|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Pacyfek chciał Navasa rzucić gołębiem to jak Junajted nie spierdoli znaczy dadzą teczkę młotom to będzie miał okazję 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Panowie jak się mieszka w mieście pasuje takie podstawowe rzeczy wiedzieć albo posiadać internet i znać stronę www.google.pl [ google.pl]  dałem do ulubionych fajna sprawa widzę kurde całe życie się czegoś można nauczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
To dzięki Panu Masterowi mamy tutaj tak ład, porządek i odpowiedzi na praktycznie każde pytanie niekoniecznie związane ze sportem :--))
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
NIEDZIELA: dubel:Rayo 2.05 Granada 2.25 ako: 4.61  baaamoooo baaambooo mam nadzieje, że im puszczo te mecze w tej jakby nie było lidze, w której to często się dogadujo kluby w końcówkach sezonu peffki na dziś. Brać póki nie spada. Ja juz to ksieguje. Bez kitu. Powiem więcej. Jestem tak pewny ze jak nie wejdzie to znikam z forum albo teraz albo dopiero po euro. Opcje kiedy spindole wybioro moji "fani". Heh Sociedad zniszczeeeee Cieeeee  kufooo sprzedawałaaaaś sięeee a dziiis sie nieee sprzeeedaaałaaaś Dziś bet combo na Euro pojdzie i powodzenia w karaniu, zgodnie z umowO zwijam sięeeee 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10 |
NIEDZIELA: dubel:Rayo 2.05 Granada 2.25 ako: 4.61  baaamoooo baaambooo mam nadzieje, że im puszczo te mecze w tej jakby nie było lidze, w której to często się dogadujo kluby w końcówkach sezonu peffki na dziś. Brać póki nie spada. Ja juz to ksieguje. Bez kitu. Powiem więcej. Jestem tak pewny ze jak nie wejdzie to znikam z forum albo teraz albo dopiero po euro. Opcje kiedy spindole wybioro moji "fani". Heh Sociedad zniszczeeeee Cieeeee  kufooo sprzedawałaaaaś sięeee a dziiis sie nieee sprzeeedaaałaaaś Dziś bet combo na Euro pojdzie i powodzenia w karaniu, zgodnie z umowO zwijam sięeeee  beks, to były żarty. Nie musisz odchodzić
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
jeszcze napomknę
dzisiejszy wynik Atletico i ajaxu dał jasno do zrozumienia by nie tykac takich kursów, nawet jak walczO o miszcza
teraz poważnie mówie, miałem jebać ten dubel za 10 tysi + Granada dodatnie handi, ako miało byc 2.0
leżałbym i kwiczał jak swinia teraz
Boże dobrze że mnie nie podkusiło bo kursy zmalały i nie pograłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Charakterniak :-)) [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Legia mistrzem, w Europie nie będzie juz tak łatwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
dzis tysiak w plecy, ostatnie dni 60% przejebałem tego co wygralem w 9 dni co mailem passe na euro jebe kupon jeden za 2 tysie bo to czuję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
powiedz co na to Euro planujesz ? jak porażki naszych tak jak to pisałeś to bardzo fajnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
@Sensei nie wiem co było wczesniej pisane, zaraz doczytam, nie bylo mnie, na pewno był pocisk w moim kierunku po wtopie Rayo, ale to mnie akurat nie dziwi, po takiej deklaracji pewnarskiej sam bym cisnąl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
jeszcze napomknę
dzisiejszy wynik Atletico i ajaxu dał jasno do zrozumienia by nie tykac takich kursów, nawet jak walczO o miszcza
teraz poważnie mówie, miałem jebać ten dubel za 10 tysi + Granada dodatnie handi, ako miało byc 2.0
leżałbym i kwiczał jak swinia teraz
Boże dobrze że mnie nie podkusiło bo kursy zmalały i nie pograłem czyli rozumiem zes sie zapieral ze grasz to grubo grubasnie a koniec koncow odpusciles?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
powiedz co na to Euro planujesz ? jak porażki naszych tak jak to pisałeś to bardzo fajnie  Polski nie gram ! nie gram przeciw swoim, chce sie pozytywnie zaskoczyc, oby odpalili mimo moich złych przewidywan wrzuce kupon, nie będzie firany, jak ma wejsc to wejdzie.Ja nie to trudno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ale kiedy wrzucisz ? jak wejdzie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
jeszcze napomknę
dzisiejszy wynik Atletico i ajaxu dał jasno do zrozumienia by nie tykac takich kursów, nawet jak walczO o miszcza
teraz poważnie mówie, miałem jebać ten dubel za 10 tysi + Granada dodatnie handi, ako miało byc 2.0
leżałbym i kwiczał jak swinia teraz
Boże dobrze że mnie nie podkusiło bo kursy zmalały i nie pograłem czyli rozumiem zes sie zapieral ze grasz to grubo grubasnie a koniec koncow odpusciles? pierwszy pomysł na poczatku tydodnia był bardzo grubo Ajax i Tico, cos do tego miałem dobrac aby bylo ako 2.00. doszła Sewilla (pewniejsza niz Rayo), ale przypomniałem sobie zasade aby sie nie podpalac bo nie ma peffek. Jebłem dubel Hiszpanski za tysiaka i stwierdziłem ze styknie jak wejdzie.Jak wdupie to az tak nie odczuje. 1000 zl to dla mnie nie mała stawka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
ale kiedy wrzucisz ? jak wejdzie ? jak pogram, czyli dzis lub jutro !!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
1. Legia pokazała tym meczem, że po mistrzostwo – bo raczej nic już niespodziewanego się nie wydarzy – sięga zasłużenie.
2. Wynik, w przypadku Piasta, zdecydowanie gorszy niż gra. Różnica pomiędzy tą dwójką nie była aż tak znacząca.
3. Trudno osiągnąć coś w takim spotkaniu, jeśli ma się w składzie takiego Urosa Koruna – przy pierwszym golu był kompletnie zagubiony w polu karnym, a przy drugim fatalnie wyprowadził piłkę.
4. Hebert, powiedzmy sobie szczerze, był chyba jeszcze gorszy.
5. Kamil Vacek notował dziś zbyt wiele strat, a konsekwencją jednej z nich był trzeci gol.
6. Vacek, jako lider zespołu, naprawdę mocno rozczarował w spotkaniu decydującym o tytule.
7. Legia potwierdziła, że dzięki dużej agresji może zrobić różnicę w środku pola – odbiory, przechwyty w drugiej linii były kluczem do zwycięstwa.
8. Brak Radosława Murawskiego w środku pola dało się odczuć.
9. Patrik Mraz zupełnie nie radził sobie z atakami Legii prawą stroną.
10. Paradoksalnie, więcej dały znacznie rzadsze ataki z lewej strony.
11. Michał Kucharczyk – który długo był niewidoczny – zaliczył dwie asysty i był krok od trzeciej.
12. Nikolić miał szansę strzelić najpiękniejszego swojego gola w Legii: piłkę przyjął, gubiąc Mraza, na poziomie Ligi Mistrzów.
13. Współpraca Nikolicia z Prijoviciem > współpraca Nikolicia z Hamalainenem.
14. Ale sam Hamalainen dał Legii naprawdę sporo. Wątpliwe, by Duda był dziś w stanie zaliczyć występ podobnej jakości.
15. Kawał dobrej roboty wykonał Guilherme: gol, wywalczony rzut karny i dośrodkowanie przy pierwszej bramce.
16. Nespor świetnie radzi sobie w walce fizycznej, potrafi i wygrać główkę, i ruszyć do piłki zgranej przez samego siebie, ale z przodu był zbyt osamotniony.
17. No i do tego, żeby Nespor strzelił gola, potrzeba było obrony na poziomie Piasta.
18. Michał Pazdan potwierdza, że wrócił do wysokiej dyspozycji.
19. Patrik Mraz potwierdza, że ma świetnie ułożoną lewą nogę, doskonale dośrodkowuje i ma wiele braków w grze defensywnej.
20. Trudno rozpisać na papierze ustawienie Piasta – Latal wszystko poprzestawiał, pokombinował i chyba przekombinował.
21. Grającego zdecydowanie i zupełnie bez strachu Piasta oglądaliśmy jednak zbyt krótko.
22. Piastowi brakowało dokładności w ostatnim podaniu – były zagrania niekonwencjonalne, prostopadłe, na wolną pozycję, ale za każdym razem coś szło nie tak.
23. Ujęcie, jak starsza pani dopinguje na stadionie ulubioną drużynę, to piękno futbolu.
24. Naprawdę dziwnie patrzy się po kolejnych golach na zmartwionego i spacerującego ze spuszczoną głową trenera Czerczesowa.
25. Tym bardziej, że tydzień, który miał zweryfikować ten sezon, przyniósł Legii dwa trofea.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Legia mistrzem, w Europie nie będzie juz tak łatwo  W Europie to pogrom wszystkich naszych drużyn będzie, coś czuję jakiś Irtysz. Szkoda tego Piasta mimo wszystko. Teraz to już tylko cud im da cokolwiek, więc 99% Legia mistrzem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a mi się wydaje że Legia w Europie powalczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
tylko LM się liczy
jest kilku ludzi na poziomie potrzeba jeszcze 3 klasowych i kto wie co będzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|