Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
#66745 28/10/2004 14:04
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
dwa kolejne to:

bet365.com
betandwin.com
Moze sie myle, ale z tego co mi wiadomo to BAW oferuje tylko wplaty, wyplat juz nie? Moze cos sie zmienilo?

Bonus: Unibet
#66746 28/10/2004 15:39
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
betfair
betxc

#66747 28/10/2004 16:18
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
eurobet
globet
parbet
sportingbet
playit
betoto

#66748 29/10/2004 02:42
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
Czy ktos w ostatnich tygodniach mial problemy z przelewami z MB na konto bankowe? Zlecilem wyplate 12. pazdziernika i do tej pory zadnej odpowiedzi, nie odpisuja takze na maile.

#66749 29/10/2004 02:46
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
daj spokój <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ja czekam 2 mies. na kasę ... wysyłam screeny, maile, i czasami odpiszą, ale zawsze to samo: "prosze sprawdzic w Pana banku czy przelew był ok, ponieważ nie mamy takiej wpłaty". i co z tym zrobić ?

#66750 29/10/2004 14:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
Witam wszystkich zainteresowanych sytuacją, gdzie pieniądze zostały wysłane na stare konto bankowe, a wiem,że takich osób trochę było. Oto jak się ona zakończyła w moim przypadku:

Niefortunny przelew dokonałem 14 września tego roku. Wysłałem do MB kilka maili, bez odpowiedzi, więc w końcu zadzwoniłem do nich +44 709 204 2001, porozmawiałem z dwiema paniami, wytłumaczyłem im zaistniałą sytuację i po 10 dniach od rozmowy telefonicznej, 42 dni od momentu dokonania przelewu, pieniądze ze starego konta bankowego w BZWBK 9/O w Warszawie zostały przetransferowane do MB i są na koncie w Monebookers.

Pozdrawiam,

Pooggoo

#66751 29/10/2004 14:57
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
hmmm zdaje sie 14 pazdziernika, nie wrzesnia...

#66752 29/10/2004 15:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
14 września wysłałem kasę do MB, 16 października do nich zadzwoniłem, 26 października pieniądze nareszcie były na koncie w MB,czyli 42 dni od moementu dokonania przelewu.

Pozdrawiam,
Pooggoo

#66753 29/10/2004 16:09
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
Pooggoo, pare osób mi znanych nie wyłączając mnie miało identyczną sytuacje, to nie przypadek, że wszystkim nam zaksięgowano wpłatę w ten sam dzień (??). Moim zdaniem MB ma spore kłopoty z płynnością i trzeba się przenieść na inne narzędzie.

pozdrawiam,
Ares96

#66754 29/10/2004 17:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
Ares tak naprawdę nigdy nie dowiemy się co było przyczyną tak długiego transferowania pieniędzy, ale jeżeli pojawiają się problemy z wypłatami to już coś lekko "śmierdzi" i na pewno może być to związane z utraceniem płynności ,może chwilowej,ale jak dla mnie to wystarczy i już nie będę do nich wpłacał pieniędzy, czytaj korzystał z ich usług, gdyż za długo to trwa i nie są pewni w 100% jako firma.
Nasz przypadek z bankiem i złym kontem i wpłaty kasy w tym samym dniu to albo był to pretekst do dluższego przetrzymania naszych pieniędzy, bo przecież zawsze Nam powiedzą, że wyjaśniali sytuację, albo poprostu może nareszcie sprawdzili to konto i przelali pieniądze do MB, nie wiem kto jest odpowiedzialny za Polskę, ja dzwoniłem do Anglii,może mają jakiegoś przedstawiciela na Polskę i on zawalił.

Podsumowując MB straciło w moich oczach i na razie jak sie sytuacja nieustabilizuje ja im dziękuję i nie wpłacam tam swoich pieniędzy.

Pozdrawiam ,

Pooggoo

#66755 29/10/2004 18:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Moim zdaniem sytuacja już 3-4 tygodnie temu się ustabilizowała, a Wasze problemy to zaszłości, których jeszcze nie wyprostowali. Faktycznie było dużo problemów przy przelewach do Polski we wrzesniu, ale ostatnio wszystko gra.

#66756 29/10/2004 18:54
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Witam,
Jak długo pójdzie kasa z Pko do mooneybookres ???

#66757 30/10/2004 02:25
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
No ja tez zlecilem wyplate 6 pazdziernika i do dzis nie zobaczylem ich na koncie kasa nie duza ale chodzi o sam fakt podejscia do klienta stracili takze w moich oczach duzo

#66758 30/10/2004 02:38
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
rowniez zlecilem wyplate, kilka maili i na koncie nic. jak cos sie zmieni bede dawal znac.

#66759 30/10/2004 03:00
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
To ja nie wiedziałem, że oni takie wałki robią. Czy moge teraz bez problemów zarżądać wyplaty na konto czy lepiej poczekać?

#66760 30/10/2004 15:24
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Ja zlecilem wyplate w srode (27 pazdziernika), a w piatek (29 pazdziernika)juz mialem pieniazki na koncie, wiec nie wiem od czego zalezy czas trwania operacji.

#66761 30/10/2004 15:48
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
Zleciłem wypłatę na mBank 5 października, KASY NIE MA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> co jest z nimi:[

#66762 30/10/2004 17:45
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
też czekam od 5 października i wciskają mi głodne kawałki że 6 .10 poszedł przelew jak 15 zażądałem kopii przelewu to od tego czasu udaą że ich nie ma standardowo co dzień posym przpomnienie i brak reakcji

#66763 30/10/2004 23:47
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Ja mam to samo panowie ja zlecilem 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> trzeba sie przerzucic na Nettelera

#66764 31/10/2004 02:33
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Witam.
Cyborg czy wypłaty realizowane przez MB przychodzą już normalnie i w miarę szybko na konto ?
Z tego co widzę to Ci ktorzy zlecali jakies 2-3 tyg temu nadal maja problemy z otrzymaniem kasy , natomiast ci ktorzy zlecają wypłaty teraz czyli po 20.10.04 kasę dostają dość szybko ...
Mozesz / Możecie to potwierdzic ?
Bo nie wiem czy ryzykowac i wyplacac z MB , czy wplacic do jakiegos Buka i stamtad wyplacic ..?
jesli ktos wyplacal z buka kase , aby ominac MB , to niech da cynk z jakiego i ile prowizja wyniosła
dzieki

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1