|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jego żona pracuje w Korporacji!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
trener inter turku niely gamon przegrywaja 0-1 a on zdejmuje napastnika i wprowadza obronce to chyba jakas nowa taktyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w tarvas po gola znaczy o1,5
@2,750
175.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Rovaniemi - Mariehamn
po gola @1,61
1790.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
dawac 2 gole w lahti mikołaje !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Witam panowie. Ja kto jest z wykupieniem meczy na Euro 2016 , chodzi o Polsat Jakie oplaty ? Słyszałem że w barze taka opłata może wynieść aż 1200zl ? W głowie mi się nie mieści że to prawda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
w dużych pubach kwota licencji to 150 tysięcy złotych Artur Andrzej Aderek · WSAiB Gdynia Na 3 tygodnie przed rozpoczeciem Euro Polsat, który posiada prawa do transmisji meczów wrzucił do sieci kalkulator opłat za owo transmisję: ( http://www.cyfrowypolsat.pl/euro2016-publiczne-odtwarzanie/ ) Ceny są zaporowe. Np nasze miasto zgłosiło imprezę masową na 1500 osób. Polsat chce za to 150.000 zł i ogłasza to na 3 tygodnie starem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Zastanawiamy się o co tu chodzi. Miasta wraz z organizatorami rezygnują z organizacji gdyż impreza w ten sposób staje się nie rentowna. Nie można wykupić pojedynczych meczów. Nie można również określić liczby osób w poszczególne dni. Wszędzie trzeba przyjąć maksymalna liczbę gości. Uważamy, że stawki są horrendalnie wysokie. Biją w ludzi, którzy włożyli w to dużo pracy i pieniędzy. Przede wszystkim biją jednak w zwykłych Polaków, którzy chcą i doskonale potrafią integrować się podczas meczów Naszych Orłów. Lubię to! · Odpowiedz · 31 maja 2016 17:38 Karol Paruszewski · Poznań lokal w którym mam licencje na większość wydarzeń sportowych od nc+ jest wyposażony w rzutnik (projektor hd), ale niestety euro 2016 nie może być transmitowe na tym rzutniku jako lokal HORECA w tym przypadku PUB, licencje powinienem wykupić na strefę. miasto liczy 600 tys, ale moja sala z rzutnikiem pomieści 40 osób niestety kwota za licencje wynosi 153.000 z
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
fincyki po przerwie blok z golami
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Rovaniemi - Mariehamn
po gola @1,61
1790.00 skur,... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w slutsk po gola @1.950
900.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
jego żona pracuje w Korporacji! i co z tego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
w dużych pubach kwota licencji to 150 tysięcy złotych Artur Andrzej Aderek · WSAiB Gdynia Na 3 tygodnie przed rozpoczeciem Euro Polsat, który posiada prawa do transmisji meczów wrzucił do sieci kalkulator opłat za owo transmisję: ( http://www.cyfrowypolsat.pl/euro2016-publiczne-odtwarzanie/ ) Ceny są zaporowe. Np nasze miasto zgłosiło imprezę masową na 1500 osób. Polsat chce za to 150.000 zł i ogłasza to na 3 tygodnie starem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Zastanawiamy się o co tu chodzi. Miasta wraz z organizatorami rezygnują z organizacji gdyż impreza w ten sposób staje się nie rentowna. Nie można wykupić pojedynczych meczów. Nie można również określić liczby osób w poszczególne dni. Wszędzie trzeba przyjąć maksymalna liczbę gości. Uważamy, że stawki są horrendalnie wysokie. Biją w ludzi, którzy włożyli w to dużo pracy i pieniędzy. Przede wszystkim biją jednak w zwykłych Polaków, którzy chcą i doskonale potrafią integrować się podczas meczów Naszych Orłów. Lubię to! · Odpowiedz · 31 maja 2016 17:38 Karol Paruszewski · Poznań lokal w którym mam licencje na większość wydarzeń sportowych od nc+ jest wyposażony w rzutnik (projektor hd), ale niestety euro 2016 nie może być transmitowe na tym rzutniku jako lokal HORECA w tym przypadku PUB, licencje powinienem wykupić na strefę. miasto liczy 600 tys, ale moja sala z rzutnikiem pomieści 40 osób niestety kwota za licencje wynosi 153.000 z to już jest komuna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jego żona pracuje w Korporacji! i co z tego? nieźle musi mieć najebane w bani że wyszła za tego degenerata , czytając tylko listy od niego powinni go kurwę zabić i to dwa razy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
jego żona pracuje w Korporacji! i co z tego? nieźle musi mieć najebane w bani że wyszła za tego degenerata , czytając tylko listy od niego powinni go kurwę zabić i to dwa razy miłość jest bezwarunkowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w slutsk po gola @1.950
900.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
raczej debilizm a nie miłość ''Ci chłopcy sami są sobie winni, że Mariusz ich zabił'' - usłyszałam od żony Trynkiewicza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,19714479,ci-chlopcy-sami-sa-sobie-winni-ze-mariusz-ich-zabil-uslyszalam.html
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Nikt jej nie chcial wyruchac to sobie znalazla Trynkiewicza stara rura.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|