/09/2004 19:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Wreszcie pieniadze dotarly na konto (wplacalem do MB 26 sierpnia). Wczesniej wyrabiali sie za kazdym raze w 48 godzin. Teraz (nie liczac weekendu) jest sporo dluzej. Strach pomyslec co bedzie jak bede chcial zrobic wyplate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#66683 01/09/2004 20:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146
S
member
member
S Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146
Quote
Oryginalnie wysłał M_a_r_i_o:
[qb]Wreszcie pieniadze dotarly na konto (wplacalem do MB 26 sierpnia). Wczesniej wyrabiali sie za kazdym raze w 48 godzin. Teraz (nie liczac weekendu) jest sporo dluzej. Strach pomyslec co bedzie jak bede chcial zrobic wyplate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
No to masz szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja natomiast czekam dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#66684 02/09/2004 00:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
.

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1