|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,730 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,730 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jak obejrzysz do końca to mi napisz czy on się utopił czy przepłynął na drugi brzeg
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
Number Date and time Match info Tip Odds Result 23811 16.05.2016 02:00 St. Louis Blues - San Jose SharksIce hockey, USA, NHLMatch Result 1 2.20 - 2737 15.05.2016 23:15 The Strongest - San Jose OruroSoccer, Bolivia, Liga de Futbol ProfesionalMatch result 1 1.40 - 28239 15.05.2016 23:00 New York Liberty - Tulsa ShockBasketball, USA, WNBAMatch result 1 1.35 - Summary Ticket type: AKO Totals odds: 4.16 Date: 15.05.2016 22:49 Your Stake: 272.10 PLN Possible win: 1131.94 PLN
Niby pefki sharki/nutki szczególnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Kuriozalna kontuzja Michała Kucharczyka Skrzydłowy Legii Warszawa Michał Kucharczyk doznał kuriozalnej kontuzji. Piłkarz zwichnął sobie rękę wchodząc na podium po odbiór medalu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,730 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,730 Likes: 5 |
jak obejrzysz do końca to mi napisz czy on się utopił czy przepłynął na drugi brzeg nie wygląda na takiego co by miał się utopić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10 |
Haha Smuda w CF się popisał. Ledwo chłopa można zrozumieć. A zobaczcie sobie jak szprecha po niemiecki na YT
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Nutki i Boliwia izi a jak kobitki?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Brighton Lugano Brondby a na poczatek Vejle + Silkelborg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Mistrz Mistrz Lech Mistrz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Na wstępie, serdeczne podziękowania dla tych co złożyli gratulacje Legii. Trzeba mieć klasę, a Wy ją macie.  Przejrzałem posty i... To nie ma w tej chwili znaczenia, bo rozumiem gorycz ich autorów z powodu przeżytego zawodu. Ale będą puchary to sobie odbijecie, bo to dla Was ważny bodziec do życia.  Dla tych co czują ten klimat nie napiszę nic nowego, ale dla mistrzów klawiaturowego trollowania posłużę się cytatem : TO TRZEBA PRZEŻYĆ, ŻEBY TO ZROZUMIEĆ, ŻEBY W TO UWIERZYĆ. I dla takich chwil warto żyć. Kumacie to, czy nie za bardzo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Akagi nie bardzo bo jak mają czuć jak reszta ligi nie pamięta co to Mistrzostwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
nie przesadzaj Uve, na ostatnich 10 rozgrywek Legia wygrała 3 razy (a wcześniej to było jeszcze gorzej), a zabrzmiało to tak jakby dominowali nieprzerwanie od niepamiętnych czasów
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dobra - Kura - statystyki są statystykami i masz rację. Zauważ jednak że od momentu gdy prezesem Legii jest " ulubiony " w większości Polski " koralik ", Legia na 4 okazje zdobyła mistrzostwo w 3 przypadkach.  Ale zawsze możesz się powołać na dane z odległych lat i jakoś się obronisz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
pitolicie Klose score  Di Natale score byla by  jak bym miał jak zagrać kur.... Wilczek score 2+ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
spektakularne potkniecia to tez za jego kadencji
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
odniosłem się do postu Uve akagi na papierze faktycznie jak ktoś spojrzy to wygląda to tak że Legia w ostatnich 4 latach nie ma sobie równych, ale wiesz że nie jest wcale tak różowo, a tak jak ktoś wczoraj napisał, z waszymi możliwościami to mistrzostwo powinno byc juz zdobyte kilka kolejek temu gratulacje ode mnie dostaniesz w formie pisemnej, a także podarunkowej jak awansujecie do LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
odniosłem się do postu Uve akagi na papierze faktycznie jak ktoś spojrzy to wygląda to tak że Legia w ostatnich 4 latach nie ma sobie równych, ale wiesz że nie jest wcale tak różowo, a tak jak ktoś wczoraj napisał, z waszymi możliwościami to mistrzostwo powinno byc juz zdobyte kilka kolejek temu gratulacje ode mnie dostaniesz w formie pisemnej, a także podarunkowej jak awansujecie do LM  Kura dzięki, że pamiętałeś o naszej polemice  Jednak Lechijka jeszcze nie gotowa. U siebie fakt są piekielnie mocni, ale wyjazdy to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 238 |
Syndrom Canal+ wygrana Legii to po prostu tragedia . Ten kanał jest już tak żenujący że mecze E oglądam bez głosu . Legia wygrała ligę Czy ładnie ? nie Czy przez przypadek ?nie Czy Piast zasłużył na mistrza? nie ładnie to w 2015 przewalili mistrza z Lechem . Tu nie było ładnie ale skutecznie . żal Górnika (za kibiców ) awans Arki tak (dla kiboli:)) a wszystkie te żale już nawet nie chcę pisać kogo no cóż jak to pewien geniusz z naszego sejmu powiedział "niech sobie zrobią drużynę wygrają ligę i niech się cieszą." 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|