|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
Regulamin: (zaktualizowany)
1. W konkursie biorą udział osoby wypłacalne, wiarygodne. Osoby nowe lub z niepotwierdzoną wiarygodnością z góry wpłacają 50 zł wpisowe za grę skarbnikowi (do ustalenia kto). 2. W razie przegranej pieniądze muszą być przesłane do przeciwnika w czasie 5 dni(do piątku następnego tygodnia) 3. Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku do 15.00. 4. Podajemy 6 typów w tygodniu. Do wyboru 3 systemy gry: a) wtorek 1 typ, środa przerwa, czwartek 1 typ, piątek 1 typ, sobota 2 typy, niedziela 1 typ; b)wtorek przerwa, środa 1 typ, czwartek 1 typ, piatek 1 typ, sobota 2 typy, niedziela 1 typ; c) wtorek 1 typ, środa 1 typ, czwartek 1 typ, piątek 1 typ, sobota 1 typ, niedziela 1 typ. 5. Każdy typ liczony jest jako singiel wartości 100zł..w przypadku trafienia typu liczymy czysty zysk...w przypadku nie trafienia typ jest liczony jako -100zl. 6. W razie nie podania typu w danym dniu typ jest liczony jako -100zl. 7. Podając typ podajemy przy nim numer typu, datę rozpoczecia zdarzenia(dzien i godzina), kurs zdarzenia, a także bukmachera z którego brany jest owy typ z dostępnych do wyboru (betandwin, unibet, expekt, gamebookers, pointbet, sportingbet, centrebet, bet365, pinnacle, interwetten ). Po każdym typie podajemy swój dotychczasowy bilans. 8. Nie wolno edytować postów. W przypadku pomyłki jakiekolwiek zmiany podajemy w nowym poście. 9. Zdarzenie które typujemy na dany dzień musi sie rozpocząć do 5.00 nastepnego dnia (tzn.jak ktoś podaje zdarzenie na wtorek musi ono sie rozpocząć do 5.00 w nocy z wtorku na środę). 10. Gdy zdarzenie sie nie odbędzie w danym terminie graczowi przysługuje ponowny typ ale koniecznie następnego dnia, czyli podaje on w tym dniu 2 typy. [tu w zależności od sytuacji - jak zdecyduje użytkownik, gdyż już nieraz było tak, że np. mecz tenisowy był przeniesiony na drugi dzień z powodu deszczu - typ był ważny i nikt nie robił problemu] 11. Nie można podawać typu na to samo zdarzenie co przeciwnik ( nawet jeśli chcemy stawiać odwrotnie ) 12. W przypadku obstawiania hokeja wraz z dogrywkami lub asian handicapów lub innych zdarzeń które sie odbyły, a za który jest całościowy zwrot stawki - typ jest liczony po kursie 1.0 i uwzgledniany do końcowego bilansu. 13. Rywalizujemy w jednej grupie... wysokość wygranej za 1,2,3 miejsce zależy od liczby uczestników w tygodniu, od puli nagród i od ogólnych ustaleń uczestników gry. 14. O wszelkich wątpliwościach, ustaleniach i zmianach decydują wspólnie uczestnicy zabawy.
zachęcam do gry starych uczestników oraz zapraszam nowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
ja oczywiscie jestem chetny na gre i mam nadzieje, ze bedzie tak z 5 do rywalizacji!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114 |
zgłaszam chęc do gry. Czyli na razie jest nas dwóch.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
rowniez zagram, jesli bedzie przynajmniej czterech
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
z racji tego,ze zaproponowalem odnowienie konkursu, to mysle ze moge zostac tez skarbnikiem! Wiec Sroke1234 prosze o wplacenie wpisowego 50zl (jako nowy w tym konkursie) na moje konto bankowe (dane przesylam na priva)!
Na teraz mamy pule nagrod 300zl, wiec zwyciezca zgarnia 250zl, a drugi 50zl, ale moze jeszcze cos ulegnie zmianie..
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Oczywiście gram.
Salutos Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Gram, jak uznacie, ze jestem niewyplacalny moge zrobic przedplate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na priv nr konta najlepiej mbank bym zdazyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
ok, bede dopiero po 15, wiec juz teraz pisze..
jest nas osmiu, wiec pula nagrod wynosi 400zl! i tu pojawia sie pytanie jak dizelimy nagrody? mam dwie propozycje: A) 1.350zl 2.50zl B) 1.300zl 2.100zl
mysle,ze najlepiej zaglosowac! Ja glosuje za opcja B <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
no to rozpoczynamy konkurs - czekam na pierwsze typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
P.S. jak ktos by sie chcial jeszcze dopisac, to mysle ze moze to uczynic do rozpoczecia sie pierwszego podanego spotkania!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
dobra to moze ja zaczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> #typ nr1#Steaua Bukareszt-Olympique Lyon#26.09.2006 20.45# 2#2,10#bet365 dla pewnosci napisze, ze typuje Lyon  co do podzialu nagrod to jestem za opcja B (1.300zl 2.100zl) opcjonalnie C <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (1.300zl 2.50zl 3.50zl)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
witam! jesli skarbnik napisze ze faktycznie mozemy zagrac w ósemke to zwyciezcy placi 6 osob, a druga osoba nie placi i tyle. typy wszyscy zapisujemy tak, aby nie robic balaganu i uwzgledniajac swoj bilans, po to aby szanowac swoj czas
#1 Wt 26-09-2006 20:40 Celtic FC - FC København Która drużyna pierwsza zdobędzie bramkę? typ;FC København kurs; 3.25 buk; expekt
stan 0 0/0
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
wlasnie odebralem priva, ze Sroka nie gra, wiec drugi ma zwrot wpisowego, a pozostala piatka placi zwyciezcy!
@Wahi postaraj sie pisac typy bardziej przejrzyscie, najlepiej w formie
#(nr typu) (mecz) TYP: ... KURS: ... BILANS: ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
#1.Arsenal - FC Porto (wtorek) Champions League / First goal
TYP: 1 KURS: 1,45 BUK: Interwetten STAN: 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
KALPA - Pelicans 2006-09-26 17:30, SM, Finlandia
TYP: Pelikans -1 handi na Pelicans
KURS: 2,35
Salutos Goodman
Stan 0/0
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114 |
Witam
Zyczę wszystkim powodzenia.
#1 WTA Fortis Championships: Round 1 Wed 9/27 05:30AM M. Santangelo vs A. Radwanska typ: 2 kurs: 2.340 buk: pinnacle stan: 0/0 +0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
Witam.
#1 2006-09-27 20:45 Lewski Sofia - Chelsea FC ht 1@ 9.00
stan 0/0
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Stan -100
TYP: 2
Środa Expekt 27.09.2006 r.
Werder Bremen - FC Barcelona Wed 27-09-2006 20:40
TYP: -1 dla Barcy
Kurs: 3,90
Salutos Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
1) 20:45 Valencia - Roma over 3.5 4.20 Unibet
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|