Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 32 z 35 1 2 30 31 32 33 34 35
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
już w wywiadach wystraszeni a co będzie jutro

jak przegrajO bo remis uszanuję, to są .... (nie nazwę)


Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by beks
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by beks
500 zł w pyte, ale walczymy dalej, główny kupon w grze, tzn. dwa

jaga ty jesteś najebany czy coś "zjadłeś"

melise sobie strzel zakuj lapserdak laugh

wiesz o co mi tylko chodzi pokora znasz taki wyraz pare wtop pod rzad to najlepszy nauczyciel pomysl i wkoncu zmadrzej

jak na razie na 1-1 ( wygrana-przegrana)

po chuj prowokujesz? nic nie pisałem to mnie wywołujesz !

jakby angole dowiezli to bys tu wklejal skany cwaniakowal i bawil sie w wodzireja quasi a tak zabraklo minuty i udajesz spokojnego

nie zawsze wklejam, już nie pitol głupot

jestem spokojny bo jutro będzię kocioł, zbieram siły na jutro !

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by Kura
bitnap to nie tak - zmianę masz jedną za friko ale po matchdayu jak bierzesz kogoś całkiem nowego, kolejna to -4, a w obrębie kolejki mozesz zmieniac swój skład jak ci się podoba

w sensie transfer?

co do dalszej części zmieniać ale chyba tylko tych co nie zagrali na tych co nie zagrali?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Kura
fechu nie ma minusów możesz z ławki wszystkich dać, troche dziwne te zmiany nie sądziłem przed grą że tak będzie można
Nie no tak to chyba nie ma bo można by dawać tych zawodników, których drużyny nie zagrały jeszcze w danej kolejce spotkań. Co innego jak grajek nie zagra, to rozumiem.

możesz dać tych którzy nie zagrali z ławki

ja ustawiłem tak, że ci którzy grają najpierw to w 1 składzie i teraz będę zmieniał poszczególnych, jest ryzyko że ten co wchodzi moze nie zagrac w ogóle i masz 0 albo wyłapie czerwoną np.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Kura
bitnap to nie tak - zmianę masz jedną za friko ale po matchdayu jak bierzesz kogoś całkiem nowego, kolejna to -4, a w obrębie kolejki mozesz zmieniac swój skład jak ci się podoba
Czyli co? Mam Glika na ławce to mogę go teraz wprowadzić za Rose'a i normalnie jego punkty będą mnie się liczyć? Dziwne to by było.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
tak wiec ogarnij sie i jutro na maxa wszyscy razem jak kuchenka z gazem kibicujemy z calych sil naszym !!!!!! Ma byc mega korba !!!

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by aker
To na jutro szwaby plus irole X2 peffki peff

Mam Niemców ale zaczynam się bać.

jakbym miał kase do gry to tez bym tak grał, ale wszystko już zainwestowane i na razie nic nie gram.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Kura
bitnap to nie tak - zmianę masz jedną za friko ale po matchdayu jak bierzesz kogoś całkiem nowego, kolejna to -4, a w obrębie kolejki mozesz zmieniac swój skład jak ci się podoba
Czyli co? Mam Glika na ławce to mogę go teraz wprowadzić za Rose'a i normalnie jego punkty będą mnie się liczyć? Dziwne to by było.

mozesz zmienic ale Rose'a punkty się nie bedą juz liczyć tylko Glika

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Originally Posted by beks
już w wywiadach wystraszeni a co będzie jutro

jak przegrajO bo remis uszanuję, to są .... (nie nazwę)

e tam nie przesadzaj że nasi są wystraszeni, po prostu na trzeźwo oceniają sytuację.
Dla mnie kurs na Iroli grubo zawyżony

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
te zasady to wymyślał jakiś mongoł

w FPL wszystko przejrzyste i czytelne a tutaj jakieś bzdury powymyślane i ciężko się połapać

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by Kura
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Kura
bitnap to nie tak - zmianę masz jedną za friko ale po matchdayu jak bierzesz kogoś całkiem nowego, kolejna to -4, a w obrębie kolejki mozesz zmieniac swój skład jak ci się podoba
Czyli co? Mam Glika na ławce to mogę go teraz wprowadzić za Rose'a i normalnie jego punkty będą mnie się liczyć? Dziwne to by było.

mozesz zmienic ale Rose'a punkty się nie bedą juz liczyć tylko Glika

yyyy można zmieniać typa który już zagrał? WTF?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Kura
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Kura
bitnap to nie tak - zmianę masz jedną za friko ale po matchdayu jak bierzesz kogoś całkiem nowego, kolejna to -4, a w obrębie kolejki mozesz zmieniac swój skład jak ci się podoba
Czyli co? Mam Glika na ławce to mogę go teraz wprowadzić za Rose'a i normalnie jego punkty będą mnie się liczyć? Dziwne to by było.

mozesz zmienic ale Rose'a punkty się nie bedą juz liczyć tylko Glika
Teraz kumam. Dzięki piwo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Originally Posted by beks
Originally Posted by aker
To na jutro szwaby plus irole X2 peffki peff

Mam Niemców ale zaczynam się bać.

jakbym miał kase do gry to tez bym tak grał, ale wszystko już zainwestowane i na razie nic nie gram.

O Niemców możesz być spokojny. Tak sądzę.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by beks
Originally Posted by aker
To na jutro szwaby plus irole X2 peffki peff

Mam Niemców ale zaczynam się bać.

jakbym miał kase do gry to tez bym tak grał, ale wszystko już zainwestowane i na razie nic nie gram.

ja sie skusze ze banderowcy szczela sa w sztosie

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
jutro over 1,5 kartki Polakow po 2,0

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by aker
Originally Posted by beks
już w wywiadach wystraszeni a co będzie jutro

jak przegrajO bo remis uszanuję, to są .... (nie nazwę)

e tam nie przesadzaj że nasi są wystraszeni, po prostu na trzeźwo oceniają sytuację.
Dla mnie kurs na Iroli grubo zawyżony

ciekawe czy będzie spadał na Polskę

jak Grosicki nie zagra to nie wiem. Ogólnie nie widzę też Pazdana w tym meczu jakby wyszedł i Kapustki też niestety nie (brak doświadczenia)

Milik niech zakutasi ze 2 bramki bo mam go po rursie 6.00 na najlepszego strzelca u naszych

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
na PS2 sugerują że Mączyński zagra obok Kryśki, no qrwa Adam nawet się nie waż

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by Igor
Originally Posted by beks
Originally Posted by aker
To na jutro szwaby plus irole X2 peffki peff

Mam Niemców ale zaczynam się bać.

jakbym miał kase do gry to tez bym tak grał, ale wszystko już zainwestowane i na razie nic nie gram.

O Niemców możesz być spokojny. Tak sądzę.

Tu nie ma spokojnych meczów jak na razie, prawda taka ze Francja i Szwajcaria to też powinny być remisy

Skrzydła Ukrainy na pewno podziurawio Szwabów


Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by bitnap
Originally Posted by Kura
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Kura
bitnap to nie tak - zmianę masz jedną za friko ale po matchdayu jak bierzesz kogoś całkiem nowego, kolejna to -4, a w obrębie kolejki mozesz zmieniac swój skład jak ci się podoba
Czyli co? Mam Glika na ławce to mogę go teraz wprowadzić za Rose'a i normalnie jego punkty będą mnie się liczyć? Dziwne to by było.

mozesz zmienic ale Rose'a punkty się nie bedą juz liczyć tylko Glika

yyyy można zmieniać typa który już zagrał? WTF?
tak można te zasady są dziwne niestety

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by c1nek
cs 1-0 @5 synowie albionu
prawie, ulubione słowo na dzisiaj...

Strona 32 z 35 1 2 30 31 32 33 34 35

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, rafal08, betowiec, Lukasz111), 2,958 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1