Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 80 z 80 1 2 78 79 80
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Tronk w czym ma rację. Jak byłem nastolatkiem to też się tym emocjonowałem, ale wyszły mi takie głupoty z głowy, na szczęście. To nie ma żadnego znaczenia, ani wpływu na moje życie. Piłkarz to jeden z najbardziej przepłacanych zawodów. Może nie ze względu na partycypację w zyskach, ale ze względu użyteczności społecznej. Chociaż jak spojrzeć na popularność i wywoływane emocje, to jakieś uzasadnienie jest, ale to tylko świadczy jak głupie mamy to społeczeństwo.

Najlepszy przykład Hubert, coś nie współgra z jego ograniczonym światopoglądem i lecą wyzwiska.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
Originally Posted by n____
Tronk w czym ma rację. Jak byłem nastolatkiem to też się tym emocjonowałem, ale wyszły mi takie głupoty z głowy, na szczęście. To nie ma żadnego znaczenia, ani wpływu na moje życie. Piłkarz to jeden z najbardziej przepłacanych zawodów. Może nie ze względu na partycypację w zyskach, ale ze względu użyteczności społecznej. Chociaż jak spojrzeć na popularność i wywoływane emocje, to jakieś uzasadnienie jest, ale to tylko świadczy jak głupie mamy to społeczeństwo.

Najlepszy przykład Hubert, coś nie współgra z jego ograniczonym światopoglądem i lecą wyzwiska.


Dlaczego uważasz to za głupoty? Kibicowanie własnej drużynie narodowej? Bo to przestaje być modne czy co? Piłkarze są przepłacani, na moje życie również nie ma to wpływu. To, że interesuje nas sport, jak NASZ kraj wygrywa, uważasz za głupotę? Mamy kibicować Niemcom, czy innym co nas większość historii w sumie aż do dzisiaj 'dymają' ?

Mówisz o ograniczonym światopoglądzie - czemu Twój światopogląd ma być mniej ograniczony niż mój?

Trochę możliwe, że mnie poniosło z wyzwiskami za co sorry piwo - wpływ emocji

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by Kretol
dałem za 5 dyszek na Polskę i myślę co dać z tego free beta za 40zł w becie na żywo

daj na Niemców zniwelujesz straty prawie do 0 grin

Chciałem jakis wysoki kurs może na 0:0

Takiej dumy nie nie miałem w sobie nigdy ! Brawo brawo nasi ! pierwsze 15min obrona Częstochowy ale później ! Szacun ! Ja i mój roczink 88 nie widzieliśmy nigdy wcześniej takiej gry na turnieju !

jedno wielkie DZIĘKUJE !!!!!!!!!!!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
halo mecz.pl jeśli beks się wywiąże z zakładu to ja dosyłam jakiś śląski 4 pak ! piona !


POLSKA GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
FANTASY.... Neuer 6.. Boa 5.. Glik 6... Krycha 3 i Muller 4(c) tak dobrze jeszcze nie było ale i tak dno dna w tabeli mecz.pl

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Super mecz. Mówiłem, że dzisiaj pierwsze 0-0.

W fantasy 11 miejsce, 91pkt. Jebani anglicy zawalili sprawę, mam nadzieję, że reszta da radę. Fechu jebnął popis



I beks/analityk, jak nie napisałem słowa na twój temat kiedy wszyscy na ciebie najeżdżali tak teraz nie da rady tego zrobić. Chuj w zakłady i odchodzenie z forum, ale mógłbyś mieć trochę honoru i zamknąć pizdę gdy okazało się że twoje słowo i typy są chuja warte. Pohamować się, bo kurwa wychodzisz na takiego pajaca, że to aż nieprawdopodobne że tego nie widzisz.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
ale co do meczu wspomnieć trzeba jednak, że Milik to tragedia jakaś, gość tyle gówna w majtach że ciężko uwierzyć - nawet z irolami zagrał totalne dno

Stępiński w 11stce na Ukrów, taka zmiana jest konieczna

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Polacy aplauz aplauz shocked

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Kibicowanie raczej nie przestaje być modne. Tu chodzi o skalę. Jestem za rozwojem Polski i za sukcesami. W tym wypadku to tylko kopanie piłki, i traktuję to jak kopanie piłki. Można lubić piłkę nożną, samemu uprawiając tę dyscyplinę, ale podniecać się mistrzostwami zawłaszczonymi przez UEFA, gdzie nawet prosto kopnąć nie umieją, w każdym kącie korupcja i machlojki, to nie dla mnie.


Strona 80 z 80 1 2 78 79 80

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,398 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,701
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1