Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#668087 19/09/2006 10:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
Witam !
A mówią, że w poniedziałki należy odpuścić typowanie. A tu proszę - pierwsza i jedyna "trójeczka" ustrzelona ! Gratulacje dla remigiusza, który tym samym otwiera listę kwalifikantów z eliminacji. Ale nie wiem, czy powinien się cieszyć, gdyż trafia w I rundzie na gospodarza tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.
[color:"red"]
Oto aktualny ranking:
1. pervert
2. Han_Solo
3. Meister
4. seba30
----------------
5. remigiusz 5.21 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
6. sroka 1234 4.30
7. Baracuda 3.18
8. rafal08 2.82
9. pelle pelle 2.69
10. panna 2.47
11. baksiu.jhs 1.95
12. Ajem 1.8
13. pierniczek 1.78*
14. loipop 1.78*
15. adingh 1.75*
16. michael89 1.75*
17. Antyhazard 1.75*
18. Nostradamus 1.7
19. piotrek_ndm 0*
20. szupes 0*
21. fart? 0**
[/color]
*przy identycznej wartości kursów (punktów) - przyjąłem zasadę z poprzedniej edycji, tj. o wyższym miejscu na liście decyduje niższy iloczyn kursów nietrafionych typów.
**wprawdzie jeden typ trafiony, jednak po "nieregulaminowym" kursie

No i powstał mały problem. Miejsc 20, a sklasyfikowanych 21, w tym trzech z zerowym dorobkiem. Frontem do klienta podjąłem salomonowe rozwiązanie. Wolny los otrzymuje zwycięzca I edycji ET20 - pervert, natomiast pozostała 20 powalczy o 13 miejsc w kolejnej rundzie.
Oto pary 1/10:
[color:"blue"]
1. Han_Solo - fart?
2. Meister - szupes
3. seba30 - piotrek_ndm
4. remigiusz - Nostradamus
5. sroka 1234 - Antyhazard
6. Baracuda - michael89
7. rafal08 - adingh
8. pelle pelle - loipop
9. panna - pierniczek
10.baksiu.jhs - Ajem
[/color]


[color:"purple"] Poniżej przedstawiam najważniejsze zasady I rundy ET20/eII.
UCZESTNIKÓW PROSZĘ O UWAŻNĄ LEKTURĘ I ZASTOSOWANIE SIĘ DO NICH. GDYŻ JAKIEKOLWIEK ODSTĘPSTWO OD NW. ZASAD SPOWODUJE UNIEWAŻNIENIE TYPU !!
[/color]

1) typujemy zdarzenia z oferty 4 buków naziemnych (profesjonał, totomix, sts i betako) i 4 internetowych (expekt, unibet,bwin,gamebookers);
2) w I rundzie każdy gracz zgłasza [color:"blue"] SZEŚĆ[/color] zdarzeń - rozgrywane do godz.24. 24-go września - [color:"blue"] NIE WIĘCEJ NIŻ DWA ZDARZENIA Z OFERTY NA DANY DZIEŃ (typy nocne będą zaliczane do dnia poprzedniego).[/color]
3) nie można powtórzyć żadnego spotkania własnego(1x2 i np. under/over), ani typu zgłoszonego uprzednio przez rywala z pary;
4) o wygranej w parze decyduje wyższa skuteczność - ilość trafionych zdarzeń. Przy identycznym % skuteczności, decyduje wyższe AKO trafionych typów;
5) do punktacji będą uwzględniane typy zgłoszone na co najmniej [color:"blue"] 1 godzinę [/color] przed rozpoczęciem zdarzenia;
6) gracz zgłasza swoje typy wg poniższego układu (nie ma obowiązku zgłaszania typów w jednym poście, jednakże - dla czytelności zgłoszeń - zalecam ograniczanie ilości postów):

[color:"blue"] 1*DATA/GODZINA/NAZWY DRUŻYN(ZAWODNIKÓW)/TYP/KURS/NAZWA BUKA/[/color] [color:"red"] NICK GRACZA [/color]
[color:"blue"] 2*-6* jak wyżej
[/color]

7) minimalny kurs zdarzenia:
buki internetowe = [color:"green"]1.5 [/color]
buki naziemne = [color:"green"]1.65 [/color]


8) o wyższym miejscu na liście rankingowej decyduje wyższa skuteczność (% trafionych typów). W przypadku jednakowej skuteczności - wyższe AKO trafionych typów.
9) do następnej rundy (1/8) kwalifikują się:
- zwycięzca I edycji ET20,
- zwycięzcy par I rundy,
- [color:"red"] trzech graczy z dziesiątki pokonanych, którzy osiągną najwyższą skuteczność[/color] ;
10) pary 1/8 będą ustalane w oparciu o miejsce w rankingu graczy po obecnej rundzie.

Druga edycja TOP 20 potrwa do 15 października (w przypadku dogrywki - do 22 października).
Zwycięzca II edycji i czołowa trójka rankingu po II edycji ET20 będą mieć automatyczny awans (bez eliminacji) do III edycji (październik-listopad).
Po każdej edycji będą przydzielane punkty, których ilość będzie decydować o rozstawieniu i graniu bez eliminacji w kolejnych edycjach.
Po zakończeniu trzeciej edycji,na przełomie listopada i grudnia odbędzie się turniej "masters" (z premią finansową), do którego zaproszę czołową "20" z trzech edycji.

Tyle na dziś, pozdrawiam i życzę 100 % trafnych typów. Naczinajem twista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
No to może ja zaczne, na początku gratki dla remigiusza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />, widzę w nim poważnego kandydata do wygrania II edycli ET20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Witam piotrek_ndm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

1* 19.09/18:30/Piast - Arka/awans Piast/1,80/sts/seba30

Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
a dzięki, dzięki ... będzie bardzo ciężko ale będę się starał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
no i witam mojego przeciwnika :]

1* 19.09/19:00/Ruch Chorzów - Polonia W/1/1,70/sts/remigiusz

Dołączył: Jul 2006
Posty: 58
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 58

No, ja czuję respekt. Nie chciałem trafić na srokę1234,
ale stało się. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Witam przeciwnika.

1* 19.09/20:30 / Brescia - Treviso / 1 / 1,82 / Expekt / Antyhazard

Dołączył: Apr 2003
Posty: 821
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 821
1* 19.09/17:00 /Skalica - Slovan Bratislava/2/1,9/profesjonał/panna

pozdrawiam rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2006
Posty: 182
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 182
Witam rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

1* 20.09 / 02:00 / Chicago White Sox - Detroit Tigers / 1 / 1,84 / expekt / Han_Solo

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
1*20.09/21:00/Liverpool - Newcastle/1/1.50/expekt/baracuda

2*20.09/20:25/US Palermo - Catania/1/1.57/expekt/baracuda

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
Witam !
Poniżej przedstawiam rozstrzygnięcia I dnia 1/10 ET20.
Rozpoczęliśmy z wysokiego C, oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

1* 19.09/18:30/Piast - Arka/awans Piast/1,80/sts/seba30 2-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
1* 19.09/19:00/Ruch Chorzów - Polonia W/1/1,70/sts/remigiusz 6-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1* 19.09/20:30 / Brescia - Treviso / 1 / 1,82 / Expekt / Antyhazard 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1* 19.09/17:00 /Skalica - Slovan Bratislava/2/1,9/profesjonał/panna 2-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1* 20.09 / 02:00 / Chicago White Sox - Detroit Tigers / 1 / 1,84 / expekt / Han_Solo 7-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

skuteczność: 80%
średnia trafionych typów: 1.815

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
1* 20.09/19:00/Hacken-Elfsborg/2/1.8/betadwin

2* 20.09/19:00/Gais-Halmstad/2/2.45/betadwin

p.s. Han_Solo mam nadzieje ze bede godnym rywalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
Witam rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

1*/20.09/20:30/Milan-Ascoli/(1/1)/1.57/Unibet/Ajem

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
2* 20.09 / 21:00 /<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Paris SG - Lorient / 1 / 1,50 / Expekt / seba30

3* 20.09 / 20:30 /<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Palermo - Catania / over 2,5 / 1,87 / Expekt / seba30

4* 20.09 / 21:00 /<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Liverpool - Newcastle / Newcastle strzeli gola / 1,78 / Expekt / seba30

Dołączył: Apr 2003
Posty: 821
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 821
2* 20.09/20:30/Fiorentina - Parma/1/1,50/unibet/panna

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
Witam !
Poniżej przedstawiam rozstrzygnięcia II dnia 1/10 ET20.
Przypominam, [color:"red"] dzienny limit typów: 2![/color] . Stąd wczorajszy 3. typ seby30 nieuwzględniony, ale narzekał pewnie nie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Proszę także nie zapominać o dodawaniu nicka.

1*20.09/21:00/Liverpool - Newcastle/1/1.50/expekt/baracuda2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1* 20.09/19:00/Hacken-Elfsborg/2/1.8/bwin/fart? 1-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2* 20.09/19:00/Gais-Halmstad/2/2.45/bwin/fart? 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
2*20.09/20:25/US Palermo - Catania/1/1.57/expekt/baracuda 5-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1*/20.09/20:30/Milan-Ascoli/(1/1)/1.57/Unibet/Ajem 0/1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
2* 20.09 / 21:00 / Paris SG - Lorient / 1 / 1,50 / Expekt / seba30 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
3* 20.09 / 20:30 /Palermo - Catania / over 2,5 / 1,87 / Expekt / seba30 5-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2* 20.09/20:30/Fiorentina - Parma/1/1,50/unibet/panna 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

statystyka za II dzień:
skuteczność: 75%
średni kurs trafionych typów: 1.62

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Ajem, witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

1*21.09/19:00/Örgryte IS - Östers IF/1/1.8/Unibet/baksiu.jhs

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
Witam lidera eliminacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Rozpoczynam pojedynek w ważnym dniu mojego życiorysu, ale - żeby nie zapeszyć - typ na jutro:

1*22.09/19:00/Kombassan Konyaspor - Fenerbahce /2/1.78/prof/Nostradamus

Dołączył: Jul 2006
Posty: 182
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 182
2* 21.09 / 19:00 / Lulea - Skelleftea / 1 / 1,52 / bwin / Han_Solo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
witam pelle pelle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ...czas rozpoczac debiut w tym konkursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

1* 21.09/19:00/Modo - Linköping /2/2.15/expekt/loipop

Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
2* 22.09/19:00/Piast Gliwice - Unia Janikowo/1/1.7/expekt/remigiusz

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
2*22.09/13:30/OMSK-CZELJABINSK/under 5,5/1.70/profesjonal/loipop
3*22.09/11:05/CAMERIN-SUCHA/1/1.65/profesjonal/loipop

Dołączył: Jul 2006
Posty: 58
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 58
2* 22.09 / 14:30 / Hingis - Tanasugarn / Games HC 0:7 2 / 1,7 / Gamebookers / Antyhazard

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1