|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Jamajka - Wenezuela brak gola kurs 3 pobieram za 200:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Uchwała PZPN z kwietnia 2015 o sytuacji braku licencji lub wycofania się z I ligi. Raz na zawsze i może wszystkim wejdzie wreszcie do głowy. „§ 8 W sytuacji, gdy klub występujący w danym sezonie w rozgrywkach I ligi nie otrzyma licencji uprawniającej do udziału w rozgrywkach I ligi w następnym sezonie, klub ten zostanie sklasyfikowany w rozgrywkach I ligi w bieżącym sezonie, zgodnie z liczbą zdobytych punktów, jednakże zostanie przesunięty do II ligi. § 9 W sytuacji gdy, przed rozegraniem meczów barażowych, klub występujący w danym sezonie w rozgrywkach Ekstraklasy lub I ligi nie otrzyma licencji uprawniającej do udziału w rozgrywkach I ligi lub zrezygnuje z udziału w rozgrywkach w następnym sezonie, skład I ligi zostanie uzupełniony o kluby uprawnione do udziału w meczach barażowych, o ile otrzymają licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach I ligi. [...] § 12 W sytuacji gdy, po rozegraniu meczów barażowych, klub występujący w bieżącym sezonie w rozgrywkach Ekstraklasy lub I ligi nie otrzyma licencji uprawniającej do udziału w rozgrywkach I ligi lub zrezygnuje z udziału w rozgrywkach w następnym sezonie, skład I ligi zostanie uzupełniony o klub – przegrany w meczach barażowych, o ile otrzyma licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach I ligi”.
Amen
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Euro 2016. Wayne Rooney: To najlepsza reprezentacja w jakiej grałem
serio? waszym zdaniem lepsza od tej z 2004??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Euro 2016. Wayne Rooney: To najlepsza reprezentacja w jakiej grałem
serio? waszym zdaniem lepsza od tej z 2004?? lepsza ale gorsza niż ta z 1996
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
słaby Urugwaj w 10tke i w plecy 0-1 @ht
szkoda, ze gryzoń nie gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
uru1.........nieuznany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
boooooMMMMMMMMExico
godiiiiiiiiiiiin
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
godin przy rzutach wolnych jest niezawodnyyyyyyyyy!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
i lipa mexico 2......w 85
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
beto, jeszcze 2061 Dasz radę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Polska -3,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Polska -3,5  Uvcio,powiem Ci tak. Wprawdzie jest taka - niby - zasada, że przed ważnymi turniejami dobiera się takich sparingpartnerów, żeby ich wysoko pokonać, bo wtedy wygrywający czują się " silni ", ale... To jest Polska, kraj dopiero z drugiego pokolenia nie "demoludowy", a w związku z tym, po co się nadmiernie męczyć, jak to nic nie zmieni. Piłkarze dopiero co skończyli swoje rozgrywki ligowe. Zamiast urlopów, mają zapierdalać w jakiejś Francji, gdzie człowiek nie wie kiedy coś wybuchnie, lub ktoś się wysadzi w imię integracji z nową ojczyzną. Po chuja zatem orać na maksa, jak i tak to tylko mecz o pietruszkę, a to nic nie zmieni w wizji składu Nawałki. Litwa, też ma mecz o pietruszkę, ale jak to powiedział ich trener, stadion w Suwałkach jest w zasadzie ładniejszy niż czołówki klubów litewskich. Można wysnuć z tego wniosek, że Litwini swoją dobrą postawą, będą chcieli się wypromować na polskim rynku transferowym. Zatem - 3,5 = kasa... Widocznie produkujesz bardzo dużo pierogów i Cię stać na stratę. A jak się mylę, To Ci pogratuluję. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
będę ok 22.30 na forum to wtedy napisz gratulacje typ ryzykowny aczkolwiek widzę dziś naprawdę wysokie zwycięstwo a potem kolejna medialna szopkę jacy my silni przed ME 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To znaczy, że masz wizję. Byli już tacy z wizjami, ale nie będę Ci pisał jak to się kończyło, aby ci dobre pierogi wyszły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Też mi się wydaje, że nie będzie dzisiaj, aż tak łatwo , ja tam widzę ostatnia szansę na zwycięstwo i to na 0 z tyłu. Polska wygrywa i poniżej 2.5 bramek widziałem wczoraj po kursie @3 jeśli miałbym coś pobrać, ale raczej odpuszczę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Euro 2016. Wayne Rooney: To najlepsza reprezentacja w jakiej grałem
serio? waszym zdaniem lepsza od tej z 2004?? lepsza ale gorsza niż ta z 1996 w 2004 Anglia miała bardzo dobrą drużynę, nie chce mi się wierzyć że dziś mają takich bandę jak wtedy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
kera, zapewne rooney chcial podniesc morale druzyny ze niby czuja sie mocni, w 2004 mieli w tamtym czasie mlodych beckhama, terrego, owena, rooneya, gerrarda, lamparda, a.cole, czy scholesa
na papierze to mocny roster
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|