Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 30 1 2 24 25 26 27 28 29 30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by BeneQ
Trynkiewicz ma żonę!!!
jego żona pracuje w Korporacji!

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
trener inter turku niely gamon przegrywaja 0-1 a on zdejmuje napastnika i wprowadza obronce to chyba jakas nowa taktyka smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
w tarvas po gola znaczy o1,5

@2,750

175.00
puke

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Rovaniemi - Mariehamn

po gola @1,61

1790.00

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
dawac 2 gole w lahti mikołaje !!!

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Witam panowie.
Ja kto jest z wykupieniem meczy na Euro 2016 , chodzi o Polsat
Jakie oplaty ? Słyszałem że w barze taka opłata może wynieść aż 1200zl ?
W głowie mi się nie mieści że to prawda?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
w dużych pubach kwota licencji to 150 tysięcy złotych
Artur Andrzej Aderek · WSAiB Gdynia
Na 3 tygodnie przed rozpoczeciem Euro Polsat, który posiada prawa do transmisji meczów wrzucił do sieci kalkulator opłat za owo transmisję: ( http://www.cyfrowypolsat.pl/euro2016-publiczne-odtwarzanie/ ) Ceny są zaporowe. Np nasze miasto zgłosiło imprezę masową na 1500 osób. Polsat chce za to 150.000 zł i ogłasza to na 3 tygodnie starem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Zastanawiamy się o co tu chodzi. Miasta wraz z organizatorami rezygnują z organizacji gdyż impreza w ten sposób staje się nie rentowna. Nie można wykupić pojedynczych meczów. Nie można również określić liczby osób w poszczególne dni. Wszędzie trzeba przyjąć maksymalna liczbę gości. Uważamy, że stawki są horrendalnie wysokie. Biją w ludzi, którzy włożyli w to dużo pracy i pieniędzy. Przede wszystkim biją jednak w zwykłych Polaków, którzy chcą i doskonale potrafią integrować się podczas meczów Naszych Orłów.
Lubię to! · Odpowiedz · 31 maja 2016 17:38
Karol Paruszewski · Poznań
lokal w którym mam licencje na większość wydarzeń sportowych od nc+ jest wyposażony w rzutnik (projektor hd), ale niestety euro 2016 nie może być transmitowe na tym rzutniku jako lokal HORECA w tym przypadku PUB, licencje powinienem wykupić na strefę. miasto liczy 600 tys, ale moja sala z rzutnikiem pomieści 40 osób niestety kwota za licencje wynosi 153.000 z

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
fincyki po przerwie blok z golami

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Absurdalne ceny

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
Rovaniemi - Mariehamn

po gola @1,61

1790.00
skur,... puke

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
w slutsk po gola @1.950

900.00

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by Warren
Originally Posted by BeneQ
Trynkiewicz ma żonę!!!
jego żona pracuje w Korporacji!


i co z tego?

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by Warren
w dużych pubach kwota licencji to 150 tysięcy złotych
Artur Andrzej Aderek · WSAiB Gdynia
Na 3 tygodnie przed rozpoczeciem Euro Polsat, który posiada prawa do transmisji meczów wrzucił do sieci kalkulator opłat za owo transmisję: ( http://www.cyfrowypolsat.pl/euro2016-publiczne-odtwarzanie/ ) Ceny są zaporowe. Np nasze miasto zgłosiło imprezę masową na 1500 osób. Polsat chce za to 150.000 zł i ogłasza to na 3 tygodnie starem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Zastanawiamy się o co tu chodzi. Miasta wraz z organizatorami rezygnują z organizacji gdyż impreza w ten sposób staje się nie rentowna. Nie można wykupić pojedynczych meczów. Nie można również określić liczby osób w poszczególne dni. Wszędzie trzeba przyjąć maksymalna liczbę gości. Uważamy, że stawki są horrendalnie wysokie. Biją w ludzi, którzy włożyli w to dużo pracy i pieniędzy. Przede wszystkim biją jednak w zwykłych Polaków, którzy chcą i doskonale potrafią integrować się podczas meczów Naszych Orłów.
Lubię to! · Odpowiedz · 31 maja 2016 17:38
Karol Paruszewski · Poznań
lokal w którym mam licencje na większość wydarzeń sportowych od nc+ jest wyposażony w rzutnik (projektor hd), ale niestety euro 2016 nie może być transmitowe na tym rzutniku jako lokal HORECA w tym przypadku PUB, licencje powinienem wykupić na strefę. miasto liczy 600 tys, ale moja sala z rzutnikiem pomieści 40 osób niestety kwota za licencje wynosi 153.000 z


to już jest komuna laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by BeneQ
Originally Posted by Warren
Originally Posted by BeneQ
Trynkiewicz ma żonę!!!
jego żona pracuje w Korporacji!


i co z tego?
nieźle musi mieć najebane w bani że wyszła za tego degenerata , czytając tylko listy od niego
powinni go kurwę zabić i to dwa razy

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by Warren
Originally Posted by BeneQ
Originally Posted by Warren
Originally Posted by BeneQ
Trynkiewicz ma żonę!!!
jego żona pracuje w Korporacji!


i co z tego?
nieźle musi mieć najebane w bani że wyszła za tego degenerata , czytając tylko listy od niego
powinni go kurwę zabić i to dwa razy


miłość jest bezwarunkowa

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
w slutsk po gola @1.950

900.00
laugh aplauz

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by BeneQ
miłość jest bezwarunkowa
raczej debilizm a nie miłość
''Ci chłopcy sami są sobie winni, że Mariusz ich zabił'' - usłyszałam od żony Trynkiewicza

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,19714479,ci-chlopcy-sami-sa-sobie-winni-ze-mariusz-ich-zabil-uslyszalam.html

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Nikt jej nie chcial wyruchac to sobie znalazla Trynkiewicza stara rura.

Strona 26 z 30 1 2 24 25 26 27 28 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, aker, alfa, Lukasz111, forty, ANZELMO, kamel, burbon, 11kera11, betowiec), 2,804 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,525
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1