Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 97 1 2 18 19 20 21 22 96 97
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by Patrolinho
pany zluzujcie poślady bo widzę opera mydlana się już robi z tego laugh

prowokacja za prowokacjO

poniżanie i wyzywanie

a ja na to:

bambo

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by beks
Originally Posted by Biszop
analityka swędzi kakao albo wary pieką blush
Zachowaj resztkę zdrowego rozsądku i naprawdę poluzuj gumę w gatkach, odpocznij od forum. Większość cię tu jebie jak psa, a ty toczysz bój w którym zawsze skończysz jako faja, chce ci się???

wrócił wasz Pan i go słuchacie, rozkazuje wam, taki ma na was wpływ? naprawdę to słabe jest.ALe musze przyznac, że ma przebicie chłopina, i wpływ, mógłby startować na prezydenta

Ja tu podaje typy

Targu, oni bluzgajO

Miałbyś jaja to byś odpuścił, jakiś czas tem pisałeś, jakie masz plecy teraz pretendujesz na super geniusza bukmacherki, a zasługujesz na bezwarunkowego bana który należy się jak psu micha. Generalnie mnie bawisz tym swoim prymitywnym sposobem bycia, nie wiem co kończyłeś ale nie dostałeś dyplomu za wiedzę tylko za to, że regularnie czesne płaciłeś, nie jestem pewien czy czujesz różnicę ale mógłbyś spróbować się wysilić.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Kura
rosną kursy na Jagę, 2.5 widzę już, sporo
Chyba nie przegramy, można jakiś dnb do kuponu wepchnąć. Atmosfera powinna być dobra, utrzymani, bez ciśnienia, ale wkurwieni po ostatnim meczu mogą chcieć utrzeć nosa Mandryszowi.

tez mi sie tak wydaje, pewnie ludzie grają patrząc na sytuacje w tabeli

uciekam na stadion

Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
Originally Posted by beks
Originally Posted by Patrolinho
pany zluzujcie poślady bo widzę opera mydlana się już robi z tego laugh

prowokacja za prowokacjO

poniżanie i wyzywanie

a ja na to:

bambo


[/quote]

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
no nie wierzę, że ktoś może być takim bezmózgiem laugh

rżnie z innych for analizy i się tym szczyci, kopiuje jak głupi forumowe trendy przypisując sobie ich tworzenie

analityk weź porządny rozpęd i pierdolnij baranka w ścianę ty marny kseroboju smile

na dziś wyczerpałem limit rozmów z tobą, "podyskutujemy" innym razem

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by beks
Originally Posted by Biszop
analityka swędzi kakao albo wary pieką blush
Zachowaj resztkę zdrowego rozsądku i naprawdę poluzuj gumę w gatkach, odpocznij od forum. Większość cię tu jebie jak psa, a ty toczysz bój w którym zawsze skończysz jako faja, chce ci się???

wrócił wasz Pan i go słuchacie, rozkazuje wam, taki ma na was wpływ? naprawdę to słabe jest.ALe musze przyznac, że ma przebicie chłopina, i wpływ, mógłby startować na prezydenta

Ja tu podaje typy

Targu, oni bluzgajO

Miałbyś jaja to byś odpuścił, jakiś czas tem pisałeś, jakie masz plecy teraz pretendujesz na super geniusza bukmacherki, a zasługujesz na bezwarunkowego bana który należy się jak psu micha. Generalnie mnie bawisz tym swoim prymitywnym sposobem bycia, nie wiem co kończyłeś ale nie dostałeś dyplomu za wiedzę tylko za to, że regularnie czesne płaciłeś, nie jestem pewien czy czujesz różnicę ale mógłbyś spróbować się wysilić.

przecież ja się tylko bronie, nikogo nie atakuję, nie widzisz tego?

passe miałem, cieszyłem się z tego i co w tym złego. Zaraz było biadolenie, że wszystkie skopiowane typy. To mowilem jasno: jak uwazasz jeden z drugim ze to takie łatwe to skopiuj

dobra nie ma co ciągnąc tej dyskusji.

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by bitnap
no nie wierzę, że ktoś może być takim bezmózgiem laugh

rżnie z innych for analizy i się tym szczyci, kopiuje jak głupi forumowe trendy przypisując sobie ich tworzenie

analityk weź porządny rozpęd i pierdolnij baranka w ścianę ty marny kseroboju smile

na dziś wyczerpałem limit rozmów z tobą, "podyskutujemy" innym razem

chłopie, jak cos tu wklejałem to dlatego zeby ktos poczytał na jakiej podstawie to jest i ewentualnie skorzystał a nie zeby sie tym szczycić.Chłopie ty mylisz fakty. Czy gdzies pisałem ze to moja analiza? zawsze pisałem kopiuj/wklej. Masakra naprawde

naprawde smieszne te ataki są

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
liczę na kartki w Zabrzu
Górnik przed własną publicznością, mecz o życie, powinno być ostro, sędziuje Raczkowski

linia 4,5

Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
Multiliga dziś to je?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dobrze że Steblecki gra ,Żurosław czyta mecz.pl

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by rosół1
Multiliga dziś to je?
CANAL+ Sport (HD)


19:30 Piłka nożna Ekstraklasa, grupa spadkowa:
Multiliga
Komentarz Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Bitek, ``nie pisz naszym słownictwem`` laugh
Dno dna...

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
uwaga uwaga!!!

tronk rozliczył się honorowo z zakładu smile zamiast flachy wolałem przelewik na wskazane przeze mnie hospicjum, tronk się przychylił do prośby smile temat uważam za zamknięty smile

tronk piwo

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by bitnap
uwaga uwaga!!!

tronk rozliczył się honorowo z zakładu smile zamiast flachy wolałem przelewik na wskazane przeze mnie hospicjum, tronk się przychylił do prośby smile temat uważam za zamknięty smile

tronk piwo


Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Tronk porządna firma piwo

Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by rosół1
Multiliga dziś to je?
CANAL+ Sport (HD)


19:30 Piłka nożna Ekstraklasa, grupa spadkowa:
Multiliga
Komentarz Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski
thx

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Master kto dziś młoty czy diabły ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Sonia Śledź !

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Biczu
Master kto dziś młoty czy diabły ?

Manchester United z miejscowości Manchester.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
dziekuje bitek piwo

Strona 20 z 97 1 2 18 19 20 21 22 96 97

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1