|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Bzyku chyba sobie jaja robisz...90 % tego forum postawila na Portugalie a Ty mi odbierasz satysfakcje by im wprost w twarz powiedziec:nie mieliscie racji? Interesujace.Przez ostatnich kilka dni wiekszosc ludzi plula tu dokladnie na tych graczy,ktorzy dzis byli najlepsi ( poza Smolarkiem,choc i jemu sie dostalo bo nie mowi czysto po polsku)Wymazuj dalej...Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
No to się cieszymy !!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
No to się cieszymy !!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> andreosw jak zawsze wierny Polsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
Bzyku chyba sobie jaja robisz... A ty facecik dalej coś piskasz ??? Twoja sprawa, ale nie obrażaj innych. Chyba nie sądzisz, że jesteś kimś wyjątkowym i nieomylnym ??? A jeżeli tak, to jesteś zapewne osamotniony w swoim przekonaniu. Nie obrażaj tylko innych mówiąc by sp...alali. Sam to zrób jak ci tak ciężko na tym forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522 |
hehehe gratuluje wszystkim "pewniakom" grającym na portugalie!!brawo polska!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Konstruktor1 - Chcę tylko żeby z tematu nie zrobił się śmietnik, w którym wszyscy będą sobie teraz skakać do oczu i wypominać kto co postawił.
Już wiele razy to przerabialiśmy i kolejny raz nie jest potrzebny.
I to co napisał Andreosw - pochwal się jeśli tak typowałeś proszę bardzo, ale nie obrażaj innych w ten sposób.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
buhahaha przecież to jest śmiech na sali.Teraz będziecie szydzić z tych co postawili na Portugalię tak ??? Polakom wyszedł najlepszy mecz chyba od roku i nikt się nie spodziewał od nich takiej gry.Przed meczem to Portugalia była faworytem i nie ma co do tego wątpliwości.Ale zejdźcie na ziemię.Polska i tak w następnym meczu z jakimiś cieniasami pewnie zagra badziewny mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja postawiłem na Portugalię i co z tego.Polacy mieli swój dzień i dobrze go wykorzystali.I tak nadal pozostaną mizerią światowej piłki i jeszcze nie raz będziemy musieli chylić czoła przed lepszymi, a może nawet gorszymi od naszej drużyny.Mimo to cieszę się ze zwycięstwa w takim stylu.Raz na rok mi się należy...po całym roku miernoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
Popieram Bzyku. Dzisiaj jest zbyt piękny wieczór żeby marnować czas i energię na jakieś głupie swary. Trzeba poprostu się cieszyć. Naprawdę jest z czego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
zagram tez dokladny wynik 3-2 i 2-1, kursy 13 i 41 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Może się mylę, ale uważam że te typy Ci nie wejdą. Sądzę, że Polacy nie strzelą żadnego gola. Ale może się mylę? Zobaczymy. Pozdrawiam. Gdyby nie zablokowany kurs w sts to mialbym w kieszeni dzis niezly minus, handi na Portugalczykow chcialem grac calkiem calkiem, lecz czasem przypadek ratuje dupsko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A tak wyszlo ze trafilem jednego correcta, stawka marna ale kursik przedni, over tez wszedl fuxem i do tego strzelil go moj ulubieniec Nuno i w koncowce zalatwil mi 3 typki jednoczesnie, czyz to nie jest piekna pomylka?? mialo byc dokladnie odwrotnie to potegi, a wyszlo jak wyszlo, szkoda ze nie mozna napisac: jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522 |
to jets właśnie polska mentalnośc bo po co powiedziec,ze chłopaki się spieli i zagrali fajny mecz i moze to zwiastun czegos lepszego.....lepiej napisac ze wyszedł im mecz i ze następny bedzie pewnie beznadziejny!!szkoda gadac z takim podejsciem i nie chodzi o to zeby komuś wypomniec,ze zagrał na portugalię tylko warto czasem pochwalic "naszych" a nie tylko psy na nich wieszac!to każdy potrafi!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
Niestety. Nie mam czym się pochwalić. Byłem wśród tych 90% uczestników forum, którzy typowali zwycięstwo Portugalii. Przecież miałem do tego prawo. I do wyrażenia swoich opinii też. Tak, przegrałem i jakoś wcale się nie zmartwiłem, bo Polska wygrała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Wielka radość, naprawdę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Moje typy sa na stronie...2 z 8 trafione..ale napisalem,ze jesli chodzi o Polske to albo za nia albo w ogole...i o tym pisze...a jesli chodzi o andreosw to kolego kochany ktory jako jeden z wielu nie dales szans poleskiej druzynie...to byl relatywizm chociaz Twojemu malemu mozdzkowi zapewne chodzilo o realizm
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
to jets właśnie polska mentalnośc bo po co powiedziec,ze chłopaki się spieli i zagrali fajny mecz i moze to zwiastun czegos lepszego to nie jest polska mentalność, to jest polska rzeczywistość.Czy awans w niezłym stylu do mś 2006 był zwiastunem czegoś lepszego?Nie.Przyniósł nam tylko klęskę i totalne rozczarowanie.Tym bardziej po jednym meczu jestem sceptykiem.I narazie wolę się miło zaskoczyć ich nieoczekiwanymi wygranymi niż póżniej rozczarować nieoczekiwanymi porażkami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
a jesli chodzi o andreosw to kolego kochany ktory jako jeden z wielu nie dales szans poleskiej druzynie... A kogo obchodzą twoje liche typy ??? Przecież w przeciwieństwie do mnie ty wcale nie masz mózgu. Na dodatek jesteś poprostu pospolitym chamem. Takim wielkim NIC. Mówię to bo pewnie do dzisiaj o tym poprostu nie wiedziałeś. No, to teraz już wiesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522 |
heh myśle,ze styknie w tym temacie:)czekajmy na lepsze czasu naszej piłki ...oby więcej takich meczów jak dziś!pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
.Ale zejdźcie na ziemię.Polska i tak w następnym meczu z jakimiś cieniasami pewnie zagra badziewny mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja postawiłem na Portugalię i co z tego.Polacy mieli swój dzień i dobrze go wykorzystali.I tak nadal pozostaną mizerią światowej piłki i jeszcze nie raz będziemy musieli chylić czoła przed lepszymi, a może nawet gorszymi od naszej drużyny.Mimo to cieszę się ze zwycięstwa w takim stylu.Raz na rok mi się należy...po całym roku miernoty. jestes pewien ze nastepny mecz polska z cieniasami zagra badziewny mecz ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> moge sie mylic ale polska zagrala bardzo dobrze taktycznie mecz wiedziala ze najwieksze zagrozenie ze strony portugali jest ze strony deco i dwa skrzydla portugali sabrosy i ronaldo i potrafila zatrzymac najwieksze bron portugalczykow a "uczulil na to " polskich pilkarzy ten trener ktorego wiekszosc zwalniala po meczu z finlandia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> potrafil zrobic z " ogorkow" trynidad tobago zrobic "niezlych " pilkarzy zrobi i z polskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Anreosw do Twojego poziomu znizyc sie nie potrafie i nie chce...za miesiac kolejna szansa,zebys szczekal ze Polska nie ma zadnych szans.Przeciez to wedlug Ciebie relatywizm.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Aha,zapmnialbym Twoj typ na Portugali byl swietny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Niestety, dopóki nie zauważę w polskiej piłce zmian na lepsze i w związku z tym, dopóki wyniki naszych kopaczy nie będą o wiele lepsze, doputy w takich meczach jak dzisiejszy z Porugalią, zawsze będę obstawiał przeciwko nazym. To jest czysty relatywizm. Takie są panowie poprostu realia.
Tako rzecze andreosw.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Aha,zapmnialbym Twoj typ na Portugali byl swietny Twój na Czech też był świetny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|