Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#66899 26/08/2004 14:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
Mi przyznali, dostałem maila że mi wpłacili 10 Euro ale qrde zapomniałem hasła do konta a nie moge tam nigdzie znaleźć linku coś w stylu 'Zapomniane hasło'.

Wie ktoś może gdzie tam można sobie przypomnieć hasło? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#66900 26/08/2004 17:52
Dołączył: Aug 2004
Posty: 18
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 18
jak sie zarejestrujesz wyskakuje komunikat z numerem konta i pinem trzeba najlepiej zrobic print screena
pozdrawiam
KONDI

#66901 26/08/2004 18:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał KONDIL:
[qb]jak sie zarejestrujesz wyskakuje komunikat z numerem konta i pinem trzeba najlepiej zrobic print screena
pozdrawiam
KONDI[/qb]
Co to jest ten print screen, mi również wyskoczył nr. konta i PIN,.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw:

#66902 26/08/2004 19:22
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
Quote
Oryginalnie wysłał KONDIL:
[qb]jak sie zarejestrujesz wyskakuje komunikat z numerem konta i pinem trzeba najlepiej zrobic print screena
pozdrawiam
KONDI[/qb]
No ale co zrobic jak przegapilem zanotowanie numeru konta i pinu!?

#66903 26/08/2004 20:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
donvagino -- będzie trochę problemów.

#66904 26/08/2004 21:33
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Dostaliscie te 10 euro od wetten.de?

#66905 26/08/2004 21:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
Quote
Oryginalnie wysłał donbagino:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał KONDIL:
[qb]jak sie zarejestrujesz wyskakuje komunikat z numerem konta i pinem trzeba najlepiej zrobic print screena
pozdrawiam
KONDI[/qb]
No ale co zrobic jak przegapilem zanotowanie numeru konta i pinu!?[/qb]
Napisałem do nich maila ale po angielsku bo z niemieckim mam problemy. Zobaczymy czy odpisząc cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66906 26/08/2004 22:12
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
G
ges Offline
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
Witam
Ja chciałbym powiedzieć o mrbrookmaker [mrbookmaker.com]
A najogólniej mówiąc chodzi o to że daje trzy darmowe obstawienia każde po 1 EUR.
Jeżeli ktoś zrobi sobie konto to po rejestracji musi podać promo code który idzie tak:FR072003T
wtedy dostajemy 3 darmowe obstawienia, chyba że dostaliśmy zaraz po rejestracji to wtedy promo code nie będzie działał.

#66907 26/08/2004 22:39
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
Quote
Niby bonus w wetten daja w ciagu 24 h niestety mija juz 36 godzina a bonusu nie widac? Komus przyznali wogole?
gdyby nie przyznali nie pisałbym na forum

#66908 26/08/2004 22:54
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
Quote
Oryginalnie wysłał ges:
[qb]Witam
Ja chciałbym powiedzieć o mrbrookmaker [mrbookmaker.com]
A najogólniej mówiąc chodzi o to że daje trzy darmowe obstawienia każde po 1 EUR.
Jeżeli ktoś zrobi sobie konto to po rejestracji musi podać promo code który idzie tak:FR072003T
wtedy dostajemy 3 darmowe obstawienia, chyba że dostaliśmy zaraz po rejestracji to wtedy promo code nie będzie działał.[/qb]
dzieki
kod działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

ps
jakie tam jest minimum i ile razy trzeba obrócic tym bonusem, zeby wypłacic?

#66909 26/08/2004 23:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
A mi ta [mrbookmaker.com] strona nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#66910 27/08/2004 05:39
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
Dzieki za cynk o promocji, ale nie moge znalezc gdzie trzeba ten kod wpisac. pomocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66911 27/08/2004 12:05
Dołączył: May 2003
Posty: 404
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 404
Quote
Oryginalnie wysłał dom45:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał ges:
[qb]Witam
Ja chciałbym powiedzieć o mrbrookmaker [mrbookmaker.com]
A najogólniej mówiąc chodzi o to że daje trzy darmowe obstawienia każde po 1 EUR.
Jeżeli ktoś zrobi sobie konto to po rejestracji musi podać promo code który idzie tak:FR072003T
wtedy dostajemy 3 darmowe obstawienia, chyba że dostaliśmy zaraz po rejestracji to wtedy promo code nie będzie działał.[/qb]
dzieki
kod działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

ps
jakie tam jest minimum i ile razy trzeba obrócic tym bonusem, zeby wypłacic?[/qb]
ten bonus 3x1EUR jest do postawienia tylko na angielskie, francuskie lub amerykanskie wyscigi konne, wpiszcie w pole "Promo Code" ten kod i przetlumaczcie sobie warunki

#66912 27/08/2004 13:00
Dołączył: Mar 2003
Posty: 425
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 425
To dlaczego ja postawiłem już na

K'lasautern - Sttutgart over 2,5
Argentyna - Paragwaj 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66913 27/08/2004 13:11
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
ja tez obstawiałem piłke i juz wygrałem

#66914 27/08/2004 13:34
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
G
ges Offline
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
Można stawiać na co się chce
Kod Trzeba wpisać w pole Promo Code
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#66915 27/08/2004 13:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Co do wetten.de co trzeba dokladnie zrobic? zarejestrowalem si nawet juz wyslalem maila o te 10 euro i nic 0 odpowiedzi nawet nie dostalem na maila potwierdzenia o rejestracji.

aha ten kod z mrbookmaker tez nie dziala

#66916 27/08/2004 14:48
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał blacky82:
[qb]Co do wetten.de co trzeba dokladnie zrobic? zarejestrowalem si nawet juz wyslalem maila o te 10 euro i nic 0 odpowiedzi nawet nie dostalem na maila potwierdzenia o rejestracji.

aha ten kod z mrbookmaker tez nie dziala[/qb]
Co do Wetten.de to musisz cierpliwie czekac. Do mnie odezwali sie po kilku dniach i tez juz myslałem ze nic z tego nie bedzie.

#66917 27/08/2004 15:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Fajny ten MrBookmaker... Wiecie, ile razy trzeba obrócić te ojro żeby można było wypłacić ?

#66918 27/08/2004 15:57
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Dzięki ges za cynk.Ale ze mną coś w "ciula " tną, zarejestrowałem się elegancko, podałem wszystkie potrzebne i niezbędne dane, a tu niestety, nie mogę sie zalogować, nie wiem dlaczego, gdy jednak próbowałem zarejstrować sie jeszcze raz na tych samych danych pojawiała sie dyspozycja mowiąca o tym , że użytkownik o takich danych istnieje, cóż tak niestety bywa....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw:

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, aker, rafal08, burbon, JelineK, Lukasz111), 2,332 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1