Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Quote
8*15.10.2006/15:00/US Palermo - Atalanta/1/1.55/Ekspekt/baksiu.jhs

9*15.10.2006/14:30/RKC Waalwijk - Feyenoord/2/1.8/Ekspekt/baksiu.jhs

10*15.10.2006/15:00/Reggina - AS Roma/2/1.75/Ekspekt/baksiu.jhs
Nie wiem jak doszedłem aż do finału <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
10. 15.10 19.00 New Orl - Philad -3.0 2 1.92 expekt/Mesiter

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
Witam !
W końcu wytrzeźwiałem po upojnej nocy świętowania zwycięstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Czas na podsumowanie drugiej edycji ET20SE.
Ponieważ różnica między czołową dwójką II edycji jest minimalna, postanowiłem, że:

[color:"red"] ZWYCIĘZCAMI II EDYCJI ET20 ZOSTALI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />NIŻEJ PODPISANY I MEISTER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />[/color]

Obaj uzyskaliśmy identyczną skuteczność. Różnica w AKO 0.01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

1. [color:"red"] Nostradamus[/color]
a) skuteczność (7/10) - 70%
b) śr. kurs traf. typów: 1.6857
1. [color:"red"] Meister[/color]
a) skuteczność (7/10) - 70%
b) śr. kurs traf. typów: 1.6757
3. rafal08
a) skuteczność (6/10) - 60%
b) śr. kurs traf. typów: 1.58
4. baksiu.jhs
a) skuteczność (3/10) - 30%
b) śr. kurs traf. typów: 2.03

[color:"green"] GRATULUJĘ współZWYCIĘZCY ! DZIĘKUJĘ ZA UDZIAŁ W GRZE FINALISTOM I PRZEGRANYM WE WCZEŚNIEJSZYCH RUNDACH. ZAPRASZAM DO STARTU W NASTĘPNYCH EDYCJACH. [/color]

Termin kolejnych eliminacji - 16-22 października
Początek III edycji - 23 października

Przypominam ! Po zakończeniu trzeciej edycji,w grudniu odbędzie się turniej "masters", do którego zaproszę czołową "20" z trzech edycji. [color:"blue"]
Tak więc III edycja to OSTATNIA szansa na "załapanie się" do pierwszej "20" ![/color]

[color:"blue"] Końcowy ranking II edycji ET20:
1.Nostradamus 16 pkt
1. Meister 16 pkt
3. rafal08 12 pkt
4. baksiu.jhs 10 pkt
===================
5. Antyhazard 8 pkt
6. seba30 8 pkt
7. Ajem 8 pkt
8. panna 8 pkt
===================
poz. 9-14:
pervert 5 pkt
Han_Solo 5 pkt
Baracuda 5 pkt
pierniczek 5 pkt
loipop 5 pkt
fart? 5 pkt
===================
poz. 15-19:
remigiusz 2 pkt
michael89 2 pkt
piotrek_ndm 2 pkt
szupes 2 pkt
Sroka1234 2 pkt
[/color]

[color:"purple"] Ranking po II edycjach ET20:
1. Meister 22 pkt
2. Nostradamus 20 pkt
3. pervert 17 pkt
4. Han_Solo 14 pkt
4. seba30 14 pkt
=====================
6. rafal08 12 pkt
7. baksiu.jhs 10 pkt
7. Antyhazard 10 pkt
7. panna 10 pkt
10.pierniczek 9 pkt
11.Ajem 8 pkt
12.piotrek_ndm 6 pkt
13.Baracuda 5 pkt
13.loipop 5 pkt
13.fart? 5 pkt
16.KIDD 4 pkt
17.pawson 2 pkt
17.remigiusz 2 pkt
17.michael89 2 pkt
17.szupes 2 pkt
17.Sroka1234 2 pkt
[/color]

[color:"brown"] Wieczorem otworzę stronkę eliminacji III edycji. Pierwsza "5" powyższego rankingu - jest z nich zwolniona [/color]
POZDRAWIAM Nostradamus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, 11kera11, poozon, kamel), 2,707 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1