|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
A moze problem jest tylko z wyplatami na mBank? Syko na jakie konto wyplacales?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
W tym miesiącu wypłacałem 2 razy i to raczej bliżej początku października. Nie miałem żadnych problemów, wypłaty przychodziły po ok. tygodniu. Jak widać chyba nie ma reguły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Eh mam problem, zalozylem konto w MB, ale nie mam zadnego kodu weryfikującego. Powinni mi go wyslac na maila, ale tam nic nie ma. Klikam na "Send me a verification code!", a kodu dalej niema. Co robić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Kliknij tak ze 3 razy, wysla ci 3 kody, wykorzystaj ktorykolwiek. Ja tak musialem zrobic (i nie tylko ja) Natomiast jesli maila masz na Wirtualnej to raczej zapomnij o rejestracji takiego maila.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
4 paź. wyplacilem kase, a na MBAnku jej dalej nie mam, a oto co mi odpisali :
"Thank you for having contacted us, and please excuse the delay of our response. Please note that your bank wire withdrawal has been successfully processed from our end, and the money was debited from our bank account. Please be kindly advised as well, to check with your bank as you should have received your funds already to your bank account. Please do let us know if you should have further concerns or question. Sincere regards, the moneybookers.com team"
- poprzedni przelew na MBank szedł 4 dni ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Popros ich o screen tej transkacji. Ciekawe czy dadza...
Czyzby moja teoria ze tylko z mBank`iem byly problrmy byla sluszna??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Kliknij tak ze 3 razy, wysla ci 3 kody, wykorzystaj ktorykolwiek. Ja tak musialem zrobic (i nie tylko ja) Natomiast jesli maila masz na Wirtualnej to raczej zapomnij o rejestracji takiego maila. Tak mam w wp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> To co mam teraz zrobić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Czyzby moja teoria ze tylko z mBank`iem byly problrmy byla sluszna?? Moje przelewy były na mBank, wiec teoria upada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Nie do konca bo twoje prelewy byly blizej pazdziernika...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
zmień skrzynke bo mail-e z moneybookers na WP nie docierają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ciekawe nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
zmień skrzynke bo mail-e z moneybookers na WP nie docierają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ciekawe nie ? Hm....a co proponujesz? Bo zmienilem na interie i gazete.pl i tez nie doszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
A klikales kilka razy w "send me.."?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174 |
Blazzz, dokladnie taki sam mail dostalem. data przelewu tez. rowniez na mbank. wczesniej juz do nich kilka razy mailowalem i ......... czekam. jak dostaniesz kase napisz. ja czekam do wtorku i kolejny mailik, hehe. rowniez bede pisal jak sie rozstrzygnelo, pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
A klikales kilka razy w "send me.."? tak, nawet kilkanascie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
zmien sobie na o2 albo na onecie 100% działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Mi na interii tez dziala, choc kiedys, dawno dawno byly problemy. Potwierdzam- o2 najlepsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Mi na interii tez dziala, choc kiedys, dawno dawno byly problemy. Potwierdzam- o2 najlepsze Hmm...moze dlatego, że dzisiaj jest niedziela? Ma to jakies znaczeniem chyba ze wiadomosci są wysylane automatycznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
A wiec tak. o2 rozwiązał problem i wsyztsko jest juz ok...ale...mam na MB kase z thepool.com i chce ją wyplacic do banku. Bank zapisałem w "Menage", ale gdy wpisuje kwote i daje dalej to wyskakuje takie cos: "Identity verification through a bank account"...a na dole"If you have already received a bank account verification code, please enter it here:..". Nie za bardzo rozumiem. O jaki kod chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Musisz zweryfikowac konto. To wyglada podobnie ja wer maila tyle ze wysla ci gratis kilkanascie groszy a w polu "tytulem" bedzie kod podobny do tego z maila (ale chba krotszy) W kazdym razie ten kod bedzie po slowie CODE.
|
|
|
Link skopiowany do schowka