Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 68 z 163 1 2 66 67 68 69 70 162 163
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
fajny film na jedynce

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
jak obejrzysz do końca to mi napisz czy on się utopił czy przepłynął na drugi brzeg

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Originally Posted by Sensei
Number Date and time Match info Tip Odds Result
23811 16.05.2016 02:00 St. Louis Blues - San Jose SharksIce hockey, USA, NHLMatch Result 1 2.20 -
2737 15.05.2016 23:15 The Strongest - San Jose OruroSoccer, Bolivia, Liga de Futbol ProfesionalMatch result 1 1.40 -
28239 15.05.2016 23:00 New York Liberty - Tulsa ShockBasketball, USA, WNBAMatch result 1 1.35 -
Summary Ticket type: AKO Totals odds: 4.16
Date: 15.05.2016 22:49 Your Stake: 272.10 PLN

Possible win: 1131.94 PLN



Niby pefki

sharki/nutki szczególnie

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Biczu
Kuriozalna kontuzja Michała Kucharczyka
Skrzydłowy Legii Warszawa Michał Kucharczyk doznał kuriozalnej kontuzji. Piłkarz zwichnął sobie rękę wchodząc na podium po odbiór medalu.

laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by Biczu
jak obejrzysz do końca to mi napisz czy on się utopił czy przepłynął na drugi brzeg
nie wygląda na takiego co by miał się utopić

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by quincy
Originally Posted by alfa
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Tazen
po chuj temu januszowi ta siatka? laugh

to nie Janusz to akagi
laugh

laugh laugh laugh

laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
Haha Smuda w CF się popisał. Ledwo chłopa można zrozumieć. A zobaczcie sobie jak szprecha po niemiecki na YT

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
co dzis gramy?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Nutki i Boliwia izi a jak kobitki?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Brighton
Lugano
Brondby


a na poczatek Vejle + Silkelborg boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Mistrz Mistrz Lech Mistrz

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Na wstępie,
serdeczne podziękowania dla tych co złożyli gratulacje Legii.

Trzeba mieć klasę, a Wy ją macie.
piwo


Przejrzałem posty i...
To nie ma w tej chwili znaczenia, bo rozumiem gorycz ich autorów z powodu przeżytego zawodu. smile

Ale będą puchary to sobie odbijecie, bo to dla Was ważny bodziec do życia. grin


Dla tych co czują ten klimat nie napiszę nic nowego,
ale dla mistrzów klawiaturowego trollowania posłużę się cytatem :

TO TRZEBA PRZEŻYĆ, ŻEBY TO ZROZUMIEĆ, ŻEBY W TO UWIERZYĆ.


I dla takich chwil warto żyć.


Kumacie to, czy nie za bardzo ?
grin




Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Akagi nie bardzo bo jak mają czuć jak reszta ligi nie pamięta co to Mistrzostwo laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
nie przesadzaj Uve, na ostatnich 10 rozgrywek Legia wygrała 3 razy (a wcześniej to było jeszcze gorzej), a zabrzmiało to tak jakby dominowali nieprzerwanie od niepamiętnych czasów


Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dobra - Kura - statystyki są statystykami i masz rację.

Zauważ jednak że od momentu gdy prezesem Legii jest " ulubiony " w większości Polski " koralik ", Legia na 4 okazje zdobyła mistrzostwo w 3 przypadkach. smile

Ale zawsze możesz się powołać na dane z odległych lat i jakoś się obronisz. grin

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
pitolicie

Klose score kasa

Di Natale score byla by kasa jak bym miał jak zagrać

kur.... puke

Wilczek score 2+ boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
spektakularne potkniecia to tez za jego kadencji

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
odniosłem się do postu Uve

akagi na papierze faktycznie jak ktoś spojrzy to wygląda to tak że Legia w ostatnich 4 latach nie ma sobie równych, ale wiesz że nie jest wcale tak różowo, a tak jak ktoś wczoraj napisał, z waszymi możliwościami to mistrzostwo powinno byc juz zdobyte kilka kolejek temu

gratulacje ode mnie dostaniesz w formie pisemnej, a także podarunkowej jak awansujecie do LM smile

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Kura
odniosłem się do postu Uve

akagi na papierze faktycznie jak ktoś spojrzy to wygląda to tak że Legia w ostatnich 4 latach nie ma sobie równych, ale wiesz że nie jest wcale tak różowo, a tak jak ktoś wczoraj napisał, z waszymi możliwościami to mistrzostwo powinno byc juz zdobyte kilka kolejek temu

gratulacje ode mnie dostaniesz w formie pisemnej, a także podarunkowej jak awansujecie do LM smile

Kura dzięki, że pamiętałeś o naszej polemice piwo Jednak Lechijka jeszcze nie gotowa. U siebie fakt są piekielnie mocni, ale wyjazdy to laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 238
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 238
Syndrom Canal+ wygrana Legii to po prostu tragedia .
Ten kanał jest już tak żenujący że mecze E oglądam bez głosu .
Legia wygrała ligę
Czy ładnie ? nie
Czy przez przypadek ?nie
Czy Piast zasłużył na mistrza? nie

ładnie to w 2015 przewalili mistrza z Lechem .
Tu nie było ładnie ale skutecznie .

żal Górnika (za kibiców )
awans Arki tak (dla kiboli:))

a wszystkie te żale już nawet nie chcę pisać kogo no cóż jak to pewien geniusz z naszego sejmu powiedział
"niech sobie zrobią drużynę wygrają ligę i niech się cieszą."

smile

Strona 68 z 163 1 2 66 67 68 69 70 162 163

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, JelineK, rafal08, Sensei, rymoholik), 1,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,591
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1