|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Tom główny pachol pantiba. Jaga lapserdak i dzuwkarzkurtyzan to kolejni.wymieniać dalej. A był kurze spokój a tu nagly powrot wrocil po odsuadce w meksyku. wymieniaj hultaju
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
zrozum człeniu, że ty zawsze będziesz sam póki nie pierdolniesz porządnego baranka w ścianę i nie zmądrzejesz
tu nie ma żadnej bandy, jest tylko kilkanaście/kilkadziesiąt osób które irytujesz i to wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
znowu piłeś bronxy a prosili ludzie grzecznie, żebyś tu nie przyłaził wygrzany trzema redsami 1 piwko dziś. Zaskoczę was:flaga Polski mi wisi na balkonie od dziś. To na pokaz jak Ci co autami jeżdżą z choragiewkami i tym na lusterkach.szok Nie bo dopiero dziś ja zdobyłem. Zakupy w kaufland za sto i flaga jest A 3 maja też Ci wisiała flaga?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
zrozum człeniu, że ty zawsze będziesz sam póki nie pierdolniesz porządnego baranka w ścianę i nie zmądrzejesz
tu nie ma żadnej bandy, jest tylko kilkanaście/kilkadziesiąt osób które irytujesz i to wszystko zacząłem irytować jak kendo wrocilas i mnie wkurwiales
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
beksiu zakupiłeś już to? czy kogoś z rodziny musisz poprosić [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493 |
Kopacze to dla niektórych bogowie. 0-0 wywołuje u nich ekstazę. Do tych cymbałów, to jest forum bukmacherskie, tu wchodzą ci co stawiają pieniądze. popieram Cię. Jack jedyny chyba.jechać bandę B z wodzem na czele I w pizdu was razem wsadzić, może się będziecie ładować jak to Milika w dupę bo nie strzelił. A jak będzie sukces to najwięksi 'kibice' z was nagle pewnie będą. Reprezentacji swojego kraju zawsze się kibicuje jaka by nie była.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
i po huj ci ta flaga jak się zakładałeś że Polska nie awansuje ? Osobowość wieloraka , ja już zdiagnozowałem . Idź ty chłopie do doktora .... no na pokaz bo po co.identyfikuje się z narodem. albo jedno albo drugie hultaju http://sjp.pwn.pl/slowniki/na-pokaz.htmlna pokaz I 1. «robiony, okazywany dla pozoru lub efektu» 2. «służący tylko do oglądania»
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
beksiu zakupiłeś już to? czy kogoś z rodziny musisz poprosić [ Linked Image] nie zakupiłem. Wartość pójdzie przelewem. Nie bój zaby
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Przed ostatnią kolejką rywalizacji w polskiej grupie na Euro 2016 wiemy już bardzo dużo. Choć nikt jeszcze w 100% nie może być pewny gry w 1/8 finału, to przynajmniej wiemy, kto na 100% w tej fazie się nie znajdzie.
W meczu rozpoczynającym drugą serię spotkań w grupie C doszło do niespodzianki. Irlandia Północna pokonała w Lyonie Ukrainę 2:0, co powoduje, że Wyspiarze mają nadzieję na awans do 1/8 finału.
Ukraińcy po ostatnim gwizdku byli jedną nogą poza mistrzostwami Europy, a wynik meczu Polski z Niemcami potwierdził ich los. W przypadku remisu lub wygranej Polaków, zespół Mychajła Fomienki tracił szansę na wyjście z grupy. 0:0 w Saint-Denis pozbawiło Ukrainę nadziei na Euro 2016.
Remis w meczu Polaków i Niemców przybliża jednych i drugich do gry w 1/8 finału, ale żadna z tych drużyn jeszcze go sobie nie zapewniła. Irlandia Północna nie będzie już niżej niż na trzecim miejscu i może wskoczyć wyżej. Musiałaby jednak pokonać mistrzów świata i liczyć, że Polska straci punkty z pogrążoną już Ukrainą. Szanse na to są jednak nieduże i jeśli Niemcy wygrają w ostatnim meczu, to Polska nie wypadnie z pierwszej dwójki, nawet jeśli przegra trzeci mecz.
W przypadku równej liczby punktów na Euro 2016 w pierwszej kolejności decydują bezpośrednie mecze.
Tabela grupy C (stan po dwóch kolejkach)
Drużyna Mecze Punkty Bramki 1. Niemcy 2 4 2:0 2. Polska 2 4 1:0 3. Irlandia Płn. 2 3 2:1 4. Ukraina 2 0 0:4
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Tom to za ciężkie dla mnie. Ja jestem ameba bulehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
podpis froda pod nikiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Tom to za ciężkie dla mnie. Ja jestem ameba bulehe W takim razie życzę dobrej nocy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
podpis froda pod nikiem  chora głowa ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
mam nadzieje, że ukraińskie ścierki podejdą do meczu z nami równie ambitnie jak do dzisiejszego z Irlandią Płn.
wtedy pierwsze miejsce w grupie raczej pewne
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Lepiej sie nie pchac na 1 miejsce... lepiej zagrac z drugiego miejsca ze Szwajcaria/Rumunia niz wpasc na jakas ekipe z 3 miejsca bo moze to byc jakas Portugalia, Belgia czy cos w tym stylu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Tom główny pachol pantiba. Jaga lapserdak i dzuwkarzkurtyzan to kolejni.wymieniać dalej. A był kurze spokój a tu nagly powrot wrocil po odsuadce w meksyku. ty hipokryto jebany z alzheimerem piszesz takie durnoty ze sie czytac nie da na drugi dzien zmieniasz zdanie i udajesz wielkiego wodzireja quasi jestes takim debilem ze wiekszego dawno nie widzialem i jeszcze te koperty cie pograzyly widac ze jestes nieudacznikiem i pizda bez jaj i honoru
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Hubert kocie zamilcz. Mleka nie wypiles
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
analityk spłaci TEO ale dopiero po tym jak dostanie od teściowej kopertę  stąd pewnie te teksty o ratach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Jaga tys jest nieźle walniety
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Kopacze to dla niektórych bogowie. 0-0 wywołuje u nich ekstazę. Do tych cymbałów, to jest forum bukmacherskie, tu wchodzą ci co stawiają pieniądze. popieram Cię. Jack jedyny chyba.jechać bandę B z wodzem na czele I w pizdu was razem wsadzić, może się będziecie ładować jak to Milika w dupę bo nie strzelił. A jak będzie sukces to najwięksi 'kibice' z was nagle pewnie będą. Reprezentacji swojego kraju zawsze się kibicuje jaka by nie była. Skąd Ty się urwałeś. Wracaj na oddział.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|