|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
już w wywiadach wystraszeni a co będzie jutro
jak przegrajO bo remis uszanuję, to są .... (nie nazwę)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
500 zł w pyte, ale walczymy dalej, główny kupon w grze, tzn. dwa jaga ty jesteś najebany czy coś "zjadłeś" melise sobie strzel zakuj lapserdak  wiesz o co mi tylko chodzi pokora znasz taki wyraz pare wtop pod rzad to najlepszy nauczyciel pomysl i wkoncu zmadrzej jak na razie na 1-1 ( wygrana-przegrana) po chuj prowokujesz? nic nie pisałem to mnie wywołujesz ! jakby angole dowiezli to bys tu wklejal skany cwaniakowal i bawil sie w wodzireja quasi a tak zabraklo minuty i udajesz spokojnego nie zawsze wklejam, już nie pitol głupot jestem spokojny bo jutro będzię kocioł, zbieram siły na jutro !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
bitnap to nie tak - zmianę masz jedną za friko ale po matchdayu jak bierzesz kogoś całkiem nowego, kolejna to -4, a w obrębie kolejki mozesz zmieniac swój skład jak ci się podoba w sensie transfer? co do dalszej części zmieniać ale chyba tylko tych co nie zagrali na tych co nie zagrali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
fechu nie ma minusów możesz z ławki wszystkich dać, troche dziwne te zmiany nie sądziłem przed grą że tak będzie można Nie no tak to chyba nie ma bo można by dawać tych zawodników, których drużyny nie zagrały jeszcze w danej kolejce spotkań. Co innego jak grajek nie zagra, to rozumiem. możesz dać tych którzy nie zagrali z ławki ja ustawiłem tak, że ci którzy grają najpierw to w 1 składzie i teraz będę zmieniał poszczególnych, jest ryzyko że ten co wchodzi moze nie zagrac w ogóle i masz 0 albo wyłapie czerwoną np.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
bitnap to nie tak - zmianę masz jedną za friko ale po matchdayu jak bierzesz kogoś całkiem nowego, kolejna to -4, a w obrębie kolejki mozesz zmieniac swój skład jak ci się podoba Czyli co? Mam Glika na ławce to mogę go teraz wprowadzić za Rose'a i normalnie jego punkty będą mnie się liczyć? Dziwne to by było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
tak wiec ogarnij sie i jutro na maxa wszyscy razem jak kuchenka z gazem kibicujemy z calych sil naszym !!!!!! Ma byc mega korba !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
To na jutro szwaby plus irole X2 peffki peff Mam Niemców ale zaczynam się bać. jakbym miał kase do gry to tez bym tak grał, ale wszystko już zainwestowane i na razie nic nie gram.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
bitnap to nie tak - zmianę masz jedną za friko ale po matchdayu jak bierzesz kogoś całkiem nowego, kolejna to -4, a w obrębie kolejki mozesz zmieniac swój skład jak ci się podoba Czyli co? Mam Glika na ławce to mogę go teraz wprowadzić za Rose'a i normalnie jego punkty będą mnie się liczyć? Dziwne to by było. mozesz zmienic ale Rose'a punkty się nie bedą juz liczyć tylko Glika
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
już w wywiadach wystraszeni a co będzie jutro
jak przegrajO bo remis uszanuję, to są .... (nie nazwę) e tam nie przesadzaj że nasi są wystraszeni, po prostu na trzeźwo oceniają sytuację. Dla mnie kurs na Iroli grubo zawyżony
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
te zasady to wymyślał jakiś mongoł
w FPL wszystko przejrzyste i czytelne a tutaj jakieś bzdury powymyślane i ciężko się połapać
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
bitnap to nie tak - zmianę masz jedną za friko ale po matchdayu jak bierzesz kogoś całkiem nowego, kolejna to -4, a w obrębie kolejki mozesz zmieniac swój skład jak ci się podoba Czyli co? Mam Glika na ławce to mogę go teraz wprowadzić za Rose'a i normalnie jego punkty będą mnie się liczyć? Dziwne to by było. mozesz zmienic ale Rose'a punkty się nie bedą juz liczyć tylko Glika yyyy można zmieniać typa który już zagrał? WTF?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
bitnap to nie tak - zmianę masz jedną za friko ale po matchdayu jak bierzesz kogoś całkiem nowego, kolejna to -4, a w obrębie kolejki mozesz zmieniac swój skład jak ci się podoba Czyli co? Mam Glika na ławce to mogę go teraz wprowadzić za Rose'a i normalnie jego punkty będą mnie się liczyć? Dziwne to by było. mozesz zmienic ale Rose'a punkty się nie bedą juz liczyć tylko Glika Teraz kumam. Dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691 |
To na jutro szwaby plus irole X2 peffki peff Mam Niemców ale zaczynam się bać. jakbym miał kase do gry to tez bym tak grał, ale wszystko już zainwestowane i na razie nic nie gram. O Niemców możesz być spokojny. Tak sądzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
To na jutro szwaby plus irole X2 peffki peff Mam Niemców ale zaczynam się bać. jakbym miał kase do gry to tez bym tak grał, ale wszystko już zainwestowane i na razie nic nie gram. ja sie skusze ze banderowcy szczela sa w sztosie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
jutro over 1,5 kartki Polakow po 2,0
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
już w wywiadach wystraszeni a co będzie jutro
jak przegrajO bo remis uszanuję, to są .... (nie nazwę) e tam nie przesadzaj że nasi są wystraszeni, po prostu na trzeźwo oceniają sytuację. Dla mnie kurs na Iroli grubo zawyżony ciekawe czy będzie spadał na Polskę jak Grosicki nie zagra to nie wiem. Ogólnie nie widzę też Pazdana w tym meczu jakby wyszedł i Kapustki też niestety nie (brak doświadczenia) Milik niech zakutasi ze 2 bramki bo mam go po rursie 6.00 na najlepszego strzelca u naszych
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
na PS2 sugerują że Mączyński zagra obok Kryśki, no qrwa Adam nawet się nie waż
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
To na jutro szwaby plus irole X2 peffki peff Mam Niemców ale zaczynam się bać. jakbym miał kase do gry to tez bym tak grał, ale wszystko już zainwestowane i na razie nic nie gram. O Niemców możesz być spokojny. Tak sądzę. Tu nie ma spokojnych meczów jak na razie, prawda taka ze Francja i Szwajcaria to też powinny być remisy Skrzydła Ukrainy na pewno podziurawio Szwabów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
bitnap to nie tak - zmianę masz jedną za friko ale po matchdayu jak bierzesz kogoś całkiem nowego, kolejna to -4, a w obrębie kolejki mozesz zmieniac swój skład jak ci się podoba Czyli co? Mam Glika na ławce to mogę go teraz wprowadzić za Rose'a i normalnie jego punkty będą mnie się liczyć? Dziwne to by było. mozesz zmienic ale Rose'a punkty się nie bedą juz liczyć tylko Glika yyyy można zmieniać typa który już zagrał? WTF? tak można te zasady są dziwne niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
cs 1-0 @5 synowie albionu prawie, ulubione słowo na dzisiaj...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|