Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#669129 20/09/2006 09:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Natknąłem się dzisiaj na reklamę nowego bukmachera zarejestrowanego w marcu na Malcie.Zdaje się , że tematu o tym bukmacherze jeszcze nie było.

http://www.iplayzone.com

Dla nowych graczy dostępny jest bonus depozytowy 25 euro.
Co ciekawe strona dostępna jest tylko w dwóch językach: angielskim i polskim.
Jak ktoś ma ochotę , niech zaryzykuje i przetestuje bukmachera. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam - Nowik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#669130 20/09/2006 09:51
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
jak dla mnie to jest odbicie lustrzane skandiabet

#669131 20/09/2006 09:52
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
wyglada naprawde nienajgorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Może ktoś przetestuje,spraia wrażenie profesjonalnie prowadzonego

#669132 20/09/2006 14:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
jak dla mnie to jest odbicie lustrzane skandiabet
No lustrzane to może nie. Faktem jest że oba są firmowane przez 24hPAY Ltd. O dziwo interface i wygląd strony jest jednak troche inny, no i kursy są niższe nizw 24hpoker i skandiabecie. Pierwszy mecz z rzędu
skandiabet i 24hpoker
Aarhus Fremad - Midtjylland 14.00 6.00 1.18
iplayzone
Aarhus Fremad - Midtjylland 13.75 5.90 1.15
A więc przy praktycznie identycznej ofercie, 24hpoker i skandiabet ma około 2% niższą marżę. Bonus można wziąsć, grać nie ma sensu - bo i po co jeśli gdzie indziej mamy dokładnie to samo po lepszych kursach?

#669133 20/09/2006 17:45
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
gdzie jest opis za co są przyznawane punkty VIP, gdzięki którym można dostać bonusa?

#669134 04/11/2006 15:48
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
właśnie wie może ktoś za co przyznawane są punkty vip? Potrzebne mi to jest do promocji związanej z polcaniem użytkowników.

#669135 04/11/2006 16:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Wyplacil ktos od nich?

#669136 04/11/2006 16:46
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
W ciągu kilku godzin na MB.

#669137 04/11/2006 16:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Powiedzmy, ze ugralem 100 euro, ale deponowalem 50. Mogę wypłacić wszystko powiedzmy na MB?
Według ich regulaminu wyplate nalezy robic do kwoty depozytu.


Maksymalna kwota podlegająca zwrotowi na rachunek karty kredytowej to kwota, która została za pomocą tej karty wpłacona jako depozyt.

W przypadku wyboru innej formy płatności, zwrot kwoty do wysokości złożonego depozytu następuje również na rachunek karty kredytowej gracza. Wygrane przekraczające ten limit zostaną wypłacone w sposób określony przez gracza. Ze względu na politykę Mastercard, nie możemy wpłacać pieniędzy na rachunki kart kredytowych Mastercard.

#669138 05/11/2006 21:08
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Mają jeszcze tego bonusa, czy talk jak w skandiabet zdjęli?

#669139 06/11/2006 09:42
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Jest nadal 25 Euro na tacy.
"Aby móc wycofać bonus, musisz zawierać zakłady, z minimalną szansą powodzenia 1.50 dla każdego zakładu, na kwotę do wysokości twojego depozytu plus trzykrotna wartość bonusu (każdy zakład z minimalną szansą wygranej 1.50)."
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#669140 06/11/2006 17:26
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
Jaki kod promocji trzeba wpisac zeby dostac podwojenie depozytu ? Kiedy wpisuje iplayzone200 to krzyczy mi ze: "Uwaga! Kwota depozytu jest zbyt mala i nie kwalifikuje do wyplaty premii minimalnej. Wplac minimum EUR 34.00 lub usun kod premii, aby kontynuowac, nie otrzymujac premii."

I z tego wynika ze jest to 30%. Wiec jak to jest ?

#669141 06/11/2006 19:14
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
jest 50%
kod to iplayzonesports
wpisz w odpowiednie miejsc i bedzie gralo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#669142 06/11/2006 22:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
jest 50%
kod to iplayzonesports
wpisz w odpowiednie miejsc i bedzie gralo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ja chyba slepne i nie widze gdzie to jest napisane , mogłby mi ktos jakos bardziej 'lopatologicznie ' wytłumaczyc o co biega z tym bonusem ? jak wchodze w 100% bonus to mam info :

"100% premii od depozytu dla nowych graczy!

Wszyscy nowi gracze otrzymują 100% premii od ich początkowego depozytu.

Premia wypłacona jest 30 dni po zdeponowaniu pieniędzy w wysokości E10 za każde 100 punktów VIP zarobione w tym okresie. Maksymalna wysokość premii, jaką możesz uzyskać to E200. Minimalna wypłata premii wynosi E10.

Jeśli chcesz skorzystać z promocji w formularzu rejestracyjnym wpisz kod iplayzone200"

ale do jakiej kwoty i o co biega to pojecia nie mam .
POMOCYYY !! :-)
wpłacam 200ojro i jak wyrobie te punkty (a pojecia nie mam co to jest) to dostane 200E bonusu ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
nie kumam tego .

#669143 06/11/2006 23:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
czytajcie a znajdziecie :-)
juz widze , sorki za smietnik :-)

#669144 07/11/2006 08:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
kod "iPlayzoneSports"
ani "iplayzonesports"
nie dziala, jaki jest prawidlowy i skad go wziac?

#669145 07/11/2006 11:52
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
kod jak najbardziej dziala, tylko wpisujesz go nie podczas zakladania konta, lecz podczas dokonywania depozytu, masz odpowiednie okienko do kodu, wczoraj wplacalem i dostalem bonus, wiec wszystko jest ok.

Teraz mam pytanie, wedlug tego regulaminu, nawet po wykonaniu wymaganego oboru nie moge wyplacic pieniedzy przez 30 dni od zlozenia depozytu, bo wtedy trace bonus czy tak?

"Całość środków, nawet wygraną, należy przechowywać na koncie zakładu bukmacherskiego przez 30 dni po złożeniu depozytu. Jeżeli nie dotrzymasz tego warunku, kwota bonusu zostanie wycofana."

#669146 07/11/2006 13:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
1.5 kazde pojedyncze zdarzenie czy ako 1.5

#669147 08/11/2006 22:00
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
da się wyrabiać punkty vip w zakładach bukmacherskich?

#669148 10/11/2006 16:57
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Quote
da się wyrabiać punkty vip w zakładach bukmacherskich?
ponawiam

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty, alfa), 2,636 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1