przed wszytskim Polacy są po ciężkim zgrupowaniu w bieszczadach. Widać brak świeżości, więc przestan pierdolić farmazony, że będzie podobnie
bez nerwów proszę
mam swoją teorię i za niedługo weryfikacja
Ja też mam teorię, napisałbym jaką ale mógłbyś nie zrozumieć. W każdym razie przestań pierdolić tą swoją teorię na lewo i prawo bo mało kogo ona obchodzi pomijam fakt, że wszyscy już ją znają i znaczna większość po jej pierwszym ogłoszeniu ją zrozumiała, chyba że sam jej nie rozumiesz i musisz ją powtarzać, wtedy przepraszam
U naszych żal nie spróbować 2-2 @15
masz błędne wyobrażenie ale to Twój pogląd jak i mój na kadre. A mnie wkurw...pierd....że Polska dojdzie do połfinalu albo ze na 1 miejscu, ze Niemców ograjO. Z czym do ludzi.
Ja też mam teorię, napisałbym jaką ale mógłbyś nie zrozumieć. W każdym razie przestań pierdolić tą swoją teorię na lewo i prawo bo mało kogo ona obchodzi pomijam fakt, że wszyscy już ją znają i znaczna większość po jej pierwszym ogłoszeniu ją zrozumiała, chyba że sam jej nie rozumiesz i musisz ją powtarzać, wtedy przepraszam
U naszych żal nie spróbować 2-2 @15 [/quote]
masz błędne wyobrażenie ale to Twój pogląd jak i mój na kadre. A mnie wkurw...pierd....że Polska dojdzie do połfinalu albo ze na 1 miejscu, ze Niemców ograjO. Z czym do ludzi.
Kierwa podniecacie się jakimś sprawdzianem tuż przed wielką imprezą. Wiadomka, że wszyscy okopani i czekajo. Nikt nie będzie napierdalał z kałacha w wiewiórkę jak ruscy już na Wiśle stojo.