|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
to skad do glowy ci przyszlo ze to akurat trzeba wpisac? według mnie stąd stąd [ forum.bettingadvice.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
fajna promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> poważnie dają tego bonusa? co im napisać w mailu? bo promo code wpisałem przy rejestracji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 623 |
Oryginalnie wysłał dom45: [qb] fajna promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> poważnie dają tego bonusa?[qb] co im napisać w mailu?[/qb] bo promo code wpisałem przy rejestracji... Ja też chętnie się dowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Oryginalnie wysłał blacky82: [qb]I jak probowal ktos wyplacic tego bonusa od internet1x2? zrobilem obrot 16 razy na koncie 104$. Tam z tego co pamietam wyplata max 100$. I niby pozniej sie okazalo ze BG10 bonus tylkodla Bulgarow. Nie wiem jak wyplacic czy na MB czy na konto.[/qb] To teraz UWAGA bo duzo bylo dyskusji prowadzonych przez niejkiego Kole na temat Bonusu: BG10 w Internet1x2. Otoz olelem dociekania Koli ze to jest tylko promo dla bulgarow itp. itd. popykalem troche u nich i doszedlem do max kwoty jaka mozna wypalcic z tego bonusa otoz: 100$. wyslalem do nich maila z zapytaniem o mozliwosc wyplaty to mi odpisali o podanie username w celu sprawdzenia mojego konta itp. itd. i dostalem taka oto odpowiedz: Dear Blacky82, Since this is a free account you are not able to cashout until 30 days. Regards, Indira A. Accounts Dept. www.Internet1x2.com [ internet1x2.com] www.Casino1x2.com [ casino1x2.com] Jednym slowem wyplacic z tego bonusa mozna tylko ciekawe ile bedzie szlo wyplacenie i czy wogole ta firma jest wyplacalna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
Oryginalnie wysłał blacky82: [qb] Oryginalnie wysłał blacky82: [qb]I jak probowal ktos wyplacic tego bonusa od internet1x2? zrobilem obrot 16 razy na koncie 104$. Tam z tego co pamietam wyplata max 100$. I niby pozniej sie okazalo ze BG10 bonus tylkodla Bulgarow. Nie wiem jak wyplacic czy na MB czy na konto.[/qb] To teraz UWAGA bo duzo bylo dyskusji prowadzonych przez niejkiego Kole na temat Bonusu: BG10 w Internet1x2. Otoz olelem dociekania Koli ze to jest tylko promo dla bulgarow itp. itd. popykalem troche u nich i doszedlem do max kwoty jaka mozna wypalcic z tego bonusa otoz: 100$. wyslalem do nich maila z zapytaniem o mozliwosc wyplaty to mi odpisali o podanie username w celu sprawdzenia mojego konta itp. itd. i dostalem taka oto odpowiedz: Dear Blacky82, Since this is a free account you are not able to cashout until 30 days. Regards, Indira A. Accounts Dept. www.Internet1x2.com [ internet1x2.com] www.Casino1x2.com [ casino1x2.com] Jednym slowem wyplacic z tego bonusa mozna tylko ciekawe ile bedzie szlo wyplacenie i czy wogole ta firma jest wyplacalna.[/qb] czy ta promocja nadal tam trwa i czy wystarczy sie tylko zarejestrowac zeby dostac bonus czy tez trzeba wysyłac maile?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
a ja dzisiaj dostalem mejla o takiej tresci: "Cieszymy sie, ze mozemy wszystkim uzytkownikom o2.pl przekazac gratis Bon pieniezny w wysokosci 10,-- PLN..." widac, ze [email]bet@home[/email] mocno wchodzi w polske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
zapomniales dodac jeszcze jednego punktu z regulaminu promocji (chociaz nie jest on taki wazny): "...account must age 30 days..." czyli dopiero po miesiacu mozna wyplacac kase. wazne, zeby wogole wyplacili - w koncu to buk z naszej ulubionej kostaryki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
tak uczyniłem ! wiielkie dzięx za info!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: długo trzeba czekać na te $$ ,mija 10 h i narazie u mnie nic(maila oczywiście posłałem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329 |
Oryginalnie wysłał kiwka: [qb] tak uczyniłem ! wiielkie dzięx za info!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: długo trzeba czekać na te $$ ,mija 10 h i narazie u mnie nic(maila oczywiście posłałem)[/qb] Ja ten bonus mam nazywa się freeplay i nie jest on uwzgledniany w koncie tylko po prawej stronie, tam nie ma co grać sama nfl i do tego na 9 zierpnia także predzej czy póxniej i tak te 10$dolców przegram bo sie na tym nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Oryginalnie wysłał kiwka: [qb] tak uczyniłem ! wiielkie dzięx za info!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: długo trzeba czekać na te $$ ,mija 10 h i narazie u mnie nic(maila oczywiście posłałem)[/qb] Ja rejestrowałem sie dzis rano i dostałem email ze juz po promo wiec ci ktorzy zapisali sie w wrzesniu to juz maja po bo to było zzwiazane z Atenami .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
qrwa jak na złość...eehhh....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Ja odnosnie wetten.de Dostal ktos od nich bonus 10 euro? jak tak to gdzie to sprawdzic bo nigdzie nie widze a kupon za 5 euro udalo mi sie puscic. Pod rubryka guthaben (to chyba stan mojego konta widnieje okragluskie 0).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2003
Posty: 21 |
Oryginalnie wysłał langak: http://www.dimebetting.com/SignUp-lite.asp 10$ free wystarczy sie zarejestrowac, podac kod: JVT31 potem wysłac maila na: [email] [email protected]<br[/email] />obrót 5X, max wypłata bez depozytu 25$ NIE WIEM GDZIE TO WPISAC NIE MA NIC TAKIEGO! MAILNIJCIE MNIE JESLI KTOS WIE JAK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 118 |
Ja sie zarejstrowalem 2 dni temu i dostalem bonusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21 |
W bettingpals daja 15 $ bonus http://www.bettingpals.com [ bettingpals.com] Wystarczy się zarejstrować, potem wypełnić Profil Form (w zakładce account) i wysłać skan paszporu na adres: verify@bettingpals.com Bonus trzeba obrócić trzykrotnie przed wypłata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329 |
Po pierwsze tego bonusu 15$ nie możesz wypłacic bo to jest jako kredyt tylko nadwyżkę to co ugrasz ponad te 15 $ :zobacz:
You cannot withdraw the bonus directly. You can withdraw whatever winnings you will have above the initial $10 bonus. At least 20% of the won amount should be from offering odds. You must wager your winnings three times before your can withdraw the funds.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76 |
To w końcu jak jest z tym bonusem, dostaję 15$ za rejestrację i to co ugram ponad te 15 $ to jest już moje? Jak np będę miał 25$, to wg kalkulacji: 25-15=10$ i to już mogę wypłacić? Czy trzeba ileś razy to 15$ obrucić? Odpisz. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76 |
A jak tam wogóle trzeba obstawiać? I z jakiego kraju jest ten buk? Bo wydaje mi się, że pochodzą z kraju 52 gwiazdek z Georgem Bushem na czele.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał juri20: [qb]To w końcu jak jest z tym bonusem, dostaję 15$ za rejestrację i to co ugram ponad te 15 $ to jest już moje? Jak np będę miał 25$, to wg kalkulacji: 25-15=10$ i to już mogę wypłacić? Czy trzeba ileś razy to 15$ obrucić? Odpisz. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] trzeba tłumaczyć jak dziecku? a może ręczne tłumaczenie skuteczniej zadziała?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
Oryginalnie wysłał crevv: [qb] Oryginalnie wysłał juri20: [qb]To w końcu jak jest z tym bonusem, dostaję 15$ za rejestrację i to co ugram ponad te 15 $ to jest już moje? Jak np będę miał 25$, to wg kalkulacji: 25-15=10$ i to już mogę wypłacić? Czy trzeba ileś razy to 15$ obrucić? Odpisz. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] trzeba tłumaczyć jak dziecku? a może ręczne tłumaczenie skuteczniej zadziała?[/qb] nie kazdy jest taki madry jak ty :rolleyes: ps.z tym forum jest coraz gorzej :rolleyes:
|
|
|
Link skopiowany do schowka