|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Bilet na Craaxe już kupiony, a tu mnie wyjazd służbowy jutro wyskoczył do Cieszyna kurwa jego mać  eeee mecz o nic dla Was 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Łęczna w sumie dwie okazje dwa gole
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Bilet na Craaxe już kupiony, a tu mnie wyjazd służbowy jutro wyskoczył do Cieszyna kurwa jego mać  A ja mam na Legię w niedzielę, będę mógł zobaczyć tych Twoich kopaczy na żywo  A Craxa musi do pucharów się dostać i w grupie polosować Intah 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
ciekawe czy BAsel kolejny raz odkręci delikatnie @6  Biczyku, czy widziałeś może co zrobił Lewski Sofia? z 2-0 proszę Ciebie ja w 1=ej połowie na 2-3 w 2-giej! Tylko nie wiem jakie tam kursy chodziły. Pewnie duże. Też tak myślę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,606
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,606 |
ciekawe czy BAsel kolejny raz odkręci delikatnie @6  Biczyku, czy widziałeś może co zrobił Lewski Sofia? z 2-0 proszę Ciebie ja w 1=ej połowie na 2-3 w 2-giej! Tylko nie wiem jakie tam kursy chodziły. bazel1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Bilet na Craaxe już kupiony, a tu mnie wyjazd służbowy jutro wyskoczył do Cieszyna kurwa jego mać  eeee mecz o nic dla Was  Wiem, ale przynajmniej można by powyzywać trochę Cetnara czy Wołąkiewicza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ciekawe czy BAsel kolejny raz odkręci delikatnie @6  Biczyku, czy widziałeś może co zrobił Lewski Sofia? z 2-0 proszę Ciebie ja w 1=ej połowie na 2-3 w 2-giej! Tylko nie wiem jakie tam kursy chodziły. bazel1 kursy musiały być niemożebnie wielkie! dzięki beto ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
targu 2 czerwa i gol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126 |
ciekawe czy BAsel kolejny raz odkręci delikatnie @6  Biczyku, czy widziałeś może co zrobił Lewski Sofia? z 2-0 proszę Ciebie ja w 1=ej połowie na 2-3 w 2-giej! Tylko nie wiem jakie tam kursy chodziły. Pewnie duże. ktoś widział ? po 1 połowie ile było na live na Lokomotiv ? jak przed meczem było 1.45 i 2-0 to ... @30 ? czy wyżej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Bilet na Craaxe już kupiony, a tu mnie wyjazd służbowy jutro wyskoczył do Cieszyna kurwa jego mać  eeee mecz o nic dla Was  Wiem, ale przynajmniej można by powyzywać trochę Cetnara czy Wołąkiewicza  to lepiej jedz do Cieszyna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
ciekawe czy BAsel kolejny raz odkręci delikatnie @6  Biczyku, czy widziałeś może co zrobił Lewski Sofia? z 2-0 proszę Ciebie ja w 1=ej połowie na 2-3 w 2-giej! Tylko nie wiem jakie tam kursy chodziły. Pewnie duże. ktoś widział ? po 1 połowie ile było na live na Lokomotiv ? jak przed meczem było 1.45 i 2-0 to ... @30 ? czy wyżej ? [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126 |
targu 2 czerwa i gol  rzut karny ewidentny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Bilet na Craaxe już kupiony, a tu mnie wyjazd służbowy jutro wyskoczył do Cieszyna kurwa jego mać  A ja mam na Legię w niedzielę, będę mógł zobaczyć tych Twoich kopaczy na żywo  A Craxa musi do pucharów się dostać i w grupie polosować Intah  Z naszej strony to za wiele nie zobaczysz, może jedynie Muraś będzie zapierdalał za 2 jak to robi cały sezon, ewentualnie zobaczysz najlepszego defensywnego pomocnika ligi - Matrasa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
beto zajebał własną fotkę w avku. Szacunek! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Lista życzeń: Ziabole dw 1:0 Górnik dw 2:1 lub 3:1 Gwiazda dw 1:1 jak cokolwiek wejdzie to będzie spoczko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
10 maja 2016 Betowiec zmienia avatar Powinno być to odnotowane ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Bilet na Craaxe już kupiony, a tu mnie wyjazd służbowy jutro wyskoczył do Cieszyna kurwa jego mać  A ja mam na Legię w niedzielę, będę mógł zobaczyć tych Twoich kopaczy na żywo  A Craxa musi do pucharów się dostać i w grupie polosować Intah  Z naszej strony to za wiele nie zobaczysz, może jedynie Muraś będzie zapierdalał za 2 jak to robi cały sezon, ewentualnie zobaczysz najlepszego defensywnego pomocnika ligi - Matrasa. Będę się delektował każdym pojedynczym zagraniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
U pani widzę lubi kaszankę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
widać że w United brakuje Ferdinanda !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Będę się delektował każdym pojedynczym zagraniem  Obiecaj, że jak jakimś cudem zakutasimy to wyskoczysz do góry z radości.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|