|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
dwa kolejne to:
bet365.com betandwin.com Moze sie myle, ale z tego co mi wiadomo to BAW oferuje tylko wplaty, wyplat juz nie? Moze cos sie zmienilo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88 |
eurobet globet parbet sportingbet playit betoto
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
Czy ktos w ostatnich tygodniach mial problemy z przelewami z MB na konto bankowe? Zlecilem wyplate 12. pazdziernika i do tej pory zadnej odpowiedzi, nie odpisuja takze na maile.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066 |
daj spokój <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ja czekam 2 mies. na kasę ... wysyłam screeny, maile, i czasami odpiszą, ale zawsze to samo: "prosze sprawdzic w Pana banku czy przelew był ok, ponieważ nie mamy takiej wpłaty". i co z tym zrobić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
Witam wszystkich zainteresowanych sytuacją, gdzie pieniądze zostały wysłane na stare konto bankowe, a wiem,że takich osób trochę było. Oto jak się ona zakończyła w moim przypadku:
Niefortunny przelew dokonałem 14 września tego roku. Wysłałem do MB kilka maili, bez odpowiedzi, więc w końcu zadzwoniłem do nich +44 709 204 2001, porozmawiałem z dwiema paniami, wytłumaczyłem im zaistniałą sytuację i po 10 dniach od rozmowy telefonicznej, 42 dni od momentu dokonania przelewu, pieniądze ze starego konta bankowego w BZWBK 9/O w Warszawie zostały przetransferowane do MB i są na koncie w Monebookers.
Pozdrawiam,
Pooggoo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
hmmm zdaje sie 14 pazdziernika, nie wrzesnia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
14 września wysłałem kasę do MB, 16 października do nich zadzwoniłem, 26 października pieniądze nareszcie były na koncie w MB,czyli 42 dni od moementu dokonania przelewu.
Pozdrawiam, Pooggoo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275 |
Pooggoo, pare osób mi znanych nie wyłączając mnie miało identyczną sytuacje, to nie przypadek, że wszystkim nam zaksięgowano wpłatę w ten sam dzień (??). Moim zdaniem MB ma spore kłopoty z płynnością i trzeba się przenieść na inne narzędzie.
pozdrawiam, Ares96
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
Ares tak naprawdę nigdy nie dowiemy się co było przyczyną tak długiego transferowania pieniędzy, ale jeżeli pojawiają się problemy z wypłatami to już coś lekko "śmierdzi" i na pewno może być to związane z utraceniem płynności ,może chwilowej,ale jak dla mnie to wystarczy i już nie będę do nich wpłacał pieniędzy, czytaj korzystał z ich usług, gdyż za długo to trwa i nie są pewni w 100% jako firma. Nasz przypadek z bankiem i złym kontem i wpłaty kasy w tym samym dniu to albo był to pretekst do dluższego przetrzymania naszych pieniędzy, bo przecież zawsze Nam powiedzą, że wyjaśniali sytuację, albo poprostu może nareszcie sprawdzili to konto i przelali pieniądze do MB, nie wiem kto jest odpowiedzialny za Polskę, ja dzwoniłem do Anglii,może mają jakiegoś przedstawiciela na Polskę i on zawalił.
Podsumowując MB straciło w moich oczach i na razie jak sie sytuacja nieustabilizuje ja im dziękuję i nie wpłacam tam swoich pieniędzy.
Pozdrawiam ,
Pooggoo
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Moim zdaniem sytuacja już 3-4 tygodnie temu się ustabilizowała, a Wasze problemy to zaszłości, których jeszcze nie wyprostowali. Faktycznie było dużo problemów przy przelewach do Polski we wrzesniu, ale ostatnio wszystko gra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Witam, Jak długo pójdzie kasa z Pko do mooneybookres ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
No ja tez zlecilem wyplate 6 pazdziernika i do dzis nie zobaczylem ich na koncie kasa nie duza ale chodzi o sam fakt podejscia do klienta stracili takze w moich oczach duzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174 |
rowniez zlecilem wyplate, kilka maili i na koncie nic. jak cos sie zmieni bede dawal znac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
To ja nie wiedziałem, że oni takie wałki robią. Czy moge teraz bez problemów zarżądać wyplaty na konto czy lepiej poczekać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Ja zlecilem wyplate w srode (27 pazdziernika), a w piatek (29 pazdziernika)juz mialem pieniazki na koncie, wiec nie wiem od czego zalezy czas trwania operacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
Zleciłem wypłatę na mBank 5 października, KASY NIE MA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> co jest z nimi:[
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
też czekam od 5 października i wciskają mi głodne kawałki że 6 .10 poszedł przelew jak 15 zażądałem kopii przelewu to od tego czasu udaą że ich nie ma standardowo co dzień posym przpomnienie i brak reakcji
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Ja mam to samo panowie ja zlecilem 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> trzeba sie przerzucic na Nettelera
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Witam. Cyborg czy wypłaty realizowane przez MB przychodzą już normalnie i w miarę szybko na konto ? Z tego co widzę to Ci ktorzy zlecali jakies 2-3 tyg temu nadal maja problemy z otrzymaniem kasy , natomiast ci ktorzy zlecają wypłaty teraz czyli po 20.10.04 kasę dostają dość szybko ... Mozesz / Możecie to potwierdzic ? Bo nie wiem czy ryzykowac i wyplacac z MB , czy wplacic do jakiegos Buka i stamtad wyplacic ..? jesli ktos wyplacal z buka kase , aby ominac MB , to niech da cynk z jakiego i ile prowizja wyniosła dzieki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|