|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487 |
Witam ! A mówią, że w poniedziałki należy odpuścić typowanie. A tu proszę - pierwsza i jedyna "trójeczka" ustrzelona ! Gratulacje dla remigiusza, który tym samym otwiera listę kwalifikantów z eliminacji. Ale nie wiem, czy powinien się cieszyć, gdyż trafia w I rundzie na gospodarza tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />. [color:"red"] Oto aktualny ranking: 1. pervert 2. Han_Solo 3. Meister 4. seba30 ---------------- 5. remigiusz 5.21 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 6. sroka 1234 4.30 7. Baracuda 3.18 8. rafal08 2.82 9. pelle pelle 2.69 10. panna 2.47 11. baksiu.jhs 1.95 12. Ajem 1.8 13. pierniczek 1.78* 14. loipop 1.78* 15. adingh 1.75* 16. michael89 1.75* 17. Antyhazard 1.75* 18. Nostradamus 1.7 19. piotrek_ndm 0* 20. szupes 0* 21. fart? 0**[/color] *przy identycznej wartości kursów (punktów) - przyjąłem zasadę z poprzedniej edycji, tj. o wyższym miejscu na liście decyduje niższy iloczyn kursów nietrafionych typów. **wprawdzie jeden typ trafiony, jednak po "nieregulaminowym" kursie
No i powstał mały problem. Miejsc 20, a sklasyfikowanych 21, w tym trzech z zerowym dorobkiem. Frontem do klienta podjąłem salomonowe rozwiązanie. Wolny los otrzymuje zwycięzca I edycji ET20 - pervert, natomiast pozostała 20 powalczy o 13 miejsc w kolejnej rundzie. Oto pary 1/10: [color:"blue"] 1. Han_Solo - fart? 2. Meister - szupes 3. seba30 - piotrek_ndm 4. remigiusz - Nostradamus 5. sroka 1234 - Antyhazard 6. Baracuda - michael89 7. rafal08 - adingh 8. pelle pelle - loipop 9. panna - pierniczek 10.baksiu.jhs - Ajem [/color]
[color:"purple"] Poniżej przedstawiam najważniejsze zasady I rundy ET20/eII. UCZESTNIKÓW PROSZĘ O UWAŻNĄ LEKTURĘ I ZASTOSOWANIE SIĘ DO NICH. GDYŻ JAKIEKOLWIEK ODSTĘPSTWO OD NW. ZASAD SPOWODUJE UNIEWAŻNIENIE TYPU !![/color]
1) typujemy zdarzenia z oferty 4 buków naziemnych (profesjonał, totomix, sts i betako) i 4 internetowych (expekt, unibet,bwin,gamebookers); 2) w I rundzie każdy gracz zgłasza [color:"blue"] SZEŚĆ[/color] zdarzeń - rozgrywane do godz.24. 24-go września - [color:"blue"] NIE WIĘCEJ NIŻ DWA ZDARZENIA Z OFERTY NA DANY DZIEŃ (typy nocne będą zaliczane do dnia poprzedniego).[/color] 3) nie można powtórzyć żadnego spotkania własnego(1x2 i np. under/over), ani typu zgłoszonego uprzednio przez rywala z pary; 4) o wygranej w parze decyduje wyższa skuteczność - ilość trafionych zdarzeń. Przy identycznym % skuteczności, decyduje wyższe AKO trafionych typów; 5) do punktacji będą uwzględniane typy zgłoszone na co najmniej [color:"blue"] 1 godzinę [/color] przed rozpoczęciem zdarzenia; 6) gracz zgłasza swoje typy wg poniższego układu (nie ma obowiązku zgłaszania typów w jednym poście, jednakże - dla czytelności zgłoszeń - zalecam ograniczanie ilości postów):
[color:"blue"] 1*DATA/GODZINA/NAZWY DRUŻYN(ZAWODNIKÓW)/TYP/KURS/NAZWA BUKA/[/color] [color:"red"] NICK GRACZA [/color] [color:"blue"] 2*-6* jak wyżej [/color]
7) minimalny kurs zdarzenia: buki internetowe = [color:"green"]1.5 [/color] buki naziemne = [color:"green"]1.65 [/color]
8) o wyższym miejscu na liście rankingowej decyduje wyższa skuteczność (% trafionych typów). W przypadku jednakowej skuteczności - wyższe AKO trafionych typów. 9) do następnej rundy (1/8) kwalifikują się: - zwycięzca I edycji ET20, - zwycięzcy par I rundy, - [color:"red"] trzech graczy z dziesiątki pokonanych, którzy osiągną najwyższą skuteczność[/color] ; 10) pary 1/8 będą ustalane w oparciu o miejsce w rankingu graczy po obecnej rundzie.
Druga edycja TOP 20 potrwa do 15 października (w przypadku dogrywki - do 22 października). Zwycięzca II edycji i czołowa trójka rankingu po II edycji ET20 będą mieć automatyczny awans (bez eliminacji) do III edycji (październik-listopad). Po każdej edycji będą przydzielane punkty, których ilość będzie decydować o rozstawieniu i graniu bez eliminacji w kolejnych edycjach. Po zakończeniu trzeciej edycji,na przełomie listopada i grudnia odbędzie się turniej "masters" (z premią finansową), do którego zaproszę czołową "20" z trzech edycji.
Tyle na dziś, pozdrawiam i życzę 100 % trafnych typów. Naczinajem twista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
No to może ja zaczne, na początku gratki dla remigiusza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />, widzę w nim poważnego kandydata do wygrania II edycli ET20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Witam piotrek_ndm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1* 19.09/18:30/Piast - Arka/awans Piast/1,80/sts/seba30
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 932 |
a dzięki, dzięki ... będzie bardzo ciężko ale będę się starał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i witam mojego przeciwnika :]
1* 19.09/19:00/Ruch Chorzów - Polonia W/1/1,70/sts/remigiusz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 58 |
No, ja czuję respekt. Nie chciałem trafić na srokę1234, ale stało się. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Witam przeciwnika.
1* 19.09/20:30 / Brescia - Treviso / 1 / 1,82 / Expekt / Antyhazard
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 821
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 821 |
1* 19.09/17:00 /Skalica - Slovan Bratislava/2/1,9/profesjonał/panna
pozdrawiam rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 182 |
Witam rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1* 20.09 / 02:00 / Chicago White Sox - Detroit Tigers / 1 / 1,84 / expekt / Han_Solo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
1*20.09/21:00/Liverpool - Newcastle/1/1.50/expekt/baracuda
2*20.09/20:25/US Palermo - Catania/1/1.57/expekt/baracuda
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487 |
Witam ! Poniżej przedstawiam rozstrzygnięcia I dnia 1/10 ET20. Rozpoczęliśmy z wysokiego C, oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
1* 19.09/18:30/Piast - Arka/awans Piast/1,80/sts/seba30 2-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1* 19.09/19:00/Ruch Chorzów - Polonia W/1/1,70/sts/remigiusz 6-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1* 19.09/20:30 / Brescia - Treviso / 1 / 1,82 / Expekt / Antyhazard 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1* 19.09/17:00 /Skalica - Slovan Bratislava/2/1,9/profesjonał/panna 2-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1* 20.09 / 02:00 / Chicago White Sox - Detroit Tigers / 1 / 1,84 / expekt / Han_Solo 7-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
skuteczność: 80% średnia trafionych typów: 1.815
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
1* 20.09/19:00/Hacken-Elfsborg/2/1.8/betadwin
2* 20.09/19:00/Gais-Halmstad/2/2.45/betadwin
p.s. Han_Solo mam nadzieje ze bede godnym rywalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239 |
Witam rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
1*/20.09/20:30/Milan-Ascoli/(1/1)/1.57/Unibet/Ajem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
2* 20.09 / 21:00 /<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Paris SG - Lorient / 1 / 1,50 / Expekt / seba30
3* 20.09 / 20:30 /<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Palermo - Catania / over 2,5 / 1,87 / Expekt / seba30
4* 20.09 / 21:00 /<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Liverpool - Newcastle / Newcastle strzeli gola / 1,78 / Expekt / seba30
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 821
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 821 |
2* 20.09/20:30/Fiorentina - Parma/1/1,50/unibet/panna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487 |
Witam ! Poniżej przedstawiam rozstrzygnięcia II dnia 1/10 ET20. Przypominam, [color:"red"] dzienny limit typów: 2![/color] . Stąd wczorajszy 3. typ seby30 nieuwzględniony, ale narzekał pewnie nie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Proszę także nie zapominać o dodawaniu nicka.
1*20.09/21:00/Liverpool - Newcastle/1/1.50/expekt/baracuda2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1* 20.09/19:00/Hacken-Elfsborg/2/1.8/bwin/fart? 1-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2* 20.09/19:00/Gais-Halmstad/2/2.45/bwin/fart? 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 2*20.09/20:25/US Palermo - Catania/1/1.57/expekt/baracuda 5-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1*/20.09/20:30/Milan-Ascoli/(1/1)/1.57/Unibet/Ajem 0/1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 2* 20.09 / 21:00 / Paris SG - Lorient / 1 / 1,50 / Expekt / seba30 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3* 20.09 / 20:30 /Palermo - Catania / over 2,5 / 1,87 / Expekt / seba30 5-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2* 20.09/20:30/Fiorentina - Parma/1/1,50/unibet/panna 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
statystyka za II dzień: skuteczność: 75% średni kurs trafionych typów: 1.62
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
Ajem, witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
1*21.09/19:00/Örgryte IS - Östers IF/1/1.8/Unibet/baksiu.jhs
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487 |
Witam lidera eliminacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Rozpoczynam pojedynek w ważnym dniu mojego życiorysu, ale - żeby nie zapeszyć - typ na jutro:
1*22.09/19:00/Kombassan Konyaspor - Fenerbahce /2/1.78/prof/Nostradamus
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 182 |
2* 21.09 / 19:00 / Lulea - Skelleftea / 1 / 1,52 / bwin / Han_Solo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
witam pelle pelle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ...czas rozpoczac debiut w tym konkursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1* 21.09/19:00/Modo - Linköping /2/2.15/expekt/loipop
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 932 |
2* 22.09/19:00/Piast Gliwice - Unia Janikowo/1/1.7/expekt/remigiusz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
2*22.09/13:30/OMSK-CZELJABINSK/under 5,5/1.70/profesjonal/loipop 3*22.09/11:05/CAMERIN-SUCHA/1/1.65/profesjonal/loipop
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 58 |
2* 22.09 / 14:30 / Hingis - Tanasugarn / Games HC 0:7 2 / 1,7 / Gamebookers / Antyhazard
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|