|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
jak tam zarobieni dzisiaj wszyscy ? biczyk piniondze szczescia nie daja pieniądze to nie wszystko. ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jak tam zarobieni dzisiaj wszyscy ? biczyk piniondze szczescia nie daja powiedz to tym co dzisiaj stali pod kolekturami kolejki ze ja pierdole
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,152 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,152 Likes: 9 |
Lisy @1.85 Lisy HT/FT @2.87 , Draw/Lisy@5 1:0 @11 , 2:0 @12 , 2:1 @9 , 3:1 @15 2:1 + Vardy anytime @13 3:0 + Vardy anytime @23 3:1 + Vardy anytime @19 1:0 + Vardy anytime @23  w przypadku 0:2 11 typów do kosza  Gratulacje, znowu rozwaliles system 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
kursy na PSV i Ajax tak sie posypalu od dni ze tego nie ruszam
z 1.50 na 1.38
z 1.25 na 1.13
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
jak tam zarobieni dzisiaj wszyscy ? biczyk piniondze szczescia nie dajapowiedz to tym co dzisiaj stali pod kolekturami kolejki ze ja pierdole tronk ma dobre podejście !!! zgadzam sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
a co ty myślałeś beks że będziesz wygrywał od poniedziałku do niedzieli
to jest hazard ludzie potracili rodziny ,domy ,życie przez to gówno to byli frajerami, ja mam głowe na karku nie myslałem że tak będzie non stop. gówno to jest to fakt, ale już nie długo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
ale po co PSV ma wygrywać jak Ajax punktów nie zgubi  bo jak jednak zgubi a PSV nie wygra to sie pochlastajo w szatni może i racja ale dla mnie kurs nie warty ryzyka kurwa ta liga holenderska jest zjebana, Zwolle wymiata u siebie. Nie zdziwie się jak np Zwolle bedzie wygrywać, koncowe minuty i Ajax tez wdupi na remis, tak jak kilka kolejek temu, 2 niby peffki peff od samego Uve, u siebie i oboje wjebali. przypadek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Uve ja nic o Sampdori nie pisałem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Boruc dziś zachwycił całą UK swoją interwencją 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Uve ja nic o Sampdori nie pisałem wiem to peffka dla Ciebie byś odrobił dzisiejsze straty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
kurwa ta liga holenderska jest zjebana, Zwolle wymiata u siebie. Nie zdziwie się jak np Zwolle bedzie wygrywać, koncowe minuty i Ajax tez wdupi na remis, tak jak kilka kolejek temu, 2 niby peffki peff od samego Uve, u siebie i oboje wjebali. przypadek? masz rację olewam holenderska bo tam faktycznie przekręt goni przekręt
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
NIEDZIELA: dubel:Rayo 2.05 Granada 2.25 ako: 4.61  baaamoooo baaambooo mam nadzieje, że im puszczo te mecze w tej jakby nie było lidze, w której to często się dogadujo kluby w końcówkach sezonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
BKS pewnie na meczu, wiec... Hej Lechia gol, go oo oo lll, hej Lechia gol
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Uve ja nic o Sampdori nie pisałem wiem to peffka dla Ciebie byś odrobił dzisiejsze straty  po co mam odrabiac jak jestem zarobiony po passie 8-9 dniowej mam wyjebane jutro ostatni bet jak nie wejdzie i jak wejdzie to tez, bo pozniej juz wszystko o pietruche bedzie raczej, bo może włoska lub 2 niemiecka cos bedzie, ewentualnie Francja i tyle odpoczne do mistrzostw i na mistrzostwa jazda
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Sewilla jutro w skladzie ma byc 5 młodych, podobno
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
miałem już kłaść ov0,5 ht a tu bęc Lechia (czekałem na wzrost kursiwa - chitry dwa razy traci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
jak tam zarobieni dzisiaj wszyscy ? biczyk piniondze szczescia nie dajapowiedz to tym co dzisiaj stali pod kolekturami kolejki ze ja pierdole tronk ma dobre podejście !!! zgadzam sie Po prostu ten slogan z tym " dobrym podejściem " kiedyś przeczytał. Dziwne zatem że już tyle siedzi na tym forum, jak nie chce takiego szczęścia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
szklana pułapka III na polsat film [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|