|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Justin: [qb]buk bardzo fajny,przejrzysta oferta,kursy nawet nawet,tylko zastanawia mnie jedna kwestia
"It is possible for you to withdraw funds from your MrBookmaker account just after having made your first deposit"
.....z tego wynika ze trza depozyt zlozyc zeby wyplacic cokolwiek.[/qb] no to wplacasz te minimum i wyplacasz calosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
a u mnie jak nie działało , tak i nie działa, na maile też nie odpisują :rolleyes:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201 |
Wczoraj sie zarejestrowalem i też mi nic nie przysłali. Wieczorem napisalem do nich maila z loginem i dzisiaj wszystko działa, postawilem nawet pierwszy zakład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Szkoda ze żeby wypłacić pieniążki trzeba najpierw wpłacić 15E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A do tego dochodzi jeszcze koszt wypłaty (5E).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11 |
A czy ta informacja że trzeba wpłacić 15 EUR przed wypłatą z mrbrookmaker jest pewna??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Ja ostatnio dostałem z allegro promocję w www.bet-at-home.com [ bet-at-home.com] Co prawda 10 zł tylko ale zawsze coś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201 |
Oryginalnie wysłał ges: [qb]A czy ta informacja że trzeba wpłacić 15 EUR przed wypłatą z mrbrookmaker jest pewna??[/qb] Raczej tak. Justin napisał wcześniej, że aby wypłacić trzeba najpierw wpłacić, a minimalna wpłata to 15 EUR.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Dostalem takiego maila od wetten.de czy ktos moglby mi go przetlumaczyc ? Sehr geehrte Dame, sehr geehrter Herr, vielen Dank für Ihr Interesse an unserer Website. Wir freuen uns, dass Sie ein Wettkonto angelegt haben. Zu Ihrer und zu unserer Sicherheit bitten wir Sie gemäß Abschnitt IV und V der Wettbestimmungen, uns ein Kopie Ihres Personalausweises oder Ihres Reisepasses per Post, per Telefax (030 / 70 07 76 44) oder per e-mail zuzusenden. Dieses Verfahren dient der Vermeidung von Mehrfachanmeldungen sowie dem Schutz Minderjähriger. Nach dem Eingang Ihres Identitätsnachweises wird Ihrem Wettkonto der Welcome Bonus gutgeschrieben. Viel Erfolg beim Wetten Ihr Team von www.wetten.de [ wetten.de]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 188 |
Oryginalnie wysłał ermol: [qb]Dostalem takiego maila od wetten.de czy ktos moglby mi go przetlumaczyc ? Sehr geehrte Dame, sehr geehrter Herr, vielen Dank für Ihr Interesse an unserer Website. Wir freuen uns, dass Sie ein Wettkonto angelegt haben. Zu Ihrer und zu unserer Sicherheit bitten wir Sie gemäß Abschnitt IV und V der Wettbestimmungen, uns ein Kopie Ihres Personalausweises oder Ihres Reisepasses per Post, per Telefax (030 / 70 07 76 44) oder per e-mail zuzusenden. Dieses Verfahren dient der Vermeidung von Mehrfachanmeldungen sowie dem Schutz Minderjähriger. Nach dem Eingang Ihres Identitätsnachweises wird Ihrem Wettkonto der Welcome Bonus gutgeschrieben. Viel Erfolg beim Wetten Ihr Team von www.wetten.de [ wetten.de][/qb] dużo tłumaczenia...chodzi im o bezpieczeństwo , więc proszą Ciebie o przysłanie per poczta, e-mail, telefax Twojego paszportu lub dowodu osobistego [lub czegoś podbnego]. Po identyfikacji i weryfikacji danych dostaniesz tego 'welcome bonus' . pozdrawiam, TdF
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222 |
Oryginalnie wysłał ermol: [QB]
Zu Ihrer und zu unserer Sicherheit bitten wir Sie gemäß Abschnitt IV und V der Wettbestimmungen, uns ein Kopie Ihres Personalausweises oder Ihres Reisepasses per Post, per Telefax (030 / 70 07 76 44) oder per e-mail zuzusenden. Dieses Verfahren dient der Vermeidung von Mehrfachanmeldungen sowie dem Schutz Minderjähriger.
Nach dem Eingang Ihres Identitätsnachweises wird Ihrem Wettkonto der Welcome Bonus gutgeschrieben.
[/URLQB] TEN FRAGMENT JEST NAJWAŻNIEJSZY : "Dla Pana i Naszego bezpieczeństwa stosownie do par.4 i 5 post.regulaminu prosimy o przysłanie kopii Pańskiego dowodu osobistego lub paszportu przez pocztę , telefax (0/30/70077644) lub e-mail.Ten rygor słuzy zapobiezeniu wielokrotności kont jak również ochronie małoletnich . Po wpłynięciu dowodów identyfikacyjnych na Pańkie konto zostanie zapisany bonus powitalny."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Dziekuje wam chlopaki !! A juz zwatpilem w tego bonusa a okazuje sie ze jednak jest OKEY !! Jeszcze raz dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2003
Posty: 21 |
Potrzebuje bonusu w bet-at-home (5zl allegro).A co dam w zamian? Adresik stronki na ktorej dostaniesz 5EURO po rejestracji bez zadnego skanowania itp. duzo opcji co do jednego meczu np real dzis mial ponad 150! opcji 1 X 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiec jesli go masz prosze o kontakt na maila bo-go@o2.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał -=BoGo=-: [qb]Potrzebuje bonusu w bet-at-home (5zl allegro).A co dam w zamian? Adresik stronki na ktorej dostaniesz 5EURO po rejestracji bez zadnego skanowania itp. duzo opcji co do jednego meczu np real dzis mial ponad 150! opcji 1 X 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiec jesli go masz prosze o kontakt na maila [email] [email protected][/qb] Widzisz[/email] kolo ten watek powstal by sobie pomagac i jesli chcesz cos w zamian to nie jestes tu mile widziany..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
Oryginalnie wysłał -=BoGo=-: [qb]Potrzebuje bonusu w bet-at-home (5zl allegro).A co dam w zamian? Adresik stronki na ktorej dostaniesz 5EURO po rejestracji bez zadnego skanowania itp. duzo opcji co do jednego meczu np real dzis mial ponad 150! opcji 1 X 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiec jesli go masz prosze o kontakt na maila [email] [email protected][/qb] ładnie[/email], ładnie... :rolleyes: a nie podasz tej stronki bez bonusu w bet-at-home?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
I jak probowal ktos wyplacic tego bonusa od internet1x2? zrobilem obrot 16 razy na koncie 104$. Tam z tego co pamietam wyplata max 100$. I niby pozniej sie okazalo ze BG10 bonus tylkodla Bulgarow. Nie wiem jak wyplacic czy na MB czy na konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
co to jest ten kod?i gdzie go nalezy podac dokladnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał jazdagz: [qb]co to jest ten kod?i gdzie go nalezy podac dokladnie?[/qb] PROMO CODE, po prawej stronie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
mam wpisac dokladnie..JVT31?..co to w ogole oznacza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał jazdagz: [qb]mam wpisac dokladnie..JVT31?..co to w ogole oznacza?[/qb] pojecia nie mam co to znaczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
to skad do glowy ci przyszlo ze to akurat trzeba wpisac?
|
|
|
Link skopiowany do schowka