Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
#66765 31/10/2004 18:51
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
A moze problem jest tylko z wyplatami na mBank? Syko na jakie konto wyplacales?

Bonus: Unibet
#66766 31/10/2004 19:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
W tym miesiącu wypłacałem 2 razy i to raczej bliżej początku października. Nie miałem żadnych problemów, wypłaty przychodziły po ok. tygodniu. Jak widać chyba nie ma reguły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#66767 31/10/2004 19:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
A na jaki bank?

#66768 31/10/2004 21:51
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Eh mam problem, zalozylem konto w MB, ale nie mam zadnego kodu weryfikującego. Powinni mi go wyslac na maila, ale tam nic nie ma. Klikam na "Send me a verification code!", a kodu dalej niema. Co robić?

#66769 31/10/2004 21:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Kliknij tak ze 3 razy, wysla ci 3 kody, wykorzystaj ktorykolwiek. Ja tak musialem zrobic (i nie tylko ja) Natomiast jesli maila masz na Wirtualnej to raczej zapomnij o rejestracji takiego maila.

#66770 31/10/2004 22:22
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
4 paź. wyplacilem kase, a na MBAnku jej dalej nie mam, a oto co mi odpisali :

"Thank you for having contacted us, and please excuse the delay of our response.
Please note that your bank wire withdrawal has been successfully processed from our end, and the money was debited from our bank account.
Please be kindly advised as well, to check with your bank as you should have received your funds already to your bank account.
Please do let us know if you should have further concerns or question.
Sincere regards,
the moneybookers.com team"

- poprzedni przelew na MBank szedł 4 dni ...

#66771 31/10/2004 22:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Popros ich o screen tej transkacji. Ciekawe czy dadza...


Czyzby moja teoria ze tylko z mBank`iem byly problrmy byla sluszna??

#66772 31/10/2004 22:30
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
Kliknij tak ze 3 razy, wysla ci 3 kody, wykorzystaj ktorykolwiek. Ja tak musialem zrobic (i nie tylko ja) Natomiast jesli maila masz na Wirtualnej to raczej zapomnij o rejestracji takiego maila.

Tak mam w wp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> To co mam teraz zrobić?

#66773 31/10/2004 22:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Quote
Czyzby moja teoria ze tylko z mBank`iem byly problrmy byla sluszna??

Moje przelewy były na mBank, wiec teoria upada.

#66774 31/10/2004 23:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Nie do konca bo twoje prelewy byly blizej pazdziernika...

#66775 31/10/2004 23:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
zmień skrzynke bo mail-e z moneybookers na WP nie docierają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
ciekawe nie ?

#66776 31/10/2004 23:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
zmień skrzynke bo mail-e z moneybookers na WP nie docierają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
ciekawe nie ?

Hm....a co proponujesz? Bo zmienilem na interie i gazete.pl i tez nie doszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#66777 01/11/2004 00:05
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
A klikales kilka razy w "send me.."?

#66778 01/11/2004 00:05
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
Blazzz, dokladnie taki sam mail dostalem. data przelewu tez. rowniez na mbank. wczesniej juz do nich kilka razy mailowalem i ......... czekam. jak dostaniesz kase napisz. ja czekam do wtorku i kolejny mailik, hehe. rowniez bede pisal jak sie rozstrzygnelo, pozdr.

#66779 01/11/2004 00:10
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
A klikales kilka razy w "send me.."?

tak, nawet kilkanascie...

#66780 01/11/2004 00:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
zmien sobie na o2 albo na onecie
100% działa

#66781 01/11/2004 00:18
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Mi na interii tez dziala, choc kiedys, dawno dawno byly problemy. Potwierdzam- o2 najlepsze

#66782 01/11/2004 00:22
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
Mi na interii tez dziala, choc kiedys, dawno dawno byly problemy. Potwierdzam- o2 najlepsze

Hmm...moze dlatego, że dzisiaj jest niedziela? Ma to jakies znaczeniem chyba ze wiadomosci są wysylane automatycznie.

#66783 01/11/2004 00:40
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
A wiec tak. o2 rozwiązał problem i wsyztsko jest juz ok...ale...mam na MB kase z thepool.com i chce ją wyplacic do banku. Bank zapisałem w "Menage", ale gdy wpisuje kwote i daje dalej to wyskakuje takie cos: "Identity verification through a bank account"...a na dole"If you have already received a bank account verification code, please enter it here:..". Nie za bardzo rozumiem. O jaki kod chodzi?

#66784 01/11/2004 00:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Musisz zweryfikowac konto. To wyglada podobnie ja wer maila tyle ze wysla ci gratis kilkanascie groszy a w polu "tytulem" bedzie kod podobny do tego z maila (ale chba krotszy) W kazdym razie ten kod bedzie po slowie CODE.

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, forty, betowiec, 11kera11), 1,642 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,803
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1