Dales d...py jak wiekszosc tego forum stawiajac przeciwko swoim a teraz chcesz zebym ja sie tlumaczyl?
Tego już za wiele.
Wydaje ci się pajacu, że jesteś jakimś guru na tym forum???
Zapewne tylko ty tak uważasz bo jakoś nie zauważyłem większego poparcia innych dla twoich postów.
A odnośnie zniżania się do mojego poziomu, to w twoim przypadku wydaje się to niemożliwe.
Ty nie prezentujesz żadnego poziomu tylko pukasz już od spodu. Nawet nie masz już pod nogami dna od którego mógłbyś się odbić miernoto.
Mam dla ciebie propozycję. Zmień swój nick na "denne typy i wypowidzi". Wtedy będzie przynajmniej on adekwatny do twojej elokwencji i intelektu.
"Konstruktor" jakoś tu nie pasuje.
A teraz wytęż ostatkiem sił resztki swoich zwojów muzgowych i próbuj nadal wypacać w wielkim trudzie jakieś pokraczne bohomazy przypominające swoim wyglądem język polski.
To wszystko z mojej strony.
Nie poświęcę ci ani sekundy więcej na forum.
Szkoda czasu.