Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#66879 21/08/2004 20:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Paszport czy dowod osobisty dla nich to wiekszej roznicy nie ma - wazne zeby zdjecie bylo..

Bonus: Unibet
#66880 22/08/2004 02:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
Ja dostałem bon na 10 zeta bet&win od Allegro, ale go zaraz przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66881 23/08/2004 18:21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
Ten betingpals to jest jakis posrednik chyba bo kursy tam ludzie wystawiają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :eek: kurde postawiłem 5 dolców na usa po kursie 1.01 hehe w kosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66882 23/08/2004 21:22
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
Quote
Ten betingpals to jest jakis posrednik chyba bo kursy tam ludzie wystawiają kurde postawiłem 5 dolców na usa po kursie 1.01 hehe w kosza
w meczu z LITWĄ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#66883 24/08/2004 05:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
witam :zobacz:
na stronie www.bluevex.de [bluevex.de] dawali kiedys 5 euro sign-up bonus. teraz bodajze tez daja. pisze o tym dlatego gdyz okzalo sie ze mam na ich koncie wlasnie ten bonus... tylko ze nie wiem co z nim zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> strona jest calkowicie po niemiecku i dlatego nie moge dojsc o co chodzi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> jest to chyba jakis inny sposob obstawiania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> wiem ze kiedys byla o tym mowa na forum ale jakos nie moge sie doszukac tego w archiwum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jezeli ktos mial by jakies info albo wiedzial jak sie tam gra i o oc chodzi byl bym wdzieczny! pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#66884 24/08/2004 05:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał StilonGorzow:
[qb]witam :zobacz:
na stronie www.bluevex.de [bluevex.de] dawali kiedys 5 euro sign-up bonus. teraz bodajze tez daja. pisze o tym dlatego gdyz okzalo sie ze mam na ich koncie wlasnie ten bonus... tylko ze nie wiem co z nim zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> strona jest calkowicie po niemiecku i dlatego nie moge dojsc o co chodzi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> jest to chyba jakis inny sposob obstawiania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> wiem ze kiedys byla o tym mowa na forum ale jakos nie moge sie doszukac tego w archiwum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jezeli ktos mial by jakies info albo wiedzial jak sie tam gra i o oc chodzi byl bym wdzieczny! pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Rzeczywiście jest tam coś takiego"
5 Euro Welcome- Bonus bei Erstanmeldung

Bei Anmeldung an der BLUEVEX Sportbörse wird jedem User ein Welcome- Bonus in Höhe von 5 Euro auf dessen Konto gutgeschrieben.
Dieses Bonus- Angebot richtet sich ausschließlich an BLUEVEX User, die zum ersten Mal handeln oder sich für ein BLUEVEX- Konto anmelden. Es gilt nur für den Kontoinhaber und ist nicht übertragbar.

Extra Bonus

Wenn Sie im Zeitraum vom 18.08.04-18.09.04 eine Einzahlung auf Ihr BLUEVEX- Account tätigen, erhalten Sie von uns einmalig einen Extra-Bonus:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#66885 24/08/2004 12:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
Oryginalnie wysłał Ma(j)ster:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał StilonGorzow:
[qb]witam :zobacz:
na stronie www.bluevex.de [bluevex.de] dawali kiedys 5 euro sign-up bonus. teraz bodajze tez daja. pisze o tym dlatego gdyz okzalo sie ze mam na ich koncie wlasnie ten bonus... tylko ze nie wiem co z nim zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> strona jest calkowicie po niemiecku i dlatego nie moge dojsc o co chodzi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> jest to chyba jakis inny sposob obstawiania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> wiem ze kiedys byla o tym mowa na forum ale jakos nie moge sie doszukac tego w archiwum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jezeli ktos mial by jakies info albo wiedzial jak sie tam gra i o oc chodzi byl bym wdzieczny! pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Rzeczywiście jest tam coś takiego"
5 Euro Welcome- Bonus bei Erstanmeldung

Bei Anmeldung an der BLUEVEX Sportbörse wird jedem User ein Welcome- Bonus in Höhe von 5 Euro auf dessen Konto gutgeschrieben.
Dieses Bonus- Angebot richtet sich ausschließlich an BLUEVEX User, die zum ersten Mal handeln oder sich für ein BLUEVEX- Konto anmelden. Es gilt nur für den Kontoinhaber und ist nicht übertragbar.

Extra Bonus

Wenn Sie im Zeitraum vom 18.08.04-18.09.04 eine Einzahlung auf Ihr BLUEVEX- Account tätigen, erhalten Sie von uns einmalig einen Extra-Bonus:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
chyba raczej nie ma sensu sie z nimi zadawc. To jest cos w stylu gieldy. A pozatym to wygrane zaklady znikaja nagle i nie zostaja rozliczane.

#66886 24/08/2004 19:23
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
co do bluevex to wypłaciłem od nich kase, ale zakładałem konto chyba pół roku temu albo więcej, zrobilem z tych 5E 150, no i po tym jak mi sie to udało to za każdym razem jak kupon wchodził to nie dodawali kasy a jak nie wchodził to zabierali kase, wkońcu wypłacilem od nich 30E, ale miałem z nimi problem ponieważ kase można wypłacic dopiero po jakims czasie (chyba 3 miesiące),jak miałem opcję wypłaty to sie okazało że nie mogę wpisac całego numeru konta (iban) tylko 25, w końcu jak do nich zadzwoniłem to zmienili to ale znowu to trwało 1 miesiąc, nie polecam , nie odpisują na maile, jedyny kontakt z nimi to telefon, marna oferta, nieprzejrzysta historia obstawiania (nie ma stawek jakie postawiłem na grany mecz), ale zawsze można sie pobawic za free, i jeszcze przy okazji coś wygrać

#66887 25/08/2004 00:37
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
Wetten ponowił promocję dla nowych użytkowników 10EUR bez depozytu
www.wetten.de [wetten.de]

#66888 25/08/2004 00:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał zbycho:
[qb]Wetten ponowił promocję dla nowych użytkowników 10EUR bez depozytu
www.wetten.de [wetten.de][/qb]
Czy ktoś posiada jakieś wisdomości na temat tego BUKA???
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw:

#66889 25/08/2004 01:34
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Quote
Oryginalnie wysłał zbycho:
[qb]Wetten ponowił promocję dla nowych użytkowników 10EUR bez depozytu
www.wetten.de [wetten.de][/qb]
Czy ktoś ze znajomością języka niemieckiego mógłby mi pomóc sie tam zarejestrować ???

Nachname: Imie
Vorname: Mazwisko
Straße+Hausnummer: Ulica i numer domu
PLZ: ???
Ort: ???
Länderkennzeichen: ???
Geburtsdatum (TT/MM/JJJJ): Tag: Monat: Jahr: Data Urodzenia
Benutzername: ???
Persönliches Kennwort: ???
e-mail Adresse E-mail

#66890 25/08/2004 01:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Pablo_NFG:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał zbycho:
[qb]Wetten ponowił promocję dla nowych użytkowników 10EUR bez depozytu
www.wetten.de [wetten.de][/qb]
Czy ktoś ze znajomością języka niemieckiego mógłby mi pomóc sie tam zarejestrować ???

Nachname: Imie
Vorname: Mazwisko
Straße+Hausnummer: Ulica i numer domu
PLZ: ???
Ort: ???
Länderkennzeichen: ???
Geburtsdatum (TT/MM/JJJJ): Tag: Monat: Jahr: Data Urodzenia
Benutzername: ???
Persönliches Kennwort: ???
e-mail Adresse E-mail[/qb]
PLZ TO KOD MIASTA NA 100 %
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw:

#66891 25/08/2004 01:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A PRZECIEŻ MOŻESZ WZIĄŚĆ TAM HILFE, A NASTĘPNIE ZAKŁADKĘ KONTO ANLEGEN, i tam jest wszystko wyjaśnione przykładowo.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw:

#66892 25/08/2004 03:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
no zarejestrowalem sie i nie mam nic na koncie czy musze do nich wyslac maila bo mam znajoma ktora moze nam wszystkim pomoc bo zna niemiecki perfekt!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#66893 25/08/2004 03:13
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
hmmm czy na pewno promocja nie jest skierowana dla ludzi z niemiec ?

nie widze tam wyboru kraju...

???

#66894 25/08/2004 03:15
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
ten 3 literowy kod jest oznaka kraju ja wpisalem "POL" co sadzicie o mailu

#66895 25/08/2004 15:14
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Dla Polski wpisuje się kod dwuliterowy PL.

Lista wszystkich państw [kfz-auskunft.de]

Edit:

A jak wpisać numer konta? Tam jest miejsce tylko na 20 cyfr. A moje konto jest 26 cyfrowe i jeszcze z prrzodu muszę napisać pl.

Wydaje mi się, że to konto jest przeznaczone dla szkopów.

#66896 25/08/2004 19:29
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
nie no to po co byloby miejsce na wpisanie kraju

#66897 26/08/2004 05:42
Dołączył: Aug 2004
Posty: 18
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 18
Chlopcy odkrylem i juz wam tlumacze:
Anrede(plec) Herr(on) Frau(ona)
Name:(Imię)
Vorname:(Nazwisko)
Strasse:(Adres zamieszkania)
PLZ:(kod pocztowy)
Ort:(miasto)
Länderkennzeichen:(kod panstwa czyli PL)
Geburtsdatum:(data urodzenia) Tag:(dzien np.03)Monat:(miesiac np.04) Jahr:(rok np.1980)
Benutzername:(nazwa uzytkownika)
Persönliches Kennwort:(haslo)
Mysle ze wam pomoglem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KONDI
javascript:void(0)

#66898 26/08/2004 13:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Niby bonus w wetten daja w ciagu 24 h niestety mija juz 36 godzina a bonusu nie widac? Komus przyznali wogole?

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec), 1,689 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,815
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1