Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 221 z 228 1 2 219 220 221 222 223 227 228
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Pacyfek chciał Navasa rzucić gołębiem to jak Junajted nie spierdoli znaczy dadzą teczkę młotom to będzie miał okazję smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Biczu
Panowie jak się mieszka w mieście pasuje takie podstawowe rzeczy wiedzieć albo posiadać internet i znać stronę www.google.pl [google.pl] smile

dałem do ulubionych fajna sprawa widzę kurde całe życie się czegoś można nauczyć hura

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
To dzięki Panu Masterowi mamy tutaj tak ład, porządek i odpowiedzi na praktycznie każde pytanie niekoniecznie związane ze sportem :--))

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by beks
Originally Posted by beks
NIEDZIELA:

dubel:

Rayo 2.05
Granada 2.25

ako: 4.61 boks boks

baaamoooo boks
baaambooo boks

mam nadzieje, że im puszczo te mecze w tej jakby nie było lidze, w której to często się dogadujo kluby w końcówkach sezonu
peffki na dziś. Brać póki nie spada. Ja juz to ksieguje. Bez kitu. Powiem więcej. Jestem tak pewny ze jak nie wejdzie to znikam z forum albo teraz albo dopiero po euro. Opcje kiedy spindole wybioro moji "fani". Heh

Sociedad zniszczeeeee Cieeeee puke

kufooo sprzedawałaaaaś sięeee a dziiis sie nieee sprzeeedaaałaaaś

Dziś bet combo na Euro pojdzie i powodzenia w karaniu, zgodnie z umowO zwijam sięeeee papa

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Originally Posted by beks
Originally Posted by beks
Originally Posted by beks
NIEDZIELA:

dubel:

Rayo 2.05
Granada 2.25

ako: 4.61 boks boks

baaamoooo boks
baaambooo boks

mam nadzieje, że im puszczo te mecze w tej jakby nie było lidze, w której to często się dogadujo kluby w końcówkach sezonu
peffki na dziś. Brać póki nie spada. Ja juz to ksieguje. Bez kitu. Powiem więcej. Jestem tak pewny ze jak nie wejdzie to znikam z forum albo teraz albo dopiero po euro. Opcje kiedy spindole wybioro moji "fani". Heh

Sociedad zniszczeeeee Cieeeee puke

kufooo sprzedawałaaaaś sięeee a dziiis sie nieee sprzeeedaaałaaaś

Dziś bet combo na Euro pojdzie i powodzenia w karaniu, zgodnie z umowO zwijam sięeeee papa
beks, to były żarty. Nie musisz odchodzić

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
jeszcze napomknę

dzisiejszy wynik Atletico i ajaxu dał jasno do zrozumienia by nie tykac takich kursów, nawet jak walczO o miszcza

teraz poważnie mówie, miałem jebać ten dubel za 10 tysi + Granada dodatnie handi, ako miało byc 2.0

leżałbym i kwiczał jak swinia teraz

Boże dobrze że mnie nie podkusiło bo kursy zmalały i nie pograłem

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Charakterniak :-))
[Linked Image]

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Legia mistrzem, w Europie nie będzie juz tak łatwo smile

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
dzis tysiak w plecy,

ostatnie dni 60% przejebałem tego co wygralem

w 9 dni co mailem passe

na euro jebe kupon jeden za 2 tysie bo to czuję smile



Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
powiedz co na to Euro planujesz ? jak porażki naszych tak jak to pisałeś to bardzo fajnie smile

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
@Sensei nie wiem co było wczesniej pisane, zaraz doczytam, nie bylo mnie, na pewno był pocisk w moim kierunku po wtopie Rayo, ale to mnie akurat nie dziwi, po takiej deklaracji pewnarskiej sam bym cisnąl smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by beks
jeszcze napomknę

dzisiejszy wynik Atletico i ajaxu dał jasno do zrozumienia by nie tykac takich kursów, nawet jak walczO o miszcza

teraz poważnie mówie, miałem jebać ten dubel za 10 tysi + Granada dodatnie handi, ako miało byc 2.0

leżałbym i kwiczał jak swinia teraz

Boże dobrze że mnie nie podkusiło bo kursy zmalały i nie pograłem
czyli rozumiem zes sie zapieral ze grasz to grubo grubasnie a koniec koncow odpusciles?

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by Biczu
powiedz co na to Euro planujesz ? jak porażki naszych tak jak to pisałeś to bardzo fajnie smile

Polski nie gram !

nie gram przeciw swoim, chce sie pozytywnie zaskoczyc, oby odpalili mimo moich złych przewidywan

wrzuce kupon, nie będzie firany, jak ma wejsc to wejdzie.Ja nie to trudno

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
ale kiedy wrzucisz ? jak wejdzie ?

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by beks
jeszcze napomknę

dzisiejszy wynik Atletico i ajaxu dał jasno do zrozumienia by nie tykac takich kursów, nawet jak walczO o miszcza

teraz poważnie mówie, miałem jebać ten dubel za 10 tysi + Granada dodatnie handi, ako miało byc 2.0

leżałbym i kwiczał jak swinia teraz

Boże dobrze że mnie nie podkusiło bo kursy zmalały i nie pograłem
czyli rozumiem zes sie zapieral ze grasz to grubo grubasnie a koniec koncow odpusciles?

pierwszy pomysł na poczatku tydodnia był bardzo grubo Ajax i Tico, cos do tego miałem dobrac aby bylo ako 2.00. doszła Sewilla (pewniejsza niz Rayo), ale przypomniałem sobie zasade aby sie nie podpalac bo nie ma peffek. Jebłem dubel Hiszpanski za tysiaka i stwierdziłem ze styknie jak wejdzie.Jak wdupie to az tak nie odczuje. 1000 zl to dla mnie nie mała stawka


Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by Biczu
ale kiedy wrzucisz ? jak wejdzie ?

jak pogram, czyli dzis lub jutro !!! cool

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
1. Legia pokazała tym meczem, że po mistrzostwo – bo raczej nic już niespodziewanego się nie wydarzy – sięga zasłużenie.

2. Wynik, w przypadku Piasta, zdecydowanie gorszy niż gra. Różnica pomiędzy tą dwójką nie była aż tak znacząca.

3. Trudno osiągnąć coś w takim spotkaniu, jeśli ma się w składzie takiego Urosa Koruna – przy pierwszym golu był kompletnie zagubiony w polu karnym, a przy drugim fatalnie wyprowadził piłkę.

4. Hebert, powiedzmy sobie szczerze, był chyba jeszcze gorszy.

5. Kamil Vacek notował dziś zbyt wiele strat, a konsekwencją jednej z nich był trzeci gol.

6. Vacek, jako lider zespołu, naprawdę mocno rozczarował w spotkaniu decydującym o tytule.

7. Legia potwierdziła, że dzięki dużej agresji może zrobić różnicę w środku pola – odbiory, przechwyty w drugiej linii były kluczem do zwycięstwa.

8. Brak Radosława Murawskiego w środku pola dało się odczuć.

9. Patrik Mraz zupełnie nie radził sobie z atakami Legii prawą stroną.

10. Paradoksalnie, więcej dały znacznie rzadsze ataki z lewej strony.

11. Michał Kucharczyk – który długo był niewidoczny – zaliczył dwie asysty i był krok od trzeciej.

12. Nikolić miał szansę strzelić najpiękniejszego swojego gola w Legii: piłkę przyjął, gubiąc Mraza, na poziomie Ligi Mistrzów.

13. Współpraca Nikolicia z Prijoviciem > współpraca Nikolicia z Hamalainenem.

14. Ale sam Hamalainen dał Legii naprawdę sporo. Wątpliwe, by Duda był dziś w stanie zaliczyć występ podobnej jakości.

15. Kawał dobrej roboty wykonał Guilherme: gol, wywalczony rzut karny i dośrodkowanie przy pierwszej bramce.

16. Nespor świetnie radzi sobie w walce fizycznej, potrafi i wygrać główkę, i ruszyć do piłki zgranej przez samego siebie, ale z przodu był zbyt osamotniony.

17. No i do tego, żeby Nespor strzelił gola, potrzeba było obrony na poziomie Piasta.

18. Michał Pazdan potwierdza, że wrócił do wysokiej dyspozycji.

19. Patrik Mraz potwierdza, że ma świetnie ułożoną lewą nogę, doskonale dośrodkowuje i ma wiele braków w grze defensywnej.

20. Trudno rozpisać na papierze ustawienie Piasta – Latal wszystko poprzestawiał, pokombinował i chyba przekombinował.

21. Grającego zdecydowanie i zupełnie bez strachu Piasta oglądaliśmy jednak zbyt krótko.

22. Piastowi brakowało dokładności w ostatnim podaniu – były zagrania niekonwencjonalne, prostopadłe, na wolną pozycję, ale za każdym razem coś szło nie tak.

23. Ujęcie, jak starsza pani dopinguje na stadionie ulubioną drużynę, to piękno futbolu.

24. Naprawdę dziwnie patrzy się po kolejnych golach na zmartwionego i spacerującego ze spuszczoną głową trenera Czerczesowa.

25. Tym bardziej, że tydzień, który miał zweryfikować ten sezon, przyniósł Legii dwa trofea.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Kura
Legia mistrzem, w Europie nie będzie juz tak łatwo smile
W Europie to pogrom wszystkich naszych drużyn będzie, coś czuję jakiś Irtysz.

Szkoda tego Piasta mimo wszystko. Teraz to już tylko cud im da cokolwiek, więc 99% Legia mistrzem.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
a mi się wydaje że Legia w Europie powalczy smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
tylko LM się liczy

jest kilku ludzi na poziomie potrzeba jeszcze 3 klasowych i kto wie co będzie

Strona 221 z 228 1 2 219 220 221 222 223 227 228

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1