Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 78 z 80 1 2 76 77 78 79 80
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by beks
Tom główny pachol pantiba. Jaga lapserdak i dzuwkarzkurtyzan to kolejni.wymieniać dalej. A był kurze spokój a tu nagly powrot wrocil po odsuadce w meksyku.
wymieniaj hultaju

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
zrozum człeniu, że ty zawsze będziesz sam póki nie pierdolniesz porządnego baranka w ścianę i nie zmądrzejesz

tu nie ma żadnej bandy, jest tylko kilkanaście/kilkadziesiąt osób które irytujesz i to wszystko

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by Igor
Originally Posted by beks
Originally Posted by bitnap
znowu piłeś bronxy a prosili ludzie grzecznie, żebyś tu nie przyłaził wygrzany trzema redsami
1 piwko dziś. Zaskoczę was:flaga Polski mi wisi na balkonie od dziś. To na pokaz jak Ci co autami jeżdżą z choragiewkami i tym na lusterkach.szok
Nie bo dopiero dziś ja zdobyłem. Zakupy w kaufland za sto i flaga jest
A 3 maja też Ci wisiała flaga?

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by bitnap
zrozum człeniu, że ty zawsze będziesz sam póki nie pierdolniesz porządnego baranka w ścianę i nie zmądrzejesz

tu nie ma żadnej bandy, jest tylko kilkanaście/kilkadziesiąt osób które irytujesz i to wszystko
zacząłem irytować jak kendo wrocilas i mnie wkurwiales

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
beksiu zakupiłeś już to? czy kogoś z rodziny musisz poprosić

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
Originally Posted by beks
Originally Posted by n____
Kopacze to dla niektórych bogowie. 0-0 wywołuje u nich ekstazę. Do tych cymbałów, to jest forum bukmacherskie, tu wchodzą ci co stawiają pieniądze.
popieram Cię. Jack jedyny chyba.jechać bandę B z wodzem na czele

I w pizdu was razem wsadzić, może się będziecie ładować jak to Milika w dupę bo nie strzelił.

A jak będzie sukces to najwięksi 'kibice' z was nagle pewnie będą.

Reprezentacji swojego kraju zawsze się kibicuje jaka by nie była.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by beks
Originally Posted by Warren
i po huj ci ta flaga jak się zakładałeś że Polska nie awansuje ?
Osobowość wieloraka , ja już zdiagnozowałem .
Idź ty chłopie do doktora ....
no na pokaz bo po co.identyfikuje się z narodem.
albo jedno albo drugie hultaju
http://sjp.pwn.pl/slowniki/na-pokaz.html

na pokaz I
1. «robiony, okazywany dla pozoru lub efektu»
2. «służący tylko do oglądania»

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by c1nek
beksiu zakupiłeś już to? czy kogoś z rodziny musisz poprosić

[Linked Image]
nie zakupiłem. Wartość pójdzie przelewem. Nie bój zaby

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Przed ostatnią kolejką rywalizacji w polskiej grupie na Euro 2016 wiemy już bardzo dużo. Choć nikt jeszcze w 100% nie może być pewny gry w 1/8 finału, to przynajmniej wiemy, kto na 100% w tej fazie się nie znajdzie.



W meczu rozpoczynającym drugą serię spotkań w grupie C doszło do niespodzianki. Irlandia Północna pokonała w Lyonie Ukrainę 2:0, co powoduje, że Wyspiarze mają nadzieję na awans do 1/8 finału.



Ukraińcy po ostatnim gwizdku byli jedną nogą poza mistrzostwami Europy, a wynik meczu Polski z Niemcami potwierdził ich los. W przypadku remisu lub wygranej Polaków, zespół Mychajła Fomienki tracił szansę na wyjście z grupy. 0:0 w Saint-Denis pozbawiło Ukrainę nadziei na Euro 2016.



Remis w meczu Polaków i Niemców przybliża jednych i drugich do gry w 1/8 finału, ale żadna z tych drużyn jeszcze go sobie nie zapewniła. Irlandia Północna nie będzie już niżej niż na trzecim miejscu i może wskoczyć wyżej. Musiałaby jednak pokonać mistrzów świata i liczyć, że Polska straci punkty z pogrążoną już Ukrainą. Szanse na to są jednak nieduże i jeśli Niemcy wygrają w ostatnim meczu, to Polska nie wypadnie z pierwszej dwójki, nawet jeśli przegra trzeci mecz.



W przypadku równej liczby punktów na Euro 2016 w pierwszej kolejności decydują bezpośrednie mecze.



Tabela grupy C (stan po dwóch kolejkach)

Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Niemcy 2 4 2:0
2. Polska 2 4 1:0
3. Irlandia Płn. 2 3 2:1
4. Ukraina 2 0 0:4

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Tom to za ciężkie dla mnie. Ja jestem ameba bulehe

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
podpis froda pod nikiem laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by beks
Tom to za ciężkie dla mnie. Ja jestem ameba bulehe
W takim razie życzę dobrej nocy

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by tronk
podpis froda pod nikiem laugh
chora głowa ...

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
mam nadzieje, że ukraińskie ścierki podejdą do meczu z nami równie ambitnie jak do dzisiejszego z Irlandią Płn.

wtedy pierwsze miejsce w grupie raczej pewne

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Lepiej sie nie pchac na 1 miejsce... lepiej zagrac z drugiego miejsca ze Szwajcaria/Rumunia niz wpasc na jakas ekipe z 3 miejsca bo moze to byc jakas Portugalia, Belgia czy cos w tym stylu.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by beks
Tom główny pachol pantiba. Jaga lapserdak i dzuwkarzkurtyzan to kolejni.wymieniać dalej. A był kurze spokój a tu nagly powrot wrocil po odsuadce w meksyku.

ty hipokryto jebany z alzheimerem piszesz takie durnoty ze sie czytac nie da na drugi dzien zmieniasz zdanie i udajesz wielkiego wodzireja quasi jestes takim debilem ze wiekszego dawno nie widzialem i jeszcze te koperty cie pograzyly widac ze jestes nieudacznikiem i pizda bez jaj i honoru

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Hubert kocie zamilcz. Mleka nie wypiles

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
analityk spłaci TEO ale dopiero po tym jak dostanie od teściowej kopertę grin

stąd pewnie te teksty o ratach laugh

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Jaga tys jest nieźle walniety

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by hubert
Originally Posted by beks
Originally Posted by n____
Kopacze to dla niektórych bogowie. 0-0 wywołuje u nich ekstazę. Do tych cymbałów, to jest forum bukmacherskie, tu wchodzą ci co stawiają pieniądze.
popieram Cię. Jack jedyny chyba.jechać bandę B z wodzem na czele

I w pizdu was razem wsadzić, może się będziecie ładować jak to Milika w dupę bo nie strzelił.

A jak będzie sukces to najwięksi 'kibice' z was nagle pewnie będą.

Reprezentacji swojego kraju zawsze się kibicuje jaka by nie była.


Skąd Ty się urwałeś. Wracaj na oddział.

Strona 78 z 80 1 2 76 77 78 79 80

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1