|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Lille nawet mnie nie denerwować po WH i Newcastle... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Premier League titles since 2002/03: Robert Huth - 3 Manchester City - 2 Arsenal - 1 Liverpool - 0 Tottenham - 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Sport › Piłka nożna Obserwuj1502 Autorzy Onet 20 minut temu Kompany nie zagra na Euro 2016. Ranking nieobecnych pochłania coraz większe nazwiska Paweł Grabowski dziennikarz NC+ i współpracownik Onetu Obserwuj129
Koniec sezonu w ligach europejskich zbiera żniwa. W ostatnich dniach kontuzji doznali Ilkay Gundogan, Marco Verratti, teraz świat obiega informacja o poważnym urazie Vincenta Kompany’ego. Belg poinformował, że nie zagra na Euro 2016. Gdyby się dobrze zastanowić, podobnych absencji jest ostatnio tak dużo, że można z nich stworzyć szybki ranking. Udostępnij 0 Skomentuj Komentarze 0 Vincent Kompany, fot. AFP Vincent Kompany, fot. AFP [Przypnij na Pinterest] [Podziel się]
7. Kurt Zouma - obrońca Chelsea już w lutym wiedział, że nie zagra na Euro, po tym jak w meczu z Manchesterem United zerwał więzadła krzyżowe. Diagnoza lekarzy to sześć miesięcy. REKLAMA
6. Mamadou Sakho - tym razem nie kontuzja, a doping jest powodem absencji Francuza. W kwietniu w organizmie piłkarza Liverpoolu wykryto zabronioną substancję, ułatwiającą spalanie tkanki tłuszczowej. UEFA zawiesiła go tymczasowo na 30 dni do czasu podjęcia ostatecznej decyzji. Didier Deschamps podczas powołań raczej nie spojrzy w jego kierunku.
5. Alex-Oxlade Chamberlain - 22-latek z Arsenalu był pewniakiem w kadrze Roya Hodgsona. Pauzował od lutego, gdy w meczu z Barceloną doznał kontuzji kolana, potem wydawało się, że wraca do zdrowia i nagle... trach. Odnowiona kontuzja wyklucza go z Euro.
4. Ilkay Gundogan - świetny sezon w Borussii Dortmund, ale pecha nie oszuka. Niemiec nie zagrał z powodu urazu na mundialu w Brazylii, teraz nie pojedzie też do Francji. Lekarze stwierdzili zwichnięcie rzepki, co może tez mieć wpływ na transfer do Manchesteru City. Wielka starta dla Joachima Loewa.
3. Vincent Kompany - 8 lat i 33 kontuzje. To nie żart, Vincent Kompany naprawdę ma pecha. Tym razem urazu doznał w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Przez parę dni wydawało się, że to nic groźnego, ale w sobotę wieczorem reprezentant Belgii powiedział: przykro mi, nie jadę. Selekcjoner Belgów, Marc Wilmots ma dziś duże pretensje do Manchesteru City, który korzystał z usług Kompany’ego nawet wtedy, gdy ten nie był do końca sprawny.
2. Marco Verratti - wielki cios dla Włochów, ogromna strata dla każdego kibica, który lubi piękno piłki. Veratti to niesamowity przegląd pola, wizja, laserowa precyzja podań - niestety tego wszystkiego nie zobaczymy we Francji, bo piłkarz PSG 16 maja przejdzie operację pachwinę. Później musi pauzować 8 tygodni, występ na Euro jest wyluczony.
1. Karim Benzema - każdy zna tę operę mydlaną, Benzema nie zagra na Euro nie dlatego, że wykluczyła go kontuzja - po prostu zbyt dużo namieszał w seksaferze z Mathieu Valbueną. Francuska federacja długo zastanawiała się, co z tym fantem zrobić. Ostatecznie uznano, że dla dobra drużyny lepiej pozostawić napastnika Realu w domu, chociaż ten właśnie ma za sobą najlepszy sezon w karierze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Biczu tasma na Euro juz pograna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
mam już ze 40 tasiemek na euro ale będzie dużo więcej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
daj spokój Moras , huj z tego będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
nic z tego, lig ę jest czysta jak łza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10 |
Najbardziej szkoda Verattiego z tego zestawienia. Może dlatego że zawsze kibicuje makaronom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Te Lille to chyba jednak melepety.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Walia ostatnia w grupie
@3.0
kurs warty gry
wg. mnie Ruskie i Słowaki ich wyjebio
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
kurde ja mam dzis pecha ... na live wszystko w plecki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
makarony maja najslabsza reprezentacje od dawien dawna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
makarony maja najslabsza reprezentacje od dawien dawna kurs na wyjscie z grupy 1.45 uważam za solidny i do grania
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
makarony maja najslabsza reprezentacje od dawien dawna ale to dalej Wlosi i jak im nic nie strzeli do łba sie nie pokłuca i nie beda sypiac z żonami kolegow do polfinal w zasiegu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Albania nie wyjdzie z grupy 1.40
przeciez to są jakies jaja
taki kurs, za duzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10 |
Poza Polską, to zawsze Włochy i Meksyk były mi bliskie. Włochy niby słabo sobie poczynając ostatnio, ale to jest typowa ekipa turniejowa, z meczu na mecz się nakręcają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
kurde ja mam dzis pecha ... na live wszystko w plecki trzymaj Morasek jutro odrobisz $ [ efortuna.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Poza Polską, to zawsze Włochy i Meksyk były mi bliskie. Włochy niby słabo sobie poczynając ostatnio, ale to jest typowa ekipa turniejowa, z meczu na mecz się nakręcają. a mi zawsze najbliżej było do Holandii tylko nie wiem kogo mają w grupie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|