Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#66959 01/09/2004 10:51
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
Quote
to skad do glowy ci przyszlo ze to akurat trzeba wpisac?
według mnie stąd
stąd [forum.bettingadvice.com]

Bonus: Unibet
#66960 01/09/2004 10:51
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb] http://www.dimebetting.com/SignUp-lite.asp
10$ free
wystarczy sie zarejestrowac, podac kod: JVT31 potem wysłac maila na: [email][email protected]<br[/email] />obrót 5X, max wypłata bez depozytu 25$[/qb]
fajna promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
poważnie dają tego bonusa? co im napisać w mailu? bo promo code wpisałem przy rejestracji...

#66961 01/09/2004 14:12
Dołączył: Oct 2003
Posty: 623
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 623
Quote
Oryginalnie wysłał dom45:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
http://www.dimebetting.com/SignUp-lite.asp
10$ free
wystarczy sie zarejestrowac, podac kod: JVT31 potem wysłac maila na: [email][email protected]<br[/email] />obrót 5X, max wypłata bez depozytu 25$[/qb]
fajna promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
poważnie dają tego bonusa?[qb] co im napisać w mailu?[/qb] bo promo code wpisałem przy rejestracji...
Ja też chętnie się dowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66962 01/09/2004 14:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
Oryginalnie wysłał blacky82:
[qb]I jak probowal ktos wyplacic tego bonusa od internet1x2? zrobilem obrot 16 razy na koncie 104$. Tam z tego co pamietam wyplata max 100$. I niby pozniej sie okazalo ze BG10 bonus tylkodla Bulgarow. Nie wiem jak wyplacic czy na MB czy na konto.[/qb]
To teraz UWAGA bo duzo bylo dyskusji prowadzonych przez niejkiego Kole na temat Bonusu: BG10 w Internet1x2. Otoz olelem dociekania Koli ze to jest tylko promo dla bulgarow itp. itd. popykalem troche u nich i doszedlem do max kwoty jaka mozna wypalcic z tego bonusa otoz: 100$. wyslalem do nich maila z zapytaniem o mozliwosc wyplaty to mi odpisali o podanie username w celu sprawdzenia mojego konta itp. itd. i dostalem taka oto odpowiedz:

Dear Blacky82,

Since this is a free account you are not able to cashout until 30 days.

Regards,

Indira A.
Accounts Dept.
www.Internet1x2.com [internet1x2.com]
www.Casino1x2.com [casino1x2.com]

Jednym slowem wyplacic z tego bonusa mozna tylko ciekawe ile bedzie szlo wyplacenie i czy wogole ta firma jest wyplacalna.

#66963 01/09/2004 15:07
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
Quote
Oryginalnie wysłał blacky82:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał blacky82:
[qb]I jak probowal ktos wyplacic tego bonusa od internet1x2? zrobilem obrot 16 razy na koncie 104$. Tam z tego co pamietam wyplata max 100$. I niby pozniej sie okazalo ze BG10 bonus tylkodla Bulgarow. Nie wiem jak wyplacic czy na MB czy na konto.[/qb]
To teraz UWAGA bo duzo bylo dyskusji prowadzonych przez niejkiego Kole na temat Bonusu: BG10 w Internet1x2. Otoz olelem dociekania Koli ze to jest tylko promo dla bulgarow itp. itd. popykalem troche u nich i doszedlem do max kwoty jaka mozna wypalcic z tego bonusa otoz: 100$. wyslalem do nich maila z zapytaniem o mozliwosc wyplaty to mi odpisali o podanie username w celu sprawdzenia mojego konta itp. itd. i dostalem taka oto odpowiedz:

Dear Blacky82,

Since this is a free account you are not able to cashout until 30 days.

Regards,

Indira A.
Accounts Dept.
www.Internet1x2.com [internet1x2.com]
www.Casino1x2.com [casino1x2.com]

Jednym slowem wyplacic z tego bonusa mozna tylko ciekawe ile bedzie szlo wyplacenie i czy wogole ta firma jest wyplacalna.[/qb]
czy ta promocja nadal tam trwa i czy wystarczy sie tylko zarejestrowac zeby dostac bonus czy tez trzeba wysyłac maile?

#66964 01/09/2004 19:15
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Quote
Oryginalnie wysłał barabasz:
[qb]Ja ostatnio dostałem z allegro promocję w www.bet-at-home.com [bet-at-home.com]
Co prawda 10 zł tylko ale zawsze coś.[/qb]
a ja dzisiaj dostalem mejla o takiej tresci:
"Cieszymy sie, ze mozemy wszystkim uzytkownikom o2.pl przekazac gratis Bon pieniezny w wysokosci 10,-- PLN..."

widac, ze [email]bet@home[/email] mocno wchodzi w polske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66965 01/09/2004 19:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb] http://www.dimebetting.com/SignUp-lite.asp
10$ free
wystarczy sie zarejestrowac, podac kod: JVT31 potem wysłac maila na: [email][email protected]<br[/email] />obrót 5X, max wypłata bez depozytu 25$[/qb]
zapomniales dodac jeszcze jednego punktu z regulaminu promocji (chociaz nie jest on taki wazny): "...account must age 30 days..." czyli dopiero po miesiacu mozna wyplacac kase.
wazne, zeby wogole wyplacili - w koncu to buk z naszej ulubionej kostaryki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66966 01/09/2004 19:28
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb] http://www.dimebetting.com/SignUp-lite.asp
10$ free
wystarczy sie zarejestrowac, podac kod: JVT31 potem wysłac maila na: [email][email protected]<br[/email] />obrót 5X, max wypłata bez depozytu 25$[/qb]
tak uczyniłem ! wiielkie dzięx za info!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
długo trzeba czekać na te $$ ,mija 10 h i narazie u mnie nic(maila oczywiście posłałem)

#66967 01/09/2004 19:58
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
Quote
Oryginalnie wysłał kiwka:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb] http://www.dimebetting.com/SignUp-lite.asp
10$ free
wystarczy sie zarejestrowac, podac kod: JVT31 potem wysłac maila na: [email][email protected]<br[/email] />obrót 5X, max wypłata bez depozytu 25$[/qb]
tak uczyniłem ! wiielkie dzięx za info!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
długo trzeba czekać na te $$ ,mija 10 h i narazie u mnie nic(maila oczywiście posłałem)[/qb]
Ja ten bonus mam nazywa się freeplay i nie jest on uwzgledniany w koncie tylko po prawej stronie, tam nie ma co grać sama nfl i do tego na 9 zierpnia także predzej czy póxniej i tak te 10$dolców przegram bo sie na tym nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes:

#66968 01/09/2004 20:00
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Quote
Oryginalnie wysłał kiwka:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb] http://www.dimebetting.com/SignUp-lite.asp
10$ free
wystarczy sie zarejestrowac, podac kod: JVT31 potem wysłac maila na: [email][email protected]<br[/email] />obrót 5X, max wypłata bez depozytu 25$[/qb]
tak uczyniłem ! wiielkie dzięx za info!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
długo trzeba czekać na te $$ ,mija 10 h i narazie u mnie nic(maila oczywiście posłałem)[/qb]
Ja rejestrowałem sie dzis rano i dostałem email ze juz po promo wiec ci ktorzy zapisali sie w wrzesniu to juz maja po bo to było zzwiazane z Atenami .

#66969 01/09/2004 20:58
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
qrwa jak na złość...eehhh....

#66970 03/09/2004 13:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Ja odnosnie wetten.de Dostal ktos od nich bonus 10 euro? jak tak to gdzie to sprawdzic bo nigdzie nie widze a kupon za 5 euro udalo mi sie puscic. Pod rubryka guthaben (to chyba stan mojego konta widnieje okragluskie 0).

#66971 03/09/2004 15:28
Dołączył: Apr 2003
Posty: 21
-
stranger
stranger
- Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 21
Oryginalnie wysłał langak:
http://www.dimebetting.com/SignUp-lite.asp
10$ free
wystarczy sie zarejestrowac, podac kod: JVT31 potem wysłac maila na: [email][email protected]<br[/email] />obrót 5X, max wypłata bez depozytu 25$

NIE WIEM GDZIE TO WPISAC NIE MA NIC TAKIEGO! MAILNIJCIE MNIE JESLI KTOS WIE JAK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[email protected]

#66972 03/09/2004 17:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 118
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 118
Ja sie zarejstrowalem 2 dni temu i dostalem bonusa

#66973 08/09/2004 21:41
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
W bettingpals daja 15 $ bonus http://www.bettingpals.com [bettingpals.com] Wystarczy się zarejstrować, potem wypełnić Profil Form (w zakładce account) i wysłać skan paszporu na adres: verify@bettingpals.com Bonus trzeba obrócić trzykrotnie przed wypłata.

#66974 08/09/2004 22:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
Po pierwsze tego bonusu 15$ nie możesz wypłacic bo to jest jako kredyt tylko nadwyżkę to co ugrasz ponad te 15 $ :zobacz:

You cannot withdraw the bonus directly.
You can withdraw whatever winnings you will have above the initial $10 bonus.
At least 20% of the won amount should be from offering odds.
You must wager your winnings three times before your can withdraw the funds.

#66975 09/09/2004 03:25
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76
To w końcu jak jest z tym bonusem, dostaję 15$ za rejestrację i to co ugram ponad te 15 $ to jest już moje? Jak np będę miał 25$, to wg kalkulacji: 25-15=10$ i to już mogę wypłacić? Czy trzeba ileś razy to 15$ obrucić? Odpisz. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#66976 09/09/2004 03:28
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76
A jak tam wogóle trzeba obstawiać? I z jakiego kraju jest ten buk? Bo wydaje mi się, że pochodzą z kraju 52 gwiazdek z Georgem Bushem na czele.

#66977 09/09/2004 03:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał juri20:
[qb]To w końcu jak jest z tym bonusem, dostaję 15$ za rejestrację i to co ugram ponad te 15 $ to jest już moje? Jak np będę miał 25$, to wg kalkulacji: 25-15=10$ i to już mogę wypłacić? Czy trzeba ileś razy to 15$ obrucić? Odpisz. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
trzeba tłumaczyć jak dziecku? a może ręczne tłumaczenie skuteczniej zadziała?

#66978 09/09/2004 04:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Quote
Oryginalnie wysłał crevv:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał juri20:
[qb]To w końcu jak jest z tym bonusem, dostaję 15$ za rejestrację i to co ugram ponad te 15 $ to jest już moje? Jak np będę miał 25$, to wg kalkulacji: 25-15=10$ i to już mogę wypłacić? Czy trzeba ileś razy to 15$ obrucić? Odpisz. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
trzeba tłumaczyć jak dziecku? a może ręczne tłumaczenie skuteczniej zadziała?[/qb]
nie kazdy jest taki madry jak ty :rolleyes:
ps.z tym forum jest coraz gorzej :rolleyes:

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, rafal08), 3,109 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1