|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
mecz sezonu, dokladnie, zgadzam sie bezapelacyjnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Czy ktos wie jakim cudem el LE w ktory wystapi Cracovia odbeda sie 30.p6 oraz 07.07 ?
W tym czasie przeciez trwa euro na euro nie grają gracze co muszą się bić w takich kwalach , ewentualnie ławki to ile oni by chcieli urlopu , normalny człowiek ma 26 dni , zarabiają tyle flopsu ze powinni zapierdalać cały rok bez przerwy  Tak czy owak nie zwyklo sie grac rownolegle takich rozgrywek Przecież dla nas to lepiej  szybciej będzie można przejebać forsę Ty lepiej powiedz którego jest losowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
no tak ale to juz pojedyncze spotkania i nie duzo tego jest, obstawi sie cos z doskoku albo i nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vitolo  Biczu, dostałeś sms-a od Wołka żeby próbować Velez na nocke?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jak nie dużo ? w eliminacjach LE ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
zeszły rok Do startu w I rundzie kwalifikacyjnej uprawnione były 102 drużyny, z czego 51 zostało rozstawionych. Drabinkę tej rundy podano 22 czerwca[1]. Pierwsze mecze rozegrano w terminach: 30 czerwca oraz 2 lipca, natomiast rewanże tydzień później.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Czy ktos wie jakim cudem el LE w ktory wystapi Cracovia odbeda sie 30.p6 oraz 07.07 ?
W tym czasie przeciez trwa euro na euro nie grają gracze co muszą się bić w takich kwalach , ewentualnie ławki to ile oni by chcieli urlopu , normalny człowiek ma 26 dni , zarabiają tyle flopsu ze powinni zapierdalać cały rok bez przerwy  Tak czy owak nie zwyklo sie grac rownolegle takich rozgrywek Przecież dla nas to lepiej  szybciej będzie można przejebać forsę Ty lepiej powiedz którego jest losowanie 20.06 Oczywiscie wybieram sie wraz z wielkim klubem sportowym Cracovia Jak widac nie tylko hazardzistoe i rodziny kopaczy to interesuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
jak nie dużo ? w eliminacjach LE ? sorry, to bylo do akera, z lenistwa wprowadzilem zamieszanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
zeszły rok Do startu w I rundzie kwalifikacyjnej uprawnione były 102 drużyny, z czego 51 zostało rozstawionych. Drabinkę tej rundy podano 22 czerwca[1]. Pierwsze mecze rozegrano w terminach: 30 czerwca oraz 2 lipca, natomiast rewanże tydzień później. Na pilkanozna.pl jest juz synulacja na 16/17
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Vitolo  Biczu, dostałeś sms-a od Wołka żeby próbować Velez na nocke? Vitolo Obraziłem się na Wołka , bo wczoraj poszedłem spać a wołek pisał zeby zamykać po 1 golu Boca , no i wjebałem..... Velez ma piękne H2H z Banfield  śmiało można grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
trzeba bedzie popatrzec jakies dlugoterminowki na euro, wyjscia z grup itp. moze gdzies sie dolar znajdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vitolo  Biczu, dostałeś sms-a od Wołka żeby próbować Velez na nocke? Vitolo Obraziłem się na Wołka , bo wczoraj poszedłem spać a wołek pisał zeby zamykać po 1 golu Boca , no i wjebałem..... Velez ma piękne H2H z Banfield  śmiało można grać On jest cwany bo daje takie typy, które można zamykać z niezłym zyskiem tylko jest taki problem, że trzeba wytrzymać do tej 2.00 w nocy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
on nie śpi po nocach a my musimy pracować Triumf  hazardzistów i rodziny hazardzistów w celach wycieczkowo urlopowych i rodzinnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
trzeba bedzie popatrzec jakies dlugoterminowki na euro, wyjscia z grup itp. moze gdzies sie dolar znajdzie będzie czas to się zrobi analkę na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
będzie czas to się zrobi analkę na forum Analke? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,350 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,350 Likes: 3 |
trzeba bedzie popatrzec jakies dlugoterminowki na euro, wyjscia z grup itp. moze gdzies sie dolar znajdzie jeszcze jest trochę czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
będzie czas to się zrobi analkę na forum Analke?  Moraska nocą
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
będzie czas to się zrobi analkę na forum Analke?  Czyli analizę, najlepiej w nocy, na śpiocha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
trzeba bedzie popatrzec jakies dlugoterminowki na euro, wyjscia z grup itp. moze gdzies sie dolar znajdzie twoj avek mi przypomnial ze dzis punisher na polsacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
będzie czas to się zrobi analkę na forum Analke?  tak analkę [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|