|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
bezprzecznie jest gorzej,dla mnie rzecz jasna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Ok, dzięki za odpowiedź. Dla mnie lepiej. Nie wypłacam codziennie 1000 złotych z bankomatu, a przy drobniejszych wypłatach jestem do przodu. 50/100/200 zeta.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
No chyba wiadomo. Dlatych co wyplacaja malo i czesto lepiej jest teraz. Ale jak przychodzi do wyplacenia 3k to Ci wpierdoli zamiast 7,50zl az 52zl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
No i dlatego jest ok. Mali jak ja, mają lepiej, Ci więksi chyba nie zbankrutują z powodu prowizji, Skrill/Netek zarobią więcej, bo karty będą częściej używane. Wszystko pod kontrolą 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Chyba Cie pogielo, to jest rozboj w bialy dzien placic takie prowizje. Powinien byc max limit prowizji na 15zl ustawiony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Jeśli Ci nie pasuje, korzystaj ze zwykłego banku. MB/Netek wiedzą co robią i za co biorą prowizje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
No chyba wiadomo. Dlatych co wyplacaja malo i czesto lepiej jest teraz. Ale jak przychodzi do wyplacenia 3k to Ci wpierdoli zamiast 7,50zl az 52zl  Dzisiaj wypłaciłem 20 złotych z bankomatu i więcej niż czterdzieści groszy mnie to nie kosztowało, zamiast ośmiu złotych... Jak będę miał 3000 tysiące do wypłaty, to pójdę do psychologa, albo nie wiem, Deprim zażyję.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Lubisz szaleństwo? Przeginajmy w obie strony, od minimum do ekstremum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
mial ktos moze dzisiaj jakies problemy z wypata, odrzuca mi transakcje
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
To samo mam ja ale widzę odpowiedz na meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
dzwonilem do nich maja problemy, jutro powinno byc ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Jak długo trzeba czekać na środki po przelewie na konto bankowe? Jest jakaś prowizja? Przy przewalutowywaniu prowizja 2,5%? Godzina 9:00 a infolinia jeszcze nie pracuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
konto Skrill PLN -> polskie konto bankowe PLN 1 dzień roboczy, w piątek zlecone, w poniedziałek leżały na koncie skrill 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Wysłałem na walutowe konto w ING.
Czyli jutro powinno dojść?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Kierwa, dlaczego przelew został przewalutowany z euro na złotówki i pozniej znowu na euro? Prowizja pobrana przez tych jebanych złodzieji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Dobra rada.
Zaloz sobie konto bankowe w zlotowkach. Gdziekolwiek. mBank, ING czy gdzies.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469 |
Kierwa, dlaczego przelew został przewalutowany z euro na złotówki i pozniej znowu na euro? Prowizja pobrana przez tych jebanych złodzieji  No niestety, trzeba było się upewnić u skrill co i jak wysyłają. Sugestia powyżej o koncie w PLN to kiepska rada, bo i tak słabo to wypada z 1 przewalutowaniem. Mając skrill w EUR, żeby dostać przelew w EUR, musi być on zlecony na konto banku w kraju, którego walutą jest EUR. Fakt jest taki, że obojętnie jakiej waluty na skrill byś nie miał, to zlecając przelew do polskiego banku, kurwy skrill zawsze przewalutują i wyślą PLN. Tylko bankomat zagramanicą, bo zdaje się tych nielicznych sztuk wypłacających kiedyś EUR w Polsce już nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,493 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,493 Likes: 11 |
Tylko bankomat zagramanicą, bo zdaje się tych nielicznych sztuk wypłacających kiedyś EUR w Polsce już nie ma. Byly bankomaty gdzie ze Skrill mozna bylo wyplacac w € ? No to musialem cos chyba bardzo przegapic
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Euro można sobie w Polsce wypłacać, pod warunkiem... że z konta w pln 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|