|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
Ja mam wszystko xxl Spodnie 40-34  [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ty biczu wysoki ja mam 33/34-32 i trzeba skracać a 30 woda w piwnicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
ty biczu wysoki ja mam 33/34-32 i trzeba skracać a 30 woda w piwnicy Trzeba skracać w pasie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Pierwsze Lee kupiłem w 1997 to były 32-32 Piękne czasy Trzymajcie się zdrowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
3majta się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Hodgson zamiast Drinkwatera wziął Wilshera. Co za Idiota
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
tronk  zdrowia, zdrowia i koleżanek Biczyka   dziekuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,755 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,755 Likes: 10 |
U mnie Pazdana gra pierwsze skrzypce obok Lichtsteinera
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,755 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,755 Likes: 10 |
Obejrzałem skrót, jędza się cieszył po bramce jakby zdobył gola na wagę mistrzostwa świata w 121 minucie dogrywki z Brazylią 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Holandia win  Holandia -1,5 Holandia over 1,5  Janssen  / Depay zwrot / Promes  score jakie @?? single  Polska dno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Może nie masz zegarka, ale Tobie też to powiem , bo Cię lubię. Nie sraj we własne gniazdo, bo jak z niego wylecisz, to będziesz śmierdział. Kumasz to, czy nie za bardzo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ja nie kumam was Janusze i calej reszty Januszy..repra gra jak gra, obija sie gdzies w sredniakach lube lekko nizej w europie, kluby nie wchodza do LM a jak sa w LE to zbieraja baty
i nagle mamy wygrac euro i nagle mamy ograc tulipany (coz ze w slabym skladzie), to co bo euro jest to nagle kopacze dostaja boosta i jak zajaczki duracella beda biegac?
zejdzcie na ziemie, jak PL wyjdzie z grupy (co jest realne) to nalezy uznac to za sukces, a co poniektorzy im juz medala daja
Lewy i Milik nie zrobia calej roboty jak reszta nie gra nic, to co wczoraj robil Pazdan to byla jakas komedia, nie wspominjac ze w normalnym meczu sprokurowalby co najmniej jednego karnego za trzymanie za koszulke
no ale u nas experci powiedza ze slabo bo silownia, bo bieszczady, bo deszcz, bo tulipki agresywne byly
scenariusz jest prosty, z neimcami w trabe, z irolami wygrana lub remis, przy dobrym ulozeniu mecz o awans z ukraina
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Ostra jazda po Pazdanie w sumie teraz się nie dziwię, że nie chciał iść do Niemiec a wybrał Legię, pewnie w Bundeslidze by przepadł i o grze w reprezentacji mógłby tylko pomarzyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
w tej sytuacji gdy trzy z grupy moga wyjsc, to brak awansu byly katastrofa nie wytlumaczlana...po poprzednich turniejach,byly tlumaczenia ze za bardzo chcoeli, zapierdalali ma maksa na obozach i przetrenowani byli... wierze ze tym razem sa tam ludzie powazni i nie bedzie takiego tlumaczenia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Polacy przetrenowani  chyba jakis oksymoron
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
belgowie to co ? kompromitacja z kelnerami nie wygrac u siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
belgowie to co ? kompromitacja z kelnerami nie wygrac u siebie O Niemcach nawet nie ma co gadać... 1:3 ze Słowacją, po co oni w ogóle jadą na to Euro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Akagi kocham ten kraj ale po prostu w piłkę jesteśmy chu... i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Akagi kocham ten kraj ale po prostu w piłkę jesteśmy chu... i tyle  dlaczego nie ocenisz przez pryzmat calych elimnacji? tylko meczu towarzyskiego o zerowa stawke ujowi to sa slowency, norwegowie, grecy, szkoci, finowie, dunczycy, armency a dlaczego ? bo nie jada na euro my zesmy przeszli trudne kwalifikacje, znaczy ze mamy cos do powiedzenia w tym sporcie no i fajnie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|