|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522 |
hehe na taki relatywizm to ja sie nie pisze ....wolę cos wygrywac hehehe1pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Aha,zapmnialbym Twoj typ na Portugali byl swietny Twój na Czech też był świetny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Zgadzam sie , Czesi polyneli i ja poplynalem.Zaledwie 25 % trafionych typow ale to mi wystarczy,a wiesz dlaczego? Bo Plska wygrala.Wroc do postu i przeczytaj jeszcze raz.Jesli znajdziesz ta sama butnosc ,z ktora tak wielu bylo pewnych porazki Polski to przeprosze wszystkich po kolei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 4 |
No i co koledzy kuponiki poszły sie je.... i bardzo dobrze, oby wiecej takich "zawodów"................ pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
Niestety, dopóki nie zauważę w polskiej piłce zmian na lepsze i w związku z tym, dopóki wyniki naszych kopaczy nie będą o wiele lepsze, doputy w takich meczach jak dzisiejszy z Porugalią, zawsze będę obstawiał przeciwko nazym. To jest czysty relatywizm. Takie są panowie poprostu realia.
Tako rzecze andreosw..... No i andreasow dobrze rzecze bo taka jest prawda i takie sa fakty. Dzisiejszy mecz i wynik to jakby pospolite ruszenie lub cud nad Wisła. No chyba ze praca Leo zaczyna przynosic efekty to wtedy czapki z głow. Ogólnie atmosfera wspaniala i całym sercem oraz gardłem dopingowałem naszych mimo iż duze siano postawiłem na Portugalie. Szkoda ze takich meczy nie ma wiecej w ciagu roku. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Aha,zapmnialbym Twoj typ na Portugali byl swietny Twój na Czech też był świetny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Zgadzam sie , Czesi polyneli i ja poplynalem.Zaledwie 25 % trafionych typow ale to mi wystarczy,a wiesz dlaczego? Bo Plska wygrala.Wroc do postu i przeczytaj jeszcze raz.Jesli znajdziesz ta sama butnosc ,z ktora tak wielu bylo pewnych porazki Polski to przeprosze wszystkich po kolei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Nie wiem o jakim poście mówisz...piszesz.Tym ze strony 4 ? Z przykrością musze stwierdzić że nie podałeś pół argumentu żeby grać na Polaków no chyba że "z Polską albo wcale" to w/g Ciebie argument <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W tym że niektórzy byli pewni porażki nie widze nic dziwnego ( a jeśli pisai z arogancją i butnością to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> dla nich i dla tego typu wypowiedzi ) bo jak tu być optymistą po meczu z Kazachami. Polska wygrała w pięknym stylu ok, nich to potwierdzą w kolejnych meczach że dzisiejszy ich występ nie był tylko jednorazowym wybrykiem który będziemy wspominać jak Tomaszewski i spółka Wembley 73 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691 |
zagram tez dokladny wynik 3-2 i 2-1, kursy 13 i 41 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Może się mylę, ale uważam że te typy Ci nie wejdą. Sądzę, że Polacy nie strzelą żadnego gola. Ale może się mylę? Zobaczymy. Pozdrawiam. A tak wyszlo ze trafilem jednego correcta Trochę zmęczony dziś jestem i rozkojarzony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Stawiałeś, że Polska wygra 2-1 ? Nie wiem dlaczego jak cytowałem Twój post to myślałem, że stawiasz, że Portugalia wygra 2-1, ale widzę że to typ na zwycięstwo Polski 2-1. Gratuluję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Niestety, dopóki nie zauważę w polskiej piłce zmian na lepsze i w związku z tym, dopóki wyniki naszych kopaczy nie będą o wiele lepsze, doputy w takich meczach jak dzisiejszy z Porugalią, zawsze będę obstawiał przeciwko nazym. To jest czysty relatywizm. Takie są panowie poprostu realia.
Tako rzecze andreosw..... No i andreasow dobrze rzecze bo taka jest prawda i takie sa fakty. Dzisiejszy mecz i wynik to jakby pospolite ruszenie lub cud nad Wisła. No chyba ze praca Leo zaczyna przynosic efekty to wtedy czapki z głow. Ogólnie atmosfera wspaniala i całym sercem oraz gardłem dopingowałem naszych mimo iż duze siano postawiłem na Portugalie. Szkoda ze takich meczy nie ma wiecej w ciagu roku pozdr Dales d...py jak wiekszosc tego forum stawiajac przeciwko swoim a teraz chcesz zebym ja sie tlumaczyl? Wybacz ale nie tedy droga. Postaw na sobote 8 kursow ze srednia jakies 3.5 i jak wytargasz wiecej niz 2 trafne to prozmawiamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
Dales d...py jak wiekszosc tego forum stawiajac przeciwko swoim a teraz chcesz zebym ja sie tlumaczyl? Tego już za wiele. Wydaje ci się pajacu, że jesteś jakimś guru na tym forum??? Zapewne tylko ty tak uważasz bo jakoś nie zauważyłem większego poparcia innych dla twoich postów. A odnośnie zniżania się do mojego poziomu, to w twoim przypadku wydaje się to niemożliwe. Ty nie prezentujesz żadnego poziomu tylko pukasz już od spodu. Nawet nie masz już pod nogami dna od którego mógłbyś się odbić miernoto. Mam dla ciebie propozycję. Zmień swój nick na "denne typy i wypowidzi". Wtedy będzie przynajmniej on adekwatny do twojej elokwencji i intelektu. "Konstruktor" jakoś tu nie pasuje. A teraz wytęż ostatkiem sił resztki swoich zwojów muzgowych i próbuj nadal wypacać w wielkim trudzie jakieś pokraczne bohomazy przypominające swoim wyglądem język polski. To wszystko z mojej strony. Nie poświęcę ci ani sekundy więcej na forum. Szkoda czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
Odnośnie meczu, jeszcze raz powtarzam, że wygrana Polski i na dodatek w takim stylu, sprawiła mi wiele radości. Pomimo mojej (nadal) krytycznej oceny całej polskiej piłki nożnej. Ale radość ze zwycięstwa wielka, oj wielka. Chciałbym, żeby takie piłkarskie wieczory były coraz częstszym udziałem naszej reprezentacji i klubów. Na tym kończę swoje wypowiedzi o wczorajszym meczu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353 |
Jak do tej pory najlepszy wyjściem dla tego typu przepychanek jest założenie przez 'jasnowidzącego' swojego wątku w 'private picks', po co sobie do oczu skakać, prawdziwa wartość gracza wychodzi w dłuższym okresie czasu, zapraszamy więc konstruktora do odpowiedniego wątku i zweryfikowania przy wszystkich swojego 'wyczucia'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
A tutaj po staremu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Bardzo podoba mi sie zwyczaj z jednego forum (o tematyce skrajnie roznej) polegajacy na banie czasowym. Takim na ochloniecie. Tam to jest standard. Przeginasz pale w jednej, dwoch wypowiedziach: idziesz na dwutygodniowe wakacje. Dotyczy to wszystkich bez wzgledu na staz czy cos tam. Przegiecie paly to nie musi byc przeklinanie czy oszukiwanie czy cos tam. Ot zwykle odbieganie od tematu. Skutkuje. Choc moze tam sa dojrzalsi ludzie. W kazdym razie proponuje spacer z psem i wyluzowanie... ;-)
Mowie to jako zwykly user tego forum.
-- pzdr.bcn1899 *som i serem*
Last edited by bcn1899; 12/10/2006 08:39.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Zupełnie nie rozumiem, po co te kłótnie. To, że większość typowała Portugalię, wydaje mi się czymś naturalnym i oczywistym. Racjonalnych argumentów, by typować w tę stronę, było mnóstwo i nie ma sensu ich teraz powtarzać. Ja tu nie widzę żadnej butności. Nie widzę także nic złego w tym, że typuje się przeciwko drużynie, której większość kibicuje, bo to dwie różne bajki. Inaczej w każdym meczu wypadałoby postawić na naszych, a to jest przecież absurd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> Zwyciestwo Polaków było zaskakujące, choć zasłużone i odniesione po fantastycznej grze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Grze, której nie widzieliśmy w wykonaniu naszych od dawna i której trudno było oczekiwać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Można powiedzieć, że ten sukces spadł z nieba, bo wcześniej nie widać było ani drużyny, ani żadnego ładu i składu Zresztą dalej uważam, że drużyny jeszcze nie mamy, musi ona się dopiero narodzić, a wczorajszym mecz to dopiero pierwsza jaskółka
Zwycięstwo Polaków cieszy mnie jako kibica. Jeszcze bardziej cieszy styl i gra Szkoda, że nasi nie pokazali tego wcześniej, bo wtedy bym pewnie coś bym na nich postawił Choć wczoraj udało mi się poza Polską wytypować wszystko poprawnie, to i tak jestem w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Żałuję tylko, że nasi nie grali podobnie na mundialu, bo wtedy bylibyśmy Mistrzami Świata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Bardzo podoba mi sie zwyczaj z jednego forum (o tematyce skrajnie roznej) polegajacy na banie czasowym. Takim na ochloniecie. Tam to jest standard. Przeginasz pale w jednej, dwoch wypowiedziach: idziesz na dwutygodniowe wakacje. Dotyczy to wszystkich bez wzgledu na staz czy cos tam. Przegiecie paly to nie musi byc przeklinanie czy oszukiwanie czy cos tam. Ot zwykle odbieganie od tematu. Skutkuje. Choc moze tam sa dojrzalsi ludzie. W kazdym razie proponuje spacer z psem i wyluzowanie... ;-)
Mowie to jako zwykly user tego forum.
-- pzdr.bcn1899 *som i serem* [color:"blue"] Może do swoich wywodów będziesz używał innego nicka niż mój. To powyżej to nie są moje słowa ,wiec popraw to ,skoro jesteś tu modem. [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zupełnie nie rozumiem, po co te kłótnie. To, że większość typowała Portugalię, wydaje mi się czymś naturalnym i oczywistym. Racjonalnych argumentów, by typować w tę stronę, było mnóstwo i nie ma sensu ich teraz powtarzać. Ja tu nie widzę żadnej butności. Rene ja też ,ale skoro pada absurdalny zarzut o braku pokory w typowaniu ,to ja ,w tej konwencji ,pisze ,że na upartego bardziej pokorny był ten ,co dał "podpórkę" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zresztą ,to nie zmienia faktu ,że 99% popłyneło na tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja w tej kolejce eliminacji zrobiłem wszystko co było w mojej mocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Trafiłem Rosję ,Niemcy ,Ukraine ,Włochy ,over Walii. Ominąłem Czechy ,o czym zresztą pisałem. I tylko ,i AŻ.....postawiłem przeciw Polsce i...mam za swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
amkwish - ja tam się po prostu nie przejmuję takimi zarzutami. Trzeba robić swoje i nie reagować. Najczęściej jest tak, że ci mądrzy "po spotkaniu" szybko kończą swoją karierę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Powiem Tobie, że różna takie sytuacje utwierdzają mnie w przekonaniu, by nie upubliczniać w ogóle swoich typów, bo mało kto to potrafi docenić ( jak są dobre ), za to jak się pomylisz to zawsze ktoś Ciebie napadnie i będzie udawadniać wyższość jednych świąt nad innymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> Taki juz los. Poza tym na meczu Polska - Portugalia świat się nie kończy Nie zawsze sie wygrywa, chodzo o to, by wiecej wygrac niż przegrać Prawdopodobnie wtedy wychodzi PLUS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Proponuje zamknac temat, skoncza sie glupie zaczepki, docinki, ktore do niczego nie doprowadza, mecze sie wczoraj odbyly, ten, kto chcial podac typy, podal. Ten, kto chcial zobaczyc jak ktos typuje, zobaczyl.
Wlasnie dlatego rzadko zagladam do SP od pewnego czasu, bo zawsze sa glupie docinki po odbytych spotkaniach, ktorych sam sie kiedys nie ustrzegalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
To bylo jak sen.Balem sie caly czas,ze lada moment ktos szarpnie mnie za lokiec i bede musial sie obudzic do tej brzydkiej,nieatrakcyjnej polskiej pilki ze zlych meczow z Finlandia czy Kazachstanem.Ale nie!Mijaly minuty,a sen trwal i trwal w najlepsze.Snilem ja snili ludzie obok mnie.Komentarz Darka Tuzimka oddaje doslownie co wczoraj wydarzylo sie w Chorzowie.
Reprezentacja Polski po raz kolejny ratuje budzety firm bukmacherskich.Nie zgadzam sie ,ze 99 procent stawialo na Portugalie i ze typ na Portugalie byl czyms naturalnym i oczywistym.Kilka tygodni temu Portugalia cudem wywalczyla remis z Finami ,czy jestesmy slabsi od nich ,watpie.Musimy wylac kubel zimnej wody na glowy i ochlonac.Podobnie bylo na MS ,gdzie ludzie stawiali na Niemcow ,wtedy uratowal kupony Janosik ,robiac smieszne zmiany.Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Poza tym na meczu Polska - Portugalia świat się nie kończy Nie zawsze sie wygrywa, chodzo o to, by wiecej wygrac niż przegrać Prawdopodobnie wtedy wychodzi PLUS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Jasne ,w poprzedniej "kkolejce" eliminacji uwaliłem na Hiszpanii ,która przegrała z kelnerami z Północnej Irlandii. Rene ,w tym całym zamęcie zapomniałem o jednej rzeczy zwiazanej z meczem Czechów. Toż to był 200% typ na ....hienę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Ja na Czechów nie grałem, ale miałem niezłą przygodę bo grałem handi 1 na Rosjan i jak po 80 minutach było 0:0, to myślałem, że już w plecy to jest. No ale MOŁODCY wzięli się do roboty, choć drugą bramkę strzelili w pod sam koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Gdyby Rosja mi nie weszła, to wielkiej tragedii by nie było, bo oni grali mecz wcześniej, i był czas na poprawkę Grałem jeszcze Szwedów, Francuzów handi 3 i makaroniarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|