|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
@Vitolero  Siemanero  I jak tam Biczyk, słyszałem że nowy skuter już zwodowany [Linked Image] [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Z szerokiej kadry skreśleni zostali Marco Reus, Julian Brandt, Sebastian Rudy i Karim Bellarabi. Niespodzianką jest szczególnie brak tego pierwszego, który na ostatnim etapie przygotowań odniósł kontuzję, wykluczającą jego występ na czempionacie. BRAMKARZE: Manuel Neuer, Bernd Leno, Marc-André ter Stegen. OBROŃCY: Mats Hummels, Jérome Boateng, Skhodran Mustafi, Benedikt Höwedes, Jonas Hector, Emre Can, Antonio Rüdiger. POMOCNICY: Toni Kroos, Sami Khedira, Bastian Schweinsteiger, Mesut Özil, Joshua Kimmich, Julian Weigl, Julian Draxler, Mario Götze, Thomas Müller. NAPASTNICY: Mario Gómez, Leroy Sané, André Schürrle, Lukas Podolski. grubo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
W składzie naszych grupowych rywali nie ma bowiem gwiazdora Borussii Dortmund Marco Reusa, który straci drugi turniej z rzędu z powodu kontuzji. - Marco nie może teraz nawet biegać... - mówił ze smutkiem na konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Niemiec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dobry artysta , ciekawe czy wyjechał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Pacyfek o 16.00 Zimbabwe - Uganda Zacne spotkanie się zapowiada !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
no i trzeba brać Hazarda za Reusa....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
dobry artysta , ciekawe czy wyjechał  Na pewno wyjechał  za pomocą ciągnika Kiedyś na rybach spotkałem podobnego idiotę co wjechał do wody i mył samochód a 20 m dalej jego żoncia z dzieciakami się kąpali w jeziorku i gdyby nie ona go gościu by pływał z węgorzami. Takim ludziom to od razu kara za zanieczyszczanie środowiska, tydzień na dołku bez jedzenia i picia, zabrać prawko dożywotnio i ostry wpuerdol
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Zgadzam się Chudini , debilizm trzeba leczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
może z Rybusa jeszcze coś będzie! Mariusz Piekarski @sportmar_mario 18 godz.18 godzin temu
Walczymy o powrót do zdrowia nie tracimy czasu mamy zapewnienie ze za tydzień pacjent będzie oddany do treningu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Na laptopie jednego z mózgów operacji terrorystycznej w Paryżu Salaha Abdeslama znaleziono m.in. plany ataku na kibiców angielskich w trakcie EURO 2016.
Państwo Islamskie planowało użycie 3 zamachowców samobójców, bojowników z bronią maszynową oraz nawet broni chemicznej do zaatakowania kibiców reprezentacji Anglii przed meczem z Rosją 11 czerwca w Marsylii.
Istnieje obawa, że mimo zatrzymania Abdeslama i wykrycia jego planów wielu ukrytych terrorystów w pojedynkę zechcę mimo wszystko dokonać tego ataku na kibiców angielskich. Angielskie służby bezpieczeństwa również obawiają się, że angielscy fani mogą być bardzo łatwymi celami w lokalach,barach przed meczami czy też w strefach kibiców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Od kilku dni to samo, u mnie tylko trochę popadało, dalej susza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Od kilku dni to samo, u mnie tylko trochę popadało, dalej susza... wracałem z Piły, po drodze niezła dyskoteka. do Gdańska dochodzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Biczu, tak mnie dziś naszło czy Szwajcarzy w obronie to jednak dobry motyw na te 2 mecze pierwsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu, tak mnie dziś naszło czy Szwajcarzy w obronie to jednak dobry motyw na te 2 mecze pierwsze. ja musiałem dzisiaj Reusa podmienić , nie wiem czy zegarki to dobry pomysł , jeszcze w robocie u mnie "specjaliści" mówią że Albania wyjdzie z grupy a Francja nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
YouKoty Warrena ssaczLewyMaBrzydkaZone Tom182Tom182 EuroDevils RudzikDebica squad Floyd Pinkkigorynka hallikJuventus Turzyn quincyquincy jebac uefa fromBZGfromBZG KlemiKlemi Nowohuccy Alkoholicy kuri209kuri209 deker84Żubry Białystok RagnarökRagnarök taki sewypierdki mamuta zdzisiek krecinakosunia pitbull bonannobonanno kubi20 team pszczelarztamtaramtam Wielka PolskaFC Porno Szczecin BODZIO75RTS SQAD alfikarlamowa relacja fechuOrły fecha Landzaat21KSPN Spójnia Emilio_PL SenSiekipa senseja pater06dupki haczykViola6 EzquerroWIDZEW LODZ Zulunation kris_nhbeks kapunkarokery perejro Specjalisci Jadanka DanielsanDanielsan ZimonosZimon CrumblyRealista jelczuJELCZU team
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
dobry artysta , ciekawe czy wyjechał  Napęd na tył, nie ma opcji żeby sam wyjechał 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|