|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
8*15.10.2006/15:00/US Palermo - Atalanta/1/1.55/Ekspekt/baksiu.jhs
9*15.10.2006/14:30/RKC Waalwijk - Feyenoord/2/1.8/Ekspekt/baksiu.jhs
10*15.10.2006/15:00/Reggina - AS Roma/2/1.75/Ekspekt/baksiu.jhs Nie wiem jak doszedłem aż do finału <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761 |
10. 15.10 19.00 New Orl - Philad -3.0 2 1.92 expekt/Mesiter
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487 |
Witam ! W końcu wytrzeźwiałem po upojnej nocy świętowania zwycięstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Czas na podsumowanie drugiej edycji ET20SE. Ponieważ różnica między czołową dwójką II edycji jest minimalna, postanowiłem, że:
[color:"red"] ZWYCIĘZCAMI II EDYCJI ET20 ZOSTALI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />NIŻEJ PODPISANY I MEISTER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />[/color]
Obaj uzyskaliśmy identyczną skuteczność. Różnica w AKO 0.01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
1. [color:"red"] Nostradamus[/color] a) skuteczność (7/10) - 70% b) śr. kurs traf. typów: 1.6857 1. [color:"red"] Meister[/color] a) skuteczność (7/10) - 70% b) śr. kurs traf. typów: 1.6757 3. rafal08 a) skuteczność (6/10) - 60% b) śr. kurs traf. typów: 1.58 4. baksiu.jhs a) skuteczność (3/10) - 30% b) śr. kurs traf. typów: 2.03
[color:"green"] GRATULUJĘ współZWYCIĘZCY ! DZIĘKUJĘ ZA UDZIAŁ W GRZE FINALISTOM I PRZEGRANYM WE WCZEŚNIEJSZYCH RUNDACH. ZAPRASZAM DO STARTU W NASTĘPNYCH EDYCJACH. [/color]
Termin kolejnych eliminacji - 16-22 października Początek III edycji - 23 października
Przypominam ! Po zakończeniu trzeciej edycji,w grudniu odbędzie się turniej "masters", do którego zaproszę czołową "20" z trzech edycji. [color:"blue"] Tak więc III edycja to OSTATNIA szansa na "załapanie się" do pierwszej "20" ![/color]
[color:"blue"] Końcowy ranking II edycji ET20: 1.Nostradamus 16 pkt 1. Meister 16 pkt 3. rafal08 12 pkt 4. baksiu.jhs 10 pkt =================== 5. Antyhazard 8 pkt 6. seba30 8 pkt 7. Ajem 8 pkt 8. panna 8 pkt =================== poz. 9-14: pervert 5 pkt Han_Solo 5 pkt Baracuda 5 pkt pierniczek 5 pkt loipop 5 pkt fart? 5 pkt =================== poz. 15-19: remigiusz 2 pkt michael89 2 pkt piotrek_ndm 2 pkt szupes 2 pkt Sroka1234 2 pkt [/color]
[color:"purple"] Ranking po II edycjach ET20: 1. Meister 22 pkt 2. Nostradamus 20 pkt 3. pervert 17 pkt 4. Han_Solo 14 pkt 4. seba30 14 pkt ===================== 6. rafal08 12 pkt 7. baksiu.jhs 10 pkt 7. Antyhazard 10 pkt 7. panna 10 pkt 10.pierniczek 9 pkt 11.Ajem 8 pkt 12.piotrek_ndm 6 pkt 13.Baracuda 5 pkt 13.loipop 5 pkt 13.fart? 5 pkt 16.KIDD 4 pkt 17.pawson 2 pkt 17.remigiusz 2 pkt 17.michael89 2 pkt 17.szupes 2 pkt 17.Sroka1234 2 pkt [/color] [color:"brown"] Wieczorem otworzę stronkę eliminacji III edycji. Pierwsza "5" powyższego rankingu - jest z nich zwolniona [/color] POZDRAWIAM Nostradamus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka