jest 50%
kod to iplayzonesports
wpisz w odpowiednie miejsc i bedzie gralo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ja chyba slepne i nie widze gdzie to jest napisane , mogłby mi ktos jakos bardziej 'lopatologicznie ' wytłumaczyc o co biega z tym bonusem ? jak wchodze w 100% bonus to mam info :
"100% premii od depozytu dla nowych graczy!
Wszyscy nowi gracze otrzymują 100% premii od ich początkowego depozytu.
Premia wypłacona jest 30 dni po zdeponowaniu pieniędzy w wysokości E10 za każde 100 punktów VIP zarobione w tym okresie. Maksymalna wysokość premii, jaką możesz uzyskać to E200. Minimalna wypłata premii wynosi E10.
Jeśli chcesz skorzystać z promocji w formularzu rejestracyjnym wpisz kod iplayzone200"
ale do jakiej kwoty i o co biega to pojecia nie mam .
POMOCYYY !! :-)
wpłacam 200ojro i jak wyrobie te punkty (a pojecia nie mam co to jest) to dostane 200E bonusu ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
nie kumam tego .