Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#66939 28/08/2004 01:05
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Justin:
[qb]buk bardzo fajny,przejrzysta oferta,kursy nawet nawet,tylko zastanawia mnie jedna kwestia

"It is possible for you to withdraw funds from your MrBookmaker account just after having made your first deposit"

.....z tego wynika ze trza depozyt zlozyc zeby wyplacic cokolwiek.[/qb]
no to wplacasz te minimum i wyplacasz calosc

Bonus: Unibet
#66940 28/08/2004 01:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
a u mnie jak nie działało , tak i nie działa, na maile też nie odpisują
:rolleyes:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw:

#66941 28/08/2004 13:17
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
Wczoraj sie zarejestrowalem i też mi nic nie przysłali. Wieczorem napisalem do nich maila z loginem i dzisiaj wszystko działa, postawilem nawet pierwszy zakład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Szkoda ze żeby wypłacić pieniążki trzeba najpierw wpłacić 15E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A do tego dochodzi jeszcze koszt wypłaty (5E).

#66942 28/08/2004 15:25
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
G
ges Offline
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
A czy ta informacja że trzeba wpłacić 15 EUR przed wypłatą z mrbrookmaker jest pewna??

#66943 28/08/2004 15:29
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Ja ostatnio dostałem z allegro promocję w www.bet-at-home.com [bet-at-home.com]
Co prawda 10 zł tylko ale zawsze coś.

#66944 28/08/2004 15:49
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
Quote
Oryginalnie wysłał ges:
[qb]A czy ta informacja że trzeba wpłacić 15 EUR przed wypłatą z mrbrookmaker jest pewna??[/qb]
Raczej tak. Justin napisał wcześniej, że aby wypłacić trzeba najpierw wpłacić, a minimalna wpłata to 15 EUR.

#66945 28/08/2004 22:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Dostalem takiego maila od wetten.de czy ktos moglby mi go przetlumaczyc ?

Sehr geehrte Dame,

sehr geehrter Herr,



vielen Dank für Ihr Interesse an unserer Website. Wir freuen uns, dass Sie ein Wettkonto angelegt haben.



Zu Ihrer und zu unserer Sicherheit bitten wir Sie gemäß Abschnitt IV und V der Wettbestimmungen, uns ein Kopie Ihres Personalausweises oder Ihres Reisepasses per Post, per Telefax (030 / 70 07 76 44) oder per e-mail zuzusenden. Dieses Verfahren dient der Vermeidung von Mehrfachanmeldungen sowie dem Schutz Minderjähriger.



Nach dem Eingang Ihres Identitätsnachweises wird Ihrem Wettkonto der Welcome Bonus gutgeschrieben.



Viel Erfolg beim Wetten



Ihr Team von www.wetten.de [wetten.de]

#66946 28/08/2004 23:28
Dołączył: May 2004
Posty: 188
T
TdF Offline
member
member
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 188
Quote
Oryginalnie wysłał ermol:
[qb]Dostalem takiego maila od wetten.de czy ktos moglby mi go przetlumaczyc ?

Sehr geehrte Dame,

sehr geehrter Herr,



vielen Dank für Ihr Interesse an unserer Website. Wir freuen uns, dass Sie ein Wettkonto angelegt haben.



Zu Ihrer und zu unserer Sicherheit bitten wir Sie gemäß Abschnitt IV und V der Wettbestimmungen, uns ein Kopie Ihres Personalausweises oder Ihres Reisepasses per Post, per Telefax (030 / 70 07 76 44) oder per e-mail zuzusenden. Dieses Verfahren dient der Vermeidung von Mehrfachanmeldungen sowie dem Schutz Minderjähriger.



Nach dem Eingang Ihres Identitätsnachweises wird Ihrem Wettkonto der Welcome Bonus gutgeschrieben.



Viel Erfolg beim Wetten



Ihr Team von www.wetten.de [wetten.de][/qb]
dużo tłumaczenia...chodzi im o bezpieczeństwo , więc proszą Ciebie o przysłanie per poczta, e-mail, telefax Twojego paszportu lub dowodu osobistego [lub czegoś podbnego]. Po identyfikacji i weryfikacji danych dostaniesz tego 'welcome bonus' .

pozdrawiam,
TdF

#66947 28/08/2004 23:44
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Quote
Oryginalnie wysłał ermol:
[QB]


Zu Ihrer und zu unserer Sicherheit bitten wir Sie gemäß Abschnitt IV und V der Wettbestimmungen, uns ein Kopie Ihres Personalausweises oder Ihres Reisepasses per Post, per Telefax (030 / 70 07 76 44) oder per e-mail zuzusenden. Dieses Verfahren dient der Vermeidung von Mehrfachanmeldungen sowie dem Schutz Minderjähriger.



Nach dem Eingang Ihres Identitätsnachweises wird Ihrem Wettkonto der Welcome Bonus gutgeschrieben.



[/URLQB]
TEN FRAGMENT JEST NAJWAŻNIEJSZY :

"Dla Pana i Naszego bezpieczeństwa stosownie do par.4 i 5 post.regulaminu prosimy o przysłanie kopii Pańskiego dowodu osobistego lub paszportu przez pocztę , telefax (0/30/70077644) lub e-mail.Ten rygor słuzy zapobiezeniu wielokrotności kont jak również ochronie małoletnich .
Po wpłynięciu dowodów identyfikacyjnych na Pańkie konto zostanie zapisany bonus powitalny."

#66948 29/08/2004 00:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Dziekuje wam chlopaki !! A juz zwatpilem w tego bonusa a okazuje sie ze jednak jest OKEY !! Jeszcze raz dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66949 29/08/2004 23:05
Dołączył: Apr 2003
Posty: 21
-
stranger
stranger
- Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 21
Potrzebuje bonusu w bet-at-home (5zl allegro).A co dam w zamian? Adresik stronki na ktorej dostaniesz 5EURO po rejestracji bez zadnego skanowania itp. duzo opcji co do jednego meczu np real dzis mial ponad 150! opcji 1 X 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wiec jesli go masz prosze o kontakt na maila bo-go@o2.pl

#66950 29/08/2004 23:10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał -=BoGo=-:
[qb]Potrzebuje bonusu w bet-at-home (5zl allegro).A co dam w zamian? Adresik stronki na ktorej dostaniesz 5EURO po rejestracji bez zadnego skanowania itp. duzo opcji co do jednego meczu np real dzis mial ponad 150! opcji 1 X 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wiec jesli go masz prosze o kontakt na maila [email][email protected][/qb]
Widzisz[/email] kolo ten watek powstal by sobie pomagac i jesli chcesz cos w zamian to nie jestes tu mile widziany..

#66951 29/08/2004 23:36
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
Quote
Oryginalnie wysłał -=BoGo=-:
[qb]Potrzebuje bonusu w bet-at-home (5zl allegro).A co dam w zamian? Adresik stronki na ktorej dostaniesz 5EURO po rejestracji bez zadnego skanowania itp. duzo opcji co do jednego meczu np real dzis mial ponad 150! opcji 1 X 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wiec jesli go masz prosze o kontakt na maila [email][email protected][/qb]
ładnie[/email], ładnie... :rolleyes:
a nie podasz tej stronki bez bonusu w bet-at-home?

#66952 30/08/2004 12:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
I jak probowal ktos wyplacic tego bonusa od internet1x2? zrobilem obrot 16 razy na koncie 104$. Tam z tego co pamietam wyplata max 100$. I niby pozniej sie okazalo ze BG10 bonus tylkodla Bulgarow. Nie wiem jak wyplacic czy na MB czy na konto.

#66953 01/09/2004 04:51
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
http://www.dimebetting.com/SignUp-lite.asp
10$ free
wystarczy sie zarejestrowac, podac kod: JVT31 potem wysłac maila na: [email][email protected]<br[/email] />obrót 5X, max wypłata bez depozytu 25$

#66954 01/09/2004 05:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb] http://www.dimebetting.com/SignUp-lite.asp
10$ free
wystarczy sie zarejestrowac, podac kod: JVT31 potem wysłac maila na: [email][email protected]<br[/email] />obrót 5X, max wypłata bez depozytu 25$[/qb]
co to jest ten kod?i gdzie go nalezy podac dokladnie?

#66955 01/09/2004 06:03
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał jazdagz:
[qb]co to jest ten kod?i gdzie go nalezy podac dokladnie?[/qb]
PROMO CODE, po prawej stronie

#66956 01/09/2004 06:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
mam wpisac dokladnie..JVT31?..co to w ogole oznacza?

#66957 01/09/2004 06:39
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał jazdagz:
[qb]mam wpisac dokladnie..JVT31?..co to w ogole oznacza?[/qb]
pojecia nie mam co to znaczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66958 01/09/2004 06:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
to skad do glowy ci przyszlo ze to akurat trzeba wpisac?

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1