|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
Mi przyznali, dostałem maila że mi wpłacili 10 Euro ale qrde zapomniałem hasła do konta a nie moge tam nigdzie znaleźć linku coś w stylu 'Zapomniane hasło'.
Wie ktoś może gdzie tam można sobie przypomnieć hasło? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 18 |
jak sie zarejestrujesz wyskakuje komunikat z numerem konta i pinem trzeba najlepiej zrobic print screena pozdrawiam KONDI
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał KONDIL: [qb]jak sie zarejestrujesz wyskakuje komunikat z numerem konta i pinem trzeba najlepiej zrobic print screena pozdrawiam KONDI[/qb] Co to jest ten print screen, mi również wyskoczył nr. konta i PIN,. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866 |
Oryginalnie wysłał KONDIL: [qb]jak sie zarejestrujesz wyskakuje komunikat z numerem konta i pinem trzeba najlepiej zrobic print screena pozdrawiam KONDI[/qb] No ale co zrobic jak przegapilem zanotowanie numeru konta i pinu!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
donvagino -- będzie trochę problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Dostaliscie te 10 euro od wetten.de?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
Oryginalnie wysłał donbagino: [qb] Oryginalnie wysłał KONDIL: [qb]jak sie zarejestrujesz wyskakuje komunikat z numerem konta i pinem trzeba najlepiej zrobic print screena pozdrawiam KONDI[/qb] No ale co zrobic jak przegapilem zanotowanie numeru konta i pinu!?[/qb] Napisałem do nich maila ale po angielsku bo z niemieckim mam problemy. Zobaczymy czy odpisząc cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11 |
Witam Ja chciałbym powiedzieć o mrbrookmaker [ mrbookmaker.com] A najogólniej mówiąc chodzi o to że daje trzy darmowe obstawienia każde po 1 EUR. Jeżeli ktoś zrobi sobie konto to po rejestracji musi podać promo code który idzie tak:FR072003T wtedy dostajemy 3 darmowe obstawienia, chyba że dostaliśmy zaraz po rejestracji to wtedy promo code nie będzie działał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
Niby bonus w wetten daja w ciagu 24 h niestety mija juz 36 godzina a bonusu nie widac? Komus przyznali wogole? gdyby nie przyznali nie pisałbym na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
Oryginalnie wysłał ges: [qb]Witam Ja chciałbym powiedzieć o mrbrookmaker [ mrbookmaker.com] A najogólniej mówiąc chodzi o to że daje trzy darmowe obstawienia każde po 1 EUR. Jeżeli ktoś zrobi sobie konto to po rejestracji musi podać promo code który idzie tak:FR072003T wtedy dostajemy 3 darmowe obstawienia, chyba że dostaliśmy zaraz po rejestracji to wtedy promo code nie będzie działał.[/qb] dzieki kod działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ps jakie tam jest minimum i ile razy trzeba obrócic tym bonusem, zeby wypłacic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
A mi ta [ mrbookmaker.com] strona nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260 |
Dzieki za cynk o promocji, ale nie moge znalezc gdzie trzeba ten kod wpisac. pomocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 404
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 404 |
Oryginalnie wysłał dom45: [qb] Oryginalnie wysłał ges: [qb]Witam Ja chciałbym powiedzieć o mrbrookmaker [ mrbookmaker.com] A najogólniej mówiąc chodzi o to że daje trzy darmowe obstawienia każde po 1 EUR. Jeżeli ktoś zrobi sobie konto to po rejestracji musi podać promo code który idzie tak:FR072003T wtedy dostajemy 3 darmowe obstawienia, chyba że dostaliśmy zaraz po rejestracji to wtedy promo code nie będzie działał.[/qb] dzieki kod działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ps jakie tam jest minimum i ile razy trzeba obrócic tym bonusem, zeby wypłacic?[/qb] ten bonus 3x1EUR jest do postawienia tylko na angielskie, francuskie lub amerykanskie wyscigi konne, wpiszcie w pole "Promo Code" ten kod i przetlumaczcie sobie warunki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 425 |
To dlaczego ja postawiłem już na
K'lasautern - Sttutgart over 2,5 Argentyna - Paragwaj 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
ja tez obstawiałem piłke i juz wygrałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11 |
Można stawiać na co się chce Kod Trzeba wpisać w pole Promo Code <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Co do wetten.de co trzeba dokladnie zrobic? zarejestrowalem si nawet juz wyslalem maila o te 10 euro i nic 0 odpowiedzi nawet nie dostalem na maila potwierdzenia o rejestracji.
aha ten kod z mrbookmaker tez nie dziala
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał blacky82: [qb]Co do wetten.de co trzeba dokladnie zrobic? zarejestrowalem si nawet juz wyslalem maila o te 10 euro i nic 0 odpowiedzi nawet nie dostalem na maila potwierdzenia o rejestracji.
aha ten kod z mrbookmaker tez nie dziala[/qb] Co do Wetten.de to musisz cierpliwie czekac. Do mnie odezwali sie po kilku dniach i tez juz myslałem ze nic z tego nie bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Fajny ten MrBookmaker... Wiecie, ile razy trzeba obrócić te ojro żeby można było wypłacić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Dzięki ges za cynk.Ale ze mną coś w "ciula " tną, zarejestrowałem się elegancko, podałem wszystkie potrzebne i niezbędne dane, a tu niestety, nie mogę sie zalogować, nie wiem dlaczego, gdy jednak próbowałem zarejstrować sie jeszcze raz na tych samych danych pojawiała sie dyspozycja mowiąca o tym , że użytkownik o takich danych istnieje, cóż tak niestety bywa....
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw:
|
|
|
Link skopiowany do schowka