|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
kurwa co za parówa już by było po krzyku a to karny jak zwykle problem strzelić ... ja sie już nauczyłem jak sie pojawia tylko zakład nie strzeli za 3,50 to od razu kontruje ...  mam btsa i ze wygraja gospodarze, czulem ze nie strzeli na tym klepisku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745 |
może się szykuje łamaniec jak nie trafił karniaka ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
kurwa co za parówa już by było po krzyku a to karny jak zwykle problem strzelić ... ja sie już nauczyłem jak sie pojawia tylko zakład nie strzeli za 3,50 to od razu kontruje ...  mam btsa i ze wygraja gospodarze, czulem ze nie strzeli na tym klepisku zadko ten bts miedzy nimi z tego co patzyłem , jest tu pare teorri do tego spotkania w zalezności trzeba być czujnym ... tez widzisz nie strzelony karny , ale wczoraj remisy szły 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
do przerwy remi stez prawdopodobny
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Guarani dam dnb po 3.4 fechu cos tam wspominal o tym typie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Guarani dam dnb po 3.4 fechu cos tam wspominal o tym typie w drugim Paragwaju co leci zagrałem końcowy wynik 1-1 i brameczke do HT zaraz ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
mam nadzieję, że to nie podpucha
- Gdyby nie grudniowe wydarzenia przy okazji ostatniego meczu z Termaliką, jutrzejszy mecz mógłby być bez historii. My mamy utrzymanie, Termalica jeszcze o nie walczy. Przez to jednak, co miało miejsce w Niecieczy, nie będzie jutro taryfy ulgowej. Dla nas w tym momencie jest to mecz sezonu. Szykujemy się na wojnę i jutro udowodnimy, że nie są to tylko słowa - zapowiada trener Jagiellonii Białystok Michał Probierz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Paragwaje sie fajnie gra na overy , czasem chcaiłes postawić gola , czekałes np na lpszy kurs , a tu juz dwie strzelili ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Paragwaje sie fajnie gra na overy , czasem chcaiłes postawić gola , czekałes np na lpszy kurs , a tu juz dwie strzelili ... no i strzelili do ht przymierzalem troche sie do tego typu, ale odpuscilem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Paragwaje sie fajnie gra na overy , czasem chcaiłes postawić gola , czekałes np na lpszy kurs , a tu juz dwie strzelili ... no i strzelili do ht przymierzalem troche sie do tego typu, ale odpuscilem popatrz zawsze dobrze h2h , tam w tej lidze lubi sie powtarzać ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Paragwaje sie fajnie gra na overy , czasem chcaiłes postawić gola , czekałes np na lpszy kurs , a tu juz dwie strzelili ... no i strzelili do ht przymierzalem troche sie do tego typu, ale odpuscilem popatrz zawsze dobrze h2h , tam w tej lidze lubi sie powtarzać ... no widze, ze tak probujesz grac, powodzenia... na mnie juz czas zegar biologiczny wlaczyl sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
PAragwaje od Fecha sprzedały
prowadziły 2-0 a w dupke 3-2
szkoda
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Oddevold...fix..a ja o nich zapomniałem, a jeszcze wczoraj pamiętałem..kurwa, karny jeżyk dla mnie  Nie przejmuj się burbon. Pan Wołek wysłał sms-a że w Paragwaju niejaka drużyna Guarani może sprawić niespodziankę na wyjeździe. A całe @3,90 płacą. U co niektórych już nawet 4 z przodu i jeszcze rośnie radośnie  Vitolo  Dostałem sms-a od Wołka o 03.15: "Mam nadzieję, że kontrowałeś..." Odpisałem, że spałem. Na co ten zgrywus dał gonga: "Prawdziwy Inwestor pilnuje interesu" No szkoda, szkoda. Szło z tego coś ugrać, a tak wyszła lipa.  Udanego dnia ludzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
PAragwaje od Fecha sprzedały
prowadziły 2-0 a w dupke 3-2
szkoda  Ty przy fechu to jesteś zwykła popierdółka. Kumasz to, czy nie za bardzo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
widzę, że ten biedak nawet nie jest w stanie honorowo zniknąć tak jak obiecywał  porażka totalna
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Tom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
na moje oko dziś Łęczna w pałę z PBB ale nie gram tego bo Bielsko przechodzi obok kolejnych meczów i nie jestem pewien czy zagrają na 100%
z Koroną pięknie człapali choć 1pkt wyczłapali ale brak ambicji aż raził po oczach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
prawdopodobnie w Lublinie 3 mecze ME u-21  mecz otwarcia, jeden z grupowych Polaków i półfinał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
pozazdrosić bitnap u nas beton ze związku nie zgłosił nawet kandydatury
odnośnie meczów Euro
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-euro-2016-polsat-ujawnia-gdzie-pokaze-mecze,nId,2199427
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|