Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 191 z 228 1 2 189 190 191 192 193 227 228
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
czyli zaraz gęgą strzeli

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Lille nawet mnie nie denerwować po WH i Newcastle... mad

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Premier League titles since 2002/03: Robert Huth - 3 Manchester City - 2 Arsenal - 1 Liverpool - 0 Tottenham - 0

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Sport › Piłka nożna Obserwuj1502
Autorzy Onet
20 minut temu
Kompany nie zagra na Euro 2016. Ranking nieobecnych pochłania coraz większe nazwiska
Paweł Grabowski dziennikarz NC+ i współpracownik Onetu
Obserwuj129

Koniec sezonu w ligach europejskich zbiera żniwa. W ostatnich dniach kontuzji doznali Ilkay Gundogan, Marco Verratti, teraz świat obiega informacja o poważnym urazie Vincenta Kompany’ego. Belg poinformował, że nie zagra na Euro 2016. Gdyby się dobrze zastanowić, podobnych absencji jest ostatnio tak dużo, że można z nich stworzyć szybki ranking.
Udostępnij
0
Skomentuj
Komentarze
0
Vincent Kompany, fot. AFP
Vincent Kompany, fot. AFP
[Przypnij na Pinterest] [Podziel się]

7. Kurt Zouma - obrońca Chelsea już w lutym wiedział, że nie zagra na Euro, po tym jak w meczu z Manchesterem United zerwał więzadła krzyżowe. Diagnoza lekarzy to sześć miesięcy.
REKLAMA

6. Mamadou Sakho - tym razem nie kontuzja, a doping jest powodem absencji Francuza. W kwietniu w organizmie piłkarza Liverpoolu wykryto zabronioną substancję, ułatwiającą spalanie tkanki tłuszczowej. UEFA zawiesiła go tymczasowo na 30 dni do czasu podjęcia ostatecznej decyzji. Didier Deschamps podczas powołań raczej nie spojrzy w jego kierunku.

5. Alex-Oxlade Chamberlain - 22-latek z Arsenalu był pewniakiem w kadrze Roya Hodgsona. Pauzował od lutego, gdy w meczu z Barceloną doznał kontuzji kolana, potem wydawało się, że wraca do zdrowia i nagle... trach. Odnowiona kontuzja wyklucza go z Euro.

4. Ilkay Gundogan - świetny sezon w Borussii Dortmund, ale pecha nie oszuka. Niemiec nie zagrał z powodu urazu na mundialu w Brazylii, teraz nie pojedzie też do Francji. Lekarze stwierdzili zwichnięcie rzepki, co może tez mieć wpływ na transfer do Manchesteru City. Wielka starta dla Joachima Loewa.

3. Vincent Kompany - 8 lat i 33 kontuzje. To nie żart, Vincent Kompany naprawdę ma pecha. Tym razem urazu doznał w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Przez parę dni wydawało się, że to nic groźnego, ale w sobotę wieczorem reprezentant Belgii powiedział: przykro mi, nie jadę. Selekcjoner Belgów, Marc Wilmots ma dziś duże pretensje do Manchesteru City, który korzystał z usług Kompany’ego nawet wtedy, gdy ten nie był do końca sprawny.

2. Marco Verratti - wielki cios dla Włochów, ogromna strata dla każdego kibica, który lubi piękno piłki. Veratti to niesamowity przegląd pola, wizja, laserowa precyzja podań - niestety tego wszystkiego nie zobaczymy we Francji, bo piłkarz PSG 16 maja przejdzie operację pachwinę. Później musi pauzować 8 tygodni, występ na Euro jest wyluczony.

1. Karim Benzema - każdy zna tę operę mydlaną, Benzema nie zagra na Euro nie dlatego, że wykluczyła go kontuzja - po prostu zbyt dużo namieszał w seksaferze z Mathieu Valbueną. Francuska federacja długo zastanawiała się, co z tym fantem zrobić. Ostatecznie uznano, że dla dobra drużyny lepiej pozostawić napastnika Realu w domu, chociaż ten właśnie ma za sobą najlepszy sezon w karierze.

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Biczu tasma na Euro juz pograna?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
mam już ze 40 tasiemek na euro ale będzie dużo więcej

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
+4 min lille jazda !!!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
daj spokój Moras , huj z tego będzie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by moor6
+4 min lille jazda !!!!
nic z tego, lig ę jest czysta jak łza

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Najbardziej szkoda Verattiego z tego zestawienia. Może dlatego że zawsze kibicuje makaronom.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Te Lille to chyba jednak melepety.

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Walia ostatnia w grupie

@3.0

kurs warty gry

wg. mnie Ruskie i Słowaki ich wyjebio

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
kurde ja mam dzis pecha ... na live wszystko w plecki

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
makarony maja najslabsza reprezentacje od dawien dawna

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by jaga1920
makarony maja najslabsza reprezentacje od dawien dawna

kurs na wyjscie z grupy 1.45 uważam za solidny i do grania

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by jaga1920
makarony maja najslabsza reprezentacje od dawien dawna
ale to dalej Wlosi i jak im nic nie strzeli do łba sie nie pokłuca i nie beda sypiac z żonami kolegow do polfinal w zasiegu

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Albania nie wyjdzie z grupy 1.40

przeciez to są jakies jaja

taki kurs, za duzy

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Poza Polską, to zawsze Włochy i Meksyk były mi bliskie. Włochy niby słabo sobie poczynając ostatnio, ale to jest typowa ekipa turniejowa, z meczu na mecz się nakręcają.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by moor6
kurde ja mam dzis pecha ... na live wszystko w plecki
trzymaj Morasek jutro odrobisz
$ [efortuna.pl]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Sensei
Poza Polską, to zawsze Włochy i Meksyk były mi bliskie. Włochy niby słabo sobie poczynając ostatnio, ale to jest typowa ekipa turniejowa, z meczu na mecz się nakręcają.
a mi zawsze najbliżej było do Holandii
tylko nie wiem kogo mają w grupie

Strona 191 z 228 1 2 189 190 191 192 193 227 228

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, forty, $-man, Sensei, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, bukma), 2,572 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1