|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
Austria win  Austria +5,5 RR  Prodl i Dragovic punktowac w fantasy  witam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
to co 1 over 2:1/3:1 lub 2:2 boksujemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
dzis musi byc 0-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Miedziowych to pojebało z tym zatrudnieniem Madery.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Miedziowych to pojebało z tym zatrudnieniem Madery. za slaby czy za glupi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Witam  ciekawy zakład na dziś : Ronaldo strzeli gola i POR wygra mecz @ 2,15 Overowcy to póki co mają brodę, na tyle meczy co do tej pory rozegrano marnie z tymi overami. bardzo niski kurs, w wh widziałem lepszy może i kurs niski ale jak dla mnie mocno realne że wejdzie tutaj nie ma co wydziwiać z overami bo jak widać marnioszka z tego typu zakładów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
to co 1 over 2:1/3:1 lub 2:2 boksujemy  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Miedziowych to pojebało z tym zatrudnieniem Madery. za slaby czy za glupi ? człowiek kiks w tamtym sezonie, jak nie ma obok siebie czyściciela typu Pazdan to miernota straszna i pajac światopoglądowy, świruje z dietami no ale będzie bliżej domu, bo on chyba z okolic
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
to co 1 over 2:1/3:1 lub 2:2 boksujemy  liczysz że padnie w meczu o 18 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
wkurwiony SLAVIA PRAGA over 1,5 ht 2,62 za 1k jak nie tu to gdzie 11111111 15 minut strzelac ku.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Miedziowych to pojebało z tym zatrudnieniem Madery. za slaby czy za glupi ? człowiek kiks w tamtym sezonie, jak nie ma obok siebie czyściciela typu Pazdan to miernota straszna i pajac światopoglądowy, świruje z dietami no ale będzie bliżej domu, bo on chyba z okolic czasem ktos gdzies gra swietnie, idzie gdzie indziej i nie gra nic, moze tutaj sie to potwierdzi u nas jeszcze 2 zawodnikow dojdzie i zamykamy raczej liste
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Miedziowych to pojebało z tym zatrudnieniem Madery. za slaby czy za glupi ? człowiek kiks w tamtym sezonie, jak nie ma obok siebie czyściciela typu Pazdan to miernota straszna i pajac światopoglądowy, świruje z dietami no ale będzie bliżej domu, bo on chyba z okolic czasem ktos gdzies gra swietnie, idzie gdzie indziej i nie gra nic, moze tutaj sie to potwierdzi u nas jeszcze 2 zawodnikow dojdzie i zamykamy raczej liste Madera gra to samo wszędzie, dobry start i zjazd. Typowy ekstraklasowiec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
Alaba supek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
30 sekunda i slupe Austria 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Alaba zagraj coś bo prawie zamykam tabele w fantasy  słupek...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
i dwa razy bts w 1 połowie @7  przydałby się taki mecz gdzie można by ustrzelić obydwie drużyny strzelą golą w 1. i 2. połowie Zaglądam tu ostatnio rzadziej i mam plecy w czytaniu pamiętnika QC stąd też moje pytanie: Chwalił się ktoś jakimiś grubymi euro kursami ? Słupek Austria! Raczej się nikt nie chwalił  Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Tak / Tak Austria v Węgry (Obydwie drużyny strzelą gola: 1. połowa - 2. połowa) 14/06/2016 Brak 23.00 Odbędzie się 2 Tak / Tak Portugalia v Islandia (Obydwie drużyny strzelą gola: 1. połowa - 2. połowa) 14/06/2016 Brak 29.00 Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Ale Loew jest podobno szczęśliwie żonaty od 40 lat  Tyle, że nie mają dzieci ...  To nie musi nic znaczyć, ale ...  to ile on ma lat ? juz 40lat zonaty?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|