Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 200 z 200 1 2 198 199 200
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Jamajka - Wenezuela brak gola kurs 3 pobieram za 200:)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Uchwała PZPN z kwietnia 2015 o sytuacji braku licencji lub wycofania się z I ligi. Raz na zawsze i może wszystkim wejdzie wreszcie do głowy.
„§ 8
W sytuacji, gdy klub występujący w danym sezonie w rozgrywkach I ligi nie otrzyma licencji uprawniającej do udziału w rozgrywkach I ligi w następnym sezonie, klub ten zostanie sklasyfikowany w rozgrywkach I ligi w bieżącym sezonie, zgodnie z liczbą zdobytych punktów, jednakże zostanie przesunięty do II ligi.
§ 9
W sytuacji gdy, przed rozegraniem meczów barażowych, klub występujący w danym sezonie w rozgrywkach Ekstraklasy lub I ligi nie otrzyma licencji uprawniającej do udziału w rozgrywkach I ligi lub zrezygnuje z udziału w rozgrywkach w następnym sezonie, skład I ligi zostanie uzupełniony o kluby uprawnione do udziału w meczach barażowych, o ile otrzymają licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach I ligi. [...]
§ 12
W sytuacji gdy, po rozegraniu meczów barażowych, klub występujący w bieżącym sezonie w rozgrywkach Ekstraklasy lub I ligi nie otrzyma licencji uprawniającej do udziału w rozgrywkach I ligi lub zrezygnuje z udziału w rozgrywkach w następnym sezonie, skład I ligi zostanie uzupełniony o klub – przegrany w meczach barażowych, o ile otrzyma licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach I ligi”.

Amen

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Euro 2016. Wayne Rooney: To najlepsza reprezentacja w jakiej grałem

serio? waszym zdaniem lepsza od tej z 2004??

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by 11kera11
Euro 2016. Wayne Rooney: To najlepsza reprezentacja w jakiej grałem

serio? waszym zdaniem lepsza od tej z 2004??
lepsza ale gorsza niż ta z 1996

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
słaby Urugwaj w 10tke i w plecy 0-1 @ht

szkoda, ze gryzoń nie gra

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
uru1.........nieuznany frown

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
czerwo mexicoooooooo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
boooooMMMMMMMMExico


godiiiiiiiiiiiin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
godin przy rzutach wolnych jest niezawodnyyyyyyyyy!!!!!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
z baniaka pociOgnOł

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
i lipa mexico 2......w 85

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Beto do spania

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
beto, jeszcze 2061

Dasz radę. smile

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Polska -3,5 kasa

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Uve87
Polska -3,5 kasa

Uvcio,powiem Ci tak.

Wprawdzie jest taka - niby - zasada, że przed ważnymi turniejami dobiera się takich sparingpartnerów, żeby ich wysoko pokonać, bo wtedy wygrywający czują się " silni ", ale...

To jest Polska, kraj dopiero z drugiego pokolenia nie "demoludowy", a w związku z tym, po co się nadmiernie męczyć, jak to nic nie zmieni.

Piłkarze dopiero co skończyli swoje rozgrywki ligowe.
Zamiast urlopów, mają zapierdalać w jakiejś Francji,
gdzie człowiek nie wie kiedy coś wybuchnie, lub ktoś się wysadzi w imię integracji z nową ojczyzną.

Po chuja zatem orać na maksa, jak i tak to tylko mecz o pietruszkę, a to nic nie zmieni w wizji składu Nawałki.

Litwa, też ma mecz o pietruszkę, ale jak to powiedział ich trener, stadion w Suwałkach jest w zasadzie ładniejszy niż czołówki klubów litewskich.

Można wysnuć z tego wniosek, że Litwini swoją dobrą postawą, będą chcieli się wypromować na polskim rynku transferowym.

Zatem - 3,5 = kasa...

Widocznie produkujesz bardzo dużo pierogów i Cię stać na stratę. smile

A jak się mylę,
To Ci pogratuluję. grin

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
będę ok 22.30 na forum to wtedy napisz gratulacje grin

typ ryzykowny aczkolwiek widzę dziś naprawdę wysokie zwycięstwo a potem kolejna medialna szopkę jacy my silni przed ME laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
To znaczy, że masz wizję.

Byli już tacy z wizjami,
ale nie będę Ci pisał jak to się kończyło,
aby ci dobre pierogi wyszły. wink


Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Też mi się wydaje, że nie będzie dzisiaj, aż tak łatwo , ja tam widzę ostatnia szansę na zwycięstwo i to na 0 z tyłu.
Polska wygrywa i poniżej 2.5 bramek widziałem wczoraj po kursie @3 jeśli miałbym coś pobrać, ale raczej odpuszczę smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Marcel
Originally Posted by 11kera11
Euro 2016. Wayne Rooney: To najlepsza reprezentacja w jakiej grałem

serio? waszym zdaniem lepsza od tej z 2004??
lepsza ale gorsza niż ta z 1996
w 2004 Anglia miała bardzo dobrą drużynę, nie chce mi się wierzyć że dziś mają takich bandę jak wtedy

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
kera, zapewne rooney chcial podniesc morale druzyny ze niby czuja sie mocni, w 2004 mieli w tamtym czasie mlodych beckhama, terrego, owena, rooneya, gerrarda, lamparda, a.cole, czy scholesa

na papierze to mocny roster

Strona 200 z 200 1 2 198 199 200

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, aker, $-man, kamel, Sensei, alfa, rafal08, betowiec, rymoholik, burbon), 2,443 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,295
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1